Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як позбутися від опаришів

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Знищення опаришів хімічними засобами

 • 1 Скористайтесь хімічним засобом, що містять перметрин. Цей синтетичний хімікат використовують як засіб для знищення комах і кліщів. Також хімікат використовується як засіб від корости і вошей, випускається у вигляді шампуню або крему. [1] Для простого рішення, закип'ятіть воду, додайте шампунь для собак з перметрином і побризкати на опариші.
  • Перметрин безпечний для шкіри і волосся, але його потрапляння на слизові оболонки очей, носа і вух небажано. При випадковому попаданні засобу в очі необхідно негайно промити їх великою кількістю води.Kill Maggots Step 1Bullet1 Version 3.jpg
  • Якщо у вас немає шампуню для собак, містить перметрин, ви можете використовувати лікувальний шампунь або спрей проти вошей. У таких препаратах завжди міститься перметрин як активну речовину.Kill Maggots Step 1Bullet2 Version 3.jpg
  • Перметрин та інші синтетичні піретроїди небезпечні для кішок і риб. Кошти, які підходять собакам, можуть виявитися смертельними для кішок і риб.Kill Maggots Step 1Bullet3 Version 3.jpg
 • Kill Maggots Step 2 Version 2.jpg 2 Скористайтесь відбілюючим засобом. Побутовий відбілювач чудово знищує опаришів. Розведіть відбілювач водою в пропорціях 1:1 і вилийте суміш прямо на опаришів. Якщо опариші заполонили відро для сміття, вилийте відбілювач і закрийте відро кришкою, так комахи просто задихнутися від парів хімічного засобу. Після цього вам залишиться лише промити відро з відбілювачем. Дуже зручно!
 • Kill Maggots Step 3 Version 3.jpg 3 Скористайтеся спеціальним засобом від комах, наприклад, Рейдом. Звичайно, він не такий гарний, як перметрин, але теж досить ефективний при боротьбі з опаришами, хоча він діє не відразу, а через деякий час (30 хвилин і більше). Цей засіб діє як фумігатор, допомагаючи позбутися від летючих комах, тарганів, мурах і т. д.
 • 4 Скористайтесь іншими побутовими засобами. Такі засоби діють не так ефективно, як перметрин та Рейд, але якщо у вас під рукою не виявилося нічого краще, то ви можете сміливо ними скористатися. (Взагалі підійдуть засоби з побутової хімія, які саме – читайте нижче). Такі побутові засоби допоможуть вам у боротьбі з опаришами:
  • Лак для волосся, наприклад, AquaNet.Kill Maggots Step 4Bullet1 Version 2.jpg
  • Засіб для очищення різних поверхонь.Kill Maggots Step 4Bullet2 Version 2.jpg
  • Універсальні миючі засоби, наприклад, Фантастика або Формула 409.Kill Maggots Step 4Bullet3 Version 2.jpg
 • 5 Якщо нічого з перерахованого вище не знайшлося, спробуйте скористатися машинним маслом або засобом для очищення гальм і карбюратора. Дані кошти підійдуть особливо в тих випадках, коли опаришів дійсно дуже багато, цілий ящик, наприклад. Змішайте засіб для очищення карбюратора з кількома літрами гарячої води. Залийте засіб у сміттєвий ящик (попередньо звільнивши його від сміття), накрийте кришкою й почекайте кілька годин, поки отруйні пари від засобу не зроблять свою справу. Почистіть скриньку від мертвих личинок.
  • Пам'ятайте, що засіб для очищення карбюратора дуже отруйна. Зробіть все можливе, щоб засіб не потрапило на шкіру, а також постарайтеся не вдихати його отруйні пари. Завжди носіть захисний одяг і рукавички. Після вживання використовуйте розчинник засоби для очищення карбюратора[2]Kill Maggots Step 5Bullet1 Version 2.jpg
  • Не змішуйте засіб для очищення карбюратора з іншими хімічними речовинами. Засіб містить велику кількість хлору, який може вступити в реакцію з іншою речовиною, при цьому може утворитися отруйний газ, контакт з якими може бути небезпечний для життя і здоров'я. Використовуйте засіб на свій розсуд.Kill Maggots Step 5Bullet2 Version 2.jpg
 • Частина 2 з 3: Порятунок від опаришів натуральним шляхом

 • Kill Maggots Step 6 Version 2.jpg 1 Залийте опаришів окропом. Цей метод ідеально підійде вам, якщо опариші розлучилися в сміттєвому відрі. Закип'ятіть велику каструлю з водою. Видаліть з відра залишки сміття, яким опариші харчуються. Коли вода закипить, обережно залийте окріп у відро на опаришів. Якщо можете, накрийте відро для сміття з кришкою, щоб зберегти жар.
 • Kill Maggots Step 7 Version 2.jpg 2 Посипте місце з комахами діятимуть. Діатоміт – це осадова гірська порода, яка використовується для очищення і боротьби з комахами. (Особливо добре бореться з блохами!) Посипте місце, де знаходяться опариші, невеликою кількістю діатоміту і трохи почекайте. Діатоміт прилипає до тіла личинок і повільно зневоднює їх організм. В результаті опариші вмирають від зневоднення. Проблема вирішена!
 • Kill Maggots Step 8 Version 2.jpg 3 Посипте місце з комахами сіллю або вапном. Ці речовини працюють так само, як і діатоміт, - вони поступово висушують тіла личинок, внаслідок чого вони вмирають від зневоднення.
  • Звичайно, "вапно", про яку ми говоримо трохи відрізняється від фруктів, вапна. Використовувана в даній речовині вапно – це вапно, складається з кальцію (оксид або гідроксид кальцію).
 • Kill Maggots Step 9 Version 2.jpg 4 Залийте опаришів сумішшю води і оцту. Опариші не виживуть в середовищі оцтової, а це означає, що виводячи комах таким способом, ви уникнете їх повторне майбутньому.
 • Kill Maggots Step 10 Version 2.jpg 5 Використовуйте старий трюк з пивом. Налийте пиво у відкриту посуд і поставте її поряд з опаришами. Вони намагатимуться залізти в посуд і в кінцевому підсумку потонуть у пиві. Цей спосіб підійде, якщо опаришів зовсім небагато, а якщо ж комах занадто багато, краще скористатися іншим способом.
 • Kill Maggots Step 11 Version 2.jpg 6 Заморозьте комах. Знову ж таки не найкраще рішення для цілого рою опаришів, але непогане для кількох комах. Помістіть опаришів в пакет, щільно закрийте його, поставте у морозильну камеру і чекайте, коли комахи загинуть від холоду. Цей спосіб, так само як і окріп, можуть здатися не дуже приємними, але ви ж хочете і позбутися від комах і зробити все можливе, щоб вони знову не заполонили ваш будинок.
 • Частина 3 з 3: Запобігання повторної появи комах

