Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити інтер'єр в маленькій спальні

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Оформлення стін

 • 1 Гра називається «зробіть так, щоб ваша невелика кімната виглядала більше, ніж є насправді». Хоча ви і не можете насправді розширити простір кімнати, деякі дизайнерські секрети можуть змусити її виглядатитак, ніби ви збільшили розмір кімнати.
 • Decorate Small Bedrooms Step 1.jpg 2 Пофарбуйте стіни в світлі кольори. Темні кольори дивним чином роблять невелику кімнату схожою на маленьку печеру. Замість цього використовуйте радісні кольори, такі як небесно-блакитний, жовтий, кремовий, зелений, і т. д.
 • Decorate Small Bedrooms Step 1Bullet1.jpg 3 Якщо світлі кольори не те, що ви хотіли б насправді, і ви хочете що-небудь більш темне, використовуйте жваві, яскраві кольори, наприклад, вишневий, червоний або яскраво-бірюзовий. Ці кольори будуть виглядати досить - таки сміливо, не роблячи при цьому стіни виглядають так, ніби вони «закриваються» від гостей.
 • 4 Використовуйте дзеркала. Дзеркала – це чудовий спосіб розширити простір кімнати. Якщо у вас вже є шафа з дзеркальними дверима у всю довжину – чудово! Не міняйте його ні на що! Якщо дзеркало не було встановлено, подумайте про використання дзеркал, як прикраси. Зробіть незвичайний візерунок з додаванням дзеркал певної форми на вашій стіні, або повісьте де-небудь велике дзеркало. Ці дії дійсно можуть допомогти зробити так, щоб ваша кімната виглядала значно більше.

 • Decorate Small Bedrooms Step 3 Version 2.jpg 5 Використовуйте те, що у вас є. Якщо у вашої крихітної кімнати є відмінна риса, наприклад камін, або незвичайний кут, використовуйте його в якості переваги. Використовуйте поверхню каміна книжкову полицю. Або, якщо це більш високий камін, який було закладено, помістіть ліжко навпроти нього, використовуючи ліпне прикраса каміна, як передню спинку ліжка. У кутах або отворах можна помістити стільці, столи, або навіть можна вбудувати невелику лаву для читання, особливо перед вікнами.
 • Decorate Small Bedrooms Step 4 Version 2.jpg 6 Обмежте частину простору. Зазвичай створення такого містечка, яке зазвичай включає в себе ліжко, може мати велике значення в невеликій кімнаті. Уявіть, що широка передня спинка вашому ліжку може вмістити в себе ще і шафа для посуду. Звичайно, слід пам'ятати, що розміщуючи все навколо ліжка – необхідно залишити достатньо місця в кімнаті, для того, щоб ви могли сісти на ліжко навпроти стіни, не вдаряючись при цьому головою об шафи або полиці. [1]
 • Decorate Small Bedrooms Step 5 Version 2.jpg 7 Не захаращуйте стіни декораціями. Так як ваша кімната невелика, вам необхідно створити відчуття її відкритості наскільки це можливо. Коли на стінах занадто багато прикрас, це схоже на те, що якщо б ви пофарбували стіни в темний колір – кімната може раптово стати схожій на печеру. По можливості, використовуйте трохи декорацій ( таких, як дзеркала) для стін, а іншими прикрасьте інші поверхні.
 • Частина 2 з 3: Підбір меблів

