Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти загублену собаку

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Допомогу

 • Find a Lost Dog Step 1.jpg 1 Вставте вашому вихованцеві мікрочіп. Якщо ви взяли вашу собаку з притулку протягом кількох останніх років, то, швидше за все, у неї вже є мікрочіп. Мікрочіп - це безпечний чіп, який поміщається в шию тварини. Цей чіп зберігає ідентифікаційну інформацію про тварину, яка може бути доступна кожному ветеринара або притулку через процедуру безпровідного сканування. Інформація, отримана з мікрочіпа, може бути внесена в загальну базу даних і використана для пошуку господаря втраченого тварини - в даному випадку, вас - якщо тварина знаходиться ветеринарною клінікою або притулком.
 • Find a Lost Dog Step 2.jpg 2 Переконайтеся, що ваш будинок і задній двір надійно огороджені. Заблокуйте будь дірки в паркані і переконайтеся, що ваші ворота міцно закриті. Якщо земля у вашому дворі дуже м'яка і/або ваша собака має звичку рити землю, покладіть камені вздовж паркану або використовувати інший метод, щоб не дати вашої собаці прорити діру під парканом і втекти.
 • Find a Lost Dog Step 3.jpg 3 Не випускайте вашу собаку на вулицю без нагляду. Завжди впускайте її в будинок на ніч, особливо в лісовій або сільській місцевості.
 • Метод 2 з 2: Пошук вашої собаки

