Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як утримувати ваше містечко в грі Animal Crossing

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Розмови з жителями міста

 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 1.jpg 1 Зрозумійте, що як мер, ви повинні розмовляти з мешканцями міста. Це означає, що ви просто повинні відвідувати всі частини міста (магазини, будинки, вулиці і т. д.), які ви вже відкрили і говорити з кожним жителем міста.
  • Ви можете дізнатися, як розмовляти з мешканцями міста, прочитавши інформацію нижче.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 2.jpg 2 Натисніть на кнопку 'А', щоб поговорити з жителем. Щоб поговорити з жителем, вам необхідно стояти поруч з ним або з нею, а потім натиснути кнопку 'А'. Ви можете поговорити з людиною, у якого є або немає інструмент (наприклад, совок), але якщо ви неправильно виберете відстань, то все може закінчитися тим, що ви будете бити жителя лопаткою, замість того, щоб поговорити з ним, тому будьте обережні, розгулюючи з інструментами.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 3.jpg 3 Визначтеся, чи хочете ви запитати у жителя про те, як у нього справи або вибрати функцію 'неважливо'. Під час розмови, житель спочатку привітає вас, а потім ви можете вибрати два варіанти: запитати “Як справи? “ або “Погано“.
  • Відповідаючи “Неважливо“, ви закінчуєте цим розмова, це буде вважатися за те, що ви з кимось поговорили за день, але ви упустите шанс подружитися з ними в майбутньому.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 4.jpg 4 Спробуйте ще раз, якщо ви випадково натиснули “Неважливо“. Часто, відповідаючи Погано„, ви можете образити жителя, але персонажі в Animal Crossing швидко прощають. Якщо ви випадково натиснули “Неважливо“, то ви можете почати розмову заново, натиснувши кнопку «А». Натисніть “Як справи? “ на цей раз, і все буде так, як ніби нічого й не сталося до цього.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 5.jpg 5 Будьте готові виконати будь-яке завдання, якщо житель попросить вас про це. Іноді, коли ви запитуєте у жителя як у нього справи, він відповість вам кілька пропозицій про те, як проходить його день. В іншому випадку, він може попросити у вас про допомогу.
  • Жителі можуть попросити у вас про різні види допомоги: вони можуть попросити вас принести який-небудь фрукт, комаха або рибу; вони також можуть попросити вас принести їм річ, яку вони позичили іншому жителю. Всі завдання дуже прості, і якщо ви забудете виконати яке-небудь з цих завдань, то ви завжди можете повернутися і попросити жителя повторити завдання.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 6.jpg 6 Не забувайте, що ви завжди можете відмовити громадянину на його прохання, якщо захочете. Ви можете виконати завдання, якщо можете, щоб поліпшити ставлення до вас мешканців або підвищити винагороду. Якщо ви відмовите, то мешканець буде розчарований, але знову ж, мешканці міста швидко прощають, і вони не будуть тримати на вас образу.
 • Метод 2 з 4: Садівництво для підтримки порядку.

 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 7.jpg 1 Натисніть кнопку 'Y', щоб висмикувати бур'яни. Все що вам потрібно для того, щоб висмикнути бур'яни в грі Animal Crossing - це підійти до бур'яну і натиснути кнопку “Y“. Ваш персонаж підійде до бур'яну і висмикне його.
  • Якщо ви довго не граєте в гру, то у вашому місті з'явиться величезна кількість бур'янів, а вам доведеться надовго затриматися на цьому етапі.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 8.jpg 2 Пам'ятайте, що кількість вирваних бур'янів вплине на ставлення до вас мешканців. Жителі міста не люблять бур'яни. Вони люблять красиві пейзажі з квітами і деревами. Якщо ви залишите бур'яни без нагляду, то жителі будуть незадоволені.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 9.jpg 3 Слідкуйте за тим, щоб квіти в місті були добре политі, щоб жителі були задоволені. І у вас, і у мешканців є можливість садити і поливати квіти. Однак, ваші жителі не зможуть утримувати всі квіти в порядку. Якщо квітка не отримує достатньо води, то він почне в'янути і посіріє. Це також збільшить незадоволення мешканців міста.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 10.jpg 4 Виберіть садову лійку у вашому інвентарі. Якщо у вас ще немає садової лійки, то прочитайте Спосіб 3 нижче, щоб дізнатися, як її отримати. Якщо у вас є лійка, то натисніть кнопку “Х“, щоб зайти в меню «Інвентар». В інвентарі, знайдіть зображення лійки і віддайте її персонажу, перетягнувши її на зображення персонажа.
  • Також, ви можете натиснути на лійку і вибрати функцію “взяти“, щоб ваш персонаж взяв лійку.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 11.jpg 5 Полийте квіти за допомогою лійки. Коли ваш персонаж взяв лійку, помістіть його або її поряд з квіткою, який треба полити. Коли ваш персонаж стоїть так, як треба, натисніть кнопку “а“. Кнопка запустить дію, і ваш персонаж поллє квітка.
  • Знову ж таки, якщо у вас немає лійки, прочитайте наступний розділ, щоб дізнатися, як її отримати.
 • Метод 3 з 4: Як отримати лійку

 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 12.jpg 1 Пам'ятаєте, що вам треба буде поговорити з вашим секретарем, щоб отримати садову лійку. Ви можете отримати лійку від Ізабель – секретаря мера, постійно питаючи її “рада“, а потім, виконуючи завдання, які вона вам дасть. Далі ви дізнаєтеся, як задавати Ізабель питання
  • Постарайтеся зробити це якомога швидше, щоб утримувати місто в порядок і, щоб жителі вашого міста були задоволені.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 13.jpg 2 Знайдіть Ізабель. Ви можете знайти її у будівлі адміністрації міста, яке виразно позначено на вашій карті. Карта міста відображається на нижньому екрані NINTENDO DS. Подивіться на фіолетове будівля, яка зображує будівлю адміністрації міста.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 14.jpg 3 Попросіть у Ізабель рада. Щоб поговорити з Ізабель, підійдіть впритул до письмового стола, за яким вона стоїть. Там є зелений килимок, на який ви повинні встати; коли ви будете там, натисніть на кнопку “а“, щоб почати розмову.
  • Ізабель запитає, чи може вона вам чимось допомогти сьогодні. Відповідайте їй, вибравши “рада, щоб жити тут“.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 15.jpg 4 Виконайте завдання, які Ізабель вам дасть. Ізабель дасть вам пораду у формі завдання. Для першого завдання, вона дасть вам бланк (річ, яка вирушить у ваш інвентар) і скаже, що ви повинні відправити комусь лист. Відійдіть, і використайте бланк, щоб відправити лист і виконати завдання. Неважливо, що ви напишете і кому відправите.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 16.jpg 5 Попросіть у Ізабель ще одна порада, якщо ви знаєте, як написати лист. Якщо вам потрібно дізнатися, як відправляти лист, то Ізабель пояснить вам усе, що вам потрібно, це запитати її. В іншому випадку, ви можете поговорити з нею і попросити поради. На цей раз, вона скаже вам про раковинах на березі і попросить принести їй одну. Щоб зробити це, вирушайте на берег, щоб знайти раковину. Щоб взяти раковину, підійдіть до неї і натисніть “y“.
  • Поверніться до Ізабель з раковиною в інвентарі; вона буде в захваті і передасть вам кошик з заморськими фруктами, щоб ви могли посадити їх. Якщо у вас є лопатка, то вона пояснить вам, як садити дерева.
  • Щоб посадити фрукт, дайте вашому персонажу лопатку і знайдіть клаптик землі, який вам сподобається. Коли знайдете ділянку, натисніть кнопку “а“, щоб викопати ямку за допомогою лопатки. Потім, зайдіть в інвентар і виберіть фрукт, який вам сподобається. Натисніть на нього і виберіть функцію “посадити“. Спочатку, з'явиться втечу, а за кілька днів він виросте дерево, яке буде приносити за три фрукта в день.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 17.jpg 6 Знову попросіть рада, якщо у вас немає лопатки. Якщо у вас немає лопатки, щоб посадити рослину, як це описувалося в попередніх кроках, то ви можете попросити поради у Ізабель, і вона запитає у вас, чи подобається вам риболовля чи полювання. Ваш відповідь визначить наступне завдання.
  • Якщо у вас вже є один предмет, але немає іншого (вудка рибальська, але не рибальська мережа, наприклад) ви можете вибрати завдання, до якого ви підготовлені.
  • Однак, якщо у вас немає жодного із предметів або ви хочете отримати один з них, то знову поговоріть з Ізабель. Скажіть, що вам не вистачає рибальської вудки або мережі, і вона продасть вам її за 500 бєлов, що є стандартною ціною.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 18.jpg 7 Зловіть рибу або жуков. Якщо ви вибрали риболовлю в якості завдання, то Ізабель попросить вас принести три різних види риби. Вона пояснить вам, як ловити рибу, якщо ви не знаєте. Якщо ви виберете полювання, то вона попросить вас принести три види комах. Знову ж таки, якщо ви не знаєте, то ви отримаєте коротке пояснення.
  • Коли ви зловите або три види риб, або три види жуків, ви виконаєте всі завдання Ізабель. Вона дасть вам садову лійку і поцікавиться, чи готові ви продовжувати.
  • Коли ви отримаєте лійку, прочитайте Спосіб 3, щоб дізнатися, як полити рослини.
 • Метод 4 з 4: Регулярно перевіряйте ваше місто

