Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відчути себе комфортніше будучи самим собою

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Зміна вашої точки зору

 • 341550 1.jpg 1 Мисліть позитивно. Можна припустити, що деякі люди почувають себе природно і більш позитивно, ніж інші. Це не обов'язково погано, але не дозволяйте ледачому мислення утримуватися від ухвалення рішення бути більш позитивним. Якщо ви хочете почувати себе комфортно будучи самим собою, ви повинні почати думати про кращих речах, які можуть трапитися з вами, а не очікувати постійно гіршого. Кожен раз, коли ви ловите себе на негативній думки, боріться з нею, принаймні, придумуючи дві-три позитивні. Зробіть зусилля, щоб раціоналізувати свої негативні думки і гнати їх геть, і чекайте хороших моментів; чим більше ви очікуєте чогось позитивного, тим частіше це буде відбуватися.
  • Припустимо, ви йдете на вечірку, де ви багатьох знаєте. Якщо ви ловите себе на думці: "Я, ймовірно, витрачу все свій час, бовтаючись на самоті", ви повинні боротися з цими негативними почуттями. Замість цього скажіть собі: "Може бути, у мене сьогодні ввечері з'явиться новий друг" або "У мене буде більше часу дізнатися небагатьох людей, яких я знаю".
  • Негативне мислення утримує нас від пізнання нових можливостей і залишає нас у негативі. Звичайно, не все, що ви робите, виходить краще, але чим більше ви намагаєтеся, тим більше ви отримуєте. Пам'ятайте, що половина вашого успіху залежатиме тільки з самої появи.
 • 341550 2.jpg 2 Не надто ведіться на компліменти. Ви можете раптом відчути себе чудово, коли хтось говорить вам, що ви чудово виглядаєте, або коли один говорить компліменти аспекту вашої особистості. Але комплімент прийде і комплімент піде, і в кінці дня ваша самооцінка не повинна залежати від того, що говорили про вас інші люди, будь то хороші слова або погані. Комплімент може змусити відчути себе краще, але ви ніколи не повинні залежати від нього. Звикайте до компліментів на свою адресу.
  • Немає нічого поганого в тому, щоб отримати сплеск щастя після компліменту, але ви не можете дозволити їм визначати себе.
  • Замість цього, працюйте над компліментами на адресу інших людей, коли їм добре. Відчуйте себе добре від того, що інші люди почувають себе добре. 341550 2b2.jpg
 • 3 Будьте впевнені. Бути впевненим у собі - це ключ до того, щоб відчувати себе комфортно, і це, очевидно, легше сказати, ніж зробити. Впевненість приходить зсередини і розвиває вашу довіру. Це означає відчувати себе добре, незалежно від того, хто ви, де ви і що повинні принести до загального столу. Якщо ви не можете витримати те, що бачите в дзеркалі і відчувати, що ви нічого не можете внести в загальну розмову, то ви не можете рухатися вперед. Працюйте в пошуку, принаймні, кількох речей, які ви любите в собі, і будьте щасливі цим, замість того, щоб губитися в самосвідомості.
  • Розробка впевненості займає все життя. Але ви не можете змінитися, поки ви не взяли на себе зобов'язання почати змінюватися так, як ви хочете сприймати себе.
  • Наступного разу, коли ви будете гуляти з іншими людьми, не зациклюйтеся на тому, як ви виглядаєте, чи як кажете, просто насолоджуйтеся моментом розмови. Це перший крок до того, щоб ваші сумніви зникли. 341550 3b2.jpg
 • 341550 4.jpg 4 Будьте задоволені своїми недоліками. Ніхто не досконалий, і чим швидше ви це усвідомлюєте, тим швидше ви зможете навчитися любити себе і змінюватися в ту сторону, яку захочете. З'ясуйте, які у вас є недоліки. Може бути, у вас дуже кучеряве волосся, може бути, ви думаєте, що ви занадто високий або, може бути, ви просто трохи незграбний. Незалежно від ваших недоліків, запишіть їх і змиріться з ними. Не заперечуйте, що у вас є речі, які не ідеальні.
  • Наступним кроком буде робота над зміною речей, які можна змінити і прийняттям того, що ви змінити не можете.
  • Подивіться навколо. Скільки людей ви знаєте, і хто з них дійсно досконалий? Швидше за все, відповідь буде дорівнює нулю. І якщо ви дійсно думаєте, що хтось, кого ви знаєте, досконалий, то ви, ймовірно, просто не знаєте цієї людини досить добре.
 • 341550 5.jpg 5 Пам'ятайте, що має значення тільки те, що ви думаєте, що ви красиві. Це здорово, якщо ваш хлопець, кращі друзі і всі навколо думають, що ви красиві, але це не має жодного значення, якщо ви переконані, що ви некрасиві. Навіть супер модель може відчувати себе абсолютно невпевненою і неадекватною, якщо вона так про себе думає, не залежно від того, що їй говорять інші. Знайте, що перший крок до відчуття себе красивою - справді думати, що ви красиві разом з усіма своїми недоліками. Якщо інші люди згодні, то здорово, але, зрештою, це дійсно не має ніякого значення.
  • Зупиніться, дивлячись на себе в дзеркало і оплакуючи всі свої недоліки. Навпаки, подивіться в дзеркало і подумайте: "Вау, мої волосся сьогодні виглядають класно!" або "Мої очі виглядають досить симпатично в цьому світі". Але краще за все, припинити витрачати так багато часу, дивлячись на себе в дзеркало.
  • Якщо ви починаєте думати, що ви гарна, люди зможуть відчути це. І що ви думаєте? Це зробить вас ще більш гарною!
 • 341550 6.jpg 6 Почитайте свої сильні сторони. Не кажіть, що у вас немає нічого хорошого, - це неможливо. Повинно бути, принаймні, кілька речей, які ви любите в собі, від вашого заразливого сміху до вашої здатності бути великим другом і дивним слухачем. Не допускайте ігнорування цих речей. Якщо ви любите свій сміх, смійтеся стільки, скільки зможете, якщо ви знаєте, що ви хороший друг, проводите час зі своїми близькими друзями замість того, щоб свердлити себе на предмет пошуку в собі недоліків. Переконайтеся, що у вас є шанс довести свої сильні сторони до блиску.
  • Чим більше часу ви витрачаєте на демонстрацію своїх сильних сторін, тим краще ви будете себе почувати. І насправді, ви не повинні думати про це як про гордість, ви просто повинні рухати свої позитивні сторони вперед. 341550 6b1.jpg
 • 341550 7.jpg 7 Медитуйте. Медитація може допомогти вам почувати себе більш комфортно, тому що це допоможе вам відчувати себе налаштованим на своє тіло і своє дихання. Приділіть 10-15 хвилин в день, щоб сісти в зручному місці і попрацювати над розслабленням кожної частини свого тіла. Зосередьтеся на звуках і відчуттях вашого дихання, яке йде з вашого тіла, і нехай весь шум і проблеми розтануть. Це допоможе вам відчувати себе більш спокійно і більш комфортно з тим, хто ви є, і допоможе позбутися від усіх цих відволікаючих чинників, які можуть переповнювати вас за день.
  • Зробіть медитацію звичкою, принаймні, один або два рази в день, і ви швидко побачите різницю.
  • Якщо посередництво на вас впливає, ви також можете спробувати йогу. Йога також дозволяє зосередитися на вашому розум і тіло і додає гнучкості вашого мислення.
 • Частина 2 з 3: Обійміть себе

