Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно голити волосся в інтимній зоні

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Підготовка до гоління

 • Shave Your Pubic Hair Step 1 Version 3.jpg 1 Попередньо підстрижіть волосся на лобку. Бритви призначені для гоління короткої щетини і швидко забивається і тупляться при використанні на довгому волоссі. Щоб зістригти волосся, обережно потягніть їх вгору і від себе, а потім обріжте маленькими гострими ножицями або машинкою для стрижки з насадкою. Можна навіть скористатися електричним тримером без обертових голівок. Слід залишити лише півсантиметра довжини волосся або менше.
  • Якщо ви ніколи не робили інтимну стрижку, вам, можливо, варто залишити короткі волосся на кілька днів - це дозволить вам звикнути до нових відчуттів.
  • Якщо вам не вистачає спритності, краще тримати ножиці подалі від такого вразливого ділянки тіла, то вам доведеться підносити ріжучі поверхні дуже близько до шкіри. Тому, якщо думка про це змушує вас нервувати, краще скористайтеся електротримером, тому що його лезо зможе наблизитися до шкіри, не зачіпаючи її.
 • Shave Your Pubic Hair Step 2 Version 3.jpg 2 Прийміть гарячий душ або ванну, щоб пом'якшити волосся і волосяні фолікули. Так грубі лобкове волосся буде набагато простіше збрити. Може здатися, що це абсолютно зайвий крок, однак це суттєво полегшить ваше завдання.
  • Немає часу на це? Тоді просто накрийте інтимну зону теплим вологим рушником на п'ять або більше хвилин, і ви досягнете того ж ефекту.[1]
  • Знавці мистецтва гоління порадили б вам обробляти шкіру скрабом як до гоління, так і після, хоча найчастіше рекомендується робити це тільки після гоління. Пілінг до гоління дозволить спрямувати всі волоски в одну сторону і позбутися від відмерлих частинок шкіри, а це значить, що бритва зможе пройти ближче до основи волосся, не дряпаючи вас. Якщо у вас є час, завжди обробляйте інтимну зону скрабом до того, як скористатися бритвою.
 • Shave Your Pubic Hair Step 3 Version 3.jpg 3 Намильте волосся, щоб уникнути подразнення. Можна також використовувати піну або гель для гоління без запаху. Краще всього вибрати піну або крем, призначені для гоління волосся саме в інтимній зоні, а не на обличчі, тому що в цих коштів є суттєві відмінності. Пам'ятайте, що голити волосся без крему або піни не рекомендується.
  • Завжди перевіряйте крем для гоління на іншій частині тіла, перш ніж застосовувати його в інтимній зоні, так як деякі косметичні продукти можуть викликати алергічну реакцію.
  • Якщо який-небудь крем або піна призначені для жінок, це не означає, що лише представниці прекрасної статі можуть користуватися ним. Жіночі креми для гоління зазвичай більш ніжні, ніж чоловічі. Крім того, чоловічі креми зазвичай ароматизують, а це може призвести до подразнення і неприємних відчуттів на шкірі. Вам це не потрібно. [2] Якщо ви чоловік, потайки збігайте в магазин за жіночим кремом або позичте його у своєї дівчини, сусідки або сестри - вони не помітять.
 • Метод 2 з 3: Максимально ефективне гоління

