Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як посадити жасмин конфедеративний

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Підготовка обрізки

 • Plant Confederate Jasmine Step 1 Version 2.jpg 1 Навесні або на початку літа відріжте від дорослої рослини відрізки по 13 – 15 див. Виберіть відрізки наполовину стиглих стебел, в основному зеленого кольору з відтінками світло-коричневого, відрізаючи їх гострими ножицями прямо над вузлом. Зробіть це рано вранці, коли рослина повно вологи.
 • Plant Confederate Jasmine Step 2 Version 2.jpg 2 Видаліть більшість листя. Використовуйте ножиці, щоб обрізати всі великі листя, але можна залишити маленькі свіжі листя, які ростуть на кінчику гілки.
 • Plant Confederate Jasmine Step 3 Version 2.jpg 3 Змочіть кінець стебла в кореневому гормоні і струсіть надлишки. Незалежно від обрізаних гілочок або умов, де вони росли, кореневої гормон може дати корисний імпульс для подальшого зростання. В той час як це вважається корисним, цей крок не завжди необхідний.
  • Якщо ви вже вдало вирощували інші рослини без використання кореневого гормону, або якщо відрізки ви взяли з особливо міцного конфедеративного жасмину, вони, швидше за все, вкорінюватися і без використання гормону. Переконайтеся, що грунт, волога та температура ідеальні, щоб дати вашим смужок найбільшу можливість для зростання.
  • Якщо ви ніколи не вирощували рослина з відрізків, або якщо ви зіткнулися з труднощами, роблячи так, ви повинні серйозно розглянути питання про використання кореневого гормону. Він також корисний у тих випадках, коли ви не маєте можливість посадити відрізки в ідеальні умови.
 • Plant Confederate Jasmine Step 4 Version 2.jpg 4 Заповніть грунтом маленькі чашки або пластикові лотки для розсади. Контейнер повинен бути не більше 10 см в глибину. Використовуйте суміш наповнювача з грунту й органічного матеріалу, такого як торф. Вибір міксу, який включає в себе перліт, може поліпшити дренаж.
 • Plant Confederate Jasmine Step 5 Version 2.jpg 5 Помістіть відрізки на 5 см в глибину наповнювач. Зробіть пальцем або яким-небудь тупим предметом типу олівця отвір, перш ніж вставляти туди відрізок, щоб не піддавати непотрібної навантаженні сам стебло. Утрамбуйте грунт навколо стебла, щоб утримати стебла на місці.
 • Plant Confederate Jasmine Step 6 Version 2.jpg 6 Зволожити ґрунт за допомогою ніжного спрею. Використовуйте розпилювач, бо лійка, ймовірно, зволожить грунт занадто сильно. Не зволожуйте сам наповнювач. Коли живці переростуть в проростки, не слід допускати висихання грунту, але ви також повинні стежити за тим, щоб вона не була надто вологою.
 • Plant Confederate Jasmine Step 7 Version 2.jpg 7 Тримайте відрізки в теплому місці, розташованому в тіні і частково на сонці під час всього процесу зростання. Пряме сонячне світло може висушити грунт занадто швидко і зірвати розвиток живців.
 • Plant Confederate Jasmine Step 8 Version 2.jpg 8 Через 1 - 5 тижнів спробуйте обережно вирвати відрізок із землі. Опір вказує на розвиток коренів, а це значить, що вони готові до посадки в більш постійне місце. Перевіряйте відрізки щотижня. Якщо ви не відчуваєте ніякого опору, дозвольте смужок і далі рости і перевірте на наступному тижні.
  • Якщо ви не відчуваєте ніякого опору після перших двох місяців, і відрізки починають здаватися увядающими, позбавтеся від них та повторіть спробу.
  • Якщо ви не відчуваєте ніякого опору після перших двох місяців, але відрізки виглядають здоровими, як ніколи, достатня розвиток кореневої системи може бути досягнуто, коли ви пересадите відрізки. Коріння будуть слабкими, проте, пересадка підвищить шанси на виживання, тому що це ваше рішення, слід проявити додаткову енергію або спробувати ще раз з новим відрізками.
 • Метод 2 з 4: Посадка в саду

