Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як підготуватися до першого побачення і знайти цікаві заняття для дозвілля

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: гігієна запаху

 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 1.jpg 1 Подбайте про те, як ви пахнете. Це здається простим кроком, але таке звучить банально: його лосьйон після гоління був таким сильним, або його дезодорант пах дуже дешево. Інша скарга – це запах поту.
  • Чоловіки: викидайте дезодоранти-спреї і купуйте роликові. У вас не тільки не буде занадто сильного і дешевий запах, запах вашого тіла буде краще і залишиться таким на всю ніч, незалежно від того, як сильно ви потієте.
  • Пані: робіть те ж саме. Не вірте у всі ці привабливі рекламні оголошення. Якщо у вас дні менструального циклу, придбайте які-небудь дерматологічні та гінекологічні протестовані дезодоранти-спреї для інтимної гігієни.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 2.jpg 2 Подбайте про свіжому подиху. Навіть якщо ви почистили зуби, то не вважайте, що при цьому умови у вас обов'язково буде прекрасне дихання, так що тримайте під рукою м'ятні льодяники. Не використовувати жувальну гумку, так як немає нічого відразливого, ніж людина, жующий весь час. До того ж, якщо ви збираєтеся їсти, що ви тоді будете робити зі своєю жувальною гумкою під час прийняття їжі? Більшість людей не знають, як вони виглядають, коли жують жувальну гумку, так що зробіть собі люб'язність і не робіть так.
 • Метод 2 з 4: одягніться, щоб чудово себе відчувати

 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 3.jpg 1 Знайте, що більшість жінок не усвідомлюють, що вони одягаються для того, щоб справити враження на жінок; вони думають, що це для твору враження на чоловіка, але за фактом – все це для інших жінок. Просто подумайте про це. Дами, кого ви в основному критикуєте за частини одягу, ваги та макіяжу? Ні слова більше.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 4.jpg 2 Усвідомте, що чоловіки дивляться на сукню жінки іншими очима, не так, як інші жінки. Звичайно, чоловіки дивляться на фігуру і одяг, але, в першу чергу, вони реагують усіма своїми п'ятьма почуттями. Чоловіки не хочуть зустрічатися з сексуальними дівчатами з обкладинки Playboy; у будь-якому випадку, чоловіки все одно не знають, як реагувати на красивих сексуальних жінок навколо. Так що відчувайте себе невимушено. Ваш ніс нормальної форми; ваш задирок не настільки великий, яким він виглядає в дзеркалі.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 5.jpg 3 Приготуйтеся до того, що вас миттєво оцінять. Для когось вистачить лише швидкого погляду, може бути три секунди, щоб оцінити вас при першій зустрічі. У цей короткий проміжок часу, інша людина складає про вас свою думку на основі вашої зовнішності, мови вашого тіла, вашої поведінки, манер і того, як ви одягнені. Якщо ви одягнете як повія, саме так він про вас і подумає.
 • Метод 3 з 4: етикет і спокій на побаченні

 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 6.jpg 1 Приходьте вчасно. Людина, з яким ви зустрічаєтеся вперше, не цікавиться «вагомою причиною» вашого запізнення. Плануйте приїхати раніше на кілька хвилин. І забезпечте запас часу для затримки транспорту або неправильного повороту на маршруті.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 7.jpg 2 Будьте собою і відчувайте себе невимушено. Якщо ви відчуваєте себе некомфортно і напружені, то це збентежить іншої людини і стане вірним способом зіпсувати побачення. Якщо ви спокійні і впевнені в собі, тоді інша людина буде відчувати себе більш невимушено, і це стане солідною основою для створення гарного враження про побачення. Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому що «картинка», яку ви собою представите, розповість про вас іншій людині, з яким ви зустрічаєтеся, набагато більше. Говорить ваша зовнішність правильні речі, щоб допомогти скласти правильне перше враження?
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 8.jpg 3 Розслабтеся! Спробуйте глибоко вдихнути. Глибокий вдих – це дуже ефективний спосіб розслабитися.
  • Прогресивна м'язова релаксація – ідея полягає в тому, що ви напружуєте м'язи свого тіла як можна сильніше. Протримаєте їх у стані сильної напруженості кілька секунд. Потім розслабте м'язи до їх попереднього стану, починаючи зі своїх ніг, колін, стегон, живота, плечей, шиї і голови. На закінчення, свідомо розслабте м'язи ще більше, навіть якщо ви повністю розслабилися.
  • Слідкуйте за своїм диханням. Повторіть кілька разів, і ви будете здивовані тим, яку розслабленість ви відчуєте.
 • Метод 4 з 4: ідеї на перше і наступні побачення

