Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вчитися

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: Визначте свій стиль навчання

 • Learn Step 01.jpg 1 Визначте свій стиль навчання. Для того, щоб ефективно навчатися, необхідно знати, як ви вчитеся. Існує три стилю навчання, і більшість з нас підпадають під одну конкретну категорію. Навіть якщо ви знаходитесь на проміжку між двома методами, буде корисно дізнатися, які методи навчання для вас марні.
  • Візуали воліють видимість і наочність. Вони сидять на перших партах, схильні до чистоти і акуратності і закривають очі, коли намагаються щось згадати. Візуалів підходять ілюстрації, колір і наочний посібник для досліджуваного матеріалу.
  • Аудіали воліють чути і слухати. Вони вибирають місце в класі, де добре чути вчителя. Їм не обов'язково його бачити. Коли аудиалам нудно, він бурмочуть собі під ніс і розмовляють самі з собою. Найчастіше аудіали читають вголос і запам'ятовують словесно виражену інформацію або лекцію. Їм краще говорити, ніж писати, і в процесі навчання вони часто використовують можливість обговорювати питання вголос.
  • Кінестетики найкраще запам'ятовують інформацію за допомогою дотику і активних дій. Їм потрібно проявляти активність, робити часті паузи. Їх часто ловлять на тому, що вони використовують руки для активної жестикуляції під час виступів. Їм подобаються види діяльності, які мають справу з рукоділлям, приміром, кулінарія, конструювання та інженерія. Коли кинестетику нудно, він крутиться і рухається.[1].
   • Який з описаних стилів підходить вам? Якщо вам важко сказати, проведіть дослідження в Інтернеті, проконсультуйтеся зі своїм вчителем або почитайте інформацію про стилі навчання.
 • Learn Step 02.jpg 2 З'ясуйте різницю. Кожному учневі потрібні різні умови, щоб ефективно узагальнювати і запам'ятовувати отриману інформацію. Якщо візуала змусити щось запам'ятати, він цього не зробить. Якщо кінестетик подивиться навчальне посібник, він не зможе його повторити. Це не означає, що хтось розумніший за інших – людини просто не налаштували на оптимальний стиль навчання.
  • Здатність до навчання не обмежується класною кімнатою. У всіх нас різні стилі розмови! Давайте подивимося на ключові приклади, взяті з діалогу. Візуал може сказати: «Добре виглядає». Аудіал відповість: «Так, звучить здорово» або «Так, я чую тебе». Візуал скаже так: «Я бачу, до чого ти хилиш».[2]." Якщо вам важко визначитися зі своїм стилем навчання, скажіть що-небудь вголос, або попросіть людину, візуала або аудіала, поспостерігати за вами!
 • Метод 2 із 5: Візуали

 • Learn Step 03.jpg 1 Використовуйте друковані матеріали та вправи. Тепер, коли ви знаєте, що здатні навчатися за допомогою видимості і наочності, використовуйте цей шанс. Запишіть, що ви почули, тим самим трансформуючи аудіальну у візуальну інформацію.
  • Якщо вчитель демонструє вам фільм розповідає про конкретні питання в контрольній роботі, запишіть отриману інформацію. Після цього двічі перегляньте написане. Почніть користуватися тією мовою, яка віддає перевагу ваш мозок.
  • Якщо вчитель демонструє слайди під час лекції, дуже важливо зосередитися на слайдах. Швидше за все, ви не запам'ятаєте все, що було сказано, але ви зможете запам'ятати те, що побачили на екрані.
 • Learn Step 04.jpg 2 Використовувати дошку, моделі та магнітно-маркерную дошку. Візьміть необхідний для вивчення матеріал і перетворіть його в наочний посібник. Це ще один ривок, але результати вашої контрольної роботи безсумнівно покращаться.
  • Ваш професор вказав наступні дані: 30% - французьку мову, 30% - латинь, 25% - германські мови і 15% - інші мови? Відмінно! Вам знадобиться кругова діаграма! З яким кольором ви асоціюєте кожна мова?
  • Використовуйте свою творчу жилку. Потрібно дізнатися, коли автомобіль Ford T був введений в експлуатацію? Намалюйте на кузові номерний знак. Автомобіль був розроблений 1-го жовтня 1908 року, тому намалюйте номерний знак 1011908. Підійдіть до процесу з творчістю.
 • Learn Step 05.jpg 3 Робіть якісний конспект. Кожен вчитель буде підкреслювати: "Не записуйте все, що я кажу! Ви сильно відстанете! "Ви ж не є аудіалом, так чому вам потрібно запам'ятовувати все сказане?
  • Якщо вчитель диктує занадто швидко, і ви не встигаєте розбірливо конспектувати, попросіть у нього або план конспект уроку. Вчителю сподобається ваш ентузіазм.
  • Ви можете записати те, що дізналися на wikiHow!
 • Метод 3 із 5: Аудіали

