Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пофарбувати волосся в пастель

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Освітлити волосся

 • Achieve Pastel Hair Step 1 Version 2.jpg 1 Виберіть свою освітлювач. Якщо ваші волосся - не природні (або вже пофарбовані) платинові або білі, вам потрібно буде їх освітлити. Якщо ви вперше будете освітлення, вам доведеться почати ознайомлення з комплектами відбілюючих засобів. У стандартний комплект входить барвник і перекис, яка, власне, і буде освітлювати волосся.
  • Комплекти для освітлення бувають білі, блакитні або пурпурові. Для пастельного фарбування вам знадобиться білий, оскільки блакитний або фіолетовий створять самостійний природний колір.
  • Якщо ви вперше збираєтеся освітлювати або фарбувати волосся, краще це робити не в домашніх умовах, а в салоні у фахівця. Освітлення волосся – найсерйозніша і трудомістка частина процесу фарбування в пастельний колір, а недбале освітлення може закінчитися тим, що волосся пережгутся і стануть неживими. Ви можете звернутися в салон з приводу освітлення, а пофарбувати волосся в пастель можете потім самостійно, або в салоні вам зроблять і те, і інше.
 • Achieve Pastel Hair Step 2 Version 2.jpg 2 Переконайтеся, що ваші волосся досить сальні перед тим, як ви почнете освітлення. Освітлюючий речовина при контакті з шкірою голови може її сильно дратувати. Щоб уникнути цього, або, принаймні, зменшити подразнення, ви не повинні мити волосся протягом декількох днів перед тим, як будете планувати освітлення. Природні масла ваших волосся допоможуть скоротити роздратування, викликане надає речовиною.
  • Для волосся жовтувато-білого відтінку може бути цілком достатньо тонування, цей варіант більш щадний. Спробуйте використовувати тонік перед тим, як зробити освітлення. Чистий Сніг від Маник Панік є чудовим тонуючим засобом, яке, до того ж, значно скоротить ваші витрати.
  • Альтернативою, крім тонування, може стати освітлююча ванночка для волосся. Це дієвий, але більш щадний спосіб освітлити волосся, не нашкодивши їм.
 • Achieve Pastel Hair Step 3 Version 2.jpg 3 Виберіть свій комплект, створений розробником. Рівень освітлювача (або перекису) позначається номерами - 10, 20, 30 або 40. 10 є самим слабким, 20 трохи сильніше...і так далі. Ніколи купуйте комплект освітлювального речовини з рівнем вище 30. Єдині люди, які можуть використовувати освітлювач 40 – професійні майстри в салонах, тому не намагайтеся використовувати це в домашніх умовах.[1]
  • Якщо у вас вже волосся кольору блонд, використовуйте рівень 10 для освітлення. Якщо ваш колір не рівний, то використання 10 рівня підготує волосся до пастельному фарбування.
  • Якщо ваші волосся світло-коричневі або землистого кольору блонд, використовуйте 20 рівень освітлення.
  • Якщо ваші волосся темного коричневого кольору або чорні, користуйтеся 30 рівнем, зі спеціальним проявником.
 • Achieve Pastel Hair Step 4 Version 2.jpg 4 Зробіть тест. Тест по освітленню частини волосся допоможе вам визначити кількість часу, який буде потрібно, щоб досягти бажаного відтінку. Відріжте невеликий пучок волосся на потилиці (там, де не буде цього помітно), зв'яжіть стрічкою, щоб пучок не розпався. Змішайте одну повну ложку освітлювальної пудри з вашого комплекту з однією повною ложкою проявника з перекисом.[2]
  • Потім помістіть на п'ять хвилин у миску з освітлювальної сумішшю. Вийміть, обтрусіть, оцініть результат і помістіть назад ще на п'ять хвилин. Так ви зможете визначити час, протягом якого вам слід тримати освітлювач на волоссі.
 • Achieve Pastel Hair Step 5 Version 2.jpg 5 Підготуйте робочу зону для освітлення. Це ідентична зона, як для простого фарбування, з тим же набором необхідних речей. Домашні старі рушники (ті, що вже використовувалися при фарбуванні), розкладіть їх внизу, навколо місця, де буде відбуватися фарбування, адже фарба має тенденцію фарбувати все (на те вона і фарба, власне). Так само вам знадобиться спеціальна щіточка для фарбування з ручкою, пара латексних (або гумових) рукавичок і неметалева мисочка. На плечі необхідно накинути рушник.
  • По можливості, попросіть друга допомогти вам з процесом освітлення, так як це може бути трохи незручно, якщо робити освітлення самому собі.
  • Якщо ваш комплект для освітлення не входила щіточка для фарбування, ви можете придбати в будь-якому магазині косметики.
 • Achieve Pastel Hair Step 6 Version 2.jpg 6 пудру Змішайте барвника і проявляє засіб. Керуйтеся вказівками на упаковці комплекту освітлювального речовини, щоб належним чином змішати освітлювач. Ви можете використовувати в якості ємності для змішування будь-яку мисочку, якою ви не користуєтеся, оскільки освітлюючий речовина роз'їдає фарбу і зіпсує вигляд ємності. Пластмасові мисочки є найкращими для змішування барвників.
 • Achieve Pastel Hair Step 7.jpg 7 Розділіть волосся на секції. Для поділу використовуйте гострий кінець щіточки для фарбування. Розділіть волосся знизу вгору по вертикалі, щоб отримати дві рівні частини, а потім від одного вуха до іншого, щоб вийшло чотири секції. Користуйтеся затискачами для волосся, щоб вони не заважали.
 • Achieve Pastel Hair Step 8.jpg 8 Приступайте до освітлення. Якщо у вас поблизу знаходиться один, саме час попросити його про допомогу. Якщо ж ви одні, то переконаєтеся, що в дзеркало все добре видно. Починайте освітлення з задньої секції, візьміть тонку частину зверху і прокрасьте по всій довжині, по напрямку росту волосся, залишаючи один сантиметр у маківки (їм ви займетеся пізніше)[3]
 • Achieve Pastel Hair Step 9.jpg 9 Защипайте забарвлену частину. Защипывайте кожну оброблену частину волосся, щоб дістатися до ще нефарбованих частин. Діяти треба дуже швидко, оскільки освітлювач починає діяти миттєво. Як тільки ви закінчили одну секцію, відразу приступайте до освітлення наступної, поки всі секції не будуть оброблені.
 • Achieve Pastel Hair Step 10.jpg 10 Додайте другий шар. Робити це слід, коли ви вже почали перетворюватися в золотисту блондинку. Почніть нанесення другого шару освітлювача з першої секції, яку ви пофарбували. За другим разом слід фарбувати всю довжину волосся, починаючи від маківки і до самих кінчиків.
 • Achieve Pastel Hair Step 11.jpg 11 Контролюйте зміна кольору волосся. Коли ваші волосся стали білястими (біліше звичайного), саме час змивати освітлювач. Використовуйте спеціальний шампунь для миття фарбованого волосся. Не користуйтеся бальзамом, т. к. колір волосся після застосування бальзаму буде нерівним. Повністю обполосніть голову.
 • Частина 2 з 2: Приступайте до Фарбування Волосся

