Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вирощувати авокадо

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Вибір хороших умов для вирощування

 • Grow Avocados Step 1.jpg 1 Знайдіть тепле місце для вирощування з частковим сонцем. Такі субтропічні рослини як, авокадо люблять сонце. Родом з Центральної Америки, Мексики і Вест-Індії, авокадо еволюціонували, щоб добре рости в теплих, вологих середовищах. Хоча авокадо були виведені для зростання в місцях таких далеких, як Каліфорнія, вони завжди вимагають гарного сонячного світла для гарного росту. Однак, як це не парадоксально, молоді авокадо можуть бути пошкоджені надмірною кількістю сонячного світла (особливо до того, як вони встигли розвинути великі листки). З-за цього, якщо ви вирощуєте авокадо з однієї кісточки, ви хочете, вибрати місце для вирощування, якому доступно гарне сонце протягом окремих частин дня, але не постійно під прямими сонячними променями.
  • Сонячні підвіконня – відмінні місця для вирощування авокадо. На додаток до забезпечення того, щоб авокадо отримували сонячне світло протягом частини дня, в приміщенні підвіконня дозволяють ретельно контролювати температуру і вологість, впливу яких піддається рослина.
 • Grow Avocados Step 2.jpg 2 Уникайте холоду, вітру і морозу. В основному, авокадо не дуже добре ростуть в непогожу погоду. Сніг, холодні вітри і швидкі перепади температури, які можуть бути шкідливі навіть для витривалих рослин, можуть безпосередньо вбивати авокадо. Якщо ви живете в тропічний чи субтропічний клімат з досить м'якою зимою, ви повинні тримати авокадо за межами круглий рік. Тим не менше, якщо ви живете в районі, де температура взимку, швидше за все, падає нижче нуля, вам треба підготуватися, перемістити зріла рослина в закрите приміщення на зиму, щоб захистити його від негоди.
  • Різні сорти авокадо мають різну витримку низьких температур. Загалом, звичайні сорти авокадо, перераховані нижче, отримують значні пошкодження від замерзання при зазначених температурах:
   • Вест-Індія - -2.2-1.7°C
   • Гватемальський - -2.8-1.7°C
   • Хасс - -3.9-1.7°C
   • Мексиканський - -6.1-2.8°C
 • Grow Avocados Step 3.jpg 3 Використовуйте насичену грунт з хорошим дренажем. Подібно безлічі інших поширених садових рослин, авокадо краще росте на рихлому, насиченою ґрунті. Ці типи ґрунтів забезпечать великий вміст поживних речовин, щоб допомогти рослині зміцніти, а також зменшити небезпеку надмірного поливу і передбачити аерацію. Для досягнення найкращих результатів вирощування, спробуйте покласти запас цього типу грунту (як, наприклад, грунт багату гумусом і органічними речовинами) готову до використання як культура горщика середовища до того часу, коріння вашого авокадо і стебло добре вкорінюватися.
  • Щоб було ясно, вам не обов'язково потрібна готова грунт на самому початку процесу вирощування, оскільки кісточки авокадо ростуть у воді до пересадки в грунт.
 • Grow Avocados Step 4.jpg 4 Використовуйте грунт з досить низьким рН. Як і багато інші поширені садові рослини, авокадо найкраще ростуть на ґрунтах з низьким рН (іншими словами, на кислих грунтах, а не лужних або основних). Для досягнення найкращих результатів, спробуйте посадити авокадо в грунт з рН 5-7. При більш високих рівнях рН, здатність авокадо поглинати життєво важливі поживні речовини такі, як залізо і цинк можуть значно знизитися, перешкоджаючи її росту.
  • Якщо рН грунту занадто висока, рекомендується використовувати техніку зниження рН таку, як додавання органічних речовин або введення в сад рослин невосприимчивых до лугу. Ви також можете досягти хороших результатів з такою добавкою в грунт, як сульфат алюмінію або сірка.
 • Частина 2 з 3: Посадка авокадо

