Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як виростити апельсинове дерево

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Посадка апельсинового насіння

 • Grow an Orange Tree Step 1 Version 2.jpg 1 Зрозумійте проблеми, пов'язані з вирощуванням дерева з насіння. Можна виростити дерево таким чином, але воно буде більш вразливою до хвороб та інших проблем. Дерево також почне приносити плоди через 4-15 років. Молоде дерево, придбане в розпліднику - насправді об'єднані дві рослини: одне дерево розмножують для здорових коренів і інших атрибутів, а гілки іншого дерева прищеплюють на перше. Ці гілки беруть від дерева, яке виробляє високоякісні фрукти, і тому, що вони вже зрілі, дерево має плодоносити через рік або два після покупки. Все це роз'яснюється, не соромтеся продовжити, слідуючи кроків нижче, якщо ви готові прийняти виклик.
 • Grow an Orange Tree Step 2 Version 2.jpg 2 Відберіть насіння, перш ніж вони висохнуть. Обережно розріжте апельсин, не порушуючи насіння всередині, або просто використовуйте насіння, не пошкоджені ножем. Виберіть насіння без вм'ятин або знебарвлення. Насіння, які здаються зморщеними і сухими, як правило, були тривалий час поза фрукта, у них більш низький шанс прорости.
  • Зверніть увагу, що деякі сорти апельсина безнасінні. Запитайте продавців фруктів про сорти з насінням.
 • Grow an Orange Tree Step 3 Version 2.jpg 3 Вимийте насіння. Тримайте насіння під проточною водою і акуратно протирайте м'якоть або інші частинки, які зібралися на насінні. Будьте обережні, не пошкодите насіння, особливо якщо деякі з них вже починають проростати.
  • Немає необхідності висушувати насіння після цього. Підтримання їх вологими збільшить шанси на проростання.
 • Grow an Orange Tree Step 4 Version 2.jpg 4 Проростіть насіння швидше, підтримуючи їх вологими. Припускаючи, що ви використовуєте насіння, які ще не почали проростати (росток), ви можете зменшити час, необхідне для досягнення цієї мети, зберігаючи їх у вологому середовищі. Ви можете тримати вологе насіння в поліетиленовому пакеті в холодильнику протягом 30 днів перед посадкою, або просто тримаєте грунт, в яку вони посаджені, вологою, але не сирий.
  • Якщо ви використовуєте сухі насіння, вони знаходяться в стані спокою і проростання в них може піти кілька місяців або вони взагалі не проростуть.
  • Професійні виробники апельсинів замочують повільно проростають сорти апельсинів в гиббереллиновой кислоті перед посадкою, щоб ще більше прискорити проростання. Цього, звичайно, не потрібно для домашнього процесу для жмені насіння, і у вас можуть бути неприємні наслідки, якщо ви використовуєте неправильна кількість для вашого сорту апельсин.
 • Grow an Orange Tree Step 5 Version 2.jpg 5 Посадіть кожне насіння в невеликий горщик з гарним дренажем у грунт для кімнатних рослин. Посадіть їх на глибину 1.2 див. Апельсинові дерева не надто прискіпливі щодо ґрунту, яку ви обираєте, але важливо, щоб вода не збиралася навколо насіння і коріння в майбутньому) і не стала причиною гнилі. Вода повинна стікати через горщик швидко при поливі грунту. При бажанні, ви можете придбати компост для цитрусових, щоб додати в суміш, це дозволить збільшити її здатність утримувати поживні речовини і створити більш кислу (низький рН) середовище, у якій цитрусові дерева добре ростуть.
  • Не забудьте покласти тарілку або інший предмет під горщик для зливу води.
  • Якщо грунт погано осушується, змішайте її зі стружкою з кори листяних порід. Це робить ґрунт менш щільною, що дозволяє воді стекти швидше.
