Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як побудувати робоче місце в гаражі

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Створення нестандартного робочого місця

 • Build a Garage Work Bench Step 1 preview.jpg 1 Визначте розміри робочої лави. Виміряйте бажану довжину, ширину і висоту щодо вашого робочого місця і запишіть ці розміри.
 • Build a Garage Work Bench Step 2 preview.jpg 2 Знайдіть верхню точку лави. Ви можете використовувати, товсті, дерев'яні дошки для оброблення м'яса (які досить дорогі) тонкі, тверді, дерев'яні листи для промислових лавок (вони більш доступні), або кілька шматків фанери, які укладають один на одного. Для толстой, міцною лави, доступна альтернатива використання серцевини двері. Складіть список, знайдіть відновлювальний центр або просто спитайте біля будівлі, яке займається відновленням меблів. Найважливіше - пам'ятати, що лава повинна бути плоскою і міцною.
  • Розріжте вершину лави за розміром, який необхідний.
 • Build a Garage Work Bench Step 3 preview.jpg 3 Відріжте чотири ніжки від 4х4. Довжина кожної ніжки повинна бути такою - необхідна висота лави мінус товщина поверхні лави.
 • Build a Garage Work Bench Step 4 preview.jpg 4 Виріжте чотири скоби для ніжок з 2x4. Якщо Ви хочете, щоб вершина лави була на одному рівні з рамою під нею (яку ви будете будувати в Кроках 8 і 9), кожна стрічка повинна бути дорівнює ширині вершини лави мінус ширина двох 2x4; однак якщо ви хочете, щоб структура виступала дещо з нижньої частини вершина лави, яка може бути корисна для зберігання затискачів, наприклад, скоротити скоби до тієї ж самої довжини, як ширина вершини лави.
  • Оскільки 2x4 не є 2 х 4 дюймовими і можуть іноді навіть змінюватись по товщині, виміряйте ширину ваших 2x4s для точного різання.
 • Build a Garage Work Bench Step 5 preview.jpg 5 Покладіть кожну верхню скобу на пару ніжок. Встановіть два 4х4 паралельно один одному так, щоб відстань від зовнішнього лівого краю до зовнішнього правого краю дорівнювала довжині скоби. Покладіть одну ногу дужки через них так, щоб вона знаходилася на одному рівні з обох сторін (що в кінцевому підсумку буде) вершиною ніжок. Повторіть з іншою парою ніжок.
 • Build a Garage Work Bench Step 6 preview.jpg 6 Прикріпіть кожну верхню скобу до пари ніжок. Використовуючи 3/8-дюймовий (10 мм) свердло, свердліть два отвори, через 2x4 і 4x4. Переконайтеся, що свердлили отвори в діагоналі один від одного (тобто одне зліва зверху, інший знизу праворуч) так, щоб ви пізніше були в стані вставити третій болт в простір між ними. Рухаючись від 2x4 до 4x4, рухайте болти через отвори, які ви просвердлили. Закрийте їх, зсунувши шайби на кінці і утримуючи їх на місці гайками, які можна затягнути з допомогою гайкового ключа. Коли ви закінчите, кінці болтів повинні стирчати з 4х4. Повторіть з парою залишилися ніжок.
 • Build a Garage Work Bench Step 7 preview.jpg 7 Закріпіть дві нижні ніжки спеціальними фіксаторами. Поверніть одну з пар ніжок і повторіть процес, яким ви йшли в кроках 7 і 8 з іншого скобою; Однак, замість того, щоб підкладати скобу з (що в кінцевому підсумку буде) днищем ніг, підніміть їх на кілька сантиметрів, так що вони не будуть знаходитися на одному рівні з підлогою. Коли ви закінчите, у вас буде верхня скоба у верхній частині однієї із сторін кожної пари ніжок і нижня дужка в нижній частині іншого боку кожної пари ніжок.
  • Якщо ви хотіли б побудувати нижню полицю в нижній скобі, розмістіть їх відповідно 'за умови, що вони не піднімаються вище 1/3 висоти ніг'; чим нижче скоби, тим стабільнішою буде лава.
 • Build a Garage Work Bench Step 8 preview.jpg 8 Виріжте дві підтримують балки з 2x4. Кожна балка повинна дорівнювати довжині вершини лави.
 • Build a Garage Work Bench Step 9 preview.jpg 9 Закріпіть підтримуючу балку на місці. Укладіть пари вниз так, щоб верхні скоби дивилися назовні. Помістіть одну з головних підтримують балок через пари ніжок так, щоб вона вишикувалася в лінію з головними скобами. Попередньо просвердлите отвір через головну підтримуючу балку (далеко один від одного) так, щоб відстань від зовнішнього лівого краю до зовнішнього правого краю дорівнювало тривалості головною підтримуючої балки. Встановіть одну з верхніх балок по всій довжині пар ніжок так, щоб вони були на одній лінії з верхньої скобою. Попередньо просвердлите отвір у верхній опорі і в 4x4 по обидві сторони (переконайтеся, що свердліть між існуючими болтами), а потім закріпіть балку на місці з головними болтами. Переверніть виріб і повторіть з іншого боку. Коли ви закінчите, ваші чотири ніжки повинні бути оточені рамкою у верхній частині.
 • Build a Garage Work Bench Step 10 preview.jpg 10 Прикладіть кришку на лавку. Покладіть частини разом, і просвердлите болтові отвори вниз через основні балки, де це необхідно. Вкрутіть болти в отвори.
  • Якщо верхівка лави товста, розгляньте болтове кріплення з іншого боку; це збереже вершину лави гладкою і без болтів.
 • Build a Garage Work Bench Step 11 preview.jpg 11 При бажанні прикріпіть нижню полицю. Просто виміряйте розміри між усіма чотирма ніжками, підженете полку до цього розміру з бажаного матеріалу (напр. фанери), і вкрутіть болт.
 • Build a Garage Work Bench Step 12 preview.jpg 12 При бажанні, можете закінчити лаву. Нерівності сгладьте наждачним папером, нанесіть лак і поліуретан.
 • Метод 2 з 2: Побудуйте міцну гнучку полицю, щоб використовувати в якості робочого місця

