Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як надихнути друзів на читання

Рекламний блок

Кроки

 • Encourage Your Friends to Read Step 1.jpg 1 Читайте книги. Вас не можна буде назвати книголюбом, якщо за рік ви прочитали всього дві книги. Привчіть себе прочитувати в тиждень по книзі. Вибирайте класиків (відомих авторів, навіть якщо вони вам не подобаються. Це корисні книги, та й взагалі ви будете почувати себе дивно, якщо при вас будуть обговорювати книгу, про яку ви ніколи не чули).
 • Encourage Your Friends to Read Step 2.jpg 2 Зареєструйтесь в соціальній мережі, якою користуються ваші друзі. Виставте на своїй сторінці довгий список ваших улюблених книг і авторів. Такий список може привернути увагу друзів і при зустрічі вони обов'язково вас розпитають про цих книгах.
 • Encourage Your Friends to Read Step 3.jpg 3 Обговоріть з ними вашу улюблену книгу. Можливо, вони не зовсім будуть розуміти те, про що ви говорите. Опишіть сюжет твору, діючі особи, стиль твору, торкніться найцікавіші сторони книги, які можуть якось залучити друзів. Можна відзначити, що книга невелика і у автора особливий, неофіційний стиль. Такі твори особливо подобаються підліткам. Не треба рекламувати книгу або здійснювати літературний аналіз, просто відмітьте моменти, які сподобалися вам самим.
 • Encourage Your Friends to Read Step 4.jpg 4 Пишіть грамотно. Навіть якщо ви спілкуєтеся з друзями за допомогою повідомлень, намагайтеся писати грамотно. Якщо друзі відзначать, що ви якось дивно пишіть, дайте їм те, що це наслідок читання книг. Нехай ваші друзі будуть сприймати правильне лист як щось круте. Пояснюйте друзям незнайомі їм слова.
 • Encourage Your Friends to Read Step 5.jpg 5 Книга в якості подарунка. Даруйте на дні народження друзів книги. До книги також можна додати який-небудь інший подарунок.
 • Encourage Your Friends to Read Step 6.jpg 6 Не вступайте в суперечки на цю тему. Людям не подобається, коли навіть їх один намагається довести їм в агресивній формі, що вони роблять щось неправильно.
 • Encourage Your Friends to Read Step 7.jpg 7 Не кажитесь всезнайком. Не намагайтеся виглядати круто тільки з причини вашої літературної освіченості. Не жартують перед друзями та людьми, які ніколи нічого не читали - вони можуть сприйняти це як знущання.
 • Encourage Your Friends to Read Step 8.jpg 8 Якщо вони вас кудись запрошують не відмовляйтеся словами: "Вибач, я не можу. На відміну від інших людей, я сьогодні буду читати." В такому разі вам дадуть відповідь так: "Ей чувак, що з тобою стало? Ти ж був такий прикольний, а зараз днями безперервно стирчиш в бібліотеці!" Не треба на всі зустрічі з друзями носити з собою книги. Такий спосіб може викликати інтерес друзів до книг, але тільки один раз.

 • Поради

  • Друзям-підліткам спочатку можна також порадити дешевий любовний роман. Не має значення, що роман дурний або дешевий, головне зацікавити, щоб вони, нарешті, взяли в руки книгу. Провівши кілька годин за книгою, людина може навчитися насолоджуватися читанням. Поступово вони стануть вибирати найбільш цікавлять їх твори.
  • Знайдіть людину, яка також любить читати, заведіть розмову про певну книзі, поділіться думками. Більшості дітей на початку шляху не вистачає ентузіазму. Протягом довгого часу по телевізору читання рекламується як щось що відноситься тільки до старого покоління, що тільки зануди і ботани читають книги, таке поняття закріпилося в свідомості підростаючого покоління. Якщо ж вони побачать, з яким ентузіазмом хтось обговорює прочитану книгу - це їм може здатися забавним і захоплюючим.
  • Сходіть один раз з друзями в кінотеатр і подивіться фільм "Идиократия". У цьому фільмі описується суспільство, яке заперечує читання.
  • Для початку ви повинні переконатися в тому, що у вас є якийсь авторитет серед друзів, що ви не просто очкарик, якого використовують для вирішення домашньої робіт. Якщо друзі не цікавляться вашою думкою і ви не користуєтеся серед них авторитетом, то намагаючись надихнути їх на читання, ви будете виглядати дивакуватим.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?