  Посадка насіння
 • Grow Avocados Step 5.jpg 1 Видаліть і вимийте кісточку. Вийняти кісточку з стиглого авокадо - легко. Використовуйте ніж, щоб авокадо розрізати вздовж навпіл з обох сторін, а потім захопіть і крутите, щоб відокремити половинки. Вийміть кісточки з половини плоду, в якій вона застрягла. Нарешті, відмийте зайву м'якоть авокадо, яка пристала до кісточці, поки вона не буде ідеально чистою і гладкою.
  • Не викидайте плоди авокадо - спробуйте приготувати гуакамоле, поширюючи його на шматок тосту або з'їдаючи сирим, як смачну, поживну їжу.
 • Grow Avocados Step 6.jpg 2 Підвісьте кісточку у воді. Кісточки авокадо не повинні бути посаджені безпосередньо в грунт - замість цього, вони повинні бути опущені в воду до тих пір, поки їх коріння та стебло не розвинуться достатньо, щоб підтримувати рослина. Найпростіший спосіб підвісити кісточку в воду - посадити три зубочистки в сторони кісточки і покласти кісточку, так щоб вона знаходилася на ободі чашки або великої миски. Не хвилюйтеся - рослині не боляче. Наповніть чашку або миску водою до тих пір, щоб тільки низ кісточки був під водою.
  • Переконайтеся, що кісточка знаходиться у воді правою стороною вгору. Верхня частина кісточки повинна бути злегка закругленої або загостреною (як верхня частина яйця), а нижня, яка знаходиться у воді, повинна бути трохи більш плоскою і може мати знебарвлені місця порівняно з іншою частиною кісточки.
 • Grow Avocados Step 7.jpg 3 Поставте на сонячному вікні і доливайте воду в міру необхідності. Далі, поставте кісточку з ємністю з водою в місце, де вона буде отримувати випадковий (але рідше прямий) сонячне світло, подібно до підвіконня, де сонце тільки кілька годин на день. Спостерігайте за своїм рослиною іноді і додайте свіжої води щоразу, коли рівень падає нижче низу кісточки. Протягом кількох тижнів до, приблизно місяць-півтора, ви повинні помітити коріння, початківці виходити з нижньої частини кісточки, невеликий стебло починає з'являтися зверху.
  • Початковий етап пасивності може зайняти від двох до шести тижнів. Може здаватися, що ваша кісточка нічого не робить, але будьте терплячі - в кінцевому рахунку, ви побачите зростаючі коріння рослини і прорастающий стебло.
 • Grow Avocados Step 8.jpg 4 Коли стебло близько 15 див у довжину, зріжте його. Коли коріння авокадо, і стебло починають рости, продовжуйте контролювати їх розвиток і міняйте воду в міру необхідності. Коли стебло досягне висоти близько 15 див., обріжте його до 8 див. Вже через кілька тижнів, це має привести до розвитку нових коренів і змусить стебло, в кінцевому рахунку, зрости більш широке, більш повне дерево.
 • Grow Avocados Step 9.jpg 5 Посадіть кісточку з авокадо. Через кілька тижнів після першої обрізки, коли коріння авокадо товсті і розвинулися і на стеблі виросли нові листя, ви повинні, нарешті, пересадити її в горщик. Вийміть зубочистки і покладіть кісточку корінням вниз у грунт насичений органічною речовиною з хорошим дренажем. Для отримання найкращих результатів використовуйте горщик діаметром близько 25.4-30.5 сантиметрів. Менші горщики можуть призвести до того, що коріння почнуть виходити за межі горщика, перешкоджаючи зростанню авокадо, якщо ви не пересадите його в новий горщик.
  • Не засинайте кісточку повністю грунтом - засипте коріння, але залиште верхню половину відкритою.
 • Grow Avocados Step 10.jpg 6 Дайте зростаючому рослині хороший сонячне світло і частий полив. Як тільки ви посадили авокадо в горщик, дайте йому хороший полив, промачивая грунт обережно, але ретельно. Надалі, поливайте грунт достатньо, щоб тримати її злегка вологою, але щоб вона не виглядала промоклому або мулистому. Поставте авокадо в місці, де він буде отримувати багато сонячного світла, але не постійного, прямого сонячного світла протягом дня, особливо якщо ви живете в дуже жаркому кліматі.