 • Shave Your Pubic Hair Step 4 Version 3.jpg 1 Візьміть бритву. Адже вона у вас нова, так? Чим новіше лезо, тим краще воно буде голити. Рекомендується використовувати верстати з кількома лезами і гелевими прокладками з двох сторін, які дозволили б голівці верстата ковзати. Немає ніякої різниці, рожева у вас бритва або блакитна. Якщо вона гостра і в ній є 3-4 леза, голити буде не тільки простіше, але і безпечніше.
  • Не хочете весь час купувати нові бритви? У такому випадку вам слід добре доглядати за тими, які у вас вже є. Виділіть один верстат для догляду за губами і завжди ретельно промивайте його після використання. Крім того, бритву треба висушувати, тому що вода може прискорити корозію лез, з-за чого вони затупився швидше.
 • Shave Your Pubic Hair Step 5 Version 3.jpg 2 Щільно натягніть шкіру. Якщо водить бритвою по розслабленої шкірі, можна порізатися. Бритви найкраще зрізають волосся на прямий і гладкої поверхні. Вільною рукою щільно натягніть шкіру і продовжуйте тримати її - так вам буде набагато простіше.
  • Щоб полегшити завдання, почніть від пупка. Натягніть шкіру вище лінії росту волосся і рухайтеся в будь-якому напрямку. Вид інтимної зачіски залежить лише від ваших бажань. Ви можете збрити все, а можете залишити невелику ділянку або зробити щось більш складне. Ваше тіло - це полотно, а ви - художник. Тим не менше, якщо ви закриєтесь у ванну на кілька годин, щоб створити шедевр, люди почнуть задавати вам питання.
 • Shave Your Pubic Hair Step 6 Version 2.jpg 3 Голіть м'якими і плавними рухами. Важливо пам'ятати про наступне: гоління по зростанню волосся дозволить уникнути роздратування, а гоління проти росту волосся зробить шкіру більш гладкою. [3] Не забувайте про це, але дійте з урахуванням особливостей свого тіла. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, краще голити по зростанню волосся, навіть якщо вам доведеться витратити на це в два рази більше часу, ніж при голінні проти росту волосся.
  • Якщо ви хочете добитися більшої гладкості, спробуйте голити за поперек напрямку росту волосся. Наприклад, якщо волосся росте вниз, голіть вліво або вправо. Вчіться відчувати волоски навпомацки замість того, щоб намагатися їх побачити. Відсутність необхідності розглядати шкіру поблизу прискорить процес.
  • Не голіть занадто довго. Голіть кожна ділянка рівно стільки, скільки потрібно, щоб видалити волосся. Якщо ви будете робити занадто багато рухів бритвою, це призведе до запалення шкіри.
  • Спочатку ви будете помічати, що якщо голити волосся в інтимній зоні два дні поспіль, шкіра покривається червоними припухлостями та/або починає свербіти. В такому випадку просто пропустіть кілька днів між процедурами, поки ваша шкіра не звикне до змін.
 • Shave Your Pubic Hair Step 7 Version 3.jpg 4 Не забувайте про області між сідниць. Якщо ви коли-небудь робили воскову депіляцію області бікіні, ви напевно пам'ятаєте, як вам здавалося, що все вже позаду, але тут майстер депіляції попросила вас перевернутися на інший бік. Саме так. Їй потрібно дістатися до тієї частини тіла, про яку ви зовсім забули. У разі гоління все йде точно так само, якщо ви хочете позбутися від непотрібних волосся всюди.
  • Проведіть рукою по всіх областях кілька разів. Зовні може здаватися, що ви поголили все, але вам варто переконатися в цьому. Якщо ви не хочете залишити ніде зайвих волосків, проведіть рукою зверху, знизу, всередині, зовні, ззаду, попереду і скрізь, де дістанете.
   • Якщо ви хочете повністю збрити все волосся, знайте, що відсутність лобкових волосся підвищує ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, та їх розповсюдження (зокрема, мова йде про вірус папіломи людини і контагіозний молюск, і хоча молюск не схожий на ІПСШ, технічно він є саме такою інфекцією). [4]
 • Shave Your Pubic Hair Step 8.jpg 5 Приберіть за собою. Якщо після вас слив в суспільному ванною або душовою забився волоссям, за це буде покарання, а ваші однокурсники піднімуть вас на сміх. Позбавте себе від незручних моментів, проявіть повагу до інших і прочистіть після себе злив.
  • Найпростіше зістригати волосся над унітазом, а голити волосся - в душі (як мінімум, це стосується прибирання). Після того, як закінчите, уважно огляньте сливи, підлога, рушники і бритву. Ніде не повинно залишитися слідів.
 • Метод 3 з 3: Профілактика почервонінь і подразнень шкіри