 • Build a Garage Work Bench Step 13 preview Version 2.jpg 1 Прикріпіть планку 2x4 (38 ? 89 мм) по горизонталі до стіни. (Якщо ваша стіна складається з повнотілої цегли, каменю і т. д., цей метод не допоможе вам). Довжина 2x4 буде довжина робочого місця, і вона повинна бути розрахована відповідним чином. (У цьому прикладі ми використовуємо 16-футовий / 4,8-метровий шматок.) Використовуйте рівень, щоб переконатися, що ви доклали планку горизонтально.
  • Залежно від сталевих кронштейнів (і як далеко отвір від вигину в кронштейні), вам, можливо, знадобиться планка розміром 2x6 (38?140 мм).
  • Верхня частина 2x4 смуги в даному прикладі становить від 3 до 3,5 футів (близько 1 метра) від землі. Якщо вам необхідно припаркувати транспортний засіб у своєму гаражі, то вам для цього потрібно вільне місце під полицею, таке, щоб туди містилося ваш транспортний засіб.
  • Використовуйте 2,5 / 6,5 см гвинти (або 3-в / 7,5-см гвинти, з запасом для гіпсокартону), щоб прикріпити 4 (89 мм) плоску поверхню до стіни гаража.
 • Build a Garage Work Bench Step 14 preview Version 2.jpg 2 Прикладіть інший шматок дерева, тих же самих розмірів, нижче першого. Проміжок між двома паралельними смугами, має бути визначено, довжиною сталевого кронштейна.
 • Build a Garage Work Bench Step 15 preview Version 2.jpg 3 Прикріпіть кронштейни до двох смугах. Чим більшу вагу вони зможуть витримати, тим краще. Вершина дужки повинна йти врівень з головною поверхнею верхньої смуги. Використовуйте частина фанери на вершині (тимчасова полку) і штовхайте кронштейн на неї. Використовуйте 1.5-дюймові (на 3.8 см) гвинти, щоб прикріпити дужки. Ви закінчите з двома смугами навпаки стіни поруч з кронштейнами, прикріплених до них. Кронштейни повинні бути розташовані приблизно на відстані в 2 фути(.6метров).
  • При бажанні, експлуатувати кронштейни можна по-різному: від важких умов експлуатації, до найлегшим. Також пристосувати розміщення ящика для інструментів і бути в змозі зручно поставити стілець під робочим місцем.
 • Build a Garage Work Bench Step 16 preview Version 2.jpg 4 Відріжте 3/4-in (2-см) товстої фанери в 2-фут (0,6-м) в ширину дошки.4x8 футів (1,2 х 2,4 м) лист добре підійде для цієї мети. Помістіть одну з дощок на кронштейнах і прикрутіть дошку на верхній смузі у верхній точці, задньої частини. Помістіть другу дошку поруч з (ліворуч або праворуч) першої і приєднайте її до двох іншим від початку до на 6 x 18 дюймів (15.25 x 45.7 см) фанери під двома кінцями дошки.
 • Build a Garage Work Bench Step 17 preview Version 2.jpg 5 Помістіть іншу смугу поверх полиці і вставте в стіну.
 • Build a Garage Work Bench Step 18 preview Version 2.jpg 6 Застосуйте передню смугу вздовж базового краю полиці. Склейте і вставте 1.5 в (3.8 см) 3/4 в смузі клена (на 1.9 см), це посилює вершину робочого місця, в той час як відбувається абсорбуючий знос.br>
 • Build a Garage Work Bench Step 19 preview Version 2.jpg 7 Прикладіть ящики до нижньої сторони полиці. Ці тонкі ящики вмістять будь-які маленькі інструменти, які у вас будуть в наявності. Ящики повинні бути 2 фути(0.6 метри) шириною, мати глибину 1.5 в (3.8 см) і тягнутися 18дм (45.7 см) до стіни. Щоб зробити і прикріпити полиці:
  • 1x4 ((19?89 мм) соснові смуги можуть бути приєднані до основи полиці. Коротка частина смуги може бути прикладена з клеєм і гвинтами до листа фанери.
  • Прикріпіть висувні металеві смуги для ящиків.
  • Побудуйте ящики з ДВП підставою і сосновими сторонами (1x2 або 2,5 на 5 см). Краю провести у відповідності з розмірами висувних ящиків. Ці ящики рухайте по смугах, які приєднані до ваших фанерним дощок.
 • Поради