 • Grow Avocados Step 11.jpg 7 Отщіпніте листя через кожні 15 див. зростання. Після того, як ваша рослина було посаджено в горщик, продовжуйте режим частого поливу і сильного сонячного світла, коли воно починає рости. Періодично стежити за його прогресом за допомогою лінійки або рулетки. Коли стебло рослини досягає висоти близько 30 см., відірвіть будь-новий ріст листя. Коли рослина продовжує зростати, відірвіть самі нові, найвищі набори листя кожен раз, коли воно виростає ще на 15 див.
  • Це стимулює рослина виростити нові пагони, що призводить до більш повного, здоровому виду авокадо в довгостроковій перспективі. Не турбуйтеся нашкодити вашій рослині - авокадо досить витривалі, щоб оговтатися від цієї рутинної обрізки без проблем.
 • Окулірування
 • Grow Avocados Step 12.jpg 1 Вирощуйте свій саджанець до висоти на 0.6-0.9 м. Як зазначалося вище, вирощування авокадо з кісточки, не обов'язково означає, що ви зможете виростити свій власний авокадо в справжній період часу. У деяких дерев авокадо може зайняти кілька років, щоб почати виробляти фрукти, в той час як інші можуть боротися, щоб плодоносити набагато довше або можуть навіть ніколи не приносити добрі плоди. Щоб прискорити цей процес і забезпечити дереву виробництво відмінних плодів, використовуйте техніку, яку використовують професійні садівники - окулірування. Щоб дерево зацвіло, у вас має бути дерево авокадо, яке вже приносить хороші плоди і саджанець авокадо, який, принаймні, 60-75 сантиметрів у висоту.
  • Якщо є можливість, постарайтеся знайти дерево «виробник», витривала і без хвороб, на додаток до виробництва гарних плодів. Успішна окулірування фізично з'єднує ваші дві рослини разом, так що використовуйте самі здорові рослини, щоб можна було уникнути проблем зі здоров'ям у майбутньому.
 • Grow Avocados Step 13.jpg 2 Зробіть Т-подібний розріз на саджанці. Використовуючи гострий ніж, зробіть T-подібний виріз на стеблі рослини близько 20-30 сантиметрів від землі. Розріжте горизонтально приблизно третину товщини стебла, потім поверніть ніж і розріжте близько 2.54 див. стебла вниз до землі. Використовуйте ніж, щоб очистити від кору стовбура.
  • Очевидно, ви хочете уникнути зрізання занадто далеко в стебло. Ваша мета, "відкрити" кору вздовж сторони стебла, так щоб ви могли приєднати до нього нову гілку, не пошкодивши саджанець.
 • Grow Avocados Step 14.jpg 3 Зріжте нирку з дерева «виробника». Далі, знайдіть на вигляд здорову нирку на дереві, що виробляє фрукти, яке ви обрали. Видаліть її з дерева, зробивши діагональний зріз, який починається на 1.2 див. нижче нирки і закінчується на 2.5 див. під нею. Якщо нирка знаходиться на середині гілки або гілочки, а не на кінці, зробіть розріз на 2.54 см над брунькою, щоб видалити її.
 • Grow Avocados Step 15.jpg 4 Приєднайте нирку до саджанця. Потім засуньте відрізану нирку, яку ви видалили від дерева -"виробника" в Т-подібний розріз на саджанці. Ви хочете, щоб зелений матеріал під корою кожної рослини стикався - якщо цього не станеться, окулірування може не мати успіху. Після того, як відрізана нирка сидить в щілини розрізу саджанця, закріпіть її на місці гумовими смугами або гумою для окулірування (особлива речовина можна купити в більшості садових магазинах).
 • Grow Avocados Step 16.jpg 5 Зачекайте, поки нирка прийметься. Якщо спроба окулірування успішна, зрізана нирка і саджанець повинні в кінцевому підсумку зростися, утворюючи одне безшовне рослина. Навесні, це може відбутися протягом місяця або менше, але повільно зростаючі місяці, це може зайняти до двох місяців. Після того, як рослина повністю видужав, ви можете зняти гумові смуги або гуму для окулірування. При бажанні, ви можете також обережно зрізати стебло початкового рослини на 2.54 см або на 5 см. вище нового відгалуження, щоб зробити її нової "головною" гілкою.
  • Після того, як гілка, яку ви ввели на рослина, що виростає до достатнього розміру, вона повинна почати виробляти високоякісні фрукти так само, як якщо б була на старому дереві. Використовуючи цю техніку, професійні садівники здатні підтримувати стабільні результати всіх своїх дерев авокадо.
 • Частина 3 з 3: Догляд за авокадо

