Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як утримувати в акваріумі окуня та іншу непромислову рибу

Рекламний блок

Кроки

 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 1.jpg 1 Вивчайте! Окунь і інша непромысловая риба може вирости досить великою, потрібно акваріум в 500 і тисячі літрів. Це не рибки-гуппі, майте на увазі розмір дорослої риби, яку ви плануєте отримати. Вони можуть потребувати спеціального догляду і кормі. Крім того, зміст деяких видів, спіймані в дикій природі, риб у домашніх умовах може бути незаконним у вашій області.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 2.jpg 2 Придбайте великий акваріум. Залежно від виду риби, першим кроком є покупка акваріума. Риби меншого розміру, як вухастий окунь, підійде акваріум менше, ніж большеротому окуні, який виростає до дуже великих розмір, тому і акваріум повинен бути величезним. Як правило, на кожні 5-7 см довжини риби, необхідно 25 літрів води. Чим більше, завжди буде краще.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 3.jpg 3 Знайдіть надпотужний фільтр. Надпотужний фільтр необхідний для очищення великої кількості відходів, вироблених цими рибами, так само фільтр використовується для очищення середовища. Не економте на пристрої фільтрації. Знайдіть прийнятний варіант фільтра з легкої заміною змінних фільтрів. Ви будете часто міняти.
  • В залежності від вибраного ґрунту, ви визначите, чи потрібен вам донний фільтр і підсилювач. У деяких акваріумах ви можете не використовувати донний фільтр, тому що у вас риба з озера з піском. Якщо ви вибрали гравій на дно акваріума, буде доречно додати донний фільтр. Він дійсно допоможе утримувати знизу рівень відходів. Вам також буде необхідний підсилювач для донного фільтра, який втягує воду по фільтру.
  • Субстрат повинен мати найбільш натуральний вигляд. По суті, це акваріум, який відображає ставок або озеро у вашому домі. Намагайтеся уникати яскравих кольорів грунту. Пісок в акваріумі природно відтворює дно озера і справді виглядає красиво. Як альтернатива, галька додасть чудовий вигляд акваріуму. Плануйте додати від 5 до 7 см галькового субстрату..
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 4.jpg 4 Ви можете встановити аератор в акваріум, зануривши розпилювач на задню панель акваріума або там, де ви віддаєте перевагу. Ви час від часу можете помітити в ньому грає рибу.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 5.jpg 5 Дотримуйтесь обережність і обачність при посадці рослин. Рослини гарне доповнення до акваріуму, але ці риби можуть поїдати живі рослини. Пластикові або шовкові рослини виглядають бездоганно. В наявності величезна кількість видів таких рослин, є навіть лілії. Якщо ви збираєтеся з'єднувати різновиди риб з наявністю великої кількості рослин в акваріумі, подбайте про створення притулків для маленьких риб.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 6.jpg 6 Удоскональте акваріум з допомогою світла. Освітлення дійсно може збільшити ваш акваріум. Знайдіть спектральну лампу, що імітує природний сонячне світло. Ви побачите з якісним освітленням весь спектр фарб на вашій рибі.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 7.jpg 7 Придбайте кілька корисних плоских каменів. Ще одним доповненням в акваріумі може стати область плоских кам'яних порід, розташованих таким чином, щоб створити враження скелястого району озера або ставка. Деяким рибам, як кам'яним окуням необхідно таке доповнення.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 8.jpg 8 Будьте готові до різноманітності їжі. Цим рибам необхідний різного виду корм.
  • Як тільки ваша риба усвідомлює, що пластівці і гранули є їжею (може пройти досить часу), вони стануть основним видом харчування.
  • Купуйте якісний пластівчастий корм, гранули артемії, і мотиля. Деякі корми сприяють наданню яскравого кольору рибкам, здається рибка поглинає корм і у неї посилюється забарвлення.
  • Кубики артемії можуть кришиться, що полегшує годування риб.
  • Будьте готові до додавання живого корму в раціон вашої риби.
  • Особливо ціннісні цвіркуни, за ними цікаво спостерігати.
  • Альтернативним варіантом є нарізані шматочками по 6мм дощові черв'яки.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 9.jpg 9 Після завершення установки вашого акваріума, наливайте воду повільно, щоб не зіпсувати пристосування і декорації в акваріумі.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 10.jpg 10 Плануйте запустити в життя ваш акваріум через місяць. Нітрати розпадуться і сформується водний біобаланс.
  • Витратьте деякий час на це, читаючи про це, навчитеся тестування якості води і розпитайте людей досвідчених у цій сфері.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 11.jpg 11 Придбайте рибу. Вкрай бажано, додавати в акваріум тільки мальків. Дорослі особини будуть набагато важче пристосовуватися до біоритму в акваріумі. Вони будуть більш піддані стресу і будуть більш прискіпливі до харчування. Мальки більш пристосовані до життя в акваріумі. Починайте з риб легше, таких як вухатий чи кам'яний окунь, у вас буде можливість ознайомитися з ними, і ви зробите перші кроки до більш складних різновидів. Виловлювати їх гачком і волосінню не рекомендується з двох причин. По-перше, вони отримали стрес і могли бути піддані травм, які повинні зажити з вашою допомогою. По-друге, якщо ви спіймали їх на гачок і волосінь, ймовірно, це особини занадто великого розміру. Ви можете зловити їх на гольян, який продається в магазині снастей і риболовлі. Це в основному воронка з обох кінців, риба плаває і не в змозі піти. Ви можете заповнити її сухим кормом для котів або зерновими і закріпити на пірсі, опустивши її в озеро чи ставок, або в тому місці, де можна знайти кам'яного окуня. (Ознайомтеся з законами вашої держави на ловлю риби. Можливо, вам потрібно буде мати маркування на пастці з вашим ім'ям, адресою і номером ліцензії на вилов риби). Чим менше отвір у пастці, тим розміром менше буде потрапляти риба. Нехай пастка пробуде там день чи два, потім перевіряйте її. Майте відро з кришкою (підійдуть ковші для морозива) для вашої нової риби. Ви можете здивується, від того, що ви словите! Просто збережіть те, що може вмістить ваш акваріум або менше. Ви завжди можете додати більше риби пізніше.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 12.jpg 12 Перед додаванням риби в акваріум, помістіть її в пакет з повітрям. і нехай вона пробуде в ньому 30 хвилин для адаптації температури води. Також пам'ятайте, що необхідно мати хороший обігрівач в акваріум. Це-тропічна риба, а не золота рибка. Додайте трохи води із акваріума в пакет з повітрям, щоб допомогти пристосуватися рибі до нової воді. Додайте трохи більше води ще через 20-30 хвилин, якщо вона виглядає здоровою, перетягніть її в акваріум.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 13.jpg 13 Дайте рибам день або два пристосуватися до середовища в акваріумі, перед тим як їх годувати. Намагайтеся тримати їх подалі від стресових ситуацій, не дозволяйте дітям постукувати акваріум і т. д.
 • Keep Bass and Other American Gamefish in Your Home Aquarium Step 14.jpg 14 Коли ви почнете давати їм їжу, насипте їм невелику кількість пластівців. Подивіться на їх реакцію. Після декількох спроб годувати їх пластівцями, спробуйте давати живої або неживої корм, такий як: цвіркуни, нарізані дощові черв'яки або креветки. Це, можливо, найбільш важкий процес у змісті цих риб. Стежте за ними уважно і записуйте, що вони їдять. Якщо їм здасться, що це їжа, вони будуть їсти її постійно. Дотримуйтеся розкладом. Вони почнуть визнавати вашу присутність і будуть підніматися на поверхню для отримання корму. Ви в кінцевому підсумку, можете почати годувати їх з рук цвіркунами і дощовими черв'яками.
 • Поради