  • Додавання 4x4 в якості ніжок до переднього краю лавки, значно збільшать її стійкість, що є важливим елементом, якщо ви будете використовувати її в якості підставки і стукати молотком.
  • Розглянемо установку світла вище вашої робочої поверхні. Можна придбати освітлення для більярдного столу, що є недорогим задоволенням. А взагалі, освітлення дуже важливо для вашого робочого місця.
  • Завжди майте при собі рулетку (мінімальні 20 футів або 6 метрів завдовжки), вона повинна бути завжди з вами, коли ви йдете в магазин за дошками. Адже їх зазвичай перемішують, а на деяких стоятиме невідповідна довжина. Тому, якщо ви зможете прямо на місці виміряти довжину, ви заощадите свій час.
  • З'ясуйте вимірювання пиломатеріалів перш, ніж придбати їх; безліч пиломатеріалів в магазинах для благоустрою житла, можна вирізати спеціально під ваше замовлення, якщо ви зробите замовлення, то це істотно заощадить ваш робочий час.
  • Гвинти краще, ніж цвяхи для полиці. Гвинти для гіпсокартону дешевше, ніж інші, але вони призначені для того, щоб на них вішали тільки гіпсокартон. Замість цього, придбайте якісні гвинти. Вкладіть гроші в якісне, працює від акумулятора дриль. Для того щоб вкручування болтів, не стало чимось складним.
  • Вершина 1/8-дюймового (3-міліметрового) або 1/4-дюймового (6-міліметрового) масонита (оргаліт) зробить поверхню дуже міцною.
  • Замість того щоб використовувати сталеві цвяхи, які мають тенденцію "виступати" протягом довгого часу, використовуйте гвинти хорошої якості. Їх значно легше видалити, ніж цвяхи, якщо ви коли-небудь надумаєте замінити лаву.
  • Використовуйте орбітальний шліфувальний верстат з 80 зернистістю (переміщається до 150 зерен), з його допомогою, ваша стільниця, буде мати рівне покриття. Покривайте її лаком. Використовуйте зернистість 220 між лаковим покриттям, для досягнення хорошого результату.
  • Використовуйте маршрутизатор з невеликим заокругленням (1/8" на 1/4" або 3 мм на 6 мм в залежності від ваших уподобань), щоб надати вашим полкам професійний вигляд.
  • Комбінації забарвлення/покриття лаком не достатньо захищають поверхню, так як це роблять 2-3 шари лаку. Якщо ви використовуєте це поєднання, використовуйте додаткові шари лаку, особливо, якщо ви збираєтеся посилено використовувати стіл.

