Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перемогти Великого Татуся в Bioshock

Рекламний блок

Кроки

 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 1.jpg 1 Перевірте, чи повністю ви готові до зустрічі з Великою Течкою. У вас є що-небудь з розділу "Що вам знадобиться?" Чи є у вас аптечка на випадок, якщо щось піде не так? Активували ви найближчу Віта-камеру, просто щоб перестрахуватися? Як тільки ви зробите все необхідне, ви будете готові до того, щоб розібратися з Великою Течкою.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 2.jpg 2 Огляньте навколишню обстановку. Зламали ви турелі, які можна використовувати? Відключили ви всі набридливі камери стеження? Позбулися ви від усіх сплайсерів? Чи помітили ви якісь калюжі, які можуть стати в нагоді? Маючи перевагу у вигляді оточення, в якому ви воюєте з Великою Течкою, може стати в нагоді, коли битва стане напруженою.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 3.jpg 3 Боріться, використовуючи тактику, яку ви можете собі дозволити. Залежно від боєприпасів, які ви можете дозволити собі купити, ви повинні пробувати різні, а іноді і в рівній мірі ефективні тактики (перераховані тут під номерами 4-9).
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 4.jpg 4 Якщо у вас є картеч, використовуйте її. Зазвичай вона завдає дрібним ворогам шкоди, що перевищує смертельний. Це відноситься навіть до сплайсерам-павукам, тому краще всього використовувати вибухає картеч проти Великого Татуся. Ці вибухові боєприпаси завдають значні пошкодження і підпалять Великого Татка. Перш ніж робити перший постріл, переконайтеся, що у вас є вогнева точка або якесь прикриття, так як вибухи не зупиняють цих монстрів.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 5.jpg 5 Якщо у вас є електро-картеч, чергуйте її використання з іншою зброєю. Електро-картеч паралізує Великого Татуся струмом, що дає трохи часу на те, щоб потрапити в нього пару раз осколковою гранатою або розрядити магазин бронебійних патронів для автомата. Якщо поблизу є калюжа, ви можете завдати навіть більше ушкоджень, використовуючи воду як підсилювач електричного розряду. Ця тактика зазвичай вимагає більше боєприпасів, ніж інші, але дозволяє вам звільнитися меншою втратою в підсумку.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 6.jpg 6 Якщо у вас є міни, що реагують на рух, і плазмід Телекінез, то ви можете зняти монстра за один постріл. Незважаючи на те, що використання хв може здатися поганою витратою боєприпасів, це не так. Єдине корисне використання цих мін полягає в охороні периметра, але там, де потрібно охороняти периметр, в грі, як правило, є турелі і камери. Просто прикріпіть 3 або 4 міни до телекинетически передвигаемому об'єкту (бак з киснем буде найбільш ефективний) і підніміть його за допомогою Телекінезу. Закинувши у Великого Татуся бомбу, ви безумовно зіпсуєте йому день, якщо не вб'єте його. Якщо монстр пережив початковий вибух, то обнулите його здоров'я, що залишилося з допомогою будь-яких боєприпасів на ваш вибір (краще всього підійдуть бронебійні патрони).
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 7.jpg 7 Якщо ви (як і більшість консервативних гравців) майже ніколи не використовуєте ваш РПГ (Реактивний гранатомет) або осколкові гранати, то зараз ваша економія може окупитися. Для прямого попадання за Великим Таткові надзвичайно важливо мати високу вогневу точку. Як тільки ви опинитеся над Великою Течкою завдяки звивистих сходах або балкону, починайте з осколкової гранати. Це, безсумнівно, розсердить Великого Татка, що спонукає його наблизитися до вас або для тарана, або для пострілу. Він вибере найкоротший шлях до вас, тому, стріляючи з РПГ, тримайте його на прицілі. Так по ідеї його можна буде вбити, якщо тільки він не сховається за укриттям. В цьому випадку знайдіть іншу вогневу точку, інакше він знайде вас. Не використовуйте РПГ проти нічого не підозрює Великого Татка, бо гранати до нього набагато дорожчі, ніж стандартні осколкові, але при цьому трохи слабші.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 8.jpg 8 Якщо у вас є плазмід 'Загіпнотизувати Великого Татуся', то ви можете забезпечити захоплюючий кінець декільком Великим Татко. Як тільки ви використовуєте плазмід на самотньому Великому Татку, заманите його до Великого Течці з Маленькою Сестричкою і выстрелите за нього будь боєприпасом. Коли Великий Татко нападе на вас, ваш Великий Татко буде вас захищати. Як тільки пил уляжеться, ви побачите, що переміг або ваш, або інший Татусь. У будь-якому випадку, прикінчіть вижив з дробовика або іншої зброї і забирайте свій трофей у вигляді Маленької Сестрички і набитого грішми гаманця.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 9.jpg 9 Якщо ви нарешті отримали арбалет, ви можете влаштовувати Великим Татусям пастки. Стріли-пастки ефективні, але не так практичні проти звичайних ворогів, тому вони повністю розкривають свій потенціал в обороні. Знайдіть підходящий коридор і починайте відстрілювати стріли-пастки, щоб утворився електричний коридор. Як тільки все буде готово, заманите Великого Татуся (розсердивши або загипнотизировав його) в цей коридор. Щоб пастки не спрацювали на вас, ідіть навприсядки, щоб не торкатися проводів на рівні грудей.
 • Beat a Big Daddy in Bioshock Step 10.jpg 10 Підберіть все, що зможете. Великі Татусі залишають великі суми грошей, а також багато предметів для винаходів. Використовуючи тонік 'Стерв'ятник' (який можна придбати за дослідження сплайсерів) ви можете знайти додаткові гроші і/або компоненти.

