Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як посадити город

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Дізнайтеся свій клімат

 • 1 Дізнайтеся, в якій кліматичній зоні ви живете. Вона підкаже вам, які рослини будуть добре рости, а які не зможуть рости. Крім цього, ви зможете дізнатися, в який час року краще садити у вашому кліматичному поясі.
 • Start a Vegetable Garden Step 2.jpg 2 Виберіть місце, на яке сонце потрапляє не менше шести годин в день. Більшість овочів вимагає багато сонячного світла, щоб дати хороший врожай, але ви можете змінювати співвідношення сонця до тіні, так як трохи тіні також добре для рослин. Однак, якщо овочі не отримують достатньо сонця, вони не дадуть великий урожай і будуть більш сприйнятливі до шкідників. Краще всього мати уявлення про те, які рослини ви хочете виростити, перш ніж вибрати місце.
  • Можна вирощувати темні, листові овочі, такі як брокколі і шпинат, у місцях, де мало сонця. Якщо ви живете в регіоні, де мало сонця, не турбуйтеся. Ви все ще можете посадити чудовий город, хоча, найімовірніше, доведеться забути про помідори.
  • З іншого боку, якщо ви живете в дуже жаркому кліматі, виберіть півтінь для деяких овочів, щоб захистити їх від спеки. Наприклад, горох любить рости в півтіні.
 • Метод 2 з 3: Підготовка місця для посадки

 • Start a Vegetable Garden Step 3.jpg 1 Виберіть основу для городу. Вирішіть, чи хочете ви садити прямо там, де обрали, або підняти рівень на 30-40 див. Також ви можете посадити різні сорти овочів на різних ділянках. Ваше рішення має залежати від якості ґрунту та її схильності до затоплення. Якщо у вас неродючий і погано дренований грунт, потрібно побудувати піднесене загородження, щоб підняти грядки.
  • Подумайте, наскільки великий ділянку вам потрібен. В залежності від типу овочів, які ви садите, переконайтеся, що загородження широке і досить глибоке. Проведіть невелике дослідження овочів, які садите, щоб побачити, скільки місця їм треба для зростання. Брокколі, наприклад, для росту потрібна широка площа, в той час як моркви потрібно тільки простір для зростання вниз.
  • Щоб побудувати піднесене загородження, можна використовувати деревину, пластик, синтетичне дерево, цегла або камені. Однак, рекомендуються кедрові дошки, тому що вони не схильні до гниття при контакті з водою. Майте на увазі, що овочі доведеться регулярно поливати, і такі матеріали як фанера не витримають тривалого контакту з водою.Start a Vegetable Garden Step 3Bullet2.jpg
  • Заокруглюйте верхню частину піднесення, щоб досягти максимальної площі для посадки. Це означає, що вершини повинні бути закруглені, щоб утворити дугу, а не бути плоскими.
  • Покладіть перегородку між загородженням і землею, щоб запобігти ріст бур'янів. Можна використовувати для цього садовий пластик, якийсь килимок або кілька шарів газети і/або картону, щоб зменшити ймовірність росту бур'янів.
 • Start a Vegetable Garden Step 4.jpg 2 Перекопайте грунт. Більшості овочів, щоб добре рости, потрібна багата, родюча, пухкий грунт. Використовуйте садову мотику і/або лопату, щоб добре розпушити грунт і підготувати її до посадки. Ви можете не робити цього, якщо вирішили побудувати піднесене загородження і заповнити його підготовленим грунтом.
  • Переконайтеся, що на посадковій території відсутні каміння або грудки грунту. Це дозволить коріння розростатися. Як результат, ваші рослини виростуть здоровими і дадуть гарний урожай.
  • Обов'язково усуньте всі бур'яни або непотрібні рослини з городу. Вони будуть конкурувати з вашої розсадою за місце і, можливо, залучать шкідників.
 • Start a Vegetable Garden Step 5.jpg 3 Перевірте кислотність грунту. Кислотність грунту заснована на шкалі від 1 до 14. 7.0 рН - нейтральна грунт, значення нижче 7.0 - кисла, а значення вище 7.0 - лужна. Більшість овочів віддає перевагу злегка кислий грунт між 6.0 6.5 pH. Надто кислий грунт зашкодить коріння рослин, і це призведе до поганого врожаю. Перевірте кислотність ґрунту за допомогою спеціальних інструментів. Також можна найняти людину, яка зробить тест.
  • рН грунту скаже вам, чи потрібно додавати вапняк, щоб досягти потрібного рівня кислотності. Вапняк - дешевий і ефективний матеріал для покращення грунту.
  • Визначте рівні кальцію і магнію в грунті, щоб визначити, який тип вапняку потрібно додати в грунт. Якщо ґрунт з низьким вмістом магнію, додайте доломітовий вапняк. Якщо з високим вмістом магнію, додайте карбонатний вапняк.
  • Додайте вапняк за два-три місяці до посадки, щоб грунт ввібрала його. Після додавання знову перевірте рН. Швидше за все, потрібно буде додавати вапняк в грунт кожен рік або два, щоб підтримувати належний рівень рН.Start a Vegetable Garden Step 5Bullet3.jpg
 • Start a Vegetable Garden Step 6.jpg 4 Удобрити грунт. Більшість овочів любить грунт, багатий органікою. Ви можете збільшити родючість грунту шляхом додавання торфу, перепрілого компосту, кров'яної муки, рибної емульсії і т. д. Найбільш поширеними добривами, які спеціально рекомендуються для городів, є азот, фосфор і калій.
  • Спробуйте один з цих поширених складів добрив на вашому городі: 450 грам 10-10-10 добрива або 900 грам 5-10-5 добрива на 30 метрів городу. Перше число показує процентний вміст азоту, друге – процентний вміст фосфору, а третє число – процентний вміст калію.
  • Занадто багато азоту може призвести до пошкодження рослин і зменшення врожаю. З іншого боку, занадто багато фосфору збільшує шанси захворіти хлорозом.
  • Також для підживлення ґрунту можна додати в невеликих кількостях залізо, мідь, марганець і цинк.
 • Start a Vegetable Garden Step 7.jpg 5 Ретельно полийте грунт. Більшість овочів погано переносить посуху. Переконайтеся, що полили грунт перед посадкою насіння або розсади овочів, і підтримуйте грядки вологими протягом всього процесу вирощування.
 • Метод 3 з 3: Вибір сортів овочів