  Попередження

  • Американська лісова промисловість скорочує кожну 2x4 на півдюйма по обидві сторони, з різних причин (усадка, згладжування). Стандарт 2x4 насправді відміряє десь приблизно 1-1/2 x 3-1/2 дюйми.

  Що вам знадобиться

  Робоча лава нестандартного розміру

  • Покриття лави (наприклад, попередньо зроблена зверху, фанера, твердої основи двері)
  • Чотири ніжки 4х4
  • Чотири 2х4 скоби
  • Дві 2х4 покриття підтримки
  • Пила
  • Дриль
  • 3/8 (10-міліметрове) свердло
  • Дванадцять 3/8 (10 мм) болтів з шайбами і гайками
  • Головні болти (число може змінюватись в залежності)
  • Матеріали, такі як фанера для нижньої полиці (за бажанням)

  Підвісна полиця

  • Необхідні інструменти:
   • Дискова пила (18v модель рекомендується) або лобзик
   • Дриль/викрутка (18V бездротова модель рекомендується)
   • Бульбашковий рівень 2-4 футів
  • Додаткові оздоблювальні інструменти:
   • Обертовий, ремінь або шліфувальний верстат w/ 80, 150 & 220 зернистості
   • Маршрутизатор 1/8" / 1/4" з невеликим заокругленням
  • Для робочого місця:
   • 8' x 4' 3/4 клеєна фанера (34$) (або інша деревина)
   • 2" x 4" x 16' [x3]($4 кожна)
   • 18-дюймові (20-дюймові) сталеві кронштейни.
   • 1-1/2" x 3/4" x 16' кленова смужка для переднього краю
   • 1-1/2" x 3/4" x 4'-1-1/2" кленова смужка для країв сторін (або інша деревина)
   • 2-1/2 "-3" гвинти, щоб забезпечити 2x4 до стіни цвяхами 3 гвинта ", якщо кріплення до шпильки через гіпсокартон)
   • 1-1/2" гвинти (для захисту кронштейна до настінних 2x4 і соснові краю)
   • 3/4 гвинта "(для захисту кронштейнів до нижньої стільниці)
   • Поліуретановий клей ($ 4)
   • Поліуретановий лак
  • Для ящиків:
   • 2" x 4" x 16' [x1]($4 кожен) для висувний системи на ящики.
   • Лист оргаліту підстав для ящика (17$)
   • 1 "х 2" соснових дощок для боковини ($ 15 варто)
   • 1 комплект висувних ящиків для кожного ящика
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?