 • Grow Avocados Step 17.jpg 1 Поливайте часто, але уникайте надмірного поливу. Порівняно з іншими рослинами в саду, авокадо можуть зажадати багато води. Тим не менш, важливо пам'ятати, що надмірний полив потенційна проблема для майже всіх рослин, у тому числі авокадо. Намагайтеся уникати такого частого поливу або ретельного, щоб грунт дерева авокадо виглядала рідкої або брудною. Використовуйте грунт з хорошим дренажем (ґрунти багаті органічною речовиною, як правило, хороша ставка). Якщо дерево в горщику, будьте впевнені, що в горщику є дренажні отвори в нижній частині, щоб дозволити воді йти. Дотримуйтесь цих порад, і ваш рослина має не побоюватися надмірного поливу.
  • Якщо листя вашого рослини починають жовтіти, і ви часто поливаєте, це може бути ознакою надмірного поливу. Негайно припиніть полив і почніть знову лише після того, як грунт висохне.
 • Grow Avocados Step 18.jpg 2 Удобрюйте лише зрідка. Вам не потрібно добриво взагалі, щоб виростити сильне, здорове дерево авокадо. Однак, якщо їх використовувати розумно, добрива можуть помітно стимулювати зростання молодої рослини. Після того, як дерево добре вкоренилася, додайте в грунт збалансоване добриво для цитрусових в період вегетації відповідно з вказівками на добриві. Не перестарайтеся - коли справа доходить до комерційного добрива, як правило, краще бути дещо консервативним. Завжди поливайте після підгодівлі, щоб добриво входило в грунт і поставлялося безпосередньо до коріння рослини.
  • Як і багато рослини, авокадо, взагалі не треба удобрювати, коли вони дуже молоді, оскільки вони можуть бути дуже чутливі до "опіку", який може бути результатом надмірного добрива. Спробуйте почекати, принаймні, рік до підгодівлі.
 • Grow Avocados Step 19.jpg 3 Слідкуйте за ознаками накопичення солей. Порівняно з іншими рослинами, авокадо можуть бути особливо вразливі до накопичення солей в грунті. У авокадо, які страждають від високого рівня солей, можуть бути трохи зів'яле листя "згорілими", коричневими кінчиками, де накопичується надлишок солі. Щоб знизити засоленість (солоність) грунту, змінити практику поливу. Принаймні, один раз в місяць, намагайтеся сильно поливати, просочуючи грунт. Потік важкої води віднесе нарощені солі глибоко в грунт, під коріння, де вона буде менш шкідлива для рослин.
 • Grow Avocados Step 20.jpg 4 Знаєте, як перемогти загальних шкідників авокадо і недуги. Як і будь-яка сільськогосподарська культура, авокадо можуть страждати від різних шкідників і хвороб, які можуть загрожувати якості плодів рослини або навіть поставити під загрозу цілу рослину. Знання, як розпізнати і вирішити ці питання мають вирішальне значення для підтримки здорової, продуктивного дерева авокадо. Нижче наведено лише деякі з найбільш поширених шкідників і хвороб авокадо - для отримання додаткової інформації, зверніться в ботанічний ресурс:
  • Рак рослин - "Іржаві", що осіли виразки на рослині, які можуть виділяти камедь. Виріжте виразки з постраждалих гілок. Виразки на стовбурі дерева можуть вбити рослину.
  • Коренева гниль - Зазвичай із-за надмірного поливу. Причини пожовтіння листя, в'янення і можливе розкладання навіть, коли задовольняються всі інші умови для зростання. Негайно припиніть надмірний полив, при важкому перебігу, викопайте коріння, щоб виставити їх на повітря. Іноді фатально для рослини.
  • В'янення і хвороби рослин - "Мертві" ділянки на дереві. Плоди і листя на цих ділянках в'януть і вмирають. Видаліть постраждалі місця з дерева відразу і помийте інструменти, які ви використовуєте, зробіть це, перш ніж використовувати їх знову.
  • Кружевницы - Причина жовті плями на листках, які швидко висихають. Пошкоджені листя вмирають і падають з гілки. Використовуйте комерційний пестицид або натуральні речовини для знищення комах, наприклад, пиретрин.
  • Шашель - точить дерево, створюючи невеликі отвори, з яких може сочитися сік. Профілактичне лікування краще - зберігаючи дерева здоровими і добре подкормленными, що робить його більш важким для дерев, які будуть вражені. Якщо шашелі присутні, видаліть і знищити будь-які постраждалі гілки, щоб зменшити їх поширення.
 • Поради

  • Добрива підходящі, які спеціально призначені для авокадо. Використовуються згідно з вказівками, вони майже завжди будуть корисні. Інші добрива можуть бути також корисні, особливо, якщо загальна грунт якимось чином не оптимальна для зростання авокадо. Оскільки ви будете є результат, подумайте про покупку органічного добрива, а не синтетики.

  Попередження

  • Якщо листя буріють і коричневі на кінчиках, занадто багато солі накопичилося в ґрунті. Дайте воді текти вільно в горщик і зливайте протягом декількох хвилин.
  • Хоча правда, що ви можете виростити дерево з насіння авокадо, майте на увазі, що дерево, яке виросло з насіння буде сильно відрізнятися від свого батьківського сорту і у нього може зайняти 7-15 років, щоб почати виробляти плоди. Фрукти з дерева, вирощеного з насіння, як правило, мають різні характеристики смаку, ніж їх батьківський сорт.

  Що вам знадобиться

  • Насіння авокадо
  • Ємність для розміщення розсади.
  • Зубочистки
  • Ємність для посадки саджанця після проростання
  • Добриво
  • Ніж
  • Гумові смуги / гумка для окулірування
  • Органічні пестициди (за бажанням)
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?