Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як надихати людей

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Загальні методи

 • Inspire People Step 1 Version 2.jpg 1 Будьте реальні. Якщо ваш вигляд не буде викликати довіри, хто за вами піде? Ніхто. Нехай люди думають, що ви самі вірите в те, про що говорите. Тому що якщо ви самі не вірите, то вам точно ніхто не повірить, так вже ми, люди, влаштовані. Тому більше вогню в очах! Покажіть, що вам не все одно! Більше ентузіазму!
 • Inspire People Step 2 Version 2.jpg 2 Не робіть акцент на особисту славу. Надихати і надихати людей власним прикладом - це не зовсім те, що потрібно, так як при такому підході буде здаватися, що робите все заради того, що здаватися крутіше. Замість того, щоб хвалитися і хвалитися, краще однією фразою визнати, що ви з цим стикалися/робили, а потім негайно почати говорити про людей, яких ви намагаєтеся надихнути на аналогічну дію.
 • Inspire People Step 3 Version 2.jpg 3 Слідкуйте за емоціями. Люди, яких ви намагаєтеся надихнути, не повинні бачити вас киплячим від злості або по-справжньому сумним. Зрозуміло? Люди, стикаючись з серйозними завданнями, нервують, тому їм вкрай важливо знати, що десь там є людина, яка все контролює. А якщо ви не зможете все контролювати і впоратися з тиском ситуації, то як вони зможуть, а?
 • Inspire People Step 4 Version 2.jpg 4 Чекайте кращого. Не занижуйте планку! Не треба демонструвати неповагу, всім своїм виглядом показування, що ці люди нічого не доб'ються. Поважайте, демонструйте повагу - і ви з ними гори перевернете!
  • З іншого боку, важливо не завищувати планку. Ставте рівно ті цілі, яких люди в силах домогтися.
 • Inspire People Step 5.jpg 5 Визнавайте існування проблем. Є проблеми? Не ігноруйте їх. Зрозумійте, в чому суть проблеми, і тоді ви зрозумієте, як можна її вирішити. Пам'ятайте, ви готові до вирішення проблем! А якщо ви готові, то й люди, що йдуть за вами, готові!
 • Inspire People Step 6.jpg 6 Трохи применшуйте проблеми. Ви визнали існування проблеми? Добре. Тепер зробіть так, щоб ця проблема здавалася проблемою століття. Преуменьшите її! Порівняйте її з вже вирішеними проблемами або навіть спробуйте уявити, чому ця проблема не проблема зовсім, а так, дрібниця.
 • Inspire People Step 7.jpg 7 Робіть відсилання до загальновідомих прикладів. Одним з кращих способів надихнути людей на що завгодно... приведення прикладу з історії або культури. Надихаючі фільми? Добре. Цитати? Відмінно. Реальні історичні особистості? Взагалі чудово. Навіть власний досвід тих самих людей згодиться!
 • Inspire People Step 8.jpg 8 Дайте людям надію. Надія - ось що найважливіше в справі натхнення людей. Ви повинні, ви повинні дати їм надію. Вони повинні думати, що у них є мета, світло в кінці тунелю, нагорода за всі праці і проблеми. Тут вже вам всі карти в руки, важливо одне - щоб надія була.
 • Метод 2 з 4: Надихаємо людей на ревну працю

 • Inspire People Step 9.jpg 1 Надихайте власним прикладом. Кращий спосіб надихнути підлеглих на більш ревну і продуктивну роботу - показати їм, що ви самі будете так працювати. Беріть більше, несіть далі, як кажуть! Є всі шанси, що після такого люди будуть тягнутися до вашого рівня. Керівник, що працює активно, а не просто протирающий штани за столом, це дуже надихає, чи знаєте.
 • Inspire People Step 10.jpg 2 Піклуйтеся про них. Переконайтеся, що всі потреби ваших співробітників не залишилися без відповіді. Покажіть, що ви дбаєте про них. Коли ваш співробітник досягає результатів, по-справжньому заслуговують на визнання - визнайте це. Та що вже там, не скупіться на підвищення - але тільки якщо то заслужено. Все це дасть вашим співробітникам сили працювати активніше, бо вони будуть бачити, що їхні зусилля не пропадають марно.
 • Inspire People Step 11.jpg 3 Змусьте їх пишатися. Нехай вони будуть реально залучені в свою роботу. Нехай вони пишаються тим, що виробляють або надають. Якщо вони будуть пишатися своєю роботою, то будуть намагатися зробити її якомога краще.
 • Inspire People Step 12.jpg 4 Тримайте свої обіцянки. Якщо ви комусь щось пообіцяєте, то кров з носа, хоч про землю разбейтесь - але зробіть. Навіщо такі крайнощі? А потім, що якщо ви одного разу підведете людей, то потім вам вже ніхто не повірить. Логічно? Цілком.
 • Метод 3 з 4: Надихаємо на допомогу ближнім

