Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відростити довгі нігті

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Як потрібно змінити догляд за нігтями

 • Grow Long Nails Step 1 Version 2.jpg 1 Не гризіть нігті. Очевидно, що для того, щоб відростити довгі нігті, вам потрібно перестати їх гризти і колупати. Цю звичку вам може бути важко контролювати, але якщо ви не позбудетеся від неї, ваші нігті просто не встигатимуть рости. Якщо вам важко її кинути, ви можете регулярно фарбувати нігті або наносити на них прозорий лак, змішаний з екстрактом перцю хабанера. Смак звичайного лаку або приправи вас буде відштовхувати.
 • Grow Long Nails Step 2 Version 2.jpg 2 Ефективно підпилюйте нігті. У більшості випадків нігті не можуть відрости з-за того, що починають розшаровуватися і ламатися перед тим, як дорости трохи далі кінчиків пальців. Одна з головних причин – це неправильне підпилювання. Самий популярний і простий спосіб підпилювати нігті, на жаль, їх дуже псує. Рухи пилочкою з боку в бік сприяє слоению нігтів, так як пізніше шари нігтя відпадають, і він стає слабким і ламким. Для того щоб це запобігти, підпилюйте нігті тільки в одному напрямку. Це може зайняти трохи більше часу і вимагати більшу зосередженість, але так ви уникнете шарування нігтів.
 • Grow Long Nails Step 3 Version 2.jpg 3 Регулярно покривайте нігті лаком. Якщо не хочете фарбувати нігті яскравим кольором, є безліч прозорих і зміцнюючий лаків. Якщо ви будете користуватися ними регулярно, це допоможе вам уберегти нігті від пошкоджень (якщо, наприклад, чимось їх зачепите). Тоді зіпсується сам лак, але не ніготь. Він також запобігає кінчики нігтів від шарування – головної причини їх ламкості і «синдрому коротких нігтів». Намагайтеся, щоб ваші нігті були завжди покриті лаком, не важливо, кольоровим або прозорим.
 • Grow Long Nails Step 4 Version 2.jpg 4 Зволожуйте свої нігті і кутикулу. Сухі нігті піддаються слоению і ламкості, а сухі кутикули роблять часто призводять до утворення задирок. Просте ліки – зволоження кутикули. Незважаючи на те, що ви знайдете масу сучасних засобів для догляду за нігтями і масел для кутикули, вам підійде будь-лосьйон або олію. Нанесіть трохи лосьйону або масла на нігтьову пластину і втирайте його в ніготь і кутикулу навколо нього. Ви можете залишити його вбратися до кінця дня або змити через 5-10 хвилин. [1]
  • Оливкова, кокосова олії – ефективні зволожуючі засоби для нігтів і кутикули.
 • Grow Long Nails Step 5 Version 2.jpg 5 Негайно видаляйте зламані нігті. У всіх буває, що ламається кінчик нігтя або відшаровується куточок. Це не тільки непривабливо, але і, ймовірно, призведе до того, що зламається і весь ніготь, так як це вже початок пошкодження. Як тільки у вас зламався ніготь, підпиляєте його як можна швидше. Якщо ви видалите зламаний кінчик і вирівняє форму нігтя, не буде ламатися далі, навіть якщо вам в цей час доведеться втратити трохи довжини.
  • Для таких випадків носіть з собою в сумочці пилку або ножиці або зберігайте їх у себе на робочому столі.
 • Grow Long Nails Step 6 Version 2.jpg 6 Надавайте нігтям круглу або овальну форму. Незважаючи на те, що квадратна форма нігтів може здаватися привабливою, гострі куточки можуть чіплятися за речі (особливо одяг), і ви можете зламати ніготь. Тому вам слід надавати нігтям більш круглу форму. Буде ефективно навіть трохи підпиляти куточки квадратних нігтів; робіть все можливе для того, щоб на нігтях було як можна менше жорстких країв і куточків. Також не надавайте нігтям (гостру) мигдалеподібну форму, так як гострий кінчик дуже легко поламається.
 • Grow Long Nails Step 7.jpg 7 Не використовуйте гель-лак. Це особливий тип лаку, який сушиться за допомогою ультрафіолетової лампи і твердо тримається 3-4 тижні. Тим не менш, ефект гель-лаку на довгі нігті неоднозначний. З одного боку, він неймовірно стійкий і міцний, а це значить, що з ним ваші нігті навряд чи зламаються. З іншого боку, з тієї ж причини єдиний спосіб стерти лак – це зішкребти її з нігтя апельсиновою паличкою з металевою лопаткою або здерти його (разом з шаром нігтя). Якщо ви будете часто ним користуватися, він буде більше шкодити нігтям, ніж приносити користь, і ви навряд чи зможете їх відрощувати. Використовуйте звичайний лак для нігтів або імітатори гель-лаку, які не так складно видаляти. [2]
 • Grow Long Nails Step 8.jpg 8 При можливості не використовуйте засіб для зняття лаку і інші речовини. Як було сказано раніше, сухі нігті мають велику ймовірність зіпсується. Незважаючи на свою корисність, засіб для зняття лаку може сильно пересушувати нігті. Те ж стосується і інших хімічних речовин, наприклад, чистячих засобів і духів. По можливості уникайте контакту нігтів з цими продуктами. Коли вам треба ними скористатися (наприклад, засобом для зняття лаку), обов'язково після використання нанесіть масло або лосьйон, щоб знову зволожити свої нігті і кутикули.
 • Grow Long Nails Step 9.jpg 9 Не зіскрібайте з нігтів старий лак. Якщо ви вилітаєте з дому, поспішаючи на зустріч, дивіться на свої нігті і бачите, що від лаку залишилися тільки невеликі шматочки в центрі, і здається, що найшвидший вихід – це зішкребти лак з нігтів, перед тим як ви вийшли на люди, не робіть цього! Зіскрібаючи лак з нігтів (звичайний або гель), ви отдираете під ним шар нігтя. Це робить його більш тонким і схильним до ламкості, збільшуючи можливість ходити лише з коротким манікюром. Замість цього видаліть старий лак лише спеціальним засобом і потім наносите трохи лосьйону.
 • Частина 2 з 3: Зміна способу життя