 • Find a Lost Dog Step 4.jpg 1 Не витрачайте час! Залучіть кількох людей до пошуків і працюйте з ними в організованій команді. У перші дві години після зникнення вашої собаки, попросіть як можна більше людей допомогти вам із пошуком. Попросіть ваших родичів, друзів та сусідів пошукати вашу собаку в радіусі до 5 км від місця, де ви в останній раз бачили вашу собаку.
 • Find a Lost Dog Step 5.jpg 2 Пройдіться по околицях пішки. Роздрукуйте листівки, які ви можете роздати перехожим та/або приклеїти на стовпи, щоб з легкістю поширити інформацію про вашому зниклого улюбленця. Помістіть фотографію вашої собаки (бажано кольоровий) на ці листівки або роздрукуйте її фотографію окремо, щоб показувати її перехожим. Роздайте ці листівки кожній людині, якого ви зустрінете під час цього першого пошуку.
 • Find a Lost Dog Step 6.jpg 3 Візьміть з собою улюблену іграшку вашої собаки або іншу річ, яка видає звук, який може привернути вашу собаку (наприклад, пакет з їжею). Собаки володіють чудовим слухом і можуть прибігти назустріч заспокійливому звуку.
 • Find a Lost Dog Step 7.jpg 4 Якщо можливо, візьміть з собою іншу собаку на пошуки вашого вихованця. Собаки - дуже товариські істоти, і ваша собака може прибігти до вас, якщо вона буде притягнута іншою собакою, супутньої вам. Якщо ви побачили вашу собаку, не женіться за нею. Вона може злякатися або, навпаки, захотіти грати і знову втече. Замість цього, приманите собаку до себе, використовуючи іграшки або м'який тон голосу.
 • Find a Lost Dog Step 8.jpg 5 Поки ви будете шукати вашу собаку на вулиці, попросіть кого-небудь обдзвонити місцеві притулки для тварин, ветеринарні клініки, рятувальні станції та поліцейські дільниці. Якщо ваші місцеві телеканали або радіостанції приймають оголошення від громадян, попросіть про допомогу. Якщо вони дозволять вам зробити таке оголошення, то це може допомогти вам у ваших пошуках. Обов'язково кілька разів обдзвоніть місцеві притулки для тварин. Якщо хтось знайде вашу собаку і приведе її в один з притулків, переконайтеся, що працівники притулку не почнуть сумніватися у тому, кому належить ця собака - будьте в постійному контакті з ними. Якщо один з притулків каже, що у них знаходиться собака, схожа на вашу, обов'язково самостійно вирушайте в цей притулок, щоб перевірити, що це дійсно ваша собака, і не отзывайте її пошуки, поки ви не впевнені на всі сто відсотків, що ваша собака дійсно перебуває у притулку. Хоча описи двох собак можуть звучати схоже, це можуть бути два абсолютно різних тварин. Також, просіть людей дзвонити і описувати вам собаку, яку вони знайшли. Якщо ви будете видавати занадто багато інформації, то хтось може знайти вашу собаку і залишити її собі.
 • Find a Lost Dog Step 9.jpg 6 Створіть оголошення з фотографією вашої собаки. Опишіть собаку таким чином, щоб будь-який звичайний чоловік міг дізнатися її, якщо він її побачить. Включіть в ваш опис інформацію про нашийнику собаки, татуювання, а також певні особливості, начебто шрамів, незвичайної забарвлення або номери мікрочіпа.
  • Будьте точні: "ПРОПАЛА: (Кличка собаки), коричнева собака з білою мордою і лапами, стерилізована; 60#, втекла з двору будинку 1 грудня 2005 р. (Місце, звідки вона пропала) поруч з поштою в Нашому районі, р. (Назва міста) близько 16:00. Має рожевий нашийник з біркою і ліцензією; повністю щеплена. Приймає препарати від (назва хвороби). Сімейний улюбленець. ВИНАГОРОДУ за повернення додому. Телефонуйте 8 929 555-0000."
  • "Домашній улюбленець" зазвичай мотивує людей на пошук тварини. Не вказуйте, що ваша собака бере участь у конкурсах, використовується для розведення чистої породи, допомагає в терапії або тренована для пошуку і порятунку людей. У подібній ситуації видавати занадто багато інформації про вашого вихованця не варто.
  • Винагорода також мотивує людей на пошук. Однак, не вказуйте суму винагороди. Якщо ви вкажіть занадто високу винагороду, начебто 100'000 рублів, то люди можуть зацікавитися цінністю вашої собаки і можуть не захотіти повернути її вам.
  • Завжди вказуйте, що собака стерилізована, навіть якщо це не так. Знову ж таки, це потрібно для захисту вашої собаки від недобросовісних людей, що можуть захотіти використовувати її для розмноження. Такий же принцип стосується і медичних проблем або генетичних дефектів. Люди не захочуть використовувати вашу собаку для розведення потомства, якщо вони будуть думати, що у неї є якісь проблеми зі здоров'ям. До того ж, це додасть вашому оголошенню тон невідкладності.
  • Якщо ваша собака дружелюбна, напишіть: "будь Ласка, спробуйте заманити її в гараж або закрите приміщення, і зателефонуйте нам." Якщо ваша собака може вкусити незнайомої людини, якого вона боїться, напишіть: "Не намагайтеся зловити її. Просто дайте нам знати про її місцезнаходження."
  • Роздрукуйте оголошення на декількох мовах, якщо ви живете в місцевості з великою кількістю людей з різних культур.
 • Find a Lost Dog Step 10.jpg 7 Підсильте ваші пошуки, якщо ваша собака не виявилася протягом 24 годин. Зробіть як мінімум 200 ксерокопій вашого оголошення. (Чорнило принтера можуть потекти під час дощу, а чорнило ксерокса не потечуть.) Почніть розміщувати оголошення на дошках оголошень та в місцях підвищеної уваги, наприклад, на заправках і в магазинах. Приклейте оголошення на телефонні стовпи (у багатьох місцях, використовувати степлер для оголошень на стовпах може бути нелегально або небезпечно, так як скоби для степлера можуть бути небезпечні для життя робітників). Попросіть родичів і друзів допомогти вам поширити ваші листівки по всьому району. Обов'язково залиште побільше оголошень в околицях дитячих майданчиків і парків для собак.
 • Find a Lost Dog Step 11.jpg 8 Приймайте кожен дзвінок про "нашедшейся" собаці з часткою скептицизму. В цей важкий період часу, ви дуже вразливі, і недобросовісні люди можуть спробувати використовувати це в їхніх корисливих цілях.
  • Якщо хтось подзвонив вам, описав вашу собаку з оголошення і сказав, що знайшов її, запитайте: "У неї є чорна пляма на внутрішній частині правої ноги?" Якщо абонент скаже, що є, але у вашої собаки такого плями немає, негайно вішайте трубку! Вам не треба зв'язуватися з такими людьми. Якщо той, хто телефонує людина скаже, що у собаки такого плями немає, і ви думаєте, що це може бути ваша собака, просто скажіть йому, що ви помилилися.
  • Якщо хтось спробує шантажувати вас, щоб отримати більш високу винагороду за повернення вашої собаки, спробуйте переконатися, що собака, яку ці люди знайшли, дійсно ваша - попросіть їх зустрітися з вами в публічному місці. Відправляйтеся на цю зустріч в компанії з другом або родичем. Якщо це дійсно ваша собака, то ви можете запропонувати хорошу винагороду за її повернення.
  • Останнім часом шахраї почали дзвонити, заявляючи, що знайшли вкрадену собаку за 400 км від місця проживання її господарів, вимагаючи оплату перельоту між двома населеними пунктами. Будьте пильні!
 • Find a Lost Dog Step 12.jpg 9 Розширте ваші пошуки після двох днів.
  • Розширте радіус ваших пошуків з використанням машини для пересування і почніть поширювати листівки серед листонош, а також людей, які бігають або їздять на велосипедах по вашим околицях.
  • Продовжуйте використовувати оголошення, щоб поширити інформацію про вашому собаці і розширити область пошуку.
  • Розширте радіус пошуку на кілька кілометрів. Обдзвоніть притулки для тварин, які знаходяться за межами області, в якій ви шукаєте вашу собаку.
  • Особисто відвідуйте притулки для тварин кожен другий день. Не чекайте, що волонтери у притулках можуть легко відрізнити вашу собаку від будь-якої іншої коричневою собаки. Якщо ваша собака дуже забруднилася і втратила вагу, то ви самі можете затрудниться дізнатися її. Запитайте, чи є у притулку зона карантину або відділення для постраждалих тварин на той випадок, якщо ваша собака виявилася в такому приміщенні.
  • Щодня перевіряйте місцеві газети з оголошеннями про обнаруженых тварин.
  • Перевіряйте бази даних втрачених і знайдених тварин в інтернеті.
 • Find a Lost Dog Step 13.jpg 10 Не втрачайте надію. Собаки поверталися до їх господарям навіть після року або більше. Продовжуйте регулярно відвідувати притулки з фотографією вашої собаки. Будьте наполегливі і не здавайтеся, поки ситуація не вирішиться. Хто знає, може, ваша собака сама повернеться до вас!
 • Поради

