Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно визнаватися

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Прийняття відповідальності за свої проступки

 • Confess Step 1 Version 2.jpg 1 Сядьте і поговоріть з людиною, яку ви образили. В ідеалі визнання повинно проходити у формі глибоко особистого розмови між вами і людиною, яку ви зачепили своїми вчинками. Постарайтеся позбутися від зайвих людей: визнання повинно бути повним смирення, а не бажання покрасуватися перед вдячними глядачами. Організуйте особисту зустріч. У запрошенні будьте настільки безпосереднім, наскільки вам комфортно: немає нічого поганого в тому, щоб чесно сказати: "Мені потрібно в дечому признатися. Коли ми можемо зустрітися? "
  • Постарайтеся створити відокремлену обстановку. На жаль, визнання часто бувають причиною б'ють через край емоцій. Не варто бентежити ні себе, ні вашого співрозмовника бурхливими зізнаннями, наприклад, в людному ресторані.
 • Confess Step 2 Version 3.jpg 2 Приготуйтеся до повної чесності і щирості. Протягом більшої частини життя ми схильні проектувати на себе певні образи і культивувати якесь певне бачення нас самих – таких, якими ми хочемо, щоб нас бачили. Визнання – річ дуже серйозна, щоб хвилюватися про такі речі. Пам'ятайте: щире визнання показує вашу "внутрішню сутність." Неможливо зізнатися у своїх помилках з позиції власної переваги. Сам процес є визнання власної недосконалості, що для багатьох людей це може бути досить складним завданням. Спроби зберегти спокій" або виглядати відсторонено будуть розцінені як нещирість. Будьте готові позбутися від будь-якого лукавства, навіть звичного в звичайному житті.
  • Ось наочний приклад визнання, звучить зовсім нещиро: "Ей, Френк, я зламав твою трубу. Пробач! Схоже, я сам не господар своєї силі!" Цим визнанням ви не покажете людині, що щиро шкода – намагаючись надати проступку меншу вагу за допомогою жарту, ви рушите всю серйозність. Краще сказати що-небудь на зразок: "Френк, слухай, у мене не дуже хороші новини. Я випадково розбив твою трубу. Мені так шкода. Я знаю, як вона була для тебе важлива."
  • Ми схильні одягати маски не тільки тоді, коли спілкуємося з іншими людьми. Так уже заведено, що ми часто обманюємо самих себе, розмірковуючи про справжню причину своїх вчинків. Будьте абсолютно чесні і відкриті з собою – наприклад, чому ви зробили те, що зробили? Не придумуйте виправдання вчинкам, які не можна виправдати.
 • Confess Step 3 Version 2.jpg 3 Визнайте свою провину. Відверте прийняття своєї помилки – основна мета визнання. Говоріть прямо і по справі. Скажіть, що ви зробили вчинок, поранив почуття людини, перед яким ви хочете вибачитися. Поясніть, що ви шкодуєте про зроблене і хочете попросити вибачення. Спокійно і чітко поясніть, що саме ви зробили, як сильно образили людину і чому вам шкода.
  • Не ходите навколо так близько. Зізнаючись у щось неприємне (наприклад, про плітки за спиною у подруги), не намагайтесь підготувати ґрунт, наприклад, розповідями про те, якими злобними і уїдливими бували персонажі фільму Погані дівчиська . Набагато краще просто сказати: "Я розлютилася, що ти не покликала мене в похід, і тому сказала Джен, що ти її не виносиш. Мені дуже шкода. З мого боку було дуже дріб'язковим ось так руйнувати вашу дружбу."
  • Будьте готові до проявів злості або засмучення. Якщо ви сильно зачепили когось своїм вчинком, не дивуйтеся реакції на визнання у вигляді злості, сліз чи крику. Емоції, супутні визнанням, можуть бути дуже болючими. Пам'ятайте, що, незалежно від того, як погано йдуть справи під час визнання, воно допомагає виправити відносини краще, ніж якщо ви залишите людини в невіданні щодо правди.
 • Confess Step 4 Version 2.jpg 4 Позбавтеся від брехні і непорозуміння. "Визнання" передбачає той факт, що ніхто, крім вас, не знає про скоєний вчинок. Таким чином, зізнаючись у чому-небудь, ви повинні розповісти людині про те, що сталося насправді (особливо якщо саме про це ви і збрехали). Це особливо важливо, якщо із-за вашої брехні відповідальність лягла на когось іншого. Ваше завдання – порозумітися зі всіма людьми, залученими в це подія, навіть якщо правда ранить їх.
