Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити поведінку людини

Рекламний блок

Кроки

 • Change Someone Else's Behavior Step 1.jpg 1 Залиште думка про те, що ви зможете змінити поведінку людини. Сядьте і подумайте над цим. Змиріться з тим, що зміни ніколи, ні за яких обставин не відбудуться, тому що так і є. Яким буде вам жити з такою поведінкою? Ви зможете трохи змінити свої вчинки і поведінку, щоб підлаштуватися? Постійне бурчання і причіпки - це найдієвіший шлях до заперечення. Як тільки ви по-справжньому змиріться з тим фактом, що близька людина не зміниться, ви зможете використовувати цю стратегію без почуття відчаю. Якщо для вас неприйнятно поступатися, тоді варто емоційно підготуватися до розриву відносин.
 • Change Someone Else's Behavior Step 2.jpg 2 Чітко дайте зрозуміти людині, що ви думаєте про його поведінку. Наприклад: "Коли ти запізнюєшся, я відчуваю, що я для тебе не в пріоритеті. Це неприємно". Наводити приклади: "Коли ти в минулий раз запізнився (-а), ми обоє пропустили початок концерту Бон Джові. Я дуже розлютився (-лась), тому що обожнюю цю групу, й квитки були дорогі". Як тільки ви зрозумієте, що людина вас почув, відступіть і не повертайтеся до цієї теми. Якщо ви вже скаржилися на те, як вас дратує поведінку близької людини, то можете пропустити цей крок.
 • Change Someone Else's Behavior Step 3.jpg 3 Попросіть про те, що вам потрібно. "Я хочу, щоб ти правильно розподілив час і прийшов вчасно на зустріч зі мною". Можна сказати: "Якщо ти запізнюєшся, подзвони мені і скажи про це, щоб я зміг вирішити, чи йти мені без тебе". Обговоріть це один раз і більше не повертайтеся до цієї теми. Якщо ви вже чітко і ясно описали свої вимоги, тоді пропустіть цей крок, так як людина вже знає про проблему. Якщо ж ви страждали мовчки або намагалися ненав'язливо натякнути про непорозуміння, тоді кроки 1, 2 і 3 допоможуть повністю вирішити проблему. В якості альтернативи можна використовувати деякі трюки. Наприклад, призначте зустріч на пів години раніше, ніж прийдете самі. Якщо людина не чистить котячий туалет, спробуйте купити спеціальний наповнювач, який можна буде міняти набагато рідше. Якщо близька людина відмовляється прибирати в будинку, найміть покоївку (звичайно, якщо можете собі це дозволити). Якщо кроки 1-3 не працюють, і немає обхідного шляху, тоді приготуйтеся до серйозних заходів.
 • Change Someone Else's Behavior Step 4.jpg 4 Заохочуйте хорошу поведінку щедрою і захопленої похвалою. Це можуть бути теплі обійми, теплі слова, подарунки і приємні вчинки. Зв'яжіть хорошу поведінку з поліпшенням життя і вашим задоволенням.
 • Change Someone Else's Behavior Step 5.jpg 5 Ігноруйте погану поведінку. Правильно, ігноруйте. Ви вже ясно дали зрозуміти, що ви думаєте з цього приводу і чого ви хочете. Адже ви змирилися з тим, що людина не зміниться, правильно? Так що подібна поведінка не повинно вас бентежити. Не карайте, а просто утримайтеся від похвали і вдячності. Вирішите, як краще реагувати на поведінку, щоб уникнути почуття роздратування. Наприклад, якщо ви домовились зустрітися з людиною в 14.00, і знаєте заздалегідь, що він запізниться (ви будете приємно вражені, якщо немає), вирішіть для себе, скільки ви готові чекати, перш ніж піти. Потім просто йдіть. Удачі вам.
 • Поради

  • Якщо ви бурчали, негайно зупиніться, тому що це призводить до зворотних результатів.

  Попередження

  • Небезпечну поведінку, що загрожує вашої безпеки - це інша справа. Припиніть відносини і тримайтеся подалі від такої людини.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?