 • Learn Step 06.jpg 1 Записуйте лекції на диктофон. На щастя, більше не потрібно приносити з собою величезний темний ящик. Дістаньте свій невеликий телефон, натисніть кілька кнопок і – вуаля! Записом лекції можна скористатися в потрібний момент.
  • Краще всього попередити вчителя чи професора про вищевказані методи збору інформації. В іншому випадку ви ризикуєте, що ваш телефон (або інший гаджет) буде конфіскований. Поясніть, що вам так легше вчитися. Швидше за все, вчитель не зможе відмовити вам.
 • Learn Step 07.jpg 2 Задавайте питання. Коли ви слухаєте вчителя з приводу вивченої теми в кінці уроку, приєднуйтеся до обговорення. Одна справа - просто слухати, а чути свою думку – це зовсім інше. Ви знаєте, наскільки швидко запам'ятовуються дурниці, які ми говоримо вголос? Також легше запам'ятати ті запитання, які ви ставили на уроці біології.
  • Якщо ви трохи боїтеся групового обговорення, зробіть це після уроку! Ваш вчитель з задоволенням виділить п'ять хвилин вільного часу, щоб обговорити питання на науковому рівні. Розмова тет-а-тет може бути глибоким і до того ж, цікавим.
 • Learn Step 08.jpg 3 беріть участь в роботі малих груп. Чого б це ні коштувало, змусьте себе (і навколишніх) висловлювати свої думки. Наявність невеликих груп сприяє обговорення актуального питання. Ви не зможете просто подивитися, записати і забути.
  • Якщо ваш вчитель не зацікавлений в парної або групової роботи, приєднаєтеся до навчальній групі. Завжди знайдуться студенти, які хочуть покращити свої бали і швидше запам'ятати інформацію. У вас буде можливість не тільки обговорити матеріал, але і поділитися своїми ідеями і зустрітися з новими людьми.
  • Якщо зазначені прийоми не можуть здійснитися на практиці, розкажіть про класної роботи вдома. Можна розповісти своїй мамі про екзотермічних реакціях або з'ясувати у свого сусіда, що він знає про Другій світовій війні. Коли прийде час контрольної, ви не здивуєтеся тому, як професор Фіні висловився з приводу роману «Над прірвою в житі». Ви згадайте, що ваша молодша сестра питала, розповідалося в даній книзі про бейсбол, і її слова нагадають вам, що ваша сестра вже не настільки безпосередня. Точно те ж трапилося і з Фебой, однією з героїнь роману. Ви запам'ятаєте все і відразу! Вам потрібно тренувати свою пам'ять!
 • Метод 4 із 5: Кінестетики