 • 1 Боротися в першу чергу потрібно з джерелом проблеми, а не з її наслідками. Мухи розмножуються і моментально відкладають личинки, які згодом перетворюються в опаришів. Розмножуються Мухи розкладається на м'ясі або рибі. Це означає, що якщо ви хочете позбутися від опаришів раз і назавжди, не можна викидати залишки м'яса і риби у відро для сміття. Ось кілька рішень при боротьбі з джерелом проблеми.
  • Перш ніж викинути залишки м'яса і риби, загорніть їх у папір. Загорніть кістки, луску і саме м'ясо в паперовий рушник перед тим, як викинути в сміттєве відро. Мухам буде складно добратися до залишків м'яса і риби, а, отже, вони не зможуть відкласти личинки.Kill Maggots Step 12Bullet1 Version 2.jpg
  • Переробіть м'ясо і рибу. Ви коли-небудь пробували робити бульйон для супу з декількох кісток? Це дуже легко і просто. Все, що потрібно, це покласти залишки кісток в каструлю з киплячою водою, додати лавровий лист і спеції і варити на повільному вогні не менше години.Kill Maggots Step 12Bullet2 Version 2.jpg
  • Помістіть трохи м'яса/кісток в окремий холодильник або морозильну камеру) до вивезення сміття, а потім викиньте всі разом. М'ясо не псується швидко, якщо воно було заздалегідь заморожено.Kill Maggots Step 12Bullet3 Version 2.jpg
 • Kill Maggots Step 13 Version 2.jpg 2 Помістіть у відро для сміття нафталін. Нафталін представлений у вигляді невеликих кульок, що містять речовини, які борються з комахами. Розмістіть один або два кульки нафталіну у відро для сміття і регулярно закривайте кришку, так ви уникнете нашестя комах.
 • 3 Скористайтесь ефірними маслами. З мухами та личинками відмінно борються ефірні олії м'яти, евкаліпта, а також лавровий лист.[3] Ось деякі способи використання масел для профілактики появи комах:
  • Нанесіть трохи ефірного масла прямо на поверхню сміттєвого відра. Розведіть трохи ефірного масла з водою і налийте суміш пляшку з пульверизатор. Розпиліть отриману рідину всередину сміттєвого відра. Тепер відро для сміття захищений не тільки від комах, але і від неприємного запаху.Kill Maggots Step 14Bullet1 Version 2.jpg
  • Помийте відро з ефірним маслом. Додайте кілька крапель олії в чистячий засіб і промийте відро.Kill Maggots Step 14Bullet2 Version 2.jpg
 • Kill Maggots Step 15 Version 2.jpg 4 Мийте відро для сміття на регулярній основі. Якщо всередині відра постійно знаходяться залишки їжі, то поява в ньому комах не змусить себе чекати. З очей геть, із серця геть, правда? Поки опариші знову не заполонять ваше відро, і ви будете гадати, що зробили не так. Мийте відро для сміття як можна частіше, щоб запобігти появі опаришів.
 • 5 Слідкуйте за тим, щоб відро було як можна більш сухим. Личинки люблять вологе середовище, тому не створюйте їм сприятливі умови. Переконайтеся, що мішки не діряві, не кидайте сміття повз відра, а також видаляйте будь-яку вологу, яка потрапляє на дно відра як можна швидше.
  • Ось один трюк, який допоможе підтримувати дно вашого відра в сухому стані. Знаєте такі пакетики з абсорбентом, які зазвичай кладуть у коробки з взуттям і інші упаковки? Покладіть кілька таких пакетиків на дно відра. Пакетики містять абсорбуюча речовина, яке моментально збирає вологу. Взагалі саме це є основною речовиною у складі діатоміту.
 • Поради

  • Щоб позбутися опаришів, ви також можете скористатися відбілювачем.
  • Для запобігання появи личинок, строго рекомендується викидати зникле м'ясо, запечатувати сміттєві відра і регулярно дезінфікувати, ставити на вікна грати від мух, споліскувати банки з під пива та інших напоїв, перед тим як викинути їх у кошик, збирати з двору впали фрукти і не зберігати на вулиці корм для домашніх тварин.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/druginfo/meds/a698037.html
 • ^ http://ehs.unc.edu/environmental/faq.shtml#eleven
 • ^ http://www.care2.com/greenliving/get-rid-of-maggots-and-flies-in-your-trash.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?