  • Якщо ви віддаєте перевагу досліджувати життя хижих риб, таких як великоротий окунь або сом зубатка смугаста, їх переваги проживання, вибір раціону і т. д. Великоротий окунь і сом зубатка смугаста, як правило, одиночний вигляд. Так, якщо у вас є резервуар більше 500 літрів розраховуйте на утримання однієї особини. Якщо ви віддаєте перевагу сома, усвідомлюйте, що деякі види можуть досягти величезних розмірів. Хижі риби, як судак і щука, належать до поодиноких видів і будуть головувати в акваріумі. Такі як сом зубатка смугаста, в кінцевому підсумку, йому знадобиться резервуар надзвичайного обсягу. Вам також буде необхідно постійно їх годувати живим прикормом.
  • Ви можете додавати в свій акваріум безхребетних. Добре додавати равликів і раків. Знайте, що равлики є ласощами для середнього розміру хижої риби. Додайте їх більше. Вони добре розмножуються і будуть приємних різноманітністю раціону. Якщо ви зловили диких равликів з озера або ставка, вони можуть бути переносниками паразитів для деяких риб. Раки можуть потрапити у вашу гольян-пастку, на приманку з котячою їжею. Встановіть пастку поруч із берегом озера або ставка і перевірте це на наступний день. Це цікаві істоти і справді захоплююче виглядає в акваріумі.
  • У деяких штатах Америки є незаконним звільняти свою рибу назад у дику природу. Ознайомтеся з законами і правилами вашої держави. Це пов'язано з різними захворюваннями, отриманими в неволі, при відпусканні нездорової особини, може призвести до збитку популяції. Вони також вже не пристосовані до дикого життя. Вони стали ручними, даючи їм корм, тому, випускаючи їх у первісні води, ви приведете рибу до погибелі. Майте це на увазі, коли колекціонуєте риб.
  • Вухаті окуні (сонячна риба) є прекрасним першим вибором для рідного акваріума. Вони досить гарні, порівняно за ними легко дбати, і, як правило, вони легко ловляться.
  • Водорості можуть стати проблемою. Придбайте скребки від водоростей, або магнітний скребок може теж стане в нагоді. У продажу також є рідкі альгіциди, які руйнують зелень на склі акваріума, потрібно їх тільки зішкребти. Це може допомогти, якщо у вас немає в акваріумі безхребетних. Читайте етикетки. Більшість з них є смертельними для раків і равликів.

  Попередження

  • Перевірте закони своєї держави перш, ніж почнете ловити рибу. У вас, можливо, повинна бути ліцензія на вилов. у багатьох держав є день або кілька днів у році, коли ви можете ловити безкоштовно (наприклад, штат Іллінойс або Міссурі). У більшості країн ви можете дізнатися свої правила і норми, вказані на певних сайтах.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?