 • Learn Step 09.jpg 1 Продемонструйте загальне уявлення. Постарайтеся весь час працювати руками. Перебуваєте ви вдома або в класі, долучайтеся до рукоділля. Ви повинні бути першим, хто запалить Пальник Бунзена або добровільно препарирует очне яблуко корови.
  • Візьміть будь-яку ідею і знесіть в неї гнучкість і конкретику. Ви вчите структуру ДНК? Візьміть конструктор Лего і складіть модель ДНК з подвійною спіраллю.
  • Використання даного методу не обмежується математикою та іншими точними науками Виберіть будь-який уривок з книги і програйте його. Не обов'язково приносити на урок повну версію роману «Червона літера», але ви повинні вдихнути життя в цю книгу. Закрийте вуха і прочитайте монолог – всі, кого ви виженете з шкільної їдальні, це точно запам'ятають.
 • Learn Step 10.jpg 2 Підкреслюйте і виділяйте. Багатьом учителям подобається спостерігати за тим, як їхні студенти пишуть конспект. Якщо конспект – не найкращий спосіб вивчення матеріалу для вас, попрацюйте над підкресленням і виділенням.
  • Попрацюйте з різними квітами. Дотримуйтесь правила, яке працює на вас. Наприклад, для позначення дат виберіть фіолетовий колір. Для думок – зелений. Для теорій - жовтий. Створіть систему, щоб краще запам'ятати конспект.
 • Learn Step 11.jpg 3 Долучите до процесу навчання фізичну активність. Приєднайтесь до внеурочному науковому співтовариству або попрацюйте над формуванням власних навичок навчання. Не обов'язково робити це в класі. Розберіть і зберіть комп'ютер у вільний час!
  • Ходіть на екскурсії. Деякі школи не використовують весь потенціал своєї округи, але багато роблять це. Якщо ваша школа не проводить подібних заходів, відвідайте місцевий музей мистецтва, науки або історії, вистави та виставки. Відвідування освітніх установ, як правило, не оплачується. Іноді установи надають студентам знижки. Більшість предметів можна буде помацати. У вас буде можливість доторкнутися більше експонатів, ніж у класній кімнаті.
 • Метод 5 із 5: Інформація для всіх учнів

