Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як приймати обдумані рішення

Рекламний блок

Кроки

 • Make Good Decisions Step 1.jpg 1 Визначте складності прийняття рішень. Перерахуйте речі, які ускладнюють вашу роботу. Як тільки ви побачите проблему, вам буде простіше знайти рішення. Можливо, ви забажаєте класифікувати складності. Ви можете розділити їх на ті, які ви можете подолати і ті, на які ви вплинути не в силах. Або ви можете визначити короткострокові і довгострокові проблеми. Поясніть природу ваших труднощів і різницю між ними.
 • Make Good Decisions Step 2.jpg 2 Перелічіть джерела підтримки. Ви можете недооцінювати допомогу, яку здатні надати вам друзі, родичі, радники та інші. Якщо з'ясується, що цю ношу вам доведеться нести одному, вам доведеться серйозно попітніти! Тим не менш, коли справа доходить до прийняття рішень, впевненість у своїх силах - ту якість, яку слід розвивати. Найголовніше, щоб ваші рішення були прийняті вами.
 • Make Good Decisions Step 3.jpg 3 Подумайте, може вся справа в куди більш глибоких проблем. У наступній частині статті ми розглянемо життєві проблеми, які впливають на прийняття розумних рішень. Ці проблеми розвитку мають пряме відношення до багатьох сторонах життя. Якщо таке питання, як єдність індивідуальності не вирішене вчасно, це буде мати серйозні наслідки, що стосуються вашої здатності приймати рішення.
 • Make Good Decisions Step 4.jpg 4 Щоб досягти результату, приймайте рішення крок за кроком. Для цього необхідно скласти план та реальні терміни виконання поставлених завдань. За істота цим ви і займаєтеся, коли прямуєте процесу, викладеним у цій статті.
 • Make Good Decisions Step 5.jpg 5 Розробіть інтуїцію. Інтуїтивні рішення - необхідне доповнення до логічної моделі процесу прийняття рішень. Як ви зрозумієте пізніше, інтуїція вкрай корисна в деяких ситуаціях, вона допоможе вам розширити коло можливих альтернатив.
 • Make Good Decisions Step 6.jpg 6 Витратьте час на постановку цілей. Рішення повинні прийматися з огляду на довгострокову перспективу. Якщо у вас немає чіткої мети, вам буде досить важко прийняти розумне рішення. Як тільки ви усвідомите, яка ваша мета, вибір між декількома альтернативами стане куди більш очевидним. Як говорить Девід Кемпбелл: "Якщо ви не знаєте, куди йдете, ви, ймовірно, будете не в тому місці". У наступній частині ми розповімо вам про важливість цілей.
 • Make Good Decisions Step 7.jpg 7 Переконайтеся, що у вас реалістичний погляд на речі. Люди дуже часто перебільшують негативну оцінку ситуації. Можливо, вам краще задуматися про те, як буде виглядати найгірший варіант із можливих, і наскільки правдоподібним такий результат. Також переконайтеся, що ви не дивіться на речі надто позитивно. У своєму аналізі наслідків прийнятих рішень важливо бути настільки об'єктивним, наскільки це можливо.
 • Make Good Decisions Step 8.jpg 8 Прийміть "вольове рішення". У більшості людей погляд на речі залежить від настрою. Будь-яка ситуація може сприйматися по-різному, коли ви відчуваєте себе сильним і впевненим у собі, і коли ви відчуваєте себе незахищеним і виснаженою. Коли ви змушені приймати важкі рішення, спробуйте подивитися на проблему так, як якщо б ви були на висоті в даний момент, нехай навіть зараз ви відчуваєте себе інакше. Хоча цього досить складно навчитися, але такий погляд на речі може допомогти вам подолати свої емоції, які не дають вам вірно оцінити ситуацію. Але це не означає, що ви повинні забути про свої емоції; так само не слід дозволяти емоціям впливати на ваше рішення. Зрештою, почуття мінливі; неправильні рішення виправити вкрай складно.
 • Make Good Decisions Step 9.jpg 9 Засновуйте свої рішення на чітких принципах. Якщо у вас є чіткі життєві принципи, вони допоможуть вам у прийнятті рішень. У той час як емоції постійно змінюються, керівні принципи - це зразок стабільності. Чіткі цінності, зацікавленість у вирішенні життєвих проблем і формування особистої філософії - важливі елементи, які допоможуть вам у прийнятті рішень. Як і для орієнтування в незнайомій місцевості, коли ви приймаєте рішення, вам вкрай необхідний компас, щоб знати, куди ви йдете. Принципи - це просто функція.
 • Make Good Decisions Step 10.jpg 10 На щастя, поради, наведені вище, значно полегшать ваш вибір в процесі прийняття рішень. Є, проте, і інший рівень обговорення, який безпосередньо впливає на прийняття рішень - загальна ефективність розумового процесу.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?