 • Start a Vegetable Garden Step 8.jpg 1 Знайте, коли садити. Більшість овочів висаджують у відкритий грунт після останнього весняного мороза і збирають урожай десь між серединою і кінцем літа осені. Перед тим як посадити, вивчіть інструкції для кожного типу овочів. Щоб насолоджуватися великою різноманітністю овочів протягом усього сезону, садіть овочі, які визрівають в різний час. Таким чином, ви не будете довго перебувати без свіжих овочів.
 • Start a Vegetable Garden Step 9.jpg 2 Знайте, скільки садити. Часто нові садівники отримують надмірне збудження від свого нового хобі і в кінцевому підсумку садять більше, ніж можуть з'їсти. Майте на увазі, що деякі рослини, такі як помідори, перець і кабачки дають урожай протягом всього періоду зростання, а інші, такі як морква, редис і кукурудза, дають урожай тільки один раз.
  • Для досягнення найкращих результатів посадіть і овочі, які дають урожай постійно, і овочі, які дають урожай один раз. Ви можете посадити менше овочів, які дають урожай постійно і більше овочів, які дають урожай один раз, для того, щоб добитися хорошого балансу на городі.
  • Переконайтеся, що рослинам достатньо місця для розвитку і зростання на вашому городі. Можливо, потрібно прорідити рослини в процесі росту, щоб уникнути густоти.
 • Start a Vegetable Garden Step 10.jpg 3 Запитайте свою сім'ю, які овочі вони люблять їсти. Не забудьте про улюблених овочах вашої родини, коли будете садити свій город. Вирощування овочів, які ви споживаєте, значно знижує витрати на продукти.
 • Start a Vegetable Garden Step 11.jpg 4 Подумайте про вирощування овочів, які важко знайти. Багато продуктові магазини часто продають тільки основні продукти. Часто продуктові магазини продають тільки один вид помідорів або перцю, з-за чого досить важко знайти екзотичні сорти. Якщо дозволяє клімат, подумайте над посадкою овочів, які важко придбати у вашому районі. Це не тільки дозволить приготувати їжу з екзотичними овочами, але і стане відмінним подарунком для ваших друзів, родичів і сусідів.
 • Start a Vegetable Garden Step 12.jpg 5 Уникайте рослин, які тварини і шкідники можуть пошкодити. Дізнайтеся про овочі, які може пошкодити місцева фауна. Щоб захистити овочі від птахів чи оленів, можливо, доведеться побудувати паркан довкола городу, щоб запобігти напад хижаків-вегетаріанців.
 • Start a Vegetable Garden Step 13.jpg 6 Вирішите, вирощувати овочі з насіння або розсади. Багато овочів можна вирощувати з насіння або купити у вигляді розсади і пересадити безпосередньо в грунт.
  • Деякі овочі, такі як морква дуже легко виростити з насіння, інші, наприклад, помідори, виростити трохи складніше. Вивчіть процес вирощування кожного овоча з насіння, перш ніж вибрати метод посадки.
  • Також можна посіяти насіння в закритому приміщенні в торф'яних горщиках, а потім висадити на город. Зверніть увагу керівництво по вирощуванню кожного овоча, щоб обчислити час посадки і температуру, яку більшість овочів може витримати.
 • Start a Vegetable Garden Step 14.jpg 7 відстань між рослинами. Деякі керівництва по садівництву пропонують посадку рядами, інші вважають, що посадка рослин в трикутній формі дозволить зберегти більше місця на городі. Однак важливим є те, що рослини не повинні бути посаджені занадто близько один до одного, щоб не було конкуренції з сусідніми рослинами за місце.
 • Start a Vegetable Garden Step 15.jpg 8 З'ясуйте, як доглядати за конкретними рослинами. Кожен овоч вимагає трохи різного (або зовсім різного догляду. За деякими потрібен не частий догляд, інші вимагають щоденного догляду. З'ясуйте, скільки води потрібно вашим рослинам, чи потребують вони обрізки або проріджування чи ні, як часто їх треба удобрювати, і коли потрібно збирати урожай.
 • Поради

  • Рання прополка дуже важлива, так як бур'яни забирають світло, воду та поживні речовини, які мають потрапити до овочів.
  • В перші дні всі рослини вразливі. Велика частина рослин вціліє, якщо ви будете приймати заходи проти шкідників.
  • Використовуйте сітку, щоб уберегти рослини від поїдання тваринами.

  Джерела і посилання

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?