Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як укріпити моральний дух співробітників

Рекламний блок

Кроки

 • Make a Date With an Escort over the Phone Step 1.jpg 1 Усвідомте, що перший крок у цьому питанні завжди за роботодавцем. Ключовий фактор – визнання цінності своїх співробітників. Серед багатьох керівників існує думка, що співробітників 'греблю гати'. Якщо йде один, на його місце без проблем постане інше. Незважаючи на те, що до деякої міри це правда, витрати на рекламу, співбесіди та навчання нового співробітника можуть бути невиправдано високими.
 • Improve Employee Morale Step 2.jpg 2 Дайте людям зрозуміти, що їх цінують. Звичайне визнання, виражене в словах подяки та схвалення добре виконаної роботи, може значно зміцнити моральний дух серед співробітників.
 • Improve Employee Morale Step 3.jpg 3 Забезпечте співробітників нематеріальними благами у вигляді відсутності дресс-коду по п'ятницях, безкоштовних обідів і подарункових сертифікатів. Спонсируйте соціальні заходи, наприклад, спортивні змагання, пікніки для співробітників та їх сімей або святкування знаменних дат в офісі.
 • Improve Employee Morale Step 4.jpg 4 Пропонуйте бонуси, будь то фінансові заохочення, службові машини або інші нагороди. Це дасть співробітникам додатковий стимул до досягнень, а також стане для колективу джерелом заразливого ентузіазму. Налагодьте комунікацію зі співробітниками, щоб з'ясувати, якого роду програми особливо впливають на їх мотивацію. Крім того, так вони відчують, що грають для компанії важливу роль та їх внесок цінується.
 • Improve Employee Morale Step 5.jpg 5 Усвідомте вплив на моральний дух колективу робочого середовища. Сумовитий офіс з тьмяним освітленням і повною відсутністю фарб може викликати депресивні настрої і загальне зниження мотивації. Надайте приміщенню яскравості за допомогою картин, зелених рослин і якісних творів мистецтва.
  • Якщо змінити робочу середу неможливо (приміром, це фабрика), простежте за тим, щоб у людей були адекватні перерви в роботі і гарна кімната для відпочинку, де можна було б відпочити, перекусити і трохи змінити обстановку.
 • Improve Employee Morale Step 6.jpg 6 Використовуйте дослідження зворотного зв'язку за методом 360 градусів як спосіб продемонструвати співробітникам, що ви підтримуєте атмосферу постійного вдосконалення і посвячення поліпшення умов праці.
 • Improve Employee Morale Step 7.jpg 7 Заохочуйте комунікації між співробітниками і керівниками. Таким чином співробітники будуть вільно висловлювати свою думку та вносити пропозиції щодо вдосконалення умов і роботи. Прислухайтеся до своїх співробітників. Про що вони переживають? Що ж, можливо, зарплата і займає перше місце серед подібних питань, але що крім неї? Може бути, недолік визнання? Недолік бонусів і заохочень? Недолік схвалення вже виконаної роботи?
 • Improve Employee Morale Step 8.jpg 8 Перегляньте місію компанії і підключіть до цього процесу всіх працівників, щоб кожен відчув себе причетним майбутнього компанії.
 • Improve Employee Morale Step 9.jpg 9 Переконайтеся, що співробітники поділяють цінності та етику компанії і пишаються ними. Більшість найманих працівників хочуть працювати на компанію, в яку вони вірять і якій довіряють.
 • Be Playful Step 3.jpg 10 Знайдіть способи зробити життя співробітників приємніше в цілому. Запропонуйте більш гнучкий режим роботи, схеми роботи з дому, можливість відвідувати тренажерний зал ітд.
 • Improve Employee Morale Step 11.jpg 11 Будьте лояльні до своїх співробітників. Якщо бізнес почав занепадати, знайдіть способи зберегти співробітників, не вдаючись до масових звільнень. Не забувайте пропонувати гідним співробітникам підвищення і збільшення заробітної плати.
 • Improve Employee Morale Step 12.jpg 12 Дайте співробітникам шанс допомагати іншим. Проведіть захід зі збором коштів на благодійні потреби.
 • Improve Employee Morale Step 13.jpg 13 Змініть атмосферу. Ви керуєте за допомогою залякування? Звичайно, ні, але будь-яку атмосферу можна зробити приємніше. Зупиніться і подумайте: чи те, що я роблю сьогодні, мати вплив сотні років потому? " або "Якщо я не буду вести себе, як диктатор, постраждає хтось від цього? ". Якщо ні, спустіться з тронного залу і станьте простіше!
 • Improve Employee Morale Step 14.jpg 14 Веселіться! Необов'язково рядитися в клоунський вбрання, але можна поширювати на робочому місці відчуття радості і почуття задоволеності. Підіть поговоріть зі своїми співробітниками. Посміхайтеся. Усвідомте, що вони роблять, бо без них, вашого бізнесу не було б.
 • Поради

  • На додаток, не робіть для себе винятків, дотримуйтеся самі визначені співробітникам правила і процедури. Будучи лідером, менеджер або начальник здатний посіяти розбрат в колективі, а якщо співробітники розчаровані, ваша робота не виконана. Якщо ви, будучи менеджером, НЕ розслідуєте випадки ухилення, непокори або порушення будь-якого рівня і просто попустительствуете подібним фактам, моральний дух співробітників випарується, постраждає і настрій колективу, і ваша репутація як лідера. Результат конфлікту і спосіб його вирішення можуть мати вирішальне значення для морального духу працівників, ніж сам інцидент.
  • Багато роботодавці ставляться до своїх співробітників так, немов ті є ув'язненими. Вони зазначають час приходу на роботу. Коли дзвенить дзвінок або гуде гудок, співробітники мають право вибратися в яку-небудь маленьку комнатешку на перерву, щоб потім знову повернутися на робоче місце за дзвінком або свистка. Незважаючи на те, що в деяких ситуаціях це необхідно, це роботизує людей і вганяє в тугу. Чому б не зробити гнучкий графік перерв? Плаваючий обідню перерву?

  Попередження

  • Будьте послідовні. Робіть те, що декларували. Один роботодавець обіцяв співробітникові влаштувати захід в його честь, а потім відмінив його, оскільки поїхав у відпустку. Як, по-вашому, це вплинуло на моральний дух колективу? Розчаруванню не було меж, особливо тому, що всім співробітникам було очевидно, що в даній ситуації менеджер дбав тільки про себе.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?