 • 1 Оскільки простір кімнати і так невелике, до вибору меблів потрібно підходити з розумом. На щастя, існує декілька хитрощів, які можуть стати в нагоді для створення відповідної обстановки, а також відмінні способи, як максимально грамотно використовувати простір.
 • Decorate Small Bedrooms Step 6 Version 2.jpg 2 Сфокусуйтеся на головній точці у вашій кімнаті. У більшості невеликих кімнат, точкою фокусування є або ліжко, або вікно. Оскільки ви не хочете, щоб ці дві точки конкурували між собою за увагу, необхідно вибрати щось одне в якості центру кімнати. Коли ви зробите вибір, вам слід оформити іншу точку максимально нейтрально. Для порівняння, якщо ви вибираєте в якості центральної точки ліжко, оформіть спинку ліжка кількома яскравими подушками і використовуйте забавне покривало. У той же час, використовуйте такі нейтральні кольори, як білий, кремовий, сірий або коричневий - для фіранок на вашому вікні. [2]
  • Ви можете також створити найбільш виграшну ситуацію, розмістивши ліжко під вікном – два предмети об'єднуються в одну чудову центральну точку.Decorate Small Bedrooms Step 6Bullet1.jpg
 • Decorate Small Bedrooms Step 7 Version 2.jpg 3 Вибирайте ліжко поменше. В той час як ви схиляєтеся до купівлі великого ліжка (чому ні?), ви також можете купити ліжко поменше, яка зможе поміститися в кімнаті, не займаючи весь простір підлоги. Якщо ви оформляєте невелику дитячу, краще придбати двох ярусні ліжка – вони займуть значно менше місця. [3]
 • Decorate Small Bedrooms Step 8.jpg 4 Спробуйте побудувати ліжко «горище». Якщо ви дійсно хочете збільшити простір, така ліжко це прекрасний вибір. Ви зможете спати вище, і при цьому у вас залишиться достатньо місця для письмового столу, дивана, місця для занять йогою, або будь-яких інших речей, які ви сподіваєтеся розмістити у вашій кімнаті.
 • Decorate Small Bedrooms Step 9.jpg 5 Пробуйте пустити в хід тумбочки. Якщо у вас невелике приміщення, ви можете взяти до уваги поверхню тумбочок. Придбайте закриту полку, яку можна купити в будь-якому магазині меблів, і встановіть її догори дном на вашій стіні. Це забезпечить вам місце для зберігання речей, туди можна буде поставити будильник, або інші декоративні засоби для нічної площі. [4]
  • Ви також можете встановити звичайну полицю, яка буде виконувати ті ж функції, що і закрита полиця, але в ній немає бортиків, що захищають речі від падіння.
 • Decorate Small Bedrooms Step 10.jpg 6 Мислите вже. Якщо у вас достатньо місця для прикроватного столика, використовуйте приставний столик на тонких ногах. У порівнянні з громіздкими, схожими на шафи, тумбочки, цей витончений столик займе менше місця, при цьому місця буде достатньо для розміщення сувенірів або лампи біля вашого ліжка.
 • Decorate Small Bedrooms Step 11.jpg 7 Придбайте плаский телевізор. Якщо ви хочете поставити телевізор у вашу спальню, оптимальним варіантом буде плоский екран, який можна встановити на вузькій панелі на стіні, або розташувати його на книжковій полиці. Вся справа в максимальній зручності тонких телевізорів – їх можна помістити в ті місця, куди звичайний телевізор просто неможливо встановити (як на стіні, наприклад).
 • Decorate Small Bedrooms Step 12.jpg 8 Тримайте вашу кімнату в чистоті. Оскільки ви володієте і без того невеликим приміщенням, вам просто необхідно підтримувати порядок і постійно звільняти кімнату від нагальних речей. В той час, як в кімнаті більшого розміру, купа футболок не буде так кидатися в очі, у вашій кімнаті вона дійсно буде схожою на гору. Заведіть звичку підтримувати чистоту вашої кімнати, щодня застилаючи ліжко, кладучи речі на місце після їх використання, забираючи одяг в шафу перед сном. [5]
  • Так само хорошою ідеєю буде завести кошик або сумку для білизни де-небудь в кімнаті, як у вашій вбиральні.Decorate Small Bedrooms Step 12Bullet1.jpg
 • 9 Подумайте про встановлення підвісних або настінних ламп. Якщо ви вважаєте, що вам не куди поставити лампу, ви, можливо, захочете встановити кілька настінних бра або підвісних світильників. Зокрема, підвісні лампи, подібно красивою люстрі, можуть дійсно прикрасити вашу кімнату. Оскільки вони звисають згори, або по стінах, вони займають значно менше місця, ніж звичайна настільна лампа.

