Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити настройки Yahoo Messenger через електронну пошту

Рекламний блок

Кроки

 • Edit Your Yahoo Messenger Settings Through Email Step 1.jpg 1 Запустіть браузер і перейдіть на адресу www. yahoo.com. Ви потрапите на головну сторінку Yahoo. Потім знайдіть у лівому верхньому куті сторінки кнопку з написом "Пошта" і натисніть її.
 • Edit Your Yahoo Messenger Settings Through Email Step 2.jpg 2 Зареєструйтесь на сайті. Введіть свій ідентифікатор Yahoo ID та пароль в правій частині екрана, для цього достатньо встановити курсор у відповідне поле і ввести інформацію. Закінчивши введення, натисніть фіолетову кнопку з написом "Створити обліковий запис".
 • Edit Your Yahoo Messenger Settings Through Email Step 3.jpg 3 Перейдіть до розділу "Настройки. Знайдіть у правому верхньому куті екрану маленьку шестірню. Клікніть на ній для виклику контекстного меню. Натисніть на кнопку "Налаштування", щоб побачити налаштування Yahoo.
 • Edit Your Yahoo Messenger Settings Through Email Step 4.jpg 4 Натисніть на "Messenger. Тепер, коли ви перебуваєте у вікні налаштувань параметрів, то зліва можете побачити список різних розділів. Останній пункт у цьому списку - "Messenger". Натисніть, щоб відкрити його налаштування.
 • Edit Your Yahoo Messenger Settings Through Email Step 5.jpg 5 Налаштуйте параметри. Тепер ви можете самостійно управляти списком своїх налаштувань.
  • Першим пунктом є "Вихід." Він визначає, чи потрібно автоматично виходити з облікового запису, який ви використовували в останньої сесії, якщо ви підключаєтесь з нового пристрою. Цей параметр можна встановити в значення "everywhere" для того, щоб автоматично виходити з облікового запису завжди, незалежно від місця підключення. Вибравши це значення, вам більше не доведеться турбуватися про те, що ваш обліковий запис може бути скомпрометована. Натисніть на випадаючому меню і виберіть ту опцію, яку вважаєте потрібною.
  • Другий пункт називається "сигнали". Він являє собою параметр, за допомогою якого ви можете вказати, чи хочете ви чути звукове сповіщення при отриманні нового текстового повідомлення. Перемикаючи прапорець, ви можете включати або вимикати звукові сигнали .
  • Наступний пункт називається "Відображення контактів". Він являє собою простий прапорець, який можна встановити або зняти, натисканням на нього. Цей параметр визначає, чи будуть відображені ваші контакти в чаті та електронною поштою.
  • Наступна секція призначена для блокування користувачів. Як ви побачите, тут є всього два варіанти, і вам просто потрібно вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам. Перший варіант - це блокування всіх користувачів, які не знаходяться в списку ваших контактів. Це означає, що ніхто не зможе зв'язатися з вами, поки ви не додали його в свій список контактів на Yahoo. Другий варіант дозволяє вибрати користувачів, яких ви хочете заблокувати. Нижче знаходиться поле, в якому можна вказати, яких потрібно заблокувати. Виберіть для себе найбільш підходящий варіант.
  • Нижче секції блокувань, знаходиться рядок з написом "Історія розмови". Можна або вибрати цей параметр, або залишити його порожнім, клацнувши по ньому. Від цього буде залежати, чи збереже Yahoo копію ваших розмов для подальшого перегляду або немає.
  • Останній пункт називається "Відправити СМС-повідомлення в свою країну". Він призначений для тих випадків, коли ви знаходитесь далеко від постійного місця проживання та бажаєте відправити туди СМС-повідомлення. Цей пункт являє собою випадаюче меню, в якому можна вибрати свою країну.
 • Edit Your Yahoo Messenger Settings Through Email Step 6.jpg 6 Збережіть зміни. Коли ви закінчите, перевірте свої налаштування ще раз. Якщо ви задоволені своїм вибором, то натисніть на синю кнопку "Зберегти" в правому нижньому куті вікна, щоб підтвердити збереження змін.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?