 • 341550 8.jpg 1 Навчіться любити себе. На те, щоб дійсно полюбити себе, можна витратити все життя, так чому б не почати прямо сьогодні? Спробуйте відчувати комфорт від своєї зовнішності, запаху, звуків, справ і реакцій на різні ситуації. Працюйте над пошуком щастя зсередини і давайте йому вихід. Якщо ви не любите себе, то не буде мати значення, що думають про вас інші люди. Це точно так само, як думати, що ви гарні – ви повинні спочатку це відчути, перш ніж буде мати значення, що хтось це помітить. Дайте собі достатньо "свого часу", щоб навчитися по-справжньому любити себе, щоб робити те, що важливо для вас, щоб заспокоїти свій розум, щоб ви могли зосередитися на тому, що знаходиться прямо перед вами.
  • Якщо ви відчуваєте себе дійсно перевантаженим цим світом, дайте собі день тиші, коли ви не будете дивитися телевізор, забудете про інтернет, телефон або будь-які інші відволікаючі фактори. Зосередьтеся на своєму власному розумі і тілі.
  • Ведіть щоденник. Слідкуйте за вашим прогресом і будьте чесним незалежно від того, з якими розчаруваннями ви зіткнулися.
 • 341550 9.jpg 2 Прийміть свої примхи. Примхи змушують нас виділятися і вони не повинні розглядатися як недоліки. Тому, можливо, у вас є неймовірно кучеряве волосся. Може бути, ви виросли в незвичайній родині з сімома братами і сестрами. Може бути, ви одержимі іноземними мовами або спостерігаєте за птахами. Чи повинні ви це приховувати? Однозначно, ні. Любите речі, які відрізняють вас від інших і перестаньте це приховувати. Розкажіть людям про вашому химерному вихованні з гордістю, покажіть свої кучері, а не витрачайте час на безнадійну боротьбу з випрямленням волосся, і нехай люди бачать вашу пристрасть у ваших захопленнях.[1]
  • Отже, якщо ви знаєте, що один з ваших інтересів трохи незвичайний (одержимість павуками, наприклад), не потрібно відразу шокувати людини, поки ви його погано знаєте. Але як тільки ви відчуєте себе комфортно з людиною, не бійтеся поділитися тим, що ви любите.
  • Охопивши всі свої примхи, ви зможете полюбити себе і відчути себе комфортно, будучи самим собою. Якщо ви спробуєте сховати свої примхи, то ви, в кінцевому рахунку, будете відчувати почуття сорому від того, хто ви насправді.
 • 341550 10.jpg 3 Візьміть відповідальність за своє життя. Це допоможе вам прийняти себе тим, хто ви є насправді. Звичайно, деякі люди більш щасливі, ніж інші, але якщо ви хочете почувати себе комфортно, будучи самим собою, ви не можете використовувати свій зовнішній вигляд, своє виховання, свої відносини або свої минулі переживання як привід для відмови. Ви не змогли пройти тест з математики, тому що ви не вивчили урок, а не тому що ви дурний; ви були поганою подругою, тому що ви стали ледачої, а не тому що ваші батьки не приділяли достатньо уваги. Чим раніше ви зрозумієте свої проблеми, тим швидше ви зможете їх контролювати і почати змінювати ситуацію на краще.[2]
  • Наступного разу, коли ловите себе на тому, що виправдовуєтеся за те, що сталося, запитайте себе, що стало реальною причиною. Була це лінь, помилка або негативне ставлення?
 • 341550 11.jpg 4 Танцюйте. Танці можуть допомогти вам оволодіти своїм тілом, звільнитися і відчувати себе комфортно тим, хто ви є. Вам не потрібно тримати забійний ритм, щоб виглядати і відчувати себе чудово на танцполі. Все, що вам потрібно, це трохи впевненості і рішучості чудово провести час. Ви можете танцювати з подругами або навіть записатися на сальса, хіп-хоп або сучасний танцювальний клас (самостійно або з одним).