 • Частина 3 з 3: Використовуйте місця для зберігання речей мудро

 • Decorate Small Bedrooms Step 14.jpg 1 Заведіть кілька тумбочок під ліжком. Зберігаючи речі під ліжком, ви використовуєте одну з найбільш класичних прийомів, що використовуються в оформленні невеликих приміщень. Звичайно, при цьому необхідно, щоб ваше ліжко стояла на каркасі, що необхідно, якщо ви живете в маленькій кімнаті. Що стосується полиць, полиці на колесах краще всього використовувати на дерев'яній підлозі. Пластикові стелажі так само гарні для використання їх під ліжком.
 • Decorate Small Bedrooms Step 15.jpg 2 Помістіть стелажі біля задньої спинки вашого ліжка. Стелажі можуть бути двоярусними, як ступені. Помістіть зверху подушку, і це може стати стільцем. Ці стелажі можуть включати в себе тумбочки, скриньки, або і те, і інше. Для зберігання речей, які ви хотіли б приховати, або для тих речей, які ви хотіли б показати.
 • 3 Купіть узголів'я у вигляді тумбочки для ліжка. У невеликій кімнаті ви завжди турбуєтеся про те, де зберігати речі. Тумбочка-узголів'я може виконувати роль сейфа. Ви можете придбати такий вид узголів'я ліжка онлайн або в будь-якому меблевому магазині. Помістіть його за ліжком, підніміть верхню панель, і помістіть ваші речі в утворилося простір. [6]

  • Ви так само можете подумати про придбання узголів'я з вже вбудованими в нього шафками. Помістіть туди книги, елементи декору або речі для сну.Decorate Small Bedrooms Step 16Bullet1.jpg
 • Decorate Small Bedrooms Step 17.jpg 4 Підійдіть творчо до зберігання дорогих вам речей. Краще не захаращувати поверхню меблів невеликими речами, які вам дороги, але вам не обов'язково бачити їх кожного дня. Краще придумати яке-небудь унікальне місце для їх зберігання, завдяки яким ви зможете скористатися ними у будь-який момент. Один з найкращих варіантів - це зберігання в книзі. Ви вирізаєте центр сторінок, утворюючи невелике поглиблення. В неї ви ставите пам'ятний подарунок, і ставите книгу на книжкову полицю або приліжковий столик.
 • Decorate Small Bedrooms Step 18.jpg 5 Виріжте частину стіни, щоб вийшли отвори. Якщо вам недостатньо місця для підвісних полиць, ми можете зробити полиці усередині вашої стіни. Роблячи це, вам необхідно буде зробити вертикальний прямокутний виріз між балками в стіні. Коли ви це зробили, ви відновлюєте поверхню за допомогою гіпсокартону або дерева. В отриманих роз'ємах ви робите полиці. Таким чином, ви можете зробити книжковий шафа всередині вашої стіни. [7]
  • Також ви можете використовувати так звані 'невидимі' книжкові полиці. Подібні полиці дадуть вам можливість розміщувати свої речі як на звичайних полицях, при цьому фактично не займаючи простір стін, необхідне для установки полиць.
 • Decorate Small Bedrooms Step 19.jpg 6 Оформіть кутовий стелю. Якщо у вас кутовий або трикутний стелю, є способи обробити це низьке простір. Оскільки стеля під кутом, ви, ймовірно, не захочете використовувати простір під кутом стелі, які зустрічаються досить часто. Встановіть вбудований ряд шаф і полиць на поверхні стіни. Це займе невикористовуване простір, а також забезпечить вас великою кількістю місця для зберігання речей, зберігання яких до цього займало інші частини кімнати.
 • Поради

  • Якщо в тому районі, де ви живете, є меблевий магазин, рушайте туди, і подивіться варіанти оформлення спалень. Там часто можна зустріти приклади, як розмістити меблі в невеликій кімнаті.

  Джерела і посилання

 • ^ http://freshome.com/2012/10/30/30-small-bedrooms-ideas-to-make-your-home-look-bigger/
 • ^ http://www.bhg.com/decorating/small-spaces/style/how-to-decorate-a-small-bedroom/
 • ^ http://www.sunset.com/home/bedroom-makeover-tips-00418000074596/page7.html
 • ^ http://www.bhg.com/decorating/small-spaces/strategies/storage-solutions-for-small-bedrooms/#page=3
 • ^ http://freshome.com/2012/10/30/30-small-bedrooms-ideas-to-make-your-home-look-bigger/
 • ^ http://www.remodelista.com/posts/10-favorites-headboard-storage
 • ^ http://www.bhg.com/decorating/small-spaces/strategies/storage-solutions-for-small-bedrooms/#page=4
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?