 • Grow an Orange Tree Step 6 Version 2.jpg 6 Тримайте грунт на повному сонячному світлі. Або в приміщенні або на відкритому повітрі, грунт краще всього підійде температура 24-29 ?C. Сонячне світло - найкращий спосіб для обігріву грунту до потрібного рівня, так як радіатор може висушити грунт занадто швидко. Якщо ви живете в холодному, несолнечном регіоні, можливо, вам буде потрібно тримати апельсинове дерево в опалювальної теплиці або в зимовому саду навіть раніше, ніж воно проросте.
 • Grow an Orange Tree Step 7 Version 2.jpg 7 Додавайте збалансоване добриво раз в два тижні (необов'язково). Якщо ви хотіли б прискорити ріст дерева, додайте невелику кількість добрива в грунт кожні 10-14 днів. Для кращих результатів, вам потрібно буде підігнати вибране добриво до рівня поживних речовин у вашому грунті, які повинні бути на етикетці з ґрунтом, якщо ви придбали її. В іншому випадку, виберіть збалансоване добриво з відносно рівною кількістю поживних речовин.
  • Перестаньте додавати добриво, як тільки рослина виросла в молоде дерево. Натомість, дотримуйтеся інструкцій для розсади або молодих дерев. Додаткове добриво знадобиться на другий рік.
 • Grow an Orange Tree Step 8 Version 2.jpg 8 Видаліть найслабші з трьох пагонів, коли насіння проросте. У насіння цитрусових незвичайна здатність робити точні клони материнського рослини, звані «нуцелярные сіянці». Це, як правило, два швидко зростаючих паростка, а третій "генетичний" нащадок, зазвичай, зростає меншим і більш повільно. Зріжте цей слабкий третій паросток, щоб зробити дерево з незмінно високою якістю батька, від якого він був отриманий.
 • Частина 2 з 3: Догляд за саджанцем або молодим деревом

 • Grow an Orange Tree Step 9.jpg 1 Посадіть дерево в горщик, який трохи більше коренів, коли це необхідно. Якщо ви тільки що придбали дерево чи вирощуєте його протягом багатьох років, ви повинні посадити його в ємність, у якій коріння буде легко і комфортно, але не більше, ніж кореневої ком.
  • Кращий час для пересадки апельсинового дерева - навесні, перш ніж він вкладе багато енергії в зростання.
  • Зріжте мертві або зламані коріння перед посадкою. У перший раз стерилізують ніж, прокип'ятивши його або протерши спиртом, щоб зменшити шанс передачі хвороби дереву.
  • Обережно утрамбуйте грунт навколо коренів, щоб видалити кишені повітря. Верхні коріння повинні бути якраз під поверхнею грунту.
 • Grow an Orange Tree Step 10.jpg 2 При посадці на вулиці, виберіть захищену від вітру зону з великим простором і використовувати існуючу грунт. Якщо ви живете в теплому кліматі, такому як Флорида або Каліфорнія, ви можете виростити апельсинові дерева на відкритому повітрі. Оберіть область, де молоде дерево буде захищене від вітру, наприклад, біля стіни або великого дерева, яке блокує його. Однак, садіть апельсинові дерева, принаймні, на відстані 3.7 метрів від цих великих перешкод, особливо від інших дерев з конкуруючими кореневими системами. Апельсинові дерева можуть зрости 3 метри в ширину, так що вибирайте місце не менше 1.5 метра від доріг і пішохідних доріжок.
  • Карликових сортів апельсинового дерева може знадобитися менше простору (1.8 метра між ними), але ви повинні перевірити специфічні вимоги вашого сорту або залишити додатковий простір, якщо не впевнені, який це сорт.
  • Викопайте досить глибоку яму, щоб покрити коріння. Ніколи не закопуйте апельсинове дерево занадто глибоко, або воно може загинути. Використовуйте грунт, яку ви викопали, щоб покрити нею коріння, а не грунтову суміш, яка може погано осушувати воду і викликати загнивання.
