Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти хлопця

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: В пошуках відмінного хлопця

 • Get a Boyfriend Step 01.jpg 1 Познайомтеся з новими хлопцями. Перш ніж ви почнете зустрічатися з хлопцем, вам треба з ним познайомитися. Ви можете спробувати почати відносини з людиною, яку ви вже знаєте, або ж підіть на вулицю і знайдіть нових знайомих. Це легко і весело, так що не нервуйте! Але з новими знайомими слід бути обережним – а раптом вони щось приховують чи обманюють вас?
  • Вступите в який-небудь клуб, співтовариство або секцію. Ви можете займатися улюбленим видом спорту, брати уроки малювання або приєднатися до дослідній групі. Знайдіть те, що вам подобається, і у вас з'явиться можливість зустрітися з людьми, з якими у вас багато спільного, і з якими є про що поговорити.
  • Ходите в клуби (це можуть бути заклади для дорослих чи для всіх віків, в залежності від того, що вам подобається) і почніть спілкуватися з новими людьми. Тільки будьте обережні і покладайтеся на здоровий глузд.
  • Знайдіть групу в інтернеті, яка вам сподобається. Це може бути фан-форум якогось шоу або відомої особистості, або, може бути, багатокористувацька відео гра, яка припаде вам до душі. Проте будьте обережні – не давайте свої особисті дані того, кого ви не знаєте.
 • Get a Boyfriend Step 02.jpg 2 Познайомтеся ближче. Після того як ви з ким познайомилися, познайомтеся з ним ближче перш, ніж почати відносини. В кінці кінців, ви не можете судити про людину тільки за його зовнішнім виглядом! Спробуйте оцінити перед побаченням, відповідає хлопець вашим мінімальним вимогам.
  • Він смішний? Розумний? Приємний в спілкуванні? Вирішіть, що для вас важливо, чи є у нього ці якості, під час першої розмови. Якщо він не підходить ні під одну вимогу, то з них навіть не варто починати відносини, навіть якщо він виглядає дуже сексуально.
 • Get a Boyfriend Step 03.jpg 3 Переконайтеся, що у нього нікого немає. Якщо у нього вже є дівчина, краще відмовтеся від нього і шукайте далі. Подумайте про те, що вона може відчути, коли дізнається, що вона у нього не єдина. Тому не робіть іншим того, чого не хотіли б, щоб зробили вам.
 • Get a Boyfriend Step 04.jpg 4 З'ясуйте, що інші люди думають про нього. Розпитайте, що він собою являє. Якщо його друзям, особливо подругам, здається, що він дуже хоче мати стосунки, то це хороший знак. Попросіть у ваших спільних друзів про те, що вони думають про нього, і постарайтеся познайомитися з його друзями і товаришами по службі.
 • Метод 2 із 5: Будуємо дружбу

