Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як укласти нагрівальний мат під плитку

Рекламний блок

Кроки

 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 1.jpg 1 Підготуйте підлогу. Встановіть підкладку для плитки, закріпіть її тонким шаром розчину або за допомогою цвяхів або шурупів.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 2 Version 2.jpg 2 Складіть креслення ванної кімнати, відзначте на ньому розташування унітазу, ванни, раковини і т.д. Покажіть даний креслення працівникам магазину, щоб вони допомогли вам підібрати відповідний тип і розмір нагрівального мату. При виборі врахуйте наступне: а) мат слід встановлювати у раковини, унітазу, біля підніжжя ванни, але не під ними - це призведе до надмірного тепловиділення; б) мат повинен відступати від стіни, душової кабіни, ванни і трапа на 10 см; в) крок укладання нагрівального кабелю не менше 5 см, не допускайте перехлеста; г ) не залишайте великих щілин між матами; д) якщо матів на вистачило на всю площу, то покрийте зони частого використання.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 3.jpg 3 Перевірити тестером електропровідність ланцюга, щоб переконатися, що мати не пошкодилися при доставці та монтажу.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 4.jpg 4 Терморегулятор встановлюється на висоті 1,5 м від підлоги в тому місці, де закінчується проводу мата. Підведіть до терморегулятора нову проводку від розподільного щитка або ж можна обійтися проводкою від найближчої розетки, якщо матів не багато (для додаткової інформації про вимоги до проведення зверніться до інструкції виробника).
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 5.jpg 5 Примітка: Також заздалегідь слід проштробити до стіни і підлоги канавки для електропроводки, укладання з'єднувального кабелю нагрівального мату і терморегулятора.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 6.jpg 6 Накресліть на підлозі лінії для кахельної плитки. Виберіть квадратну плитку в 15 см для покриття двох або більше кабельних секцій. При укладанні маленьких плиток є ймовірність появи нерівних зон.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 7.jpg 7 Укладіть мат, закріпивши двосторонньою клейкою стрічкою. Для додаткової безпеки нанесіть термостійкий клей. Постарайтеся не залишати горби або інші нерівності на маті. [Примітка: показаний у даній інструкції тип нагрівального мату дозволяє проводити укладання мата і плитки за один раз. При роботі з іншим типом матів треба нанести розчин, почекати поки він висохне і тільки після цього укладати плитку. У будь-якому випадку, дотримуйтесь інструкцій виробника].
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 8.jpg 8 Знову перевірити тестером нерозривність ланцюга.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 9.jpg 9 Проведіть сталеві полдюймовые електромонтажні трубки від мата до терморегулятора. Всуньте элкетропроводку в одну трубку, а дроти термостата в іншу і простягніть до мата, утримуючи на однаковій відстані з кожної сторони. За допомогою термостійкого клею приклейте трубки всередині канавки. Закріпіть проводи в коробі, загнувши затискачі.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 10.jpg 10 Нанесіть цементний розчин на площу метр на метр. Разравняйте розчин плоским шпателем так, щоб він покрив мати і зчепився з бетоном під матами. Після цього, пройдіться зубчастим шпателем - це вирівняє шар і видалити повітря з розчину. Намагайтеся бути акуратним. Оболонка нагрівальних кабелів міцна, однак, тим не менш, намагайтеся не подряпати і не пошкодити кабель.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 11.jpg 11 Укладіть плитку, потім натисніть на неї, щоб вона твердо сіла на місце. Під час укладання плитки двічі перевірте опір, щоб переконатися, що кабель не пошкоджений. У разі пошкодження кабелю, зверніться до інструкції виробника, щоб знайти проблему. Після того, як розчин висохне, залийте розчином стики.
 • Install Electric Radiant Heat Mat Under a Tile Floor Step 12.jpg 12 Підключіть терморегулятор до електрики, слідуючи інструкціям виробника. Використовуйте програмований термостат для автоматичного включення і відключення системи. Така система, звичайно ж, дорожче, але вона допоможе вам заощадити гроші в майбутньому.

 • Попередження

  • Утрамбовуючи розчин, не стукайте шпателем по поверхні розчину, можете випадково пошкодити нагрівальний кабель. Будьте гранично акуратні.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?