 • Plant Confederate Jasmine Step 9 Version 2.jpg 1 Виберіть місце, яке частково знаходиться під сонцем. Це повинна бути область саду, яка отримує, принаймні, шість повних годин прямого сонячного світла. Область, яка отримує 3-6 годин прямого сонця, називається "частковим сонцем". Східні і південні області саду, які отримують сонячне світло рано вранці і вдень, найбільш кращі.
 • Plant Confederate Jasmine Step 10 Version 2.jpg 2 Розпушіть грунт граблями або розбийте грудки совком. Пухкий грунт сприяє кращому дренажу і полегшує розвиток кореневої системи.
 • Plant Confederate Jasmine Step 11 Version 2.jpg 3 Змішайте компост і пісок для грунту. Компост забезпечує рослини поживними речовинами, а пісок дозволяє грунті більш ефективно проціджувати воду. Гній і перліт можуть бути використані в якості замінників цих двох добавок, відповідно. Помістіть ці елементи на верхньому шарі, приблизно на 15 - 30 см грунту.
 • Plant Confederate Jasmine Step 12 Version 2.jpg 4 Викопайте яму, таку ж глибоку, як в лотку для розсади. Наприклад, якщо ви вирощували саджанці в 10 см лотку, ви повинні вирити 10 см лунки.
 • Plant Confederate Jasmine Step 13 Version 2.jpg 5 Висмикуйте розсаду під кутом і злегка качайте. Грунт навколо коренів повинна залишитися незайманою.
 • Plant Confederate Jasmine Step 14 Version 2.jpg 6 Помістіть нижню частину стебла в лунку. Обкладіть його ґрунтом і обережно утрамбуйте грунт навколо стебла.
 • Plant Confederate Jasmine Step 15 Version 2.jpg 7 Добре полийте, щоб наситити вологою коріння. Робіть це з допомогою шланга або лійки, поки грунт не стане помітно вологою.
 • Plant Confederate Jasmine Step 16 Version 2.jpg 8 Вставте стовпчики, бамбукові палиці або решітки позаду жасмину. Вони повинні бути вставлені в землю на 30 см від жасмину, щоб не пошкодити коріння. По мірі зростання вам потрібно буде піднімати цю підтримку.
 • Метод 3 з 4: Посадка в горщик

 • Plant Confederate Jasmine Step 17 Version 2.jpg 1 Виберіть великий контейнер діаметром 46 - 61 див. Навіть якщо саджанцю поки не потрібно таке простір, потрібно враховувати, що жасмин конфедеративний швидко розростається, і йому досить скоро знадобиться додаткове місце. Горщик повинен також мати кілька дренажних отворів.
 • Plant Confederate Jasmine Step 18 Version 2.jpg 2 Фільтри для кави відмінно підійдуть в якості дренажу в лунках. Це запобіжить грунт від просідання, але дозволить проходити воді.
 • Plant Confederate Jasmine Step 19 Version 2.jpg 3 Заповніть 1/2 - 2/3 горщика наповнювачем. Використовуйте мікс, багатий поживними речовинами, такими як мікс з грунту, компосту і піску.
 • Plant Confederate Jasmine Step 20 Version 2.jpg 4 Встановіть в грунт стовпчики або невеликі решітки, недалеко від сторони контейнера. Натисніть на них, поки вони не досягнуть дна контейнера. Утрамбуйте грунт навколо, поки конструкція не буде щільно стояти на місці.
 • Plant Confederate Jasmine Step 21 Version 2.jpg 5 Видалити відрізки жасмину з контейнера для сходів. Висмикуйте їх під кутом і злегка стискайте пластик з одного боку. З іншого боку, контролюйте і злегка качайте відрізки при витаскуванні. Грунт навколо коренів повинна залишитися незайманою.
 • Plant Confederate Jasmine Step 22 Version 2.jpg 6 Помістіть саджанець у горщик. Додайте навколо більше наповнювача, поки його не буде стільки ж, скільки було в контейнері для розсади. Утрамбуйте грунт навколо саджанця, щоб він міцно тримався на місці.
 • Plant Confederate Jasmine Step 23 Version 2.jpg 7 Просочіть грунт і коріння водою. Використовуйте лійку, щоб полити грунт, поки поверхня не буде виглядати явно сирої. Зробіть паузу на хвилину або близько того після поливу, щоб дозволити воді вбратися. Якщо поверхню більше не здається вологою, додайте ще води. Витримайте паузу і поливайте далі, поки поверхня не стане вологою навіть після того, як ви далі воді вбратися.
 • Plant Confederate Jasmine Step 24 Version 2.jpg 8 Заповніть горщик додаткової ґрунтом для росту стебла. Зупиніться, як тільки верхня частина грунту стане на 5 см нижче краю горщика.
 • Метод 4 з 4: Догляд

