Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно користуватися спінінгом

Рекламний блок

Кроки

 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 1.jpg 1 Виберіть правильну волосінь. Жорстка волосінь буде утворювати петлі і буде досить неслухняною, тому не чекайте від неї нічого, крім неприємностей. Виберіть тонку і литну волосінь і дотримуйтесь інструкцій щодо використання котушок. Якщо котушка розрахована на 128 метрів, то вона повинна важити 1,8 кг, 110 метрів - 2,7 кг і 91 метр - 3,6 кг. Не купуйте волосінь понад 3,6 кг. Якщо вам потрібна більш жорстка волосінь, ніж ця, візьміть іншу котушку.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 2.jpg 2 Покладіть котушку на підлогу і промаркіруйте її. Пропустіть волосінь через кільця вудки до котушки з відкритою петлею і прив'яжіть щільно до котушки. Якщо ви будете постійно використовувати квадратний вузол зверху вниз, перекидаючи кінець два рази, а не один, це допоможе зберегти волосінь в котушці щільно закрученої. Закрийте петлю.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 3.jpg 3 Тримайте волосінь між пальцями на відстані близько 2,5 см перед котушкою, в той час як ви повертаєте ручку, щоб намотати волосінь на котушку. Через кілька секунд опустіть вудку в сторону котушки. Якщо волосінь перегинається і крутиться, поверніть котушку так, щоб розмітка була звернена до підлоги і почати все заново. Якщо волосінь закручується, це нормально для створення великих петель.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 4.jpg 4 Чиніть тиск на волосінь перед котушкою, в той час як ви повертаєте ручку, щоб заповнити котушку волосінню. Не перевантажуйте котушку. Зупиніться при намотуванні за 25-50 мм від обода. Переповнення котушки є однією з основних причин утворення петель і проблем з котушкою спінінга.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 5.jpg 5 Волосінь повинна бути туга. Після того як ви робите кидок з рухомою котушкою, тримайте пальці перед котушкою, а волосінь натягнутою до рівня ваги приманки у воді і чиніть на неї трохи тиску. Розгойдування вільної ліски є безпомилковим способом одержати петлю в котушці. Як тільки волосінь стає тугою, можна послабити котушку до нормального стану.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 6.jpg 6 Використовуйте поворот перед приманкою, якщо ви використовуєте приманку, яка зазвичай викликає скручування. Пластикові черв'яки, вбудовані сниперсы (Mepps і т. д.) і блешня часто викликають скручування і витягують вигоду з цих поворотів.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 7.jpg 7 Розкрутіть волосінь. Якщо у вас волосінь дійсно трохи скручується, то вона і буде крутитися, поки ви її намотуєте, в результаті чого утворюються петлі і це ускладнює кидок. Якщо це відбудеться:
  • Зніміть приманку і просто дозволити волосіні плисти позаду човна, коли ви пливете вниз по озеру. Нехай вона як можна більше протягнеться в лінію, після чого можете зупинитися і скрутити її на котушку. Обов'язково тримайте її в натягу, коли скручиваете.
  • Інший спосіб - це прив'язати до чогось кінець волосіні і відійти, дозволяючи волосіні розтягнутися в лінію. Трохи потягніть волосінь і коли ви відійдете на достатню відстань, злегка розтягніть і розпряміть петлі. Відріжте вільний кінець волосіні перед повторним намотуванням назад на котушку. Не розтягуйте волосінь занадто сильно або ви її послабити. Просто застосуєте до неї трохи тиску.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 8.jpg 8 Встановіть драг (пристрій в котушці). Драг - це механізм, який дозволяє утримувати волосінь в котушці. Він дозволяє повільно опускати волосінь, якщо на гачку велика риба, так що це не пошкоджує волосінь. Щоб встановити опір, залиште драг закритим і потягніть за волосінь перед котушкою. Це потребує неабиякого тиску, щоб змусити волосінь вийти. Якщо ви ловите рибу і волосінь починає виходити з котушки, затягніть драг. Якщо велика риба починає сильно тягнути, і ви думаєте, що волосінь обірветься, ослабте опір. Ось як усе просто. Деякі спінінги мають ручку опору попереду, а деякі ззаду. Розберіться з вашої котушкою, перш ніж іти на риболовлю.
  • Припиніть розгойдування, якщо ви боретеся з рибою і драг вискакує. Розгойдування під час опору буде закручувати волосінь, і це марно в будь-якому випадку. Використовуйте свою руку на котушці, щоб отримати контроль над рибою або якщо потрібно, затягніть опір.
  • Кращий спосіб налаштувати опір - це використовувати грузило і встановити його на 25% від міцності волосіні. Такі грузила коштують дорого, але в деяких магазинах вони є. Метод натягу і почуття прекрасно працює для гарного настрою рибака.
 • Keep a Spinning Reel Line Trouble Free Step 9.jpg 9 Ви повинні відчувати, коли ваша волосінь знаходиться поруч з приманкою, так як на ній можуть з'явитися зарубки і вм'ятини під час ловлі риби. Якщо ви відчуваєте щось подібне, відріжте грубі ділянки волосіні і заново їх перев'яжіть.

 • Поради

  • Якщо ваша волосінь починає вити петлі навколо котушки при спробі її кинути, ваша волосінь занадто жорстка або ви занадто багато ліски намотали на котушку.
  • Нанесіть на котушку шар мононитки при першому використанні. Використовуйте для цього плетену волосінь або звичайна волосінь буде закручуватися навколо котушки, і ви не зможете встановити гак або опір. Крім того, ви можете намотати шар клейкої стрічки (як в аптечках) навколо котушки, перш ніж використовувати плетену волосінь.
  • Котушка спінінга призначена для використання волосіні у висячому положенні. Якщо ви тримаєте вудлище вгору ногами, це може призвести до проблем.
  • Будь-яка котушка брудниться і засихає через деякий час. Кожні кілька років (якщо ви рибалите часто, то частіше), ви повинні знімати котушку, чистити і змащувати її.
  • Є безліч різних продуктів, доступних в магазинах, які можуть зробити волосінь еластичною і легкою для кидка. Kevin Van Dam's і Real Magic є двома найпопулярнішими фірмами, що випускають відновник для лісок. Відновник потрібно нанести на волосінь в котушці і для досягнення найкращих результатів, дати висохнути, так що використовуйте його, перш ніж їхати на рибалку.
  • Подивіться на коробку з волосінню, яку ви купуєте. Більшість виробників роблять ліски, які працюють особливо добре на котушках спінінга, і про це зазвичай пишуть на коробці.
  • Є нові котушки, розроблені для підвищеної комфортності і значно зменшують проблеми з закручуванням і утворенням петель на волосіні. Відвідайте хороший спеціалізований магазин, щоб дізнатися про новинки.

  Попередження

  • Завжди викидайте волосінь в спеціально відведені резервуари. Волосінь щороку стає причиною занепокоєння (або смерть) багатьох тисяч птахів, черепах і риб. Навіть невеликі шматочки можуть викликати проблеми. Більшість спеціалізованих магазинів мають кошики для використаної ліски, і багато берегові лінії озер оснащені резервуарами для використаної волосіні.
  • Якщо ви зачепилися за волосінь, не тягніть її руками. Вона настільки міцна, що може вас порізати. Замість цього оберніть її навколо плоскогубців або ножиць і витягніть. Зазвичай волосінь настільки міцна, що може випрямляти гачки, і ви отримаєте свою принаду назад.
  • Якщо ви дозволяєте дитині використовувати плетену волосінь, ви повинні постійно бути напоготові. Не покладайтеся на дитину, пам'ятайте про те, що не потрібно тягнути волосінь.
  • Якщо ви вибираєте плетену волосінь, ніколи не намагайтеся його перекусити (це не дуже гарна ідея з будь-яким типом ліски, але особливо з плетеної). Використовуйте ножиці. Існують також спеціальні кусачки.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?