Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як описати зовнішній вигляд персонажа

загрузка...

Кроки

Запишіть опис зовнішності персонажа

 • Describe a Character's Looks Well Step 1.jpg 1 Почніть з форми обличчя персонажа. Дуже важливо описати форму обличчя персонажа, так як вона справляє велике враження про тип характеру цієї людини. Наприклад , це може бути трикутне обличчя з широким лобом і гострим підборіддям, або квадратне обличчя з потужними щелепами, або овальне обличчя з правильними симетричними рисами. Пам'ятайте, що люди часто асоціюють певні риси характеру з зовнішніми ознаками персонажів.
 • Describe a Character's Looks Well Step 2.jpg 2 Опишіть фігуру персонажа. Це може бути не тільки форма тіла, але і форма голови, щелепи, вилиць і т. д. Зазвичай широкі вилиці асоціюються з почуттям гумору і силою. Вузьке підборіддя асоціюється з пасивністю. Квадратний підборіддя асоціюється з рішучістю. Широко розташовані очі асоціюються з невинністю, а глибоко посаджені - з почуттям недовіри і ненадійності.
 • Describe a Character's Looks Well Step 3.jpg 3 Опишіть очі свого персонажа. Очі - це дзеркало душі. Приділіть опису очей велику увагу. У багатьох тварин великі круглі очі з довгими віями. Люди з такими очима часто викликають довіру і симпатію в читача. Коричневі очі асоціюються з простою натурою, чесністю. Блакитні очі асоціюються з невинністю, крижані блакитні або сірі очі асоціюються з мудрістю і проникливим поглядом. Світло-зелені очі вважаються екзотичними, так само як і смарагдові очі.
 • Describe a Character's Looks Well Step 4.jpg 4 Опишіть брови вашого персонажа. Брови та їх вираження надають особі певний вид, допомагають людині виражати свої емоції. Наприклад, прямі брови Крістен Стюарт надають її обличчю вираз байдужості і байдужості. Брови Мерлін Монро, спрямовані куточками вгору, надають її обличчю вираз подиву і цікавості. Коли внутрішня частина брови спрямована вниз, особі надається вираз таємничості і навіть шкідливості. Низько посаджені брови, наприклад, як у Декстера створюють похмуре і зловісне враження.
 • Describe a Character's Looks Well Step 5.jpg 5 Опишіть ніс вашого персонажа. Ніс є центром особи, тому опис носа є вкрай важливим. Ніс вказує на ставлення персонажа до життя. Кирпатий ніс зазвичай буває у досить пустотливих і інфантильних персонажів . З віком ніс людини зростає, і тому довгий ніс передбачає наявність у людини мудрості. Вузький ніс, такий як у Ніколь Кідман, створює враження , що персонаж відчуває неприязнь до того, що відбувається.
 • Describe a Character's Looks Well Step 6.jpg 6 Опишіть рот персонажа. Рот бере участь у формуванні виразу обличчя. З віком губи стають тонше. Повні губи асоціюються з чуттєвістю. Злегка прочинені губи говорять про розслабленості людини. Рот, який ніколи не закривається , створює враження постійної ошеломления і подиву. Широкий рот зазвичай буває у людей з гарним почуттям гумору, у щедрих і товариських людей. Маленький, вузький рот, наприклад, як у доктора Хауса, говорить про те, що людина потайний і нетовариський.
 • Describe a Character's Looks Well Step 7.jpg 7 Опишіть волосся персонажа. Волосся є дуже важливою деталлю зовнішності. Невелика пасмо волосся, що звисає на лоб, що доходить майже до носа, створює елемент інтриги. Такий вид зазвичай буває у вампірів по телевізору. Лисіючий чоло свідчить про зрілість і мужності .
 • Describe a Character's Looks Well Step 8.jpg 8 Опишіть фігуру вашого персонажа. Персонаж може бути високим або низьким ,повненьким або спортивним . Можливо, ваш персонаж спортсмен або просто добродушний товстун. Наприклад, довга шия говорить про елегантності і грації. Коротка і товста шия говорить про силу і витривалість. Великі і довгі пальці говорять про артистичні нахили.
 • Describe a Character's Looks Well Step 9.jpg 9 Опишіть позу, мова тіла і стиль одягу персонажа. Ці речі говорять про те, хто такий цей чоловік і чим він займається в житті. Якщо ваш персонаж - бунтар, він повинен одягатися недбало. Якщо він стриманий і розумна людина, швидше за все, він одягається дуже акуратно.
 • Describe a Character's Looks Well Step 10.jpg 10 Опишіть інші деталі зовнішності. Опишіть колір і структуру волосся , колір шкіри. Не кажіть: чорні, коричневі, блондин, брюнет і т. д. Використовуйте метафоричні синоніми, наприклад, шоколадний, медовий, кольору вороного крила і т. д. Якщо у персонажа є особливі прикмети, пірсинг, татуювання або шрами, обов'язково опишіть їх і вкажіть, звідки вони з'явилися та які пов'язані з ними історії.
 • Поради

  • Не потрібно занадто довго описувати персонажа, особливо на одній сторінці. Опишіть основні зовнішні прикмети, а потім з часом додавайте все нові і нові подробиці в текст. Наприклад напишіть: «Вона відкинула свої шоколадні волосся з брудного особи.» Не треба писати просто, що у персонажа були якісь волосся, якась одяг і такий-то ніс.
  • Ви можете дати вашому персонажу зовнішність одного з ваших знайомих або родичів.
  • Ви можете спробувати намалювати портрет персонажа ,перш ніж описувати його.


  загрузка...


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?

  загрузка...