Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як заряджати iPhone або iPod

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Зарядка акумулятора

 • Charge an iPhone or iPod Step 1.jpg 1 Приєднайте зарядний пристрій. Це легка частина. Використовуючи адаптер, який йшов в комплекті з iPhone або iPod, підключіть один кінець до джерела живлення, а інший - до свого девайсу. Але є одна складність: Apple використовує кілька різних штекерів і способів підключення. Ось деякі з них:
  • Підключіть кабель USB-роз'єм вашого комп'ютера, а інший кінець - до вашого пристрою. Цим способом можна не тільки заряджати телефон, але також і обмінюватися даними між пристроєм і комп'ютером (робити резервні копії даних, оновлювати пристрій і синхронізувати інформацію).
 • Charge an iPhone or iPod Step 2.jpg 2 Використовувати правильний штекер. Для різних пристроїв існують різні штекери. На старих iPod використовувався USB-роз'єм; в останні кілька років для iPod і iPhone стали застосовувати плоскі 30-контактні роз'єми, а на нових пристроях вже використовується мініатюрний роз'єм Lightning. Переконайтеся, що ви використовуєте штекер, який підходить для вашого пристрою.[1]
 • Charge an iPhone or iPod Step 3.jpg 3 Упевніться, що пристрій дійсно заряджається. Деякі джерела живлення не мають достатньої потужності, щоб зарядити пристрій. У цьому випадку, відповідно, замість знайомої іконки зарядки з'явиться напис "Немає зарядки". Тоді вам доведеться використовувати концентратор з зовнішнім живленням (активний хаб) або зовнішній блок живлення. Підключіть кінець кабелю з USB-штекером у зовнішній блок живлення або активний хаб, а іншою стороною - у ваш пристрій.
 • Частина 2 з 2: Максимальне збільшення терміну служби акумулятора

 • Charge an iPhone or iPod Step 4 Version 2.jpg 1 Підтримуйте програмне забезпечення (ПЗ) в актуальному стані. Так як час роботи від акумулятору є однією з найважливіших характеристик для кожного мобільного пристрою, Apple постійно намагається поліпшити працездатність акумулятора. Нове ПЗ може поліпшити роботу акумулятора.
 • Charge an iPhone or iPod Step 5.jpg 2 Відрегулюйте яскравість. Точно так само, як зменшення яскравості освітлення в будинку зменшує рахунки за електрику, так і зменшення яскравості екрана вашого пристрою зменшує споживання енергії. Якщо у вашому пристрої є опція автоматичної настройки яскравості, увімкніть її, і вона буде підлаштовувати яскравість екрану під освітлення.
 • Charge an iPhone or iPod Step 6.jpg 3 Вимкніть поштові сервіси. Email провайдери, такі як Yahoo, Google або MS Exchange, повідомляють вас про нові повідомлення за допомогою push-повідомлень, які використовують частину заряду з кожним повідомленням. Вимкніть push-повідомлення для пошти, контактів, календаря >"Завантаження даних". Ваша пошта все ще буде приходити до вас на смартфон за допомогою "Завантаження" - установки, якої ви можете управляти в противагу поштових сервісів, контролюючим вас.
 • Charge an iPhone or iPod Step 7.jpg 4 Не використовуйте завантаження занадто часто. Якщо вам не треба перевіряти пошту кожні 15 хвилин, поставте перевірку через більш тривалі інтервали часу. Можна виставити перевірку через кожні 15 хвилин, 30 хвилин, кожну годину або вручну.
 • Charge an iPhone or iPod Step 8.jpg 5 Вимкніть push-повідомлення. Бачили зверху іконок електронної пошти, Facebook, VK, повідомлень і телефону червоні кружечки з білими цифрами всередині? Так ось це і є push-повідомлення. Чим більше їх активовано - тим більше витрачається заряд акумулятора. У панелі повідомлень можна відключити push-повідомлення для кожної програми окремо. Цим ви не заблокуєте вхідну інформацію, просто вас не будуть автоматично інформувати про неї.
 • Charge an iPhone or iPod Step 9.jpg 6 Відключіть додатки, які використовують інформацію про місцезнаходження. Служби геолокації використовують GPS-супутники, точки доступу Wi-Fi і розташування веж стільникового зв'язку для визначення вашого місця розташування. При першому запуску програми вона запитує дозволу на використання служб геолокаціі, надалі ж їх включення буде відбуватися без запиту. Зайдіть в панель "Приватність", натисніть "Служби геолокації" і перевірте свої додатки. Вимкніть ті, які ви рідко використовуєте, або ж повністю службу геолокації.
 • Charge an iPhone or iPod Step 10.jpg 7 Перейдіть в "Режим польоту". Коли ви перебуваєте в зоні зі слабким покриттям, або якщо воно зовсім відсутня, ваш телефон постійно в режимі пошуку. Якщо ви знаєте, що будете перебувати в зоні без сигналу мобільної мережі, перейдіть в "Режим польоту". Ви не зможете телефонувати або отримувати дзвінки, але коли повернетеся в зону впевненого прийому - у вас ще буде повно заряду.
 • Charge an iPhone or iPod Step 11.jpg 8 Коли не використовуєте телефон - вимкніть дисплей. За замовчуванням, iPhone і iPod блокуються через 5 хвилин. Ви все ще зможете приймати дзвінки та повідомлення, але, так як дисплей буде вимкнено, заряд акумулятора буде витрачатися не так швидко.[2]
 • Поради

  • Деякі чохли провокують нагрівання пристрою під час зарядки. Це, в свою чергу, негативно впливає на ємність акумулятора. Якщо це відбувається з-за чохла, зніміть його перед зарядкою.
  • Використовуйте ваш пристрій! Ваш iPhone або iPod буде працювати краще, якщо його регулярно використовувати. Хоча б раз на тиждень робіть повний цикл зарядки: повністю розрядіть ваше пристрій, а потім зарядіть до 100%.

  Попередження

  • Будьте обережні, якщо використовуєте відключений від живлення ноутбук для зарядки iPod або iPhone. При зарядці акумулятор пристрою ноутбука розряджається швидше.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.apple.com/iphone/specs.html
 • ^ http://www.apple.com/batteries/iphone.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?