  • Наприклад, ваш однокласник отримав прочухана за витівку, придуману вами. Зізнаючись директорові в те, що трапилося, ви зумієте виправдати невинного людини (однокласника) та покарати винного (себе), тільки якщо відновіть справжній хід подій.
 • Confess Step 5 Version 2.jpg 5 Будьте скромні. Визнаючи свою провину, ми ставимо себе нижче іншої людини: зовсім не час давати волю своїй упертості чи гордості. Не намагайтеся уявити свої дії благородними або благонамеренными, якщо в дійсності вони такими не були. Не придумуйте відмовок і виправдань. Не варто також використовувати визнання в якості способу піднесення себе в чиїхось очах або засмутити людину своїм вчинком. Визнавайте свою провину зі смиренним гідністю.
  • Ніколи і ні в чому не звинувачуйте людини, якого визнають своєї вини. Якщо ви "позичили" трохи грошей з його гаманця, не кажіть нічого на кшталт "Мені шкода, що я взяла твої гроші, але я зробила це тільки тому, що ти ні за що не купив би мені ті чудові туфлі."
 • Confess Step 6.jpg 6 Попросіть вибачення. Говоріть прямо і помірно, наприклад: "Мені дуже, дуже шкода. Сподіваюся, ти зможеш мене пробачити" – ця фраза чудово підходить нагоди. Саме це і є метою визнання – переконатися, що людина, яку ви образили, в душі вас простив. Прощення дає відчуття закінченості і внутрішній спокій. Ви зможете, нарешті, переключитися на щось інше: прощення дасть вам зрозуміти, що з вибаченнями "покінчено", і немає ніякої потреби і далі картати себе за свій вчинок.
  • Іноді, на жаль, люди не схильні до прощення. Якщо ви багато разів ображали людини або зробили щось кричуще жахливе, то їх небажання вибачити цілком виправдовує себе. В цьому випадку недостатньо просто сказати, що вам шкода – покажіть на ділі, що ви каєтеся у своєму вчинку.
 • Confess Step 7.jpg 7 Попросіть ради. Отже, ви зізналися проступок і (будемо сподіватися) отримали прощення. Що ж далі? В якості першого кроку буде зовсім непогано запитати ради щодо того, що вам тепер робити. Так, наприклад, людина, яку ви образили, може допомогти зрозуміти, яким чином вам загладити свою провину. Може бути, він навіть порадить зізнатися у скоєному кому-небудь або пояснить, як і наскільки змінилися ваші стосунки. Якщо ви зробили щось неприйнятне, у відносинах можуть виникнути певні межі й заборони. Наприклад, якщо ви скористалися доступом до чиєїсь особистої інформації, щоб рознести плітки, вам навряд чи довірять інші секрети. Поважайте ці обмеження. Тим самим ви покажете, що ви дійсно каєтеся, а значить, відновлення довіри займе трохи менше часу.
  • Пам'ятайте: визнати свою провину – зовсім не означає "почати з чистого аркуша." Не поспішайте повертатися до колишньої грубій манері поведінки. Визнання не повинно бути розраховане лише на отримання прощення: насамперед воно сприяє духовному зростанню. Завжди прагніть викорінити погані вчинки, а не повернутися до них.
 • Confess Step 8.jpg 8 Якщо визнання серйозне, повідомте про це відповідні інстанції. Якщо ваш вчинок спричинив за собою серйозні наслідки (наприклад, якщо ви вчинили злочин), в першу чергу ваше визнання повинен почути представник закону і правопорядку. Співпраця з владою також має практичну мету – воно може сприяти часткового звільнення від провини або пом'якшення покарання.
  • Не намагайтеся уникнути визнання провини за допомогою брехні судді або представника поліції. Це само по собі злочин. Брехня тільки посилить міру неминучого покарання.
 • Частина 2 з 2: Визнання, що зачіпають особисті відносини

 • Confess Step 9.jpg 1 Сприймайте визнання як вчинок, народжений любов'ю. Визнаватися людині, до якого ви відчуваєте ніжні почуття, може бути дуже складно і боляче. Нікому не хочеться поранити або розчаровувати улюблених. На жаль, як раз приховування провини і ранить болючіше всього, хоча коханий про це і не здогадується. Визнання, пов'язане з романтичними відносинами, може датися дуже нелегко. Якщо ви сумніваєтеся в його необхідності, нагадайте собі, що саме так ви проявіть свою любов і повагу: тільки щиро люблячий чоловік здатний сказати правду, особливо якщо ця правда стане причиною розчарування у вас коханої людини.