 • Achieve Pastel Hair Step 12.jpg 1 Просушіть волосся. Зачекайте, поки ваші волосся просохнуть, щоб прискорити процес фарбування. Гаряче повітря при сушінні феном допомагає волоссю абсорбувати барвник.
 • Achieve Pastel Hair Step 13.jpg 2 Влийте відбілюючий кондиціонер в ємність для змішування. Абсолютно обґрунтовано, що кондиціонер при такому виді фарбування повинен бути білим. Кондиціонер служить основою, з якої ви будете змішувати барвник. Як тільки ви влили кондиціонер в мисочку, починайте вводити в нього барвник.
  • Кращі кольорові барвники серед інших, для додання волоссю пастельного відтінку - Маника Паніка, Правана, Божевільний Колір і Спеціальні Ефекти.
 • Achieve Pastel Hair Step 14.jpg 3 Вводите невеликими сплесками барвник. Барвник кондиціонер вводите потроху, маленькими дозами, добре змішуючи обидва інгредієнта. Як правило, колір, який ви змішати в мисочці, буде так само виглядати і на ваших волоссі. Продовжуйте вливати барвник і змішувати до тих пір, поки у вас не вийде бажаний колір для ваших волосся.[4]
  • Якщо ви турбуєтеся, що фарба швидко змиється з волосся, додайте трохи більше барвника, щоб отримана суміш вийшла трохи темніше того відтінку, який ви збираєтеся носити.
 • Achieve Pastel Hair Step 15.jpg 4 Нанесіть фарбувальну суміш на волосся. Починайте наносити суміш від коренів до кінчиків, по напрямку росту волосся. Ви можете використовувати паличку, гребінець або допомагати собі руками. Зазвичай, користуватися руками в рукавичках значно зручніше. Якщо ви з другом, попросіть його подивитися, чи не залишилося у вас нефарбованих ділянок або нехай він сам завдасть фарбу на місця, де вам незручно це зробити.[5]
 • Achieve Pastel Hair Step 16.jpg 5 Зберіть фарбоване волосся на маківці і надіньте шапочку для душу. Шапочка для душа грає дуже важливу роль при фарбуванні – вона не дозволяє пофарбованим волоссям висихати, вони залишаються під нею вологими, що дозволяє барвнику зберігати максимальний вплив. Тримати фарбу на волоссі потрібно стільки часу, наскільки темного відтінку ви хочете добитися. Для природного пастельного кольору, звичайно, тримати фарбу на волоссі слід протягом 30-45 хвилин. Однак, час визначаєте ви самі, стежачи за зміною кольору вашого.[6]
 • Achieve Pastel Hair Step 17.jpg 6 Перевірити - наскільки забарвилися волосся. Через 20 хвилин дії фарби візьміть невелику частину волосся і змийте з неї барвник. Якщо колір дуже світлий для вас, потримайте фарбу на волоссі ще трохи. Повторюйте процедуру кожні 5-10 хвилин, щоб колір не вийшов дуже темним.
 • Achieve Pastel Hair Step 18.jpg 7 Промийте волосся прохолодною водою. Як тільки ваші волосся досягли бажаного кольору, обполосніть їх прохолодною водою. Не мийте голову шампунем і не використовуйте кондиціонер. Не переживайте, що колір змиється з голови і вся робота піде нанівець – це природний процес при фарбуванні.
 • Achieve Pastel Hair Step 19.jpg 8 Висушіть волосся, щоб знайти нерівні місця. Сухі волосся завжди виглядають світліше мокрих, тому дуже важливо добре висушити волосся, перш, ніж робити висновки та вносити зміни. Використовуйте фен, щоб висушити волосся повністю.
 • Achieve Pastel Hair Step 20.jpg 9 Перефарбуйте нерівні місця. Якщо частина ваших пасм виявилася світліше інших, і ви не хочете, щоб це виглядало саме так, нанесіть фарбу на них повторно. Перевіряти повторно пофарбовані пасма слід частіше, щоб їх колір не став темніше іншої частини.
 • Achieve Pastel Hair Step 21.jpg 10 Змішайте частина барвника у вашому звичайному кондиціонері. Якщо ви хочете утримати ваш новий колір, додавання частини барвника в кондиціонер вбереже ваш колір від зникнення.[7]
 • Поради