 • Plant Confederate Jasmine Step 25 Version 2.jpg 1 Поливайте жасмин конфедеративний регулярно. Як витривала багаторічна рослина, що він може впоратися з випадковою посухою, але це не означає, що ви повинні мати звичку забувати його поливати. Як тільки верхній шар (2,5 см) грунту стає сухим, ви можете полити рослину ще.
  • Зверніть увагу, що жасмин, вирощений в горщиках, можливо, зажадає більше вологи, ніж жасмин, вирощений в саду на відкритому повітрі.
 • Plant Confederate Jasmine Step 26 Version 2.jpg 2 Постарайтеся забезпечити рослину яскравим не прямим світлом. Якщо рослина знаходиться в приміщенні, ви можете захистити його чистими фіранками. Взимку, ви повинні робити так, щоб рослина отримувала не менше чотирьох годин прямого сонячного світла кожен день.
  • Непряме світло не потрібен жасміну, що росте на відкритому повітрі, за умови, що жасмин посаджений у землю. Грунт всередині горщика висихає швидше, ніж земля на вулиці. В результаті, жасмин в горщику може намагатися зберегти достатню кількість вологи, якщо знаходиться під прямими сонячними променями протягом тривалого періоду часу, в той час як садовий жасмин може залишатися під сонцем протягом декількох годин без шкоди для себе.
 • Plant Confederate Jasmine Step 27 Version 2.jpg 3 Змінюйте температуру. Якщо горщик знаходиться в приміщенні, ви повинні прагнути підтримувати температуру в денний час від 20 до 22 градусів за Цельсієм. Вночі температура повинна бути від 10 до 13 градусів за Цельсієм.
 • Plant Confederate Jasmine Step 28 Version 2.jpg 4 Додавайте добрива у весняний період. Використовуйте збалансовані, водорозчинні добрива, і застосовуйте їх після поливу. Якщо листя починають жовтіти в період вегетації, можливо, буде потрібно більше добрив.
 • Plant Confederate Jasmine Step 29 Version 2.jpg 5 Закріпіть зростаючі лози на опорному стовпі або решітці. Використовуйте шпагат або нитка. Можливість лози піднятися буде максимізувати її зростання.
 • Plant Confederate Jasmine Step 30 Version 2.jpg 6 Затисніть тому кінчики лози. Зніміть бутон в кінці лози, затискаючи його пальцями або відріжте парою садових ножиць. Це стимулює розгалуження і призведе до зростання рослини в ширину. Енергія зростання буде йти від бутона квітки, і спрямовуватися до бічних втеч.
 • Plant Confederate Jasmine Step 31 Version 2.jpg 7 Подрежьте лозу після того, як вона зацвіла, якщо вам потрібно обмежити її поширення. Обріжте стебло вище вузла. Регулярне обрізання може бути зроблено, щоб зменшити розростання, але іноді обрізка може реально стимулювати подальше зростання так само, як зрізання бутонів. Якщо ви не будете цього робити, рослина стане розвиватися як дике і його зростання може вийти з-під контролю. Обрізка дозволяє контролювати напрямок розростання.
  • Ці обрізки також можуть використовуватися для розведення жасмину конфедеративного, якщо це необхідно.
 • Поради

  • Ви також можете придбати жасмин конфедеративний в розпліднику замість того, щоб вирощувати його з допомогою живців. Крім того, лоза може зростати з насіння, але виростити жасмин з насіння часто виявляється досить складно.
  • Слідкуйте за шкідниками. Кроликам дуже подобається гризти листя жасмину конфедеративного. Однак і інші тварини і комахи, як правило, не залишають його в спокої. Рослина не особливо вразливим для хвороб.

  Що вам знадобиться

  • Жасмин конфедеративний
  • Наповнювач
  • Ножиці
  • Кореневий гормон
  • Пластикові лотки для розсади або маленькі чашки
  • Розпилювач
  • Совок
  • Стовпчики або решітки
  • Лійка або шланг
  • Великий горщик або контейнер
  • Фільтри для кави
  • Штори
  • Добрива
  • Шпагат або нитки
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?