 • Get a Boyfriend Step 05.jpg 1 Не поспішайте. Не квапте вашого нового друга, але пам'ятайте, що якщо він не любить вас такий, яка ви є, і тоді не варто витрачати час в спробах дістати його симпатію. Знайдіть таку людину, який в першу чергу буде вашим другом. Не сподівайтесь, що він одразу стане вашим хлопцем - дайте йому час, щоб дізнатися вас ближче. Для початку почніть проводити час разом, спілкуйтеся, спочатку час від часу, потім можете спробувати зустрічатися частіше. Давайте один одному простір. Звичайно, якщо вам дуже добре і весело разом, то ваша дружба переросте в щось більше. Намагайтеся не бути занадто нав'язливою: вам не варто після тижня спілкування вирішувати, чи гідний він у майбутньому стати вашим чоловіком.
 • Get a Boyfriend Step 06.jpg 2 Покажіть йому, що ви не така як всі. Просто пам'ятайте, щоб краще бути самою собою, коли говорите з ним. Вкрай важливо показати, що ви не така як всі, це допоможе вам виділитися з маси. Не будьте просто ще однією людиною в натовпі, не підсилюйте всі його негативні думки про дівчат. Ви не повинні бути ще однієї, що запала на його зовнішність. Будьте особистістю, веселою і захоплюючою! Не квапте події, дайте йому дізнатися вас.
 • Get a Boyfriend Step 07.jpg 3 Не закривайтеся, не позиционируйте себе як неприступну дівчину. Виділіть трохи часу, щоб провести його з ним, і дайте йому зрозуміти, що ви дійсно хочете з ним спілкуватися. Посміхайтеся і дивіться йому в очі. Не сердьтеся і не залякуйте його. В іншому випадку він вирішить, що ви проти будь-яких відносин.
  • Скажіть, що біля вас є зайве місце, можливо, він захоче приєднатися до вас за обідом.
  • Посміхніться і помахайте йому, коли ви дивитесь один на одного через кімнату або спілкуєтеся з друзями.
  • Будьте ласкаві до інших теж. Покажіть йому, що ви така людина, до якої може підійти і поговорити будь-який бажаючий. Ставтеся до інших доброзичливо, хваліть їх, не грубите, і всім своїм виглядом показуйте, що ви не відкусіть йому голову, якщо він спробує поговорити з вами.
 • Get a Boyfriend Step 08.jpg 4 Поговоріть з ним. Дуже важливо часто взаємодіяти з ним. Поговоріть з ним при випадковій зустрічі, знаходьте привід, щоб говорити один з одним частіше. Чим більше ви говорите, тим ближче ви стаєте. Це відмінний спосіб, щоб побудувати дружбу, яка може перерости в щось більше.
 • Get a Boyfriend Step 09.jpg 5 Будьте хорошим другом. Раз ви вже стали друзями, то будьте хорошою подругою. Підтримуйте його і веселі. Станьте тієї, якій він може довіряти і захоплюватися. Більшість хлопців, як правило, запрошують на побачення дівчат, з якими у них багато спільного. Якщо ви будете гарними друзями, йому буде простіше з вами спілкуватися, і він, можливо, захоче спілкуватися з вами ще частіше.
 • Get a Boyfriend Step 10.jpg 6 Дізнайтеся один одного краще. Дізнайтеся, що він являє собою як особистість. Вам не обов'язково має сподобатися в ньому все, але і те, що вам в ньому не подобається, не варто приймати занадто критично. Ви не можете змінити його, тому дуже важливо приймати його таким, який він є.
  • Розмови про політику, релігію, про дитинство і сім'ю, про шкільні роки, а також про сподівання на майбутнє розкажуть вам багато чого про те, що він за особистість. Але будьте обережні. Зачіпаючи такі речі, як політику і релігію, ви можете почати вести себе грубо. Дайте йому знати, що ви зацікавлені в його особисте життя, але не хочете влазити туди, куди він не хоче вас пускати.
 • Get a Boyfriend Step 11.jpg 7 Подивіться, чи є у вас щось спільне. Добре, коли ви обидва любите ті ж речі (так що вам буде про що поговорити), але також добре мати деякі відмінності (так у вас буде можливість позмагатися один з одним і розширити свій кругозір). Поговоріть з ним і з'ясуйте, що між вами спільного.
 • Get a Boyfriend Step 12 Version 2.jpg 8 Визначте його статус. Спробуйте оцінити, відкритий він для відносин у цілому. Може бути, йому вже хтось подобається. Може бути, він недавно пережив розставання і не хоче ніяких знайомств на даний момент. Необхідно поважати його і його почуття. Не будьте надмірно нав'язливою, якщо він не в настрої для відносин.
  • Може вийти так, що вам буде важко дістати такого роду інформацію, не запитавши його про це. Спробуйте походити навколо так близько, задавайте навідні запитання. Цією інформацією, до речі, можуть володіти його близькі друзі. Вони можуть навіть бути готовими допомогти, якщо ви їм придетесь за душі і вони захочуть вас звести.
 • Метод 3 із 5: Закохайте його в себе