  • Відчуваєте дискомфорт від свого живота? Запишіться на танці живота. Ніщо не змусить вас почувати себе у власному тілі більш комфортно.
 • 341550 12.jpg 5 Подбайте про своє тіло. Переконайтеся в тому, що отримуєте, принаймні, 7-8 годин сну щодня, приймаєте душ і приділяєте увагу гігієні. Ви не зможете відчувати себе комфортно, якщо ви завжди відчуваєте втому або незадоволені тим, як ви себе відчуваєте. Виділяючи час на підтримання здоров'я, ви можете зафіксувати це відчуття. Довго полежіть у ванні. Побалуйте себе. Переконайтеся в тому, що їсте три рази на день, харчуючись збалансовано. Все це дозволить вам відчути себе щасливіше, тим, хто ви є, і в гармонії з світом.
  • Ви не будете відчувати себе комфортно, якщо ви приймаєте душ раз на три дні. Відчуття чистоти тіла може допомогти вам почувати себе комфортно.
  • Догляд за тілом не означає нанести макіяж і виглядати як модель, коли ви виходите з дому. Це просто означає приділяти вашому тілу час і зусилля, яке воно заслуговує.
 • 341550 13.jpg 6 Займайтеся спортом. Вам не потрібно мати шість кубиків преса або бути у відмінній формі, але витратити деякий час на вправи щотижня ви можете. Розминка протягом всього півгодини/годину в день або через день поліпшить ваш настрій, збереже сильним серце і змусить відчувати себе краще від того, як ви виглядаєте і як себе почуваєте. Навіть 20 хвилин ходьби на свіжому повітрі щодня може допомогти вам відчути себе краще і поліпшити свій образ думок.
  • Виберіть активність замість бездіяльності, коли це можливо. Сходіть в продуктовий магазин в 15 хвилинах від будинку, а не вирушайте туди на машині. Прогуляйтеся на четвертий поверх офісної будівлі замість того, щоб чекати ліфт. Ці невеликі зміни можуть мати велике значення.
  • Якщо вам важко мотивувати себе на роботу самостійно, підіть на йогу або штангу з одним або приєднуйтеся до командних видів спорту. Вправи теж можуть бути соціальної річчю.
 • 341550 14.jpg 7 Спілкуйтеся тільки з людьми, які змушують вас відчувати себе добре. Охватывайте в спілкуванні більше людей, які підтримують вас і змушують вас відчувати себе добре. Викиньте токсичних друзів, які завжди вас засмучують і ігнорують в догоду своїм нарцисизмом. Продовжуйте працювати з людьми, які роблять вам компліменти, дбають про те, як ви себе почуваєте, і ставляться до вас з турботою та любов'ю.
  • Звичайно, позбавитися від давнього друга, який бачить у вас тільки погане, нелегко, але це єдиний спосіб почати поважати себе таким, який ви є.
 • 341550 15.jpg 8 Входите в кімнату, як ніби ви є її власником. Люди, які відчувають себе не комфортно, заходять в кімнату з опущеними плечима і не піднімають голови. Наступного разу, коли будете входити в кімнату, тримайте голову високо, посміхайтеся і сидите в кріслі, ніби це ваш улюблений стілець у вас вдома. Хоч ви і не повинні задирати ноги в нових домашніх умовах, ставитеся до нового місця, як до вашої власної вітальні, і будьте зручним мешканцем нового простору. Люди будуть в змозі сказати, що ви відчуваєте, як ви тримаєтеся і як ви заробили своє місце.[3]
  • Якщо ви проектуєте впевненість у новій ситуації, у вас будете набагато більше шансів відчути це на самому справі.
 • Частина 3 з 3: Внесення змін

