Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як побудувати секретну лабораторію

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Підвальний метод

Якщо біля вашого будинку є підвал, подумайте про те, щоб зробити фальшиву стіну з потайними дверима для доступу. Це самий безпечний і простий метод. Також у вас менше шансів порушити закон. Подивіться, як створити потайні двері-книжковий шафа.

Метод 2 з 4: Поддомный метод

 • Build a Secret Laboratory Step 1.jpg 1 Дізнайтеся про будівництві фундаменту. Це не означає, що потрібно отримувати диплом, але чого хорошого в тому, що ваша лабораторія обрушиться на вас, особливо якщо вона потягне за собою і ваш будинок?
 • 2 Будуйте під будинком.

  • Якщо у вашому будинку немає підвалу, але є фундамент, ви можете пробитися через нього й викопати новий «підвал» для своєї лабораторії. Ось де знадобляться інженерні знання. В залежності від місцевих законів, швидше за все це буде незаконно, без дозволу. А дозвіл отримати дуже-дуже важко. Подивіться статтю «Як викопати підвал в побудованому будинку».Build a Secret Laboratory Step 2Bullet1.jpg
  • Якщо у вас будинок на палях, проблем законності менше, але все так само потрібні інженерні знання, щоб гарантувати, що будинок не просяде і не впаде на вас. В цьому випадку потрібно відкопати підпідлогу до пристойної висоти, щоб там можна було ходити.Build a Secret Laboratory Step 2Bullet2.jpg
 • Build a Secret Laboratory Step 3.jpg 3 Вирішите, яким способом входити. Потайні двері, фальшива задня стінка шафи, люк в підлозі, класична двері з книжкової шафи, сходи або приставна драбина? Сходи займає найменше місця від вашого підвалу, але з нею дуже важко спустити обладнання та меблі. Сходинки навпаки можуть зайняти багато місця, але комірчина під сходами може стати в нагоді. Подумайте про те, щоб зробити два виходи.
 • Build a Secret Laboratory Step 4.jpg 4 Вивчіть методи побудови підвалів. Обов'язково приділіть увагу стоку і проблеми проникнення води, а так само будівельним матеріалам. Пам'ятайте, що величезний вантажівка, перекачивающий велика кількість бетону можна замінити повільно высыхающим бетоном і витривалістю, адже змішувати і викладати його доведеться самостійно. Лінь не варіант, коли мова заходить про цементі.
  • Також вивчіть будівельні прийоми, які пережили століття. Якщо у вас є час і матеріали (сила), ви можете побудувати посилену арматурою гранітну стіну, просвердливши наскрізь великі гранітні блоки і з'єднавши їх разом арматурою через отвори, а потім залив бетоном. Комбінація старої і нової технології дасть міцну стіну за зовнішнім виглядом як в класичному підземелля.Build a Secret Laboratory Step 4Bullet1.jpg
 • Build a Secret Laboratory Step 5.jpg 5 Дістаньте необхідні матеріали не поспішаючи і без підозр, бажано з міст або місць на відстані 2-4 годин їзди від вас. Зберіть їх в прихованому місці, можливо на орендованому, якщо це можливо, під псевдонімом складі в сусідньому місті.
 • Build a Secret Laboratory Step 6.jpg 6 Переконайтеся, що вам є куди подіти викопану землю. Це не гра. Викопана земля сама собою не зникне! Великі купи землі на задньому дворі точно викличуть підозри. Хоча, якщо ви паралельно почнете переробку в саду і витратите якийсь час, упорядковуючи його землею, це зніме питання. Більше роботи, але і секретності більше. Ще одна ідея — зробити висячий сад, з рівнями на підпірних стінах (дивіться «Як побудувати утримуючу кам'яну стіну»).
 • Build a Secret Laboratory Step 7.jpg 7 Підіпріть земляні стіни. Земля весь час осідає, тому переконайтеся, що вона закріплена, по мірі того, як ви копаєте! Це особливо важливо в дощових місцях або в дощовий сезон. Ви не можете занадто сильно зміцнити стіни!
 • Build a Secret Laboratory Step 8.jpg 8 Забезпечте опорну конструкцію, якщо ви прокладаєте тунель, щоб зробити лабораторію більше, ніж яма, яку ви спочатку викопали. Це пов'язано з підпорами, але ще більш важливо. Помилка тут може означати вашу смерть. Прокладати тунель не рекомендується, якщо ви не досвідчений прокладчик тунелів, який розробляв довговічні тунелі, наприклад системи метро.
 • Build a Secret Laboratory Step 9.jpg 9 Переконайтеся, що ваші стіни досить укріплені, щоб утримувати землю, підтримувати конструкцію зверху і один одного від падіння всередину. Вбудовані балки між стінами можуть допомогти стримувати зовнішній тиск, якщо ви пожертвуєте трохи місця заради безпеки.
 • Build a Secret Laboratory Step 10.jpg 10 Залийте пів так само, як в будь-якому підвалі, забезпечивши дренаж для грунтових вод.
 • Build a Secret Laboratory Step 11.jpg 11 Підведіть електрику до вашої лабораторії. Зробіть ряд відгалужень з декількох ліній в кімнатах (для нової проводки) або від найменш використаної лінії в будинку (для старої проводки). Дізнайтеся про те, як встановлена проводка у вашому будинок, перед тим, як працювати з нею. Є багато книг по цій темі. Якщо потреби вашої лабораторії занадто великі для такого проведення, нехай кваліфікований електрик встановить нову лінію. Скажіть, що це для потужного лазерного принтера, електричного водонагрівача без бака, нової сушарки або електроінструменту в залежності від того, куди буде вести проводка, а потім зробіть відгалуження від неї.
 • Build a Secret Laboratory Step 12.jpg 12 Враховуйте водопровід. Під час будівництва ви можете зіткнутися з внутрішньої водопровідної системою вашого будинку по мірі розкопок. Якщо це так, то вам пощастило. Ви можете дуже легко зробити відгалуження від труби, щоб отримати джерело води. Якщо ви знайшли трубу каналізації, це теж добре, але якщо ви нижче її рівня, вам потрібно буде зберігати і завантажувати стічну воду в неї. Стічний бак займе цінне місце, яке ви викопали під підлогою, а насос забере енергію. Якщо для ваших експериментів не потрібна вода, можливо не варто думати про водопроводі.
 • Build a Secret Laboratory Step 13.jpg 13 Додайте освітлення в лабораторію. Подумайте про те, щоб поставити лампи денного світла або повного спектру, щоб уникнути ефекту втрати життєвих сил від нормальних флуоресцентних (офісних) ламп. Їх можна придбати і використовувати з подовжувачами під час экскаватарных робіт та встановити на постійне місце на цьому етапі. Подивіться статтю «Як зробити приміщення без вікон світліше».
 • Build a Secret Laboratory Step 14.jpg 14 Проведіть любий оздоблювальні (не структурні) роботи. Штахетник і гіпсокартон, фарба, верстаки, м'які килимки...все, що вам потрібно, щоб зробити робоче місце функціональним. Встановіть своє обладнання і дізнайтеся, які знання ви шукали!
 • Метод 3 з 4: з відокремленим будівлею

