Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як уникнути впливу токсинів навколишнього середовища під час вагітності

Рекламний блок

Кроки

 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 01 Version 2.jpg 1 Дослідіть загальні токсини, які можуть вплинути на майбутню дитину. Найкращий спосіб знизити ризик зараження токсинами навколишнього середовища -з'ясувати, де саме вони можуть вплинути на здоров'я майбутньої дитини. Неможливо повністю уникнути всіх токсинів в навколишньому середовищі. Хімічні речовини всюди, і навіть та мати, яка буде залишатися в приміщенні весь період вагітності, буде піддаватися впливу різних хімічних речовин і потенційно небезпечних токсинів в певний момент вагітності. Вивчивши найбільш небезпечні хімічні токсини, ви можете дізнатися, які з них слід остерігатися найбільше. Цей простий крок допоможе вам досліджувати екологічні показники токсинів, і ви зробите все можливе, щоб триматися від них подалі і поліпшити здоров'я вашої дитини.
  • Пестициди - це отрути для знищення комах і гризунів. Ці агресивні хімічні речовини також можуть бути небезпечні для зростаючого плода або викликати нудоту і блювання у вагітних жінок.
  • Випаровування фарби, розчинник для фарби і дерева і лаки містять пари, які можуть бути шкідливими і викликати передчасні пологи або шкодити мозку ще не народженої дитини.
  • Аерозольна продукція може виділяти повітряні хімічні речовини, які викликають нудоту, прискорене серцебиття або навіть пошкодження мозку майбутньої дитини.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 02 Version 2.jpg 2 Проведіть інвентаризацію хімічних засобів будинку. Багато жінки дивуються, дізнавшись, що більша частина токсинів атакує їх у власному будинку. У середньостатистичному будинку безліч різних токсинів. Інвентаризація хімічних речовин, які ви використовуєте у вашому будинку кожен день, допоможе підвищити вашу обізнаність. Отже, ви зможете позбутися від цих небезпечних речовин у вашому домі.
  • Перевірте гаражі, пральні і підвали на наявність прихованих джерел токсинів. Шукайте шкідливі речовини, продукти з написами «токсично» і засоби, що містять антипірени, так як все це може бути небезпечно для майбутньої дитини. Якщо це взагалі можливо, звільніть ваш будинок від цих хімічних речовин, коли будете намагатися завагітніти. Якщо ви вже вагітні, попросіть друга чи партнера очистити забруднені ділянки. Залишайте кімнати відкритими, щоб хімічні речовини вивітрювалися. Такі місця майже завжди покриваються різними хімічними засобами, які можуть бути потенційно небезпечними для майбутньої дитини. Слідкуйте за шкідливими випарами, сильними сторонніми запахами і шкідливими інгредієнтами в засобах, таких як пральний порошок, пом'якшувачