Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налаштувати час на годиннику Baby G

Рекламний блок

Кроки

 • Set the Time on a Baby G Watch Step 1.jpg 1 Ознайомтеся з кнопками на торцях годин. Верхня ліва зазвичай є кнопкою налаштування, нижня ліва відповідає за «режим», а верхня і нижня праві дозволять міняти числа вгору і вниз.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 2.jpg 2 Переконайтеся, що ви на головному тимчасове екрані. Натисніть нижню ліву кнопку «режим», щоб переключити екрани, якщо ви не впевнені — ви будете перемикати режими ручного налаштування, будильника, секундоміра, таймера і світового часу. Основний екран часу зазвичай слідує за світовим часом. Натисніть нижню ліву кнопку кожен раз, коли захочете змінити режим.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 3.jpg 3 Перебуваючи на екрані основного часу, натисніть ліву верхню кнопку налаштування на пару секунд. Ви почуєте сигнал, і числа почнуть мигати, зазвичай починаючи з секунд (залежно від стилю годин, може почати блимати спершу напис «Ваш Місто». У такому разі скористайтеся верхній і нижній правими кнопками для зміни міста, найближчого до вас по часовому поясу. Тобто, якщо ви в Брісбені, Австралія, встановіть місто на Syd (Сідней)).
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 4.jpg 4 Виставте секунди верхній і нижній правими кнопками (залежно від того, в який бік треба виставити числа), а потім натисніть нижню ліву кнопку «режим», щоб перейти на наступну частину часу. Якщо вам не потрібно встановлювати секунди, просто відразу натисніть «режим».
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 5.jpg 5 Тепер будуть мигати хвилини або годинник. Скористайтеся для налаштування правими нижній і верхній кнопками. Натисніть «режим», щоб перейти на такі числа (години або хвилини, в залежності від того, що ви змінювали до цього). Як тільки отримаєте правильний час, знову натисніть кнопку «режим».
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 6.jpg 6 Годинник перемикатися в режим зміни дати. І знову, користуючись правими верхній і нижній кнопками, виставте день, місяць або рік, залежно від порядку налаштування, встановленого в годинах. Натисніть «режим», щоб перейти до наступного дати, і повторюйте, поки не виставите дату правильно.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 7.jpg 7 залежно від моделі годин, далі може слідувати налаштування часового формату, 24 або 12 годинний. Виберіть його верхній правій або нижній кнопками і знову натисніть кнопку «режим». Коли виставите кожну налаштування, вас повернуть до початку (тобто миготливі секунди чи Ваше Місто, в залежності від годин).
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 8.jpg 8 Щоб завершити, натисніть ліву верхню кнопку установки, щоб зафіксувати час. Відмінно, ви впоралися! Хіба що у вас цифро-аналогові годинник, в такому випадку продовжуйте читати.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 9.jpg 9 Якщо в годиннику є стрілки поряд з цифровим часом, і якщо вам дуже пощастило, то годинник самі налаштують аналогове під час цифрове. Якщо ж години цього не зроблять (тобто стрілки не будуть вказувати правильний час, натисніть кнопку «режим» і тримаєте, поки на цифровому дисплеї не з'явиться напис H-S (і цифрове час), Hand Set або подібна. Це екран ручного налаштування.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 10.jpg 10 Тепер затисніть на пару секунд кнопку налаштування, верхню ліворуч. Ви почуєте сигнал і, швидше за все, цифровий екран почне блимати. Використовуйте кнопки праворуч, щоб рухати стрілки. Деякі моделі дозволять вам рухати їх тільки в одному напрямку, нижній кнопки праворуч, так що наберіться терпіння. Натискання нижньої правої кнопки рухає хвилинну стрілку на одну хвилину, а якщо затримати кнопку, то ви змусите стрілку рухатися швидше.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 11.jpg 11 Тримайте нижню праву кнопку, рухаючи хвилинну стрілку. Вам, можливо, доведеться почекати, поки годинна і хвилинна стрілки не почнуть показувати потрібний час, відповідаючи цифрового. По мірі наближення до потрібного часу, наприклад в десяти хвилинах від нього, відпустіть нижню праву кнопку і натискайте її залишився кількість разів, щоб встановити потрібний час. Якщо передержите кнопку, можете пропустити потрібний час, і вам доведеться знову повторити налаштування стрілок.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 12.jpg 12 Коли стрілки будуть відповідати цифрового часу, натисніть ліву верхню кнопку установки, щоб зафіксувати його, і все, готово! Деякі годинники можуть автоматично повернути вас на головний екран. Якщо на екрані все ще блимає індикатор ручного налаштування, натисніть нижню ліву кнопку «режим», щоб повернутися на головний екран.
 • Set the Time on a Baby G Watch Step 13.jpg 13 Можете насолоджуватися годинами, тепер вони показують правильний час!
 • Поради

  • Більшість годин Casio Baby G більш або менш схожі в процесі налаштування часу, так що ці інструкції підійдуть для майже будь-якого стилю годин. Вони засновані на австралійських моделях, так що інструкції можуть відрізнятися від моделей, доступних в інших країнах.
  • В залежності від моделі годин, у Casio може бути інструкція, яка доступна онлайн. Скористайтеся чотиризначним номером на задній стінці годин, або номером моделі, щоб пошукати її.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?