 • Grow an Orange Tree Step 11.jpg 3 Тримайте дерево на повному сонці і при теплій температурі. Уважно дивіться за молодими саджанцями, так як вони завжди більш уразливі до згорянню або іншим небезпекам, ніж укорінені рослини, але апельсинові дерева повинні рости краще всього на яскравому сонці. Кращі температури для апельсинових дерев знаходяться між 24-32 ?C. Вони будуть погано рости у весняні або літні температури нижче 7 ?C, і в залежності від сорту можуть загинути при температурі 0 ?C або нижче. Стабільна температура вище 38 ?C протягом декількох днів, швидше за все, призведе до пошкодження листя.
  • Якщо доросле дерево піддається занадто високих температур, повісьте светозащитный бленд або простирадло на дерево, поки температура не опуститься нижче 38 °С.
  • Занесіть апельсинове дерево в приміщення до настання морозу. Цитрусові дерева більш уразливі до морозу, ніж тепла, хоча деякі сорти можуть бути в змозі витримати слабкі морози.
 • Grow an Orange Tree Step 12.jpg 4 Поливайте рослину нечасто, але рясно. Апельсинові дерева, як тільки виросли саджанців у молоді дерева, вважають за краще знаходитися в грунті, яка висихає перед наступним поливом. Зачекайте, поки грунт не висохне, коли ви робите глибоку яму пальцем, потім полийте сильно, поки грунт не промокне. Велике доросле рослина потрібно залишити в спокої, поки грунт не висохне до 15 см. у глибину.
  • Як правило, дерево можна поливати 1-2 рази в тиждень, але це варіюється в залежності від температури, вологості і кількості сонячного світла, яке отримує дерево. Вирішуйте самі і поливайте більш регулярно в жаркі, сухі сезони, хоча ви повинні взагалі уникати поливу рослин, коли сонце високо в небі.
  • Якщо водопровідна вода жорстка (насичена мінералами, залишає білий осад на чайниках або трубах), використовувати фільтровану воду або дощову воду замість неї для поливу апельсинових дерев.
 • Grow an Orange Tree Step 13.jpg 5 Обережно удобрюйте у відповідності з віком. Додавання добрива або гною в потрібний час дає деревах всі поживні речовини, які вони вимагають для росту і плодоношення, але неправильне застосування може спалити дерево або викликати інші пошкодження. Використовуйте спеціальне добриво для цитрусових дерев, або будь-добриво з високим вмістом азоту. Дотримуйтесь цих інструкцій для внесення добрив або компосту:
  • Молоді дерева 2-3 років потрібно удобрювати двома столовими ложками (30 мл) добрива з високим вмістом азоту, поширюючи його під деревом 3 або 4 рази в рік, безпосередньо перед поливом. В якості альтернативи, вмішайте 4 літри компостного гною високої якості в грунт, але тільки восени, коли дощі можуть змити надлишок солей, перш ніж вони завдадуть шкоди.
  • Дорослі дерева 4-х років і старше, вирощені на вулиці, вимагають 0.45-0.68 кг азоту в рік. На вашому добриві має бути вказано, який відсоток азоту воно містить, це дозволить вам підрахувати, скільки добрива потрібно використовувати для досягнення необхідної кількості азоту. Розкидайте над корінням дерева і полийте грунт, або щорічно взимку або трьома рівними частинами в лютому, липні і вересні.
 • Grow an Orange Tree Step 14.jpg 6 Видаляйте пил з кімнатних рослин регулярно. Пил або накопичення бруду на листках рослини може не допустити фотосинтез, який є частиною того, як рослина отримує енергію. Витирайте або промивайте листя кожні кілька тижнів, якщо рослина міститься в приміщенні.