 • Learn Step 12.jpg 1 Отримуйте знання в спеціально обладнаному кабінеті. Вам може здатися, що дана інформація надумана, але студенти часто показують кращі результати, якщо тест проводиться в тій аудиторії, де була отримана інформація. Цей вид пам'яті називається смисловий.
  • Дослідження в університеті Айови (одна з багатьох) резюмувало результати, які застосовні до всіх варіацій даної теорії. Отже, було надано два типи класних кімнат: тихі та галасливі. Ті учні, які отримували інформацію в спокійній обстановці, швидше і точніше відтворювали її в спокійній обстановці. Ті учні, які отримали інформацію у шумному класі, швидше відтворювали її в шумному класі.[3]. Умови для навчання не мають значення. Головне – зберігати їх сталість. Навчання в спеціально обладнаній кімнаті допоможе вам якісно запам'ятовувати інформацію.
 • Learn Step 13.jpg 2 Підтримуйте свій психологічний стан. Тепер, коли ви освоїли заучування за допомогою смислової пам'яті, давайте перейдемо до навчання з допомогою психологічної пам'яті. Ви вже здогадалися, що даний вид пам'яті діє, коли ви переживаєте один і той же стан (тіла, душі і т. д.). Тільки подумайте:
  • Недавнє дослідження в університеті Святого Бонавентури виявило, що конгруентні (однакові) стан підсилюють спогади, а инконгурэнтные стану викликали прояви так званої «помилкової пам'яті». [4]. Тобто, коли ви знаходитесь в тому ж стані, ви зможете більш детально згадати необхідну інформацію. Якщо стан відрізняється, швидше за все, ви зможете згадати тільки елементарну або неправдиву інформацію.
  • Що ще більш кумедно, алкоголь працює за тим же принципом. В старому виданні «Science Magazine» є стаття, в якій вивчалися тверезий стан і спогади. Чоловіки, які випивали під час вивчення матеріалу, демонстрували кращі результати в тому випадку, коли вони вживали ту ж дозу алкоголю в процесі його відтворення.[5].
   • На урок не можна приходити в стані алкогольного сп'яніння. Але є варіант виробити звичку і дотримуватися її. Якщо ви вивчали матеріал, і при цьому на вас була одяг фіолетового кольору, і ви пили каву, приходьте на тест в фіолетовому кольорі і з чашкою кави.
 • Learn Step 14.jpg 3 Майте терпіння. Зміна стилю навчання не відбуваються за ніч. Крім того, деякі теми можуть даватися вам легше, ніж інші. Відкритість до пізнання нового полегшить боротьбу з труднощами.
  • Не соромтеся просити про допомогу. Якщо ви знаєте експерта у досліджуваній сфері, попросіть його про допомогу! Він із задоволенням поділиться своїми знаннями з оточенням. Не має значення, хто стане вашим помічником: друзі, члени сім'ї або наставники, - використовуйте всі наявні ресурси.
 • Learn Step 15.jpg 4 Знайдіть те, що вам подобається. Ніхто не може перевершувати одночасно у всіх сферах. Знайдіть те, що вам подобається, щоб зробити ваші наукові погляди позитивними.
  • Застосуйте своє захоплення до матеріалу, що вивчається. Ви чудово граєте в більярд і любите фільми, але ваші успіхи не стосуються геометрії? Зробіть відео для шкільного проекту. Покладіть на стіл ромб і зробіть його знімки з різних сторін. Любіть музику, але терпіти не можете Шекспіра? Візьміть вступний монолог з твору «Ромео і Джульєтта» і покладіть слова на пісню Бейонсе Bootylicious. Робіть все, що потрібно, щоб інформація запам'ятовувалася весело і невимушено.
 • Learn Step 16.jpg 5 Дивіться телевізор. Так, ми маємо на увазі телебачення. Існує безліч каналів, які пропонують поєднати навчання і освіта. Discovery, National Geographic та History (це тільки деякі з них) є відмінними джерелами інформації! !
  • У вас є Netflix? Ви коли-небудь переглядали головне меню на цьому сайті? Документальні фільми у вашому розпорядженні! Якщо у вас немає Netflix, існує багато веб-сайтів, які пропонують безкоштовний перегляд документальних фільмів. Все, що вам потрібно, - поритися в Інтернеті, щоб знайти подібні сайти.
 • Learn Step 17.jpg 6 Виходите в мережу. Якщо ваш професор каже монотонним голосом, кашляє або через слово поправляє вуса, це не обов'язково означає, що наданий матеріал нецікавий. Вийдіть в Інтернет і знайдіть подібну інформацію в тому стилі, який ви зрозумієте і оціните.
  • KhanAcademy[6], Memrise[7], and AcademicEarth[8] є відмінними варіантами на початковому етапі.are all great starting points.
  • Не забудьте про YouTube і wikiHow! Кх, кх...
 • Learn Step 18.jpg 7 Вчіться за межами класної кімнати. Навчання не обов'язково закінчується в три години у п'ятницю. Якщо ви виявили те, що запалює у вас вогонь, продовжуйте цим займатися! У зв'язку з наявністю технологій вам не обов'язково за це платити.
  • iTunesU[9], Coursera[10] та багато університетські сайти пропонують аудіо - та відеолекції. На проект Coursera ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу! І все це безкоштовно!
 • Поради

  • Не забувайте робити невеликі паузи. Дослідження показали, що десятихвилинна пауза (але не більше того!), допоможе вам утримати інформацію в голові протягом більш тривалого періоду часу.
  • Зменшіть оберти. У процесі навчання неможливо схоплювати все на льоту або сприймати все сказане всерйоз. Краще вчити поступово, ніж відмітати все потрібне і непотрібне.
  • Не варто зубрити матеріал в ніч перед іспитом. Якщо ви будете вчитися протягом тривалого періоду часу, ви краще вивчите інформацію.

  Джерела і посилання

 • ^ http://sunburst.usd.edu/~bwjames/tut/learning-style/styleres.html
 • ^ http://sunburst.usd.edu/~bwjames/tut/learning-style/styleunder.html
 • ^ http://www.as.wvu.edu/psyc101/contents/extra_credit/Ch07ec.pdf
 • ^ http://web.sbu.edu/psychology/lavin/david.htm
 • ^ http://www.sciencemag.org/content/163/3873/1358.short
 • ^ https://www.khanacademy.org/
 • ^ http://www.memrise.com
 • ^ http://www.academicearth.org
 • ^ http://www.apple.com/education/itunes-u/
 • ^ http://www.coursera.com
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?