 • Inspire People Step 13.jpg 1 Придумайте історію. Казку, легенду, байку - не важливо. Важливо, щоб там розповідалося про проблему, яку потрібно вирішити (голод, злидні тощо), як про дракона, якого треба в що б те не стало вбити. І нехай все буде эпичнее епічно!
 • Inspire People Step 14.jpg 2 Зачіпайте его інших людей. Як не крути, а придуманої вами історії потрібен герой. Скажіть людям, що лише вони в змозі впоратися з цією жахливою бідою. Нехай вони відчувають, що це не просто важливо, а... життєво важливо! Більше того, нехай відчують, що лише вони і в силах впоратися з проблемою. Люди дуже рідко представляють себе у вигляді героя, здатного перемогти зло. Дайте їм такий шанс.
 • Inspire People Step 15.jpg 3 Не забувайте про емоції. Використовуйте емоції, щоб показати людям, що їх допомога важлива, необхідна, обов'язкове. Створіть відповідний емоційний настрій! Опишіть ситуацію, не скуплячись на фарби - чим легше уявити, тим простіше захотіти допомогти.
 • Inspire People Step 16.jpg 4 Показуйте нагороди. Добру справу - це, звичайно, так. Але нагорода в честь виконання доброї справи - це таки навіть ще краще! Дайте людям чітко зрозуміти, що задоволення від допомоги ближнім - це не єдине, що вони отримають за труди. Зробіть акцент на чомусь більш... матеріальному.
 • Метод 4 з 4: Надихаємо на допомогу самим собі

 • Inspire People Step 17.jpg 1 Прислухайтеся до них. Якщо у кого-то серйозні проблеми, то ці люди, швидше за все, вже досить суворі до себе. Вони можуть це показувати, можуть тримати в собі - але це так. Все, що ви можете сказати їм, вже могло бути обдумано на десять разів. Тому заплющіть на хвилинку рот - прийшла пора слухати. Дайте їм виговоритися. Можливо, вони самі підпишуться на те, але що хотіли надихнути їх ви.
 • Inspire People Step 18.jpg 2 Співчувайте їм. Покажіть, що вам не все одно. Не судіть, не соромте - співчувайте! Дайте людям зрозуміти, що ви розумієте їх. Люди повинні думати, що ви перебуваєте на їх стороні, навіть якщо ця сторона - це взагалі не те, чого вони собі хочуть.
 • Inspire People Step 19.jpg 3 Допоможіть їх самооцінці. Люди, які постійно приймають погані рішення, рано чи пізно починають думати про себе... погано. Втім, якщо ви і самі через це проходили, то вам знайоме. Але іноді ситуація доходить до такого, що погані рішення стають причиною поганої думки про себе, а погану думку про себе починає виступати як причина... чергових поганих рішень. Розірвіть замкнуте коло, простягнувши руку допомоги самооцінці тих людей! Дайте їм зрозуміти, що вони способи неймовірне, що вони можуть самі з усім впоратися!
 • Inspire People Step 20.jpg 4 Допоможіть їм впоратися з невдачами. Деякі думають, ніби не зможуть ні з чим впоратися з-за постійних невдач. Таким людям треба дати зрозуміти, що невдачі трапляються у всіх, і що всі можуть з цим впоратися. Нагадайте цим людям, що перфекціонізм часом лише заважає - важливий сам факт спроби вирішити проблему.
 • Поради

  • Ведіть себе так, немов ви вірите в людей. Коли чекаєш від людей хорошого, вони це помічають і надихає, віра допомагає їм розкритися.
  • Згадайте, як надихалися у свій час ви. Вчіться на власному досвіді і робіть висновки.
  • Выкладывайтесь на всі сто. Позитив і благі наміри - ось що бути з вами нині і повсякчасно. При такому підході вас, що дуже ймовірно, почнуть цінувати за цілеспрямованість, вами почнуть захоплюватися. Програли в футбол? Посміхніться і зробіть краще наступного разу. Не звинувачуйте себе, не звинувачуйте інших, бо це не надихає. Це нам. між іншим, навіть здоровий глузд підказує!
  • Слова - це, звичайно, так, але самих по собі слів не вистачить. Справа - ось що має незмінно слідувати за словами!

  Попередження

  • Впевненість у собі - добре. Самовпевненість - вже не дуже. Люди не люблять, коли з ними поводяться зарозуміло і з ноткою зверхності. Вірте в людей.
  • Іноді зробити щось і справді не можна - не через настрою, а з-за об'єктивних фізичних факторів. Часом людям краще звернутися до лікаря, щоб впоратися з проблемами.
  • Не поводьтеся з людьми так, ніби єдина проблема на сто кілометрів навколо - це вони збиткові. Люди зазвичай думають, що у них все в порядку - так, деякі в цьому час від часу сумніваються, але загальна тенденція така. Якщо ж у них є проблема, про яку вони знають і яку визнають, то ваша поведінка лише погіршить. Якщо люди не будуть вважати, що винні в сформованій ситуації, то ваша поведінка їх образить, а не їм допоможе. Так що ведіть себе так, ніби всі люди рівні. Зрештою, це так і є, ну, як мінімум щодо проблем, які є у всіх.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?