 • Get a Boyfriend Step 13 Version 2.jpg 1 Підкреслюйте його гідності. Кожен хоче бути з тим, хто робить його краще. Він змушує нас відчувати себе добре, і запевняє нас, що ми можемо бути хорошими людьми, якщо ми спробуємо бути такими. Примусьте його повірити в себе, заохочуйте його у всіх його починаннях.
  • Пам'ятайте: не будьте поблажливою, приберіть непотрібні поради і допомогу, і не намагайтеся підлаштувати його під себе. Допомагайте їй стати краще, допомагайте йому змінитися в кращу сторону, але не перетворюйте його на ідеального партнера для себе коханої.
 • Get a Boyfriend Step 14 Version 2.jpg 2 Допомагайте їй удосконалюватися. Не критикуйте його, якщо він щось робить погано або неправильно. Це змусить його жахливо себе почувати. Замість цього, краще покажіть, як це має бути зроблено. Можна, звичайно, сказати йому, що вам щось не подобається, але робіть це не з підлості, і не забудьте допомогти йому знайти спосіб, як зробити це краще.
  • Якщо у нього погані оцінки і він відстає в школі, виберіть час і позаймайтеся з ним додатково по тим темам, в яких ви розбираєтеся краще, ніж він. Не робіть за нього його роботу, але в той же час намагайтеся допомогти йому усвідомити, що він і сам може все зробити.
  • Якщо він бідний і не може знайти роботу, допоможіть йому пошукати її. Запропонуйте поїхати з ним на співбесіду для запису або складання резюме, поговоріть з ним про речі, які можуть допомогти йому отримувати більше задоволення від роботи. Допоможіть йому знайти роботу, на яку він буде зібратися з задоволення кожен день.
  • Особливо важливо не критикувати його публічно або перед його друзями або родиною.
 • Get a Boyfriend Step 15.jpg 3 Самі станьте краще. Покажіть йому, що ви стаєте кращим людиною, спілкуючись з ним. Як тільки ви почнете ставати краще, він почне робити те ж саме. Робіть ті речі, які вам подобаються, і змусьте його відчувати себе частиною вашого життя. Запитуйте в нього порад про те, як змінити ті речі в собі, які вам не подобаються.
 • Get a Boyfriend Step 16 Version 2.jpg 4 Покажіть свою незалежність. Покажіть йому, що ви психічно і фізично незалежні. Ви не маєте потребу в ньому постійно, щохвилини (хоча він повинен відчувати, що іноді може допомогти вам), і що у вас є свій власний розум. Це зробить вас в його очах незалежним, розвиненим і цікавою людиною. Адже він хоче дівчину, а не надувну ляльку без мізків.
  • Не бійтеся бути повністю чесним у своїх симпатіях і антипатіях. Дайте йому знати, що ви думаєте про проблеми, а не просто погоджуйтеся на все, що він говорить.
 • Get a Boyfriend Step 17.jpg 5 Заохочуйте його самостійність. Не змушуйте його відчувати себе так, ніби він повинен проводити весь свій час з вами. Не робіть з нього людину, з якою потрібно проводити вихідні або вечір п'ятниці. Спонукайте його робити речі, які він любить: нехай проводить час зі своїми друзями, а ви можете проводити час зі своїми.
  • Однією з причин, по якій багато хлопці уникають відносин, є те, що вони думають, що ці відносини будуть заважати їм займатися улюбленими справами. Покажіть йому, що з вами все навпаки.
 • Get a Boyfriend Step 18.jpg 6 Будьте собою. А інакше як ви дізнаєтеся, чи любить він вас або вигаданий образ? Якщо ви вдавайте тим, ким ви не є, то ви будете почувати себе комфортно з ним. Це, в свою чергу, вплине на ваше з ним спілкування, і врешті-решт вам важко буде зберегти хоч якісь відносини.
 • Метод 4 із 5: Зробіть крок

 • Get a Boyfriend Step 19.jpg 1 Не бійтеся зробити перший крок. Якщо ви знайдете хлопця, з яким у вас багато спільного, не чекайте, поки він до вас підійде. Якщо ви боїтеся заговорити з ним, тому що думаєте, що не подобаєтеся йому, то заговорите з ним у будь-якому випадку. Це страшно, але від цього гірше не стане, і ви тільки виграєте в довгостроковій перспективі.
  • Він також може бути сором'язливий, і може побоятися підійти, тому що думає, що ви можете відхилити.
 • Be a Heartbreaker Step 12.jpg 2 Загравайте з ним. Фліртуйте з ним, щоб показати, що ви в ньому зацікавлені. Нахиляйтеся до нього в ході бесіди, легко і недбало торкайтеся до нього, хваліть його (тільки хвалите, якщо є за що).
 • Get a Boyfriend Step 21.jpg 3 Запросіть його на побачення. Якщо поки успіхів немає і він сам не пропонує зустрітися, беріть ситуацію в свої руки і зробіть перший крок. Ви ж не хочете, щоб він пішов з вашого життя! Тому просто підійдіть і запропонуйте. Постарайтеся бути впевненою в собі, більшість людей знаходять це привабливим.
 • Метод 5 із 5: Робимо спілкування більш легким у майбутньому

