Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як позбутися від докучань молодшого брата

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Сценарій перший: Ваш брат вимагає занадто багато уваги

 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 1 Version 2.jpg 1 Виділіть годину або два в тиждень для вашого брата. Навіть якщо ви не хочете проводити з ним час, вам буде легше відповісти "ні" на більшість його прохань, якщо ви дасте братові трохи того, що він хоче, і не будете ізолювати його від вас. Наприклад, можете сказати вашому братові, що ви будете грати з ним у відеоігри по вівторках і четвергах з 4:00 до 5:00 вечора. Якщо він попросить вас зробити що-то в інший час, будьте тверді і спокійно нагадайте йому, що ви зайняті і повинні дотримуватися вашого графіка.
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 2 Version 2.jpg 2 Допоможіть вашому братові знайти хоббі та друзів. Може бути йому нудно, тому що у нього немає ні інтересів, ні друзів крім вас. Запропонуйте йому зайнятися хобі або спортом. Це принесе користь і вам і вашому братові, тому що він буде зустрічатися з людьми, навчитися чому-небудь, цікаво проведе час і буде менш схильний просити вас постійно його розважати.
 • Метод 2 з 4: Сценарій другий: Ваш брат вторгається в ваш особистий простір

 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 3 Version 2.jpg 1 Поставте його на місце. Запитайте його, як би він почував себе, якщо б ви чіпали його особисті речі, переставляючи їх, і, можливо, ламаючи. Швидше за все, якщо ви дасте братові подумати хвилинку, він зрозуміє, що йому б не сподобалося, якби ви так робили. Це буде стимулювати його переглянути свою поведінку, а якщо ні, то придумайте спеціальний тайник або відділення для зберігання ваших особистих речей .
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 4 Version 2.jpg 2 Поясніть братові, що означає поняття «приватне життя». Скажіть йому, що, коли він стане старше (як ви!), йому захочеться мати особистий простір. Цілком можливо, що він просто не розуміє, що не доречно порпатися в чужих речах, не запитавши дозволу спочатку. Так, звичайно, ділитися дуже корисно, але всьому свій час і місце.
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 5 Version 2.jpg 3 Проявіть творчий підхід. Якщо ваш брат все ще не хоче залишити ваші речі в спокої, ви можете прикрасити якусь ємність або коробку і дати йому. Скажіть братові, що це місце, де він може збирати його улюблені речі. Ви можете покласти одну з його цінних речей, щоб почати, і допомогти йому знайти спеціальний тайник для коробки. Таким чином, ваш брат зможе зрозуміти, що таке приватне життя і особисті речі.
 • Метод 3 з 4: Сценарій третій: Ви з братом не ладнаєте

 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 6 Version 2.jpg 1 Не вступайте в суперечку, якщо ваш брат намагається затіяти сварку або навмисно дратує вас. Не піддавайтеся провокаціям. Посміхніться і продовжуйте робити те, чим займаєтеся. Якщо ви розумієте, що не можете стримати негативну реакцію, можете сказати щось на кшталт: «Я подумаю над тим, що ти сказав» і підіть в іншу кімнату, замкнувши за собою двері, якщо це необхідно.
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 7 Version 2.jpg 2 Поговоріть. Запитайте вашого брата, чому він вас турбує, але хай це не звучить як ніби ви атакуєте його. Запитаєте: "Чому ти (кажеш, робиш) це?» Якщо брат продовжує вам набридати, скажіть йому: "Мені прикро, боляче), коли ти (кажеш /робиш це)». Кажете про ваші почуття, а не про його дії.
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 8 Version 2.jpg 3 Усвідомте, що постійні сварки, ймовірно, є тимчасовим періодом. Ви і ваш брат - різні люди з різними поглядами. Це може статися і з іншими людьми, крім вашого брата, але той факт, що ви живете в одному будинку робить сварки більш імовірними. Ви не повинні погоджуватися з братом у всьому, і намагатися переконати його, що ви праві, а він ні - це не ваш обов'язок. Якщо ви не можете припинити сваритися, ви обидва можете змиритися з там, що маєте розбіжності і зосередитися на інших речах, таких як пошук друзів та хобі поза домом. Проводите якийсь час нарізно.
 • Метод 4 з 4: Як донести інформацію

 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 9 Version 2.jpg 1 Зверніть увагу, що саме ви повинні почати діалог з вашим братом у більшості з перерахованих вище сценаріїв. Ви хочете вирішити існуючу проблему, а не погіршити її, так що важливо висловити ваші потреби і почуття словами.
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 10 Version 2.jpg 2 Будьте спокійні. Не кричіть і не підвищуйте голос. Навіть якщо ви засмучені, ви тільки погіршить ситуацію, якщо починаєте кричати, і вашим батькам, швидше за все, не сподобається чути, що ви сперечаєтеся настільки "емоційно".
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 11 Version 2.jpg 3 Будьте ввічливі. Не говоріть з молодшим братом зарозуміло. Може бути він і молодший, але, як правило, в стані зрозуміти, коли ви ведете себе грубо. Не говоріть занадто повільно або використовуючи сарказм. Уявіть, що він ваш друг. Як би ви говорили з одним, якщо б він робив щось, що вам не подобається?
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 12 Version 2.jpg 4 Не застосовуйте фізичну силу. Ні в якому разі не вдавайтеся до насильства. Удари, поштовхи, щипки, укуси і т. д. не допустимі, тим більше, якщо ви старше. Контролюйте ваш темперамент, сівши собі на руки, якщо необхідно.
 • Get Your Little Brother to Stop Bugging You Step 13 Version 2.jpg 5 Будьте взірцем для наслідування. Ваш брат, ймовірно, пристає до вас так багато тому, що він хоче бути схожим на вас. Навіть якщо брат веде себе по відношенню до вас погано, той факт, що він звертає на вас увагу в цілому, доводить, що він хоче бути поруч з вами. Робіть правильні речі і покажіть йому, як справлятися з важкими ситуаціями з гідністю. Одного разу він скаже вам спасибі.
 • Поради

  • Пам'ятайте, що необхідно дотримуватися спокій.

  Попередження

  • Ви не батько. Якщо ситуація дійсно виходить з-під контролю, попросіть поради у батьків.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?