 • Build a Secret Laboratory Step 15.jpg 1 Купіть ізольований ділянку землі.
 • Build a Secret Laboratory Step 16.jpg 2 Найміть підрядника, щоб побудувати стандартне металеве будова зразок слад, оснащене електроенергією, зв'язком і водою.
 • Build a Secret Laboratory Step 17.jpg 3 Обставте його лабораторним обладнанням після будівництва.
 • Метод 4 з 4: Острівний метод

 • Build a Secret Laboratory Step 18.jpg 1 Купіть ізольований острів. Переконайтеся, то у вас достатньо грошей перед тим, як думати про це.
 • Build a Secret Laboratory Step 19.jpg 2 Виростите якісь високі рослини або навіть дерева навколо місця, на якому ви плануєте будувати. Це важливо, адже це має бути СЕКРЕТНА лабораторія. Якщо вам захочеться, ви можете також додати великий ставок навколо. Це може зайняти якийсь час.
 • Build a Secret Laboratory Step 20.jpg 3 З-за того, що у вас швидше за все не буде достатньо грошей на будівництво лабораторії після виконання вищезгаданих кроків, постарайтеся відкладати протягом року або більше, залежно від того, як багато грошей ви в середньому отримуєте за тиждень/місяць.
 • Build a Secret Laboratory Step 21.jpg 4 Як тільки ви відновите свої заощадження, побудуйте лабораторію. Переконайтеся, що місце добре приховано рослинністю, деревами або ставком, якщо ви його зробили. Будувати лабораторію під землею швидше за все не варіант. Під поверхнею може бути величезна кількість води.
 • Build a Secret Laboratory Step 22.jpg 5 Якщо вам все ж хочеться будувати під землею, викопайте яму хоча б 10 футів глибиною. Переконайтеся, що це дозволено. Якщо ні, вам доведеться ризикнути і будувати на поверхні.
 • Build a Secret Laboratory Step 23.jpg 6 Якщо ви розкопали яму більше 10 футів у глибину, і в ній немає води, можна починати. Якщо вода з'явилася раніше цієї глибини, будувати на поверхні — ваш єдиний варіант. Так що переконайтеся, що рослини дають хороше укриття.
 • Build a Secret Laboratory Step 24.jpg 7 Побудуйте свою лабораторію. Подивіться інші методи, щоб знайти ідеї для будівництва.

 • Поради

  • Якщо ці способи неприйнятні для вас, подумайте над подібною конструкцією під великим навісом. Менше проблем з законністю, менше небезпеки зруйнувати свій будинок.
  • Виділіть хороший бюджет для цього проекту, особливо якщо ви плануєте будувати на приватному острові.
  • Не робіть нічого самостійно, якщо ви не впевнені у якомусь із кроків. Найміть фірму-підрядника з сусіднього міста, переконавшись, що всі люди, які на неї працюють, НЕ місцеві. Поясніть, що ви не хочете, щоб сусіди підозрювали, що йдуть якісь роботи. По можливості придумайте якесь виправдання на кшталт надто чутливих і/або галасливих сусідів. Також перевірте, що підрядник дотримується всі вимоги закону вашій місцевості. Просто попросіть його побудувати незакінчений підвал, забезпечений енергією та водою для ваших потреб.
  • Якщо у вас є горище, порожня кімната або шафа-кімната, використовувати що-небудь з них як тимчасову лабораторію, поки збираєте гроші, плануєте або будуєте справжню лабораторію.

  Попередження

  • Запам'ятайте, це НЕ гра або кіно. Це реальне життя. Якщо трапиться так, що поліція або група агентів побачить вашу лабораторію або острів, це НЕ добре. Бути спійманим в кіно виглядає захоплююче і по-геройськи, але в реальності це означає тільки великі неприємності для вас. Це може зруйнувати ваше життя.
  • Потоп може зруйнувати вашу лабораторію. Вам може знадобитися прочитати статтю «Як захистити фундамент від води».
  • Невдача майже на кожному кроці може закінчитися смертю або руйнуванням вашого будинку, так що переконайтеся, що одягли окуляри eye pro, рукавички з номекса і тактичну броню з накладками на плечі і боки і наколінники. Не забувайте тримати при собі карту азимут білого диявола.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?