 • Grow an Orange Tree Step 15.jpg 7 Зрозумійте, обрізка потрібна рідко. На відміну від деяких сортів дерев, апельсин та інші цитрусові прекрасно ростуть без обрізки. Тільки повністю видалити мертві гілки і відростки біля основи, які виглядають особливо хворими. Ви можете підрізати дерево, щоб сформувати свій напрям зростання і обрізати гілки досить коротко, щоб зібрати всі фрукти, але тільки видаляйте важкі гілки в зимові місяці, щоб уникнути сонячного опіку відкритої внутрішньої частини дерева.
 • Частина 3 з 3: Пошук і усунення проблем

 • Grow an Orange Tree Step 16.jpg 1 Захистіть обпалені або зів'ялі дерева, обернувши стовбур газетою. Якщо ваше дерево ще молодо і тільки що було посаджено на відкритому повітрі, воно може бути особливо вразливе до сонячних опіків. Прив'яжіть газету вільно навколо стовбура і великих гілок, якщо ви бачите ознаки пошкодження сонцем, або живете в районі з сильним сонцем.
 • Grow an Orange Tree Step 17.jpg 2 Збільште кислотність грунту, якщо листя жовтіє. Жовті листя - ознака лужності або занадто великої кількості основ солі в дереві. Застосуйте кисле (низький рН) добриво і сильно полийте грунт для вимивання лужних солей.
  • Занадто багато гною або компосту, застосовуваного під час сухого сезону, може бути причиною лужності.
 • Grow an Orange Tree Step 18.jpg 3 Змийте тлю мильною водою. Попелиця - маленькі зелені шкідники, які харчуються багатьма видами рослин. Якщо ви їх бачите на апельсиновому дереві, змити їх водою з милом. Багато інших вирішення проблеми можна знайти в Інтернеті.
 • Grow an Orange Tree Step 19.jpg 4 Позбавтеся від мурах та інших шкідників, що харчуються на дереві. Муравйов може бути важко викорінити, але поставивши каструлю у велику ємність зі стоячою водою, ви перекриєте їм шлях до дерева. Економно використовувати пестициди, і в якості останнього засобу, особливо якщо дерево приносить плоди.
 • Grow an Orange Tree Step 20.jpg 5 Ізолюйте незахищені дерева в мороз. Якщо це можливо, молоді дерева повинні бути перенесені в приміщення до настання заморозків. Тим не менш, якщо вони посаджені зовні і у вас немає місця в приміщенні, ви повинні обернути стовбури картоном, стеблами кукурудзи, флісом або іншим ізоляційним матеріалом. Накрийте стовбур повністю до основних гілок.
  • Здорові дорослі апельсинові дерева рідко гинуть в результаті заморозків, але у них можуть пошкодитися листя. Чекати до весни, щоб побачити, які гілки вижили, до обрізки мертвих.
 • Grow an Orange Tree Step 21.jpg 6 Заохочуйте зростання фруктів в наступному році, вибираючи всі стиглі плоди в цьому році. Залишення плодів на дереві, може зменшити кількість плодів, вироблених деревом в наступному році, хоча, якщо ви використовуєте фрукти тільки для домашніх цілей, доросле дерево повинно виробляти більше, ніж потрібно. Деякі сорти, такі як мандарини і апельсини Валенсії, чергуються рік виробляють багато плодів, а на наступний менше. Удобрюйте менше протягом року не перед великим урожаєм, так як у дерева більш низькі потреби в поживних речовинах.

 • Поради

  • Можна вирощувати апельсинові дерева в приміщенні цілий рік, якщо ви живете в холодному кліматі, але карликові сорти займуть набагато менше місця. Для невеликих дерев, підвіконня з яскравим сонячним світлом ідеально підходить. Більш великі рослини виграють у вологому оранжереї або зимовому саду.
  • Не дозволяйте тваринам перебувати в апельсинової гаю. Можливо, вам доведеться побудувати паркани або використовувати рослини або запахи, відразливі шкідників.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?