 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 9.jpg 1 Пам'ятаєте приказку «Дії говорять гучніше слів»? Що ж, у цій ситуації не можна сказати щось більш правильне. Ви можете просторікувати про те, як сильно ви любите екстремальні види спорту і живете життям у дуже швидкому темпі, але коли прийде перше побачення, це не буде звучати переконливо. Замість цього, пошукайте ідеї, які сподобаються вам обом.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 10.jpg 2 Сходіть в кіно. Це найбільш популярне і безпечніше, так як вам не доведеться багато розмовляти. Пам'ятайте, що це має бути фільм для дівчат, якщо тільки вона не згадує інший. (Це продемонструє, що ви дбаєте про її комфорт).
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 11.jpg 3 Сходіть в ресторан. Це може бути трохи складніше; вам доведеться підтримувати розмову. Секретний порада: перед тим як піти на перше побачення, дізнайтесь трохи про іншу людину, таке як дата народження, рідне місто, домашній вихованець тощо. Потім проведіть деякий дослідження в мережі і знайдіть якомога більше інформації. Це дасть вам перевагу, за яку ви будете дякувати в найближчі роки. Пам'ятайте, що мова йде про іншу людину, не про вас. Якщо ви заведете така розмова, то він повернеться і продовжиться між вами протягом усього вечора.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 12.jpg 4 Відвідайте театр. Це вищий клас. Знайдіть легку п'єсу і сходіть на неї. Це буде мати велике значення. Навіть якщо йому/їй не сподобається, це покаже, що ви людина культурна.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 13.jpg 5 Зіграйте в більярд/пул. Якщо ви відчуваєте, що ви – це найкраще, що сталося в більярді після того моменту, як побачили Тома Круза з києм у фільмі «Колір грошей», чому б не запросити її зіграти з вами в пул? Це цікавий план, щоб забезпечити друге побачення. Ви можете зробити пропозицію начебто, «хто програє гру, той готує вечерю для переможця». І ось, таким чином, ви отримуєте друге побачення.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 14.jpg 6 Зіграйте в міні-гольф. Дешевий і досить простий «вид спорту», допоможе досягти деякого фізичного контакту, коли вам доведеться давати їй інтенсивний курс як тримати ключку, більше сказати нічого.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 15.jpg 7 Відвідайте парк розваг. Так, парки розваг взагалі-то призначені для дітей, але хто сказав, що дорослим не можна брати участь у деяких дитячих забавах? Покружите її на колесі огляду або виграйте великого старого ведмедика Тедді, і у неї не буде шансу скучити.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 16.jpg 8 Влаштуйте пікнік. Це може бути тихе місце, де ви зберетеся разом, і яке буде стимулювати підтримувати розмову, також це гарне місце, щоб показати свої навички приготування сандвічів і компетентність в сангрії. (Пам'ятаєте пункт 2: розмова).
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 17.jpg 9 Сходіть в парк. Ви можете просто посидіти в парку. Перед тим як піти, складіть собі список питань – відмінний спосіб почати розмову. Але будьте обережні: не задавайте занадто особистих питань або ті, за яких вона/він подумає, що ви проводите розслідування про неї/нього. Ви побачите, що розмова буде відмінним, вам просто потрібно почати.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 18.jpg 10 Спробуйте картинг. Чому б не перевірити її навички водіння? Картинг формули – 1- це хвилюючий і досить дешевий спосіб перевірити її здатності на дорозі і взяти її на прогулянку (секретний рада: дозвольте їй перемогти в першому або другому заїзді: ви про це не пошкодуєте).
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 19.jpg 11 Зіграйте в гольф. Це може бути один з найбільш розслаблюючих видів спорту, яким ви можете зайнятися на своєму побаченні. Ви можете продемонструвати свою компетентність, як у Тайгера Вудса в радах для гольфу.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 20.jpg 12 Влаштуйте поїздку на лімузині. Якщо ви бажаєте вразити на першому побаченні за допомогою відмінної вечірньої прогулянки по місту, в буквальному сенсі, тоді чому не взяти її покататися? Тільки не перестарайтеся і не намагайтеся виглядати як гульвіса; якщо ви зробите так, то ви під час свого побачення можете виявити себе выпрыгивающим з панорамного люка.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 21.jpg 13 Розгляньте варіант обіду на даху. Якщо перенести ваше побачення на найвищу точку у місті, то це може порадувати вас обох. Деякі готелі, ресторани або будівлі мають тераси на даху для розваги людей – особливо вечорами.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 22.jpg 14 Візьміть їжу на винос. Іноді просте побачення будинку з вишукано-приготованою їжею та напоями є відмінним варіантом. Проведіть враження на вашому побаченні кухнею, приготовленої шеф-кухарем, якщо у вас достатньо грошей.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 23.jpg 15 Здійсніть прогулянку на повітряній кулі. Немає нічого краще, ніж дивитися на людей з висоти пташиного польоту, пропливати над містом, і вона буде триматися за вас із-за боязні висоти.
 • Prepare for a First Date and Find Great Things to Do Step 24.jpg 16 Пам'ятайте, що краще всього вибрати заняття, не змушують потіти, так як вам не захочеться відчувати себе липким і клейким.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?