 • Get a Boyfriend Step 22.jpg 1 Будьте хорошим партнером. Будьте тим, з ким приємно ходити на побачення. Якщо вас будуть знати як людини, з яким добре ходити на побачення, вам буде набагато легше знайти хлопця в майбутньому. Будьте веселою, активною і приємною в спілкуванні. Станьте людиною, з яким приємно перебувати поруч.
 • Get a Boyfriend Step 23.jpg 2 Відкиньте критику, лінь і власницькі інстинкти. Ви ж не хочете уславитися злий, ледачою власницею? Ці якості відштовхнуть від вас інших людей. Дайте своєму хлопцеві простір, дозвольте йому бути самим собою, а самі продовжуйте вдосконалюватися.
 • Get a Boyfriend Step 24.jpg 3 Не змінюйте свого хлопця. Кращий спосіб гарантувати, що ніхто з вашого кола спілкування ніколи не захоче запросити вас на побачення – це постійно змінювати своєму партнеру або створювати враження, ніби ви змінюєте. Будьте відданою і сконцентруйте всю свою увагу на ньому. Якщо ви віддаєте перевагу фліртувати і проводити час з кимось ще, то ви повинні порвати з хлопцем, з яким ви зустрічаєтеся на даний момент. Будьте чесною з ним.
 • Поради

  • Не обговорюйте з ним інших дівчат, хлопці це ненавидять. Це йому набридне, а то і розсердить.
  • Романтичні відносини виникають тільки тоді, коли дівчина чесна, а також турботливе та уважне по відношенню до свого хлопця. Вони хочуть стати для вас надійною опорою і чекають від вас того ж.
  • Пам'ятайте, що всі хлопчики різні, тому вибирайте того, у якого хороший характер і що зможе зробити вас щасливою. Це, як правило, хороші, спокійні хлопці, які стають кращими бойфрендами. Оскільки їм не дуже щастить з дівчатами, вони дійсно цінують того, хто дав їм шанс.
  • Коли ви скажіть йому про те, що він вам подобається, не забудьте бути позитивною. Він може відповісти вам взаємністю, або не відповісти. Кращий спосіб дізнатися про його почуття, це подивитися на те, що він говорить, а те, що він робить. Якщо б він постійно домагається того, щоб бути з вами, то ви йому виразно подобаєтеся. Якщо він ігнорує вас, не дзвоніть йому, навіть якщо він говорить, що він від вас без розуму. Можливо, ви подобаєтеся йому як людина, але у нього немає бажання бути з вами.
  • Якщо ви ще студентка, вчитеся в школі і у вас є спільні уроки/пари, запропонуйте йому зробити домашнє завдання разом. Чим більше ви проведете часу наодинці, тим краще.
  • Якщо ви думаєте, що ви любите його, але вам з ним не комфортно, то вам треба краще розібратися в своїх почуттях.
  • Коли ви розмовляєте з ним, і він говорить вам про речі, в яких ви розбираєтеся, спробуйте змінити тему на ту, яку ви обидва знаєте, це буде весело і цікаво.
  • Не йдіть напролом; дайте йому час і простір, щоб вирішити, чого він хоче насправді. Якщо він не хоче йти на побачення одразу, не змушуйте його. Він сам запропонує, коли буде готовий.
  • Просто весело проведіть з ним час і будьте самою собою!
  • Не намагайтеся змусити свого хлопця весь час ревнувати. Це послаблює довіру і обтяжує відносини. Практично у всіх випадках це відштовхує партнера.

  Попередження

  • Якщо ви зрозуміли, що він намагається примусити іншу дівчину ревнувати, то відносини з ним – це марна трата часу.
  • Не дозволяйте йому пригнічувати вас. Якщо він намагається змінити вас, розлучіться з ним. Він, очевидно, не цінує те, що має.
  • Не терпіть тиск у відносини. Якщо він загрожує або змушує вас робити те, чого ви робити не хочете, то це кінець ваших відносин. Ніхто не має права змушувати вас робити що-небудь.
  • Не запрошуйте людини на побачення просто, щоб показати свою сміливість; коли спливе правда, йому буде дуже боляче.
  • Не створюйте враження чіпкого і залежної людини, інакше від вас дуже скоро захочуть позбутися. Переконайтеся, що цього не станеться, заведіть величезну кількість друзів і змініть своє ставлення до людей.
  • Ніколи не спілкуйтеся з іншими хлопцями, які, в кінцевому підсумку, можуть відправити вам повідомлення, зміст яких не сподобатися вашому хлопцеві.
  • Не турбуйтеся, якщо не вийшло з одним. Навколо є багато хороших хлопців, з якими можна було б почати відносини.
  • Не ведіть себе зарозуміло, інакше ви йому не сподобаєтеся. Ви можете побачити інших дівчаток, які ведуть себе так. Але навіть якщо вони і подобаються комусь, то це, швидше за все, виключно за їх зовнішності.
  • Якщо у вас є щось, чим би ви хотіли поділитися з ним, але ви боїтеся, що він погано відреагує, напишіть записку і покладіть її в його гаманець, або зробіть щось подібне.

  Джерела і посилання

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?