 • Grow Long Nails Step 10.jpg 1 Приймайте біотин (вітамін Н) в якості харчової добавки. Біотин – це вітамін групи В, який, згідно з дослідженням, зміцнює нігті. Незважаючи на те, що він не прискорює зростання ваших нігтів, він робить їх міцніше і запобігає ламкість. Купіть в місцевій аптеці добавку біотину і приймайте її кожен день для поліпшення стану своїх нігтів.
 • Grow Long Nails Step 11.jpg 2 Приймайте риб'ячий жир в якості харчової добавки. Як і біотин, риб'ячий жир – це жирна кислота омега-3, яка, як доведено, крім усього іншого зміцнює нігті і волосся. Риб'ячий жир можна приймати 1-2 рази на день. Результати ви побачите через кілька тижнів. Ви зможете його знайти в будь-якій аптеці.
 • Grow Long Nails Step 12.jpg 3 Носите рукавички, коли миєте посуд або використовуєте хімічні засоби для прибирання. Можливо, гумові рукавички не самі зручні, але вони захищають ваші нігті від води і хімікатів. При тривалому контакті з водою нігті стануть м'якими і більш ламкими, а чистячі засоби сприяють їх слоению і крихкості. Тому коли ви можете посуд або прибираєте, використовуючи хімічні речовини, одягайте гумові рукавички.
 • Grow Long Nails Step 13.jpg 4 Не використовуйте свої нігті в якості робочих інструментів. Відкривати щільну упаковку чи обгортку нігтями може бути зручно і швидко, але це може призвести до слоению і ламкості кінчиків нігтів. Внаслідок цього ваші нігті, звичайно ж, ламаються, і ви не можете їх відростити. Тому, коли можете, замість нігтів використовуйте спеціальні інструменти, щоб відкривати речі. [3]
 • Grow Long Nails Step 14.jpg 5 В холодну погоду носити теплі рукавиці. Низькі температури і сухе повітря в зимові місяці висушують нігті, що сприяє їх ламкості і слоению. Для того щоб це запобігти, носите рукавички, коли виходите на вулицю. Для подвійного ефекту нанесіть товстий шар лосьйону перед тим, як надягати рукавички; вони будуть утримувати вологу, і лосьйон вбереться в ваші нігті швидше, ніж зазвичай.
 • Частина 3 з 3: Омани

 • Grow Long Nails Step 15.jpg 1 Вживаючи більше протеїнів в їжу, ви не зміцните свої нігті. Незважаючи на те, що вам може здаватися, ніби це приносить користь, так як нігті містять кератин (протеїн), його вживання не впливає на міцність або довжину ваших нігтів. Дослідження показали, що вживання їжі, що містить багато протеїну, приносить користь організму в цілому, але не впливає на якість нігтів. Регулярно вживайте протеїн, але майте на увазі, що ваші нігті не будуть рости міцніше або довше.
 • Grow Long Nails Step 16.jpg 2 Часник не прискорює зростання ваших нігтів. Те, що натирання часником нігтів прискорює їх зростання – це давній міф. За ним стоїть наступне: часник містить селен, якого не вистачає слабким нігтям. Але в ході досліджень не було знайдено зв'язку між вживанням часнику або натиранням нігтів і зміцненням або прискоренням їх зростання. Натираючи нігті часником, ви не будете спостерігати серйозних побічних ефектів, але це і не отримаєте особливої користі.
 • Grow Long Nails Step 17.jpg 3 Якщо ви будете обрізати нігті, це не зробить їх міцніше і не стимулюватиме їх зростання. Деякі стверджують, що чим частіше ви обрізаєте нігті, тим швидше вони ростуть. Незважаючи на те, що в теорії це може здаватися правдоподібним, на практиці таке твердження не виправдовує себе: нігті не ростуть швидше і міцніше. [4]

 • Поради

  • Якщо ви користуєтеся накладними нігтями, після їх зняття нанесіть на свої нігті зміцнювальний засіб.
  • Накладні нігті допоможуть вам позбутися від звички гризти нігті, але вони призводять до того, що ваші справжні нігті стають тонше.

  Попередження

  • Якщо ви гризете нігті, у вас можуть виникнути проблеми з зубами.


  Джерела і посилання

 • ^ http://nails.allwomenstalk.com/tips-for-growing-long-nails-and-keeping-them/7/
 • ^ http://www.xojane.com/beauty/nine-inch-nails-grow-your-nails-long-and-strong
 • ^ http://www.huffingtonpost.com/2013/08/07/grow-healthy-strong-nails_n_3714486.html
 • ^ http://www.webmd.com/beauty/nails/can-you-make-fingernails-grow-faster?page=1
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?