Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як запобігти зростання зелених водоростей у басейні

Рекламний блок

Кроки

 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 1.jpg 1 Почистіть щіткою стіни і підлогу басейну, щоб видалити якомога більше водоростей. Це дозволить значно зменшити кількість часу, що потрібно, щоб очистити від водоростей басейн.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 2.jpg 2 Переконайтеся, що рівень рН в діапазоні 7,2 - 7,6. Це буде гарантувати, що хлор, доданого у воду басейну, буде працювати більш ефективно - високий рівень рН в свою чергу буде знижувати ефективність дії хлору. Запустіть систему фільтрів басейну, додайте хлор за допомогою засобу для басейнів "Шок" у розмірі 1 фунт на 7500 галонів (454гр/28.5м3)(або дотримуйтесь дозування запропонованою виробником "Шок" для знищення водоростей). Система фільтрації басейну повинна продовжувати працювати 24 години на добу.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 3.jpg 3 Якщо стан басейну істотно не покращиться після 12-24 годин фільтрації, додайте другу дозу хлору в басейн для підвищення концентрації. Повторіть цей процес, поки водорості не будуть знищені.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 4.jpg 4 Після того, як водорості знищені, колір зміниться на білий або сіруватий - вони будуть перебувати в підвішеному стані або осідати на підлогу басейну. Коли більше немає слідів зеленого кольору у вашому басейні, повністю пропилососьте басейн. Рекомендується пропилососити мертві водорості, не розраховуйте на роботу фільтраційної системи.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 5.jpg 5 Басейнові фільтра необхідно мити і чистити, щоб бути впевненим, що мертвих водоростей не залишилося в пастці всередині фільтра. Якщо фільтра не ретельно очищені, водорості можуть швидко повернутися.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 6.jpg 6 Необхідно тестувати і при необхідності збалансувати всі хімічні показники води в басейні, дотримуючись наступних показників. Вільний хлор: 1-3 проміле, рН: 7,2 - 7,6, Лужність: 80 - 120 частин на мільйон, Жорсткість: 200 - 350 частин на мільйон.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 7.jpg 7 Почніть додавати щотижня в басейн хімічна речовина на основі альгіцид для запобігання появи водоростей.
 • Eliminate and Prevent Green Algae in a Swimming Pool Step 8.jpg 8 Фосфати. Для боротьби з водоростями, ви повинні спочатку видалити всі фосфати з води в басейні. По-перше, придбайте за кілька доларів набір для аналізу наявності фосфатів. Якщо рівень фосфатів високий, візьміть речовина для видалення фосфатів які можна залити прямо в басейн. Нехай за рахунок фільтрації фосфати будуть видалені протягом одного або декількох днів. Ви повинні очищати свій фільтр після цього, так як залишки фосфатів швидко засмічують його. Продовжуйте повторювати цю процедуру, доки ваші фосфатні тест-смужки не покажуть повна відсутність фосфатів. Займе менше часу, якщо речовина для видалення фосфатів ви заллєте прямо в басейн. Коли концентрація фосфатів впала до нуля, додавайте "Шок" у басейн!.
 • Поради

  • Слідкуйте за системою фільтрів вашого басейну протягом всього цього процесу і ретельно промийте і очистіть фільтр кожен раз, коли тиск піднімається на 4,5 кілограма на 2,5 квадратного сантиметра вище нормального робочого тиску. Мертві водорості швидко забруднюють фільтра, тому фільтра повинні часто очищатися.
  • Рівень фосфатів. Високий рівень фосфатів у воді басейну потребує додавання набагато більшої кількості хлору, ніж зазвичай. Фосфати також є одним з основних джерел їжі для водоростей, тому важливо, щоб їх концентрацію перевіряли досить регулярно, особливо якщо для басейну використовується більше хлору, ніж зазвичай. Бувають басейни, які дуже погано експлуатуються. У воді містилося в 2,5 раза більша кількість хлору, ніж необхідно, таку концентрацію складно підтримувати на цьому рівні.
  • Зверніть пильну увагу на рівень хлору у воді плавальних басейнах і в майбутньому. Водорості та шкідливі бактерії практично відразу руйнуються при рівні хлору в 1 частини на мільйон або вище. Ви зіткнулися з проблемою водоростей, тому що ви неналежним чином підтримували рівень хлору, і він опускався нижче 1 проміле. Часто проводите тестування води в басейні і вносите необхідні корективи для підтримки басейну в чистому і безпечному стані.
  • Засіб для басейнів "Шок" має бути розведено у великому відрі води перед додаванням в басейн. Завжди додавайте розбавлені хімікати у воду. НІКОЛИ не додавайте воду в хімічні речовини.
  • Важливо розуміти, що екстремальна спека і сонячне світло сприяє сильному росту водоростей. Тому особливо важливо уважно стежити за рівнем хлору протягом літніх місяців в умовах жаркого клімату. Таблетки хлору розчиняються влітку набагато швидше, ніж у зимові місяці. Швидке розсіювання хлору в басейні дає можливість для відновлення водоростей в басейні, в деяких випадках водорості можуть сформуватися менш ніж за тиждень.
  • Для зимового часу придбайте кришки або сітки для басейнів, що дозволить запобігти попаданню бруду в ваш басейн, включайте систему фільтрації і ви збережете ваш басейн в чистоті. .

  Попередження

  • Басейн не можна використовувати до тих пір, поки водорості не мертві, а рівень хлору води в басейні не повернувся до безпечного рівня 3 на мільйон або менше.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?