  • До слова про кохання, ніколи не використовуйте це почуття як відмовки. Фраза "Я нічого тобі не сказав/-а, тому що люблю тебе" зовсім не виправдовує вашу поведінку. Брехня ранить дорогих вам людей. І крапка.
 • Confess Step 10.jpg 2 Поясніть свій вчинок. Більше, ніж в будь-якій іншій ситуації, у відносинах важливо знати, що саме вчинив винний. Так як ви все ще (швидше за все) прив'язані до партнера, спокуса пощадити його почуття може бути дуже велика: адже так просто, наприклад, збрехати, уявити вчинок менш серйозним, ніж є насправді, або навіть приписати йому благі наміри. Не робіть цього. Кохана людина заслуговує правди, нехай навіть болючою. До того, ваша брехня, будучи розкритою, швидше за все, призведе до розриву і розбитого серця. Будьте чесними і розкажіть все .
  • Хоча чесність дуже важлива, вона може заподіяти зайву біль, якщо ви занадто докладно розповідаєте про свою провину. Наприклад, якщо ви змінили коханій людині, розповісти слід тільки з ким і коли : не варто заглиблюватися в покроковий опис, якщо таке прохання не була висловлена – це може заподіяти сильний біль вашому партнерові.
  • Сприймайте визнання як спосіб внести ясність у відносини: вони не можуть розвиватися планомірно, якщо у кожного партнера різне бачення ситуації.
 • Confess Step 11.jpg 3 Попросіть вибачення за віддане довіру. Існує вагома причина стверджувати, що "довіра – основа будь-яких відносин". Відносин без довіри просто не існує. Стеження за улюбленими 24 години на добу, природно, неможлива, і ми довіряємо їх чесності щодо того, що вони говорили або робили. В рівній мірі ми довіряємо коханим, коли вони розповідають нам про емоціях і почуттях. Приховуючи від партнера свої почуття і вчинки, ви тим самим підриваєте його довіру до себе. Щире визнання, однак, може з часом допомогти відновити цю довіру.
 • Confess Step 12.jpg 4 Попросіть вибачення за руйнування відносин. Додатково до вибачення за невиправдану довіру, попросіть вибачення і за те, що ви стали причиною меншого щастя і відкритості в ваших стосунках, тобто в якійсь мірі зруйнували їх. Визнання це схоже на визнання в катастрофі проекту, над яким ви довго працювали разом, тільки на більш високому емоційному рівні.
  • Для обох партнерів час, що настає після визнання, може бути напруженим і незграбним. В залежності від тяжкості проступку, воно може бути навіть затьмарене глибоким смутком. Просячи пробачення за скоєне, можете заздалегідь вибачитися і за тяжкий час, який безсумнівно доведеться пережити після визнання.
 • Confess Step 13.jpg 5 Прийміть наслідки своїх дій. Визнання – безумовно, набагато більш чесний вчинок, ніж приховування правди, проте воно може серйозно змінити відносини між людьми. Наприклад, воно може вплинути на те, що ви і ваш партнер думаєте один про одного, або змістити баланс довіри. Деколи, у найбільш серйозних випадках, відносини можуть втратити будь-яку надію на відновлення. Прийміть ці зміни у відносинах. Визнання відкриває шлях до зцілення і виправлення помилок, але воно не звільняє від відповідальності за вчинки.
  • Припустимо, ви зізналися коханій людині в невірності. Припустимо також, що визнання було зустрінуте проханням "зробити перерву" у відносинах. Навіть якщо для вас це складно, вам доведеться змиритися, поважаючи бажання партнера. Зрештою, він – такий же учасник відносин, як і ви самі. Якщо один з партнерів висловлює бажання припинити відносини або привнести в них серйозні зміни, інший не має права примушувати його відступитися від цього бажання.
 • Поради

  • Визнання часто мають різну форму в залежності від ситуації. Часом нам здається, що ми не видали себе, в той час, як насправді наші дії красномовніше всяких слів. У деяких ситуаціях у нас включається захисний механізм, який змушує нас зізнатися у своїх прогріхах, незалежно від того, як сильно це визнання може поранити іншу людину. У такі моменти ми схильні прислухатися до свого внутрішнього голосу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?