 • Shave Your Pubic Hair Step 9 Version 2.jpg 1 Очистіть шкіру пілінгом. Скраб дозволить видалити омертвілі лусочки з поверхні шкіри, а також направить всі волоски в одну сторону і не дасть їм вростати. Акуратно очистіть шкіру в інтимній зоні своїм звичайним милом для тіла. Це допоможе позбутися від забитих пір і забруднень на шкірі, які призводять до вростання волосся і розвитку інфекцій. Навіщо голити цю ділянку, якщо замість волосся там з'являться червоні запалені точки?
  • Рада професіоналів: щоб зробити шкіру м'якою, як попка немовляти, використовуйте скраб з цукру. Якщо у вас немає під рукою цукру, можна скористатися содою - вона також допоможе вирівняти шкіру.
  • Якщо ви жінка, не дозволяйте милу потрапляти всередину статевих губ. Необхідна середовище в піхві підтримується організмом природним чином і не потребує миття нічим, крім води. Мило порушує кислотно-лужний баланс, покликаний протистояти шкідливим бактеріям, що робить піхву більш сприйнятливим до інфекцій.[5]
 • Shave Your Pubic Hair Step 10 Version 2.jpg 2 Змийте залишки волосся на лобку, промокніть шкіру рушником і зволожите її. Можна використовувати алое віра, дитяче масло або спеціальний крем для чутливих зон. Не підійдуть креми, до складу яких входять ароматизатори та барвники.
  • Що б ви не вибрали, переконайтеся, що в цьому засобі немає ароматизаторів, які можуть призвести до подразнення на шкірі. Ні в якому разі не використовуйте чоловічі бальзами після гоління, тому що вони викличуть печіння. Тільки уявіть, як буде горіти шкіра там, внизу![2]
  • Засіб під назвою "Bag Balm" підійде для цих цілей краще всього, але придбати його можна тільки в інтернеті. [6]
  • Дитяче масло для шкіри порушить цілісність латексного презерватива. Якщо ви плануєте зайнятися сексом після гоління, краще нанести на шкіру що-небудь інше.[2]
 • Shave Your Pubic Hair Step 11 Version 2.jpg 3 З обережністю використовуйте тальк. Це речовина поглинає жир і піт в інтимній зоні, зменшуючи набряк і роздратування, однак дуже важливо не допустити потрапляння тальку в найчутливіші області - у піхві або на пеніс. Крім того, тальк слід використовувати в помірних кількостях, інакше він заб'є пори і призведе до появи прищів.
  • Жінкам взагалі не варто застосовувати тальк в області геніталій, так як це підвищує ризик захворювання на рак яєчників. [7] Тальк вже навіть практично не використовується для сухого мастила хірургічних рукавичок, тому що вважається, що він стає токсичним при контакті зі слизовими оболонками.[8]
 • Shave Your Pubic Hair Step 12 Version 2.jpg 4 Выщипайте залишилися волоски пінцетом. Навіть найгостріша і дорога бритва пропустить пару волосків. З допомогою пінцета видаліть дрібні волоски, які залишилися на шкірі. Ви практично не відчуєте болю. Ви впораєтеся.
 • Поради

  • Якщо у вас з'явиться свербіж або почервоніння, нанесіть на запалені ділянки крем для тіла. Не чешіть шкіру, тому що це тільки посилить ситуацію.
  • Зберігайте бритву для гоління лобкових волосся окремо від тієї, що використовується для особи або пахв.
  • Не має значення, чоловік ви чи жінка, - пам'ятайте, що ваші статеві органи дуже чутливі, тому звикнути до гоління вони можуть не відразу. Після чотирьох або п'яти процедур чутливість повинна знизитися. Швидше за все, вам вдасться домогтися ідеальної гладкості шкіри лише тоді, коли ви навчитеся правильно голити волосся в інтимній зоні.
  • Приступайте до гоління не раніше, ніж через півгодини після пробудження. Під час сну під шкірою збирається рідина, із-за чого людина здається трохи припухлим. [2]
  • Краще всього користуватися хорошою бритвою, а не простий одноразовою. Ви можете використовувати різні бритви для різних областей або купити змінне лезо для застосування в інтимній зоні.
  • Червоні точки можна змащувати кремом від попрілостей у немовлят.
  • Якщо ви не хочете позбуватися всіх волосся, залиште V-подібний ділянку. Так буде виглядати акуратно і закінчено.

  Вам потрібно

  • Ножиці або машинка для стрижки
  • Гостра бритва
  • Крем для гоління (або будь-яке інше схоже засіб на основі крему)
  • Мило для тіла і пілінг
  • Алое віра, дитяче масло для шкіри, крем для тіла або інший засіб проти подразнень на шкірі
  • Пінцет
  • Рушник

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.cosmopolitan.com/sex-love/advice/shave-pubic-hair
 • ^ 2,02,12,22,3http://www.pamf.org/teen/health/skin/pubichairremoval.html
 • ^ http://everycollegegirl.com/how-to-shave-your-bikini-area/
 • ^ http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2013/04/03/shaving-pubic-hair.aspx
 • ^ NLM.NIH.gov on vulvovaginitis
 • ^ http://www.amazon.com/gp/node/index.html?ie=UTF8&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER&me=A2JPV1FNU5A9V2&merchant=A2JPV1FNU5A9V2&redirect=true
 • ^ Pub Med: Використання тальку в області геніталій і рак яєчників
 • ^ FHI360.org: Латексні презервативи: нові відкриття, розвиток у майбутньому
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?