  • Добрим місцем для розміщення оголошення про зниклої собаці є популярний громадський заклад або місцева ветеринарна клініка.
  • Купіть для вашої собаки нашийник з биркою, на якій ви можете вказати ім'я собаки та вашу адресу. Якщо ви не хочете залишати вашу адресу, вкажіть ваш номер телефону. Переконайтеся, що всі дані на бирці легко читаються, щоб знайшов вашу собаку людина могла швидко зв'язатися з вами.
  • Купіть в інтернеті недорогий QR-код, який можна помістити на нашийник вашого улюбленця. Коли цей код сканується, він автоматично посилає електронний лист або СМС власнику собаки, в тому числі і дані про місцезнаходження вашого вихованця.
  • Завжди тримайте вашу собаку на повідку в громадських місцях, в парках і на пляжі. Якщо ви живете в невеликому районі і не маєте паркану, тримайте вашу собаку на повідку, коли ви выгуливаете її. Або, якщо вона не дається на повідець, пильно стежте за нею.

  Попередження

  • Ніколи не відповідайте на дзвінки про нашедшейся собаці поодинці. Візьміть з собою друга і попросіть того, хто дзвонить зустріти вас в парку або на заправній станції. Якщо ця людина не хоче йти куди-небудь з собакою, запишіть його адресу і зателефонуйте в поліцію, щоб дати їм знати, що ви і ваш друг відправляєтеся за цією адресою, щоб забрати вашу собаку. Запитайте поліцію, не надходило жодних скарг, пов'язаних з цією адресою. Обов'язково залиште детальну інформацію про себе поліції, перш ніж йти за вашою собакою.
  • Підземні паркани не гарантують, що ваша собака не втече. Такі огорожі не запобігають вхід або вихід з вашого двору. Не залишайте вашу собаку без нагляду, якщо у вас електричний паркан.

  Що вам знадобиться

  • Ксерокопії оголошення про зниклу собаку.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?