Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати бездротовий маршрутизатор в якості бездротової карти

Рекламний блок

Кроки

 • Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 1.jpg 1 Встановіть ваш маршрутизатор. Для підключення бездротового маршрутизатора в якості бездротової карти, в першу чергу необхідно налаштувати маршрутизатор. Бездротовий маршрутизатор дозволяє розподіляти ваш широкосмуговий доступ в Інтернет для всіх ваших комп'ютерів, але в першу чергу необхідно налаштувати маршрутизатор.
 • Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 2.jpg 2 Переконайтеся, що все вимкнено. Сюди відносяться всі кабелі, включаючи харчування від кабелю або DSL-модему. Також переконайтеся, що ваш маршрутизатор відключений. Щоб зробити це, просто дотримуйтесь наведених нижче інструкцій.
 • Витягніть вилку живлення з модему, потім витягніть наявний Ethernet-кабель модему і підключіть його до порту # 1 блакитного LAN порти на задній панелі маршрутизатора, залиште інший кінець кабелю Ethernet підключеним до комп'ютера.Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 2Bullet1.jpg
 • Візьміть другий кабель Ethernet, що додається до маршрутизатора і підключіть один кінець до будь-якого вільного порту модему. Підключіть інший кінець кабелю Ethernet до порту, позначеному як Інтернет на вашому D-Link-маршрутизаторі.Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 2Bullet2.jpg
 • Тепер ви можете знову підключити живлення, що подається до кабелю або DSL - модему, і зачекайте не менше 30 секунд для запуску модему, перш ніж продовжити.Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 2Bullet3.jpg
 • Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 3.jpg 3 Тепер підключіть живлення до вашого D-Link-маршрутизатора і почекайте не менше 60 секунд, поки маршрутизатор не включиться. Після 60 секунд ви можете перевірити, чи налаштований маршрутизатор правильно шляхом запуску браузера і перегляду того, ви можете відкрити веб-сайт в Інтернеті.
 • Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 4.jpg 4 Спробуйте ще раз. Якщо ви бачите, що він не правильно підключений або ви не можете відкрити веб-сайт, ви повинні слідувати тим же правилам знову, щоб побачити, чи не пропустили ви якісь кроки. І перевірте, щоб всі ваші шнури були підключені до відповідних портів. Також ще одна порада – це відключення модему, принаймні на 10 хвилин, і виконайте кроки знову.
  • Використовуючи велику кількість кабелів Ethernet, можна підключити комп'ютери до доступних портів на вашому маршрутизаторі, щоб поділитися широкосмуговим підключенням до Інтернету. Підключіть один кінець до вільного порту на вашому модемі. Підключіть інший кінець до порту "Internet" на маршрутизаторі і підключіть шнур живлення до модему.Use a Wireless Router As a Wireless Card Step 4Bullet1.jpg
 • Get Wifi at Home Step 11.jpg 5 Щоб вибрати своє ім'я і пароль, дотримуйтесь наступних правил. Відкрийте інтернет-дослідник і в адресному рядку введіть IP-адресу маршрутизатора. Вас перекине в вікно пристрою для імені користувача і пароля. Після входу в систему, перейдіть в меню. Натисніть на вкладку бездротовий на лівій сторінці. Назва в верхній частині сторінки є назвою бездротового зв'язку, який може бути змінено. Переконайтеся у виборі імені, яка вам подобається і підходить, тому що воно буде відображатися публічно, коли інші шукають бездротовий доступ в Інтернет.
  • Веб дозволяє вибрати код захисту/пароль так, щоб ніхто не зміг отримати доступ до вашого Інтернету. Тільки люди, які мають правильний ключ, можуть отримати доступ до інтернет-підключення. Ви можете вибрати код довжиною до 26 символів, щоб ніхто інший не зміг використати підключення.
 • Поради

  • Якщо у вас встановлений маршрутизатор, можна підключити стільки ноутбуків, комп'ютерів, скільки ви хочете. Також ви можете підключити більше настільних комп'ютерів з кабелем Ethernet через маршрутизатор. Також ваші сусіди і друзі, у яких немає доступу в Інтернет, можуть використовувати ваше інтернет-з'єднання, тільки якщо вони мають вірний ключ для підключення.

  Попередження

  • Майте на увазі, що при зміні імені бездротового зв'язку потрібно впевнитися, що кожен, хто хоче підключитися до Інтернету, побачив це ім'я. Якщо ви не хочете, щоб ваше ім'я було видно, не забудьте вибрати ім'я, в якому ви зацікавлені. Так що будьте обережні у виборі імені, яка вам підходить, тому що воно буде показано користувачам мережі, коли вони будуть підключатися до інтернету.
  • Вибирайте свій Code/Password (код/пароль) мудро, щоб ніхто не здогадався. Будь-хто, хто використовує ваше підключення, буде причиною уповільнення підключення до Інтернету. Також ви можете зробити додаткову плату, якщо ви перевищуєте ліміт, якого не так вже й багато, в залежності від вашого плану.

  Що вам знадобиться

  • Переконайтеся, що у вас є все необхідне для установки. Вам знадобляться наступні пункти:
   • Один комп'ютер, який є вашим основним комп'ютером
   • Один модем “пристрій, надане вам вашим Інтернет-провайдером. Який зазвичай підключається через телефонний кабель або кабель, підключений до стіни.
   • Один D-Link маршрутизатор дозволить вам поділитися вашим інтернет-з'єднанням.
   • І два Ethernet-кабелю. Зазвичай один вже підключений від модему до комп'ютера, а інший поставляється в коробці з вашим маршрутизатором.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?