 • 341550 16.jpg 1 Зверніться до своїх недоліків. Хоч ви і не можете виправити все, докладіть зусиль, щоб стати тим, ким ви хочете. Якщо ви думаєте, що ви занадто сором'язливі, працюйте над тим, щоб бути більш товариським. Якщо ви знаєте, що ви суворий чоловік, працюйте над тим, щоб позбутися від суворості і почати відчувати вдячність за все хороше у вашому житті. Якщо ви думаєте, що відмовляєтеся занадто легко, то працюйте над вашою наполегливістю. Ви не зможете виправити всі ваші недоліки, але робіть зусилля по поліпшенню, і це змусить вас почувати себе краще.
  • Ви не можете повністю перебудувати свою особистість, але ви можете працювати над тим, щоб підкреслювати хороше і долати погане.
  • Визнавайте слабкості і працюйте над тим, щоб змінити їх. Пишаєтеся собою за спробу змін.
 • 341550 17.jpg 2 Вистачить скаржитися. Скавчання і скарги лише змусять вас почувати себе ще гірше у своєму нормальному стані. Звичайно, кожен повинен час від часу висловлювати все, що в нього накопичилося, але постарайтеся зберегти більшу частину цих скарг в собі, якщо ви думаєте, що розмови про них можуть допомогти вам знайти рішення. Скарги лише змусять вас почувати себе гірше і зроблять світ схожим на страшне і несправедливе місце; більше того, все менше людей захочуть з вами спілкуватися.
  • Наступного разу, коли ви хочете поскаржитись, змусьте себе сказати щось позитивне.
 • 341550 18.jpg 3 Виправляйте те, що не допомагає. Що б ви не робили, але воно явно не допомагає, якщо ви відчуваєте себе незатишно. Може бути, ваша робота змушує вас сумувати. Може бути, ваші друзі завжди змушують вас жахливо себе почувати. Може бути, ви відчуваєте, як просто не помещаетесь в тому місці, де живете. Запитайте себе про те, що насправді не працює у вашому житті, і подивіться, що ви можете реально змінити. Важко буде почувати себе комфортно, якщо що-то, що ви регулярно робите, змушує вас жахливо себе почувати.[4]
  • Будьте чесні. Сядьте і напишіть усе, що змушує вас почувати себе некомфортно. Це може те, що ви не хочете згадувати, і вам здається, що це просто не працює. Але чим раніше ви зрозумієте джерело свого болю, тим краще.
 • 341550 19.jpg 4 Поліпшите свою поставу. Ви будете здивовані тим, наскільки велику різницю відчуєте, стоячи і дивлячись прямо перед собою, тримаючи руки з боків і будь-якою ціною уникаючи сутулості. Ви будете виглядати вище, відчувати себе сильніше і впевненіше і ви також легше відчуєте власне тіло. Зробіть зусилля, щоб зберегти хребет прямим так часто, як зможете. Незалежно від того, перебуваєте ви сам або з іншими людьми, сидите чи стоїте, зверніть увагу, наскільки зручніше ви будете себе почувати.[5]
  • Звичайно, легше всього сутулитися, але як тільки ви звикнете стояти прямо, ви навіть не повинні будете думати про це.
 • 341550 20.jpg 5 Знайдіть нову пристрасть. Пошуки нової пристрасті можуть допомогти вам все перемішати і подивитися на себе і світ по-новому. Займіться фотографією. Спробуйте сучасні танці. Подивіться, може, у вас є талант до написання оповідань. Не має значення, що ви робите, має значення тільки те, що це важливо для вас. Подумайте про те, що ви завжди боялися спробувати і побачити. Може бути, ви любите це так сильно, як ви навіть не здогадувалися. Ви не повинні бути в цьому сильні. Найголовніше в тому, що вас це турбує.
  • Створіть прихильність до того, що вас дійсно турбує. Це допоможе вам більше часу думати про речі, які важливі для вас, і менше часу приділяти турботі про себе.
 • 341550 21.jpg 6 Проявіть творчий підхід. Бути творчою людиною може допомогти поліпшити самооцінку, знайти в собі почуття, про які ви раніше не знали і чудово себе почувати в тому, що ви можете запропонувати світові. Навіть якщо ви не думаєте, що ви творчий тип, в кінцевому рахунку, зможете здивувати себе. Напишіть вірш. Візьміть кольорові олівці і намалюйте пейзаж. Візьміть клас кераміки. Зробіть що-небудь зі своєї зони комфорту і подивіться, що ви придумали. Творчість допоможе вам побачити світ по-новому та допоможе почувати себе більш комфортно в своїй оболонці.
  • Зробіть творчість звичкою, незалежно від того, як безглуздо ви можете себе почувати з початку. Ви швидко зрозумієте, що ви висловлюєте почуття, про які раніше навіть не здогадувалися. 341550 22.jpg
 • 341550 23.jpg 7 Зробіть сміх великою частиною свого життя. Будь-яка людина може сміятися більше. Якщо ви жартуєте, гуляючи з людьми, які змушують вас сміятися або дивіться, принаймні, одну комедію в тиждень, ви смієтеся і більш комфортно себе відчуваєте самі по собі. Не думайте, що сміх є просто непотрібною обгорткою для людей з великою кількістю вільного часу. Шануйте сміх як щось священне, що ви повинні зробити привілеєм і смійтеся як можна частіше.
  • Коли ви по-справжньому смієтеся, ви не зможете зупинитися і сумніватися в собі. Щирий сміх змусить вас відчути момент і відчути себе щасливим в ролі самого себе.
 • Поради