 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 19.jpg 1 Пам'ятаєте, що за вашим містом необхідно постійно стежити . Animal Crossing - це гра, яка вимагає уваги. Якщо ви не будете регулярно заходити в гру, то бур'яни закриють весь пейзаж вашого міста, а жителі поцікавляться, де ви весь цей час були.
  • Більш того, якщо ви не граєте регулярно, то ви упустите можливості поліпшити ваше місто.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 20.jpg 2 Переконайтеся, що час та дата на вашій грі Animal Crossing збігаються з вашим реальним життям. У грі час йде так само, як і для вас. Це означає, що якщо ваш NINTENDO 3DS встановлений на реальні час і дату, то ці час і дата будуть такими ж, як у вашому власному місті.
  • Якщо ваш NINTENDO 3DS встановлений на інші дати і час, то ваше місто Animal Crossing буде жити з цього часу.
 • Maintain Your Animal Crossing Town Step 21.jpg 3 Постарайтеся витрачати 10-15 хвилин в день, щоб стежити за вашим містом. 10-15 хвилин – це навіть занадто багато часу для того, щоб кожен день утримувати місто в порядок. Протягом цього часу ви повинні встигнути висмикнути бур'яни і поговорити з усіма жителями міста.
  • У Способі 1 розповідається про те, як поговорити з жителями міста, а Способи 2 і 3 розкажуть про те, як посадити рослини.
 • Поради

  • Продайте фрукти, які ви виростили. Щоб стежити за містом і поліпшити його, вам потрібно багато белсов (валюта даної гри). Найлегший спосіб заробити ці гроші на самому початку – зібрати багато фруктів, щоб ваш інвентар був повністю заповнений, а потім відправитися в міський магазин. На карті він позначений рожевим обертовим значком. Ви можете поговорити з Иламой, яка там працює, і сказати, що ви хочете продати що-то. Тоді, вона купить у вас речі за певною ціною.
  • Спробуйте щось нове у грі. Граючи кожен день, і беручи участь в економіці міста (продаючи речі в магазині або купуючи речі на Головній вулиці) ви побачите, як місто природно зросте. У нього переїдуть нові мешканці, і місто буде поступово поліпшуватися.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?