  • Деякі цікаві відтінки: Блакитна Лагуна (пастель з синявою), Бузок (пастель з бузковим відтінком), Рожева Мрія (рожева пастель). Можна змішати кілька відтінків і отримати новий оригінальний колір.
  • Кондиціонер для волосся не обов'язково повинен бути дорогим. Головне – його повинно бути досить багато, щоб довше зберегти колір волосся.

  Попередження

  • Освітлення волосся може бути дуже небезпечно. Хороша ідея - тонувати волосся, перш, ніж їх освітлити. Коли ополаскиваете волосся, стежте, щоб перекису було як можна менше.

  Що вам знадобиться

  • Комплект для освітлення
  • Щіточка для фарбування
  • Латексні або гумові рукавички
  • Старе рушник
  • Ємність для змішування досить обсягу, щоб помістилося необхідну кількість кондиціонера
  • Кольоровий полуперманентный барвник (такий, як звіздар або набір фарб)
  • Білий кондиціонер


  Джерела і посилання

 • ^ http://haircrazy.info/beginner-guides/bleaching-your-hair/
 • ^ http://www.garnier.ca/_en/_ca/how-to/index.aspx?tpcode=HowTo_HCL&tcode=HowTo_Strand_Test
 • ^ http://haircrazy.info/beginner-guides/bleaching-your-hair/
 • ^ http://www.pineneedlecollective.com/2012/01/how-to-dye-your-hair-pastel-blue-diy.html
 • ^ http://feminspire.com/getting-pastel-hair-is-easier-than-you-think/
 • ^ http://haircrazy.info/beginner-guides/how-to-dye-your-hair-pastel-colours/
 • ^ http://feminspire.com/getting-pastel-hair-is-easier-than-you-think/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?