  • Заручіться підтримкою друзів або членів сім'ї, які можуть знати, що ви намагаєтеся зробити, і можуть знати, що у вас є труднощі в досягненні ваших цілей.
  • Ваша група підтримки може допомогти вам досягти поставлених цілей, так як може дати пораду, який може допомогти вам досягти поставлених цілей.
  • Тримайте себе і свої цілі реалістичними і здійсненними, та як люди, як правило, іноді бувають занадто самовпевненими і понад гордими. І переконайтеся, що ви не почали використовувати розум заради себе самого.

  Попередження

  • Ви опинитеся перед необхідністю вийти з нормального життя, що може бути для вас дуже непросто, але довіряйте собі і знайте, що це того варто!
  • Якщо ви реаліст, ви повинні змінитися (але в кращу сторону).

  Джерела і посилання

 • ^ http://margaretfeinberg.com/5-советов-почувствовать-себя-комфортно/
 • ^ http://sourcesofinsight.com/топ-10-путей-почувствовать-себя-комфортно-будучи-самим-собой/
 • ^ http://www.raptitude.com/2009/12/два-простых-способа-почувствовать-себя-комфортнее/
 • ^ http://sourcesofinsight.com/топ-10-путей-почувствовать-себя-комфортно/
 • ^ http://glo.msn.com/relationships/как-почувствовать-себя-комфортно-7514.gallery#!stackState=0__/relationships/как-почувствовать-себя-комфортно-7514.gallery?photoId=64987
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?