Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно застосовувати мус для волосся

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Додання обсягу жіночим волоссям

 • Mousse Hair Properly Step 1 Version 2.jpg 1 Почніть з зволоження волосся. Вони повинні бути вологими на дотик від самих коренів, але з них не повинна капати вода. Злегка намочіть волосся в раковині або в душі. Якщо ви випадково сильно намочили волосся, не переживайте, а просто злегка промакните їх рушником.
  • Постарайтеся зробити так, щоб у вас залишався час після душу на застосування мусу. Ваші волосся і так буде мокрим, тому вам не доведеться витрачати додатковий час на їх зволоження в раковині!
 • Mousse Hair Properly Step 2 Version 2.jpg 2 Нанесіть мус на коріння волосся по частинах. Струсніть балон з мусом і тримаєте його вертикально при розпиленні. Поділіть волосся на секції і нанесіть мус на коріння волосся у кожної секції, починаючи від основи шиї і рухаючись вгору. Не бійтеся розпорошувати мус безпосередньо з балона на коріння волосся, якщо ви не переборщіть з його кількістю, він буде ледь помітний на волоссі після висихання. Рівномірно розподіліть мус з коріння волосся пальцями.
  • Якщо ви поспішаєте, просто нахиліть голову вниз, щоб ваші волосся звисали, і акуратно нанесіть мус на коріння волосся в такому положенні, розподіливши його по корінню пальцями.
  • Якщо у вас багато часу, будьте методичні при поділі волосся на секції і нанесення мусу. Чим більш рясно і рівномірно ви нанесете мус, тим більшого "підйому" волосся зможете досягти.
 • Mousse Hair Properly Step 3 Version 2.jpg 3 Рівномірно розподіліть мус по волоссю. За допомогою рук втріть мус у волосся так, щоб рівномірно розподілити його за волосся до самих кінчиків. Якщо необхідно, використовуйте додаткову кількість мусу для кінчиків волосся, яким його не дісталося. Прочешіть волосся плоскою гребінцем з широко розставленими зубцями або м'якою щіткою, щоб з їх допомогою розподілити мус.
 • Mousse Hair Properly Step 4 Version 2.jpg 4 Висушіть волосся феном. При висиханні мус злегка затвердіє, надавши волоссю більший підйом і силу. Використовуйте "низьку" установку температури на фені, щоб висушити волосся, приділяючи особливу увагу кореням волосся. Чим краще ви просушіть оброблені мусом коріння волосся, тим краще вони будуть зберігати вашу зачіску, і ви досягнете більшого "підйому" волосся.
  • Спробуйте використовувати плоску гребінець або щітку, щоб розділяти свої волосся і сушити коріння безпосередньо. Для особливого підйому волосся потягніть їх від голови під кутом 90 градусів до неї короткими повторюваними рухами рук під час сушіння волосся. Вони висохнуть, прийнявши повноцінний, насичений вид.
  • В якості альтернативи дайте волоссю висохнути самостійно. При цьому волосся будуть не настільки об'ємними, але набудуть блискучий "мокрий" вид. Для забезпечення гладкості і слухняності висохлих самостійно волосся можна скористатися плоскої гребінцем, не пошкоджуючи досягнутої фіксації.
 • Mousse Hair Properly Step 5.jpg 5 Укладіть волосся. Тепер, коли ви домоглися об'ємних волосся, укладіть їх! Що саме робити, вирішувати вам – правильної або неправильної укладання оброблених мусом волосся не існує! Ось деякі ідеї (можна навіть спокійно їх змішувати):
  • Скористайтеся всій об'ємної міццю мусу для створення піднесеного "скуйовдженого" вигляду волосся.
  • Додайте кілька вигинів. Закрутіть волосся з боків голови за допомогою гребінця і нагрійте феном, а потім дайте їм охолонути. Відпустіть волосся і дайте їм впасти.
  • Контролюйте кучеряве і кучеряве волосся. Якщо ваші волосся негативно реагують на зволоження, використовуйте невелику кількість мусу для вашої звичайної зачіски, щоб контролювати неслухняні кучері.
 • Метод 2 з 3: Швидке укладання чоловічих волосся

 • Mousse Hair Properly Step 6.jpg 1 Намочіть волосся (або ж не робіть цього!). Більшість чоловіків спеціально не виділяє час на методичну укладання волосся. Це нормально! Скориставшись цим методом, ви зможете застосувати мус для швидкого і простого додання волоссю більш жвавого зовнішнього вигляду. При бажанні намочіть волосся, але це не важливо. Загальним правилом є те, чим більш вологе волосся при нанесенні мусу, тим вони будуть більш блискучими і "мокрими" на вигляд, коли ви закінчите укладання. Тому можна не користуватися водою зовсім, так і витратити кілька хвилин у ванній на зволоження. Якщо ви вирішили намочити волосся, переконайтеся в тому, що вони рівномірно промокли, і немає сухих ділянок. Якщо ви промочили волосся, промакните їх рушником або дайте їм трохи підсохнути ( в ідеалі, до середнього рівня вологості). Ваше волосся повинні відчувати себе так, як відчуває себе ваше тіло, тільки-тільки просохнув після душу.
  • Мус чудовий для чоловіків, які бажають домогтися від тонких волосся максимально можливого, або чоловіків, які не бажають цілими днями всюди носити з собою засоби для укладання. Все, що потрібно для реактивації мусу, це лише пара крапель води, дозволяючи підправити зачіску протягом дня.
 • 2 Видавіть трохи мусу на долоню. Як і з більшістю аерозольних балончиків, для досягнення кращих результатів тримайте балон вертикально. Почніть з невеликої кількості мусу, якщо його не вистачить, завжди можна додати ще потім. Залежно від довжини і густоти волосся, кількість кошти буде дещо змінюватись. Для волосся середньої довжини спробуйте почати з кількості об'ємом з яйце.[2]
  • Зайва кількість мусу може надати вашому волоссю блискучий і кілька злиплий плоский вигляд. Це добре підходить для "зализанных тому" волосся, але коли ви намагаєтеся підняти волосся, використовуйте мус більш економно.
 • 3 Втріть мус у волосся. Розподіліть мус по обох долонях, а потім пройдіться ними по волоссю в напрямку спереду-назад. Приділіть особливу увагу кореням волосся (частина волосся біля самої шкіри). Переконайтеся, що мус рівномірно розподілений по волоссю. Використовуйте пальці або плоску гребінець із широкими зубцями для рівномірного "змочування" волосся мусом. Ви можете також спробувати "наїжачити волосся кінчиками пальців біля коріння, щоб підняти їх.
  • Якщо у вас особливо довге волосся, кращих результатів ви зможете домогтися використанням методичного підходу до укладання волосся мусом. См. метод перший вище для отримання порад щодо застосування мусу на жіночих волоссі.
 • 4 Висушіть волосся. Використовуйте фен, встановлений на "низьку" температуру, якщо збираєтеся зробити стоячу зачіску в стилі Ейса Вентури. Поділіть волосся гребінцем, щоб телефон міг дістатися до коренів. З іншого боку, якщо ви збираєтеся зробити більш скромну зачіску, цілком допустимо дозволити волоссю висохнути самостійно, а потім укласти їх руками.
  • При сушінні феном зачіска буде мати більш сильну фіксацію, ніж при самостійному висиханні волосся. Самостійно висохлі волосся спокійно можна повторно укладати протягом дня руками.
  • Виконайте просту укладку волосся, поки вони сохнуть. Більшість базових чоловічих зачісок вимагає лише кількох рухів рукою для створення форми. Мус краще всього підходить для зачісок, яким не потрібно екстра сильна фіксація. Якщо ж ви збираєтеся зробити 30-сантиметровий ірокез, скористайтеся гелем або помаду для волосся. Ось декілька зачісок, які можна встигнути зробити по дорозі до вихідних дверей:
   • Пробіжіть пальцями по волоссю проти напрямку їх росту, щоб підняти їх і зробити більш пишними. Об'ємний вигляд волосся може бути особливо корисний чоловікам, які хочуть добитися максимального ефекту від рідкісних волосся.
   • Хлопцям з густим волоссям можна сформувати волосся у вигляді грубого гребеня по центру голови для імітації ірокеза.
   • Особистостям з авантюристической натурою можна спробувати зачесати волосся на один бік для отримання лискучого прилизанного виду.
 • Метод 3 з 3: професійне використання мусса

 • 1 Визначте тип свого волосся. Волосся бувають різними по текстурі і товщині. Вони можуть бути товстими, тонкими, прямими, хвилястими, кучерявими, кучерявими сухим, жирним і в будь-якій комбінації цих якостей. Мус підходить майже до всіх типів волосся, проте із-за відносно слабкою "фіксації" більш грубі, важкі волосся буде важко укласти з його допомогою. Ось кілька порад по використанню мусу на певних типах волосся:
  • При тонких волоссі наносите невелику кількість мусу на корені для додаткового підйому і обсягу.
  • При жирних волоссі вимийте їх перед застосуванням мусу. Залиште шампунь на кілька хвилин на волоссі перед змиванням.
  • При густих, жорстких або кучерявих волоссі розгляньте варіант застосування легкого пом'якшувального бальзаму для пом'якшення волосся і контролю неслухняних кучерів.
  • При тонких і/або сухих волоссі використовуйте зволожуючий мус екстра сильної фіксації.[3]
 • 2 Знайте властивості свого мусу. Не всі муси виробляються однаково. Незважаючи на те, що зазвичай муси підходять до більшості зачісок, деякі муси, вироблені за спеціальною формулою, можуть мати деякі переваги в певних зачісках. Ось кілька видів мусів, які ви можете знайти в місцевому салоні краси або косметичному магазині:
  • Мус екстра сильної фіксації – для вітряних днів або особливо неслухняних волосся.
  • Кондиціонуючий мус – для лікування та укладання пошкодженого волосся.
  • Ароматизований мус – багато муси мають у складі чудові аромати, тому виберіть той, який пахне краще всього, за вашу думку.
  • Мус-гель - гібридне засіб для укладання, яке надає більш сильну фіксацію без обважнення, дається традиційними гелями для волосся.
  • Термозахисний мус – спеціально призначений для використання з феном або плойки.
 • 3 власного Приготування мусу. [4] Якщо ви готові ризикнути, досить просто приготувати хороший мус у себе на кухні! Розбийте два яйця, відокремивши білки в миску. Збийте білки віночком. При збиванні яєць в них проникає повітря, створюючи легку пухнасту текстуру. Збивайте білки до тих пір, поки вони не стануть пишними і не будуть формувати стійкі форми. Тепер вашим завданням є укладання волосся за допомогою яєць тим же способом, що і з звичайним мусом. Втирайте складу у волосся і дайте трохи підсохнути, а потім виконайте укладання на свій розсуд!
  • Не переживайте з приводу того, якщо вам не сподобається результат укладання або вам буде неприємно від відчуття сирих яєць на волоссі, мус домашнього приготування спокійно змивається під душем.
 • Поради

  • Мус можна використовувати як на прямих, так і на кучерявих волоссі.
  • Із-за легкості і об'ємних властивостей мусу, він особливо корисний для додання повноти і форми слабким і тонким волоссю. Густим волоссям інші засоби, такі як гель, можуть надати більш надійну фіксацію.

  Попередження

  • Будьте обережні, щоб мус не потрапив в очі, рот, ніс або вуха.
  • При сушінні феном не спаліть шкіру голови.
  • Мус легше гелю, але не дає сильної "фіксації". Якщо видався особливо вітряний день, розгляньте варіант застосування більш сильного кошти.

  Що вам знадобиться

  • Мус
  • Фен (не обов'язково)

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.lhj.com/style/hair/advice/the-hair-products-you-need-and-how-to-use-them/
 • ^ http://wellgroomedfellow.com/styling-hair-mousse-hairwax-gel-serum/
 • ^ http://www.hairboutique.com/tips/tip18000.htm
 • ^ http://www.ripma.org/how-to-make-homemade-hair-mousse.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?