Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти партнера по бізнесу

Рекламний блок

Кроки

 • Find the Right Business Partner Step 1.jpg 1 Цінності. Зазвичай це вирішальний фактор, який впливає на стосунки з вашим партнером. У кожного є свій набір цінностей, і деякі з них більш очевидні для нас, ніж інші. Які ваші головні цінності і як сильно ви прив'язані до них? Всі вони мають для нас значення, але якщо скласти список, які з них виявляться на його вершині? Конфлікти зазвичай не починаються з того, що один партнер прав, а інший ні. Вони відбуваються, тому що партнери мають різні погляди і цінності. У такій ситуації вам доведеться вибирати, чиїх поглядів дотримуватися. Вам потрібно добре розуміти, чому одне важливіше іншого, і необхідно заздалегідь розставити пріоритети у ваших з партнером цінності, щоб у складній ситуації стримати емоції і не забути про головне. Партнери повинні розділяти погляди і виявляти взаємну повагу.
 • Find the Right Business Partner Step 2.jpg 2 Загальна мета. Щоб уникнути розбіжностей, партнерам слід визначити їх спільну мету у бізнесі. Одна з передбачуваних цілей – це отримання прибутку. Але яку її частину очікує отримати кожен з партнерів? Крім того, тільки акціонерів може мотивувати подібна мета. А яка мета може зацікавити не тільки акціонерів, але клієнтів і персонал? Якою є та мета, яку бажаєте досягти ви і ваш партнер? Працювати разом наосліп, не знаючи, куди ви рухаєтеся – це велика помилка. Без пункту призначення, кожна стежина заведе в нікуди, і ця стежка може бути дуже небезпечною.
 • Find the Right Business Partner Step 3.jpg 3 Зобов'язання. Які пріоритети в житті є у вас і у вашого партнера, які могли б вплинути на зобов'язання, що стосуються досягнення мети? У людини, яка працює ночами і у вихідні дні очікувано виникне конфлікт з тим, хто закінчує свою роботу в 5 годин вечора, щоб повечеряти з сім'єю. Один з партнерів може відчути, що інший учасник тандему не докладає достатньо зусиль. Однак подібна ситуація не завжди негативно позначатися на партнерстві. Зобов'язання необхідні і корисні для ведення бізнесу, але партнерам немає потреби дотримуватися одного робочого графіка для досягнення успіху. Як мінімум, партнерам слід обговорити свої обов'язки в загальній справі, щоб прийти до взаєморозуміння і не допустити розбрату.
 • Find the Right Business Partner Step 4.jpg 4 Очікування. Кажуть, що в будь-якому бізнесі, на перший план, зрештою, ставляться власні вигоди. Кожен із партнерів очікує отримати від співпраці? Будьте чесними! Якщо ваші інтереси потрапляють під владу вашого его, так і скажіть! Для вас дуже важливо навчитися розраховувати кількість часу, який ви готові опрацювати з вашим партнером. Встановивши часові рамки, складіть план, оцініть перспективи вашої співпраці. Розробіть стратегію виходу зі складу партнерів. Ви заощадите собі купу нервів, якщо заздалегідь продумаєте способи відновити партнерство або вийти з нього.
 • Find the Right Business Partner Step 5.jpg 5 Фінанси. Будьте обережні, коли вибираєте собі в партнери людини більш досвідченого і з дуже широкими кишенями». Це вигідно мати партнера, який може вкладати свій досвід і фінанси в ваше спільну справу, але якщо партнерство розвалиться, то більш досвідчений отримає всі гроші, а інший партнер отримає тільки гіркий досвід.
 • Find the Right Business Partner Step 6.jpg 6 Ваші переваги. Дві голови краще, ніж одна. Окремий прутик слабкий, але цілий віник не зламати. Розгляньте сильні сторони вашого партнера і свої, і як їх можна використовувати. Якщо один з вас вміє будувати відносини, а інший може будувати системи та технології, то разом ви багато чого досягнете.
 • Поради

  • Висновок. Якщо ви власник бізнесу, то неможливо робити все самостійно. Це безцінне знайти людину, яка розуміє ваші цілі і хоче допомогти вам у їх досягненні. Однак переконайтесь, що ви і ваш партнер заодно. Знайдіть час, щоб відверто обговорити ваші цінності, цілі, сильні сторони, фінансові можливості і очікування. Розробіть чітку стратегію, за якою зможете оцінити перспективи вашої співпраці в короткі терміни. Дотримання цих простих правил допоможе вам створити успішне партнерство для бізнесу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?