 • Поради

  • Громило (Великого Татуся з буром) найлегше вбити, використовуючи тактику з розстановкою стріл-пасток. Вони завдають більше пошкоджень, але завжди тримаються близько. Тому атака на короткій дистанції, наприклад з використанням осколкових гранат або рукопашної, неефективна.
  • Рози (Великий Татко з рушницею, що стріляє заклепками) менше хоробрий, ніж Громила. Він не буде бігти на вас, а скористається рушницею і мінами. Отже, використання дробовиків і осколкових гранат на занадто великій відстані – марна справа. Проти Рози найкраще використовувати бомбу з телекінезом або гіпнотичні плазміди.
  • Якщо вам потрібно перезарядитися, зробіть це до бою. Якщо вам потрібно перезарядитися в бою, спробуйте оглушити Великого Татуся з електро-дробовика або плазмідом 'Електрошок'.
  • У несприятливій ситуації ви можете заощадити цінні секунди, відволікаючи Великих Татусів з допомогою плазмідів 'Маркер Безпеки' або 'Рій Комах'. Однак це передбачає додаткові витрати ЄВИ.

  Попередження

  • Плазмід 'Гіпноз для Великого Татуся' витрачає всю смужку ЄВИ. Використовувати цю тактику краще тим, у кого є зайві ін'єкції Єви.
  • Не бійтеся померти. Іноді краще зберегти аптечки для більш складних битв. Якщо ви хочете пройти гру, ні разу не померши, лікуйтеся, коли залишається 1/4 здоров'я. Занадто раннє лікування може розтратити аптечку даремно.
  • Якщо ви не удосконалили свій гранатомет доповненням "імунітет", гранати можуть вбити вас при необережному використанні. Краще всього використовувати вибухівку далеко від себе і під кутом, який дозволяє уникнути шкоди від розриву снаряда.

  Що вам знадобиться

  • Кілька патронів зі вибухаючої картеччю ЧИ
  • Кілька патронів зі електро картеччю ЧИ
  • Пара хв або плазмід телекінез АБО
  • Кілька осколкових гранат та гранати для РПГ АБО
  • Плазмід 'Гіпноз для Великого Татуся (1 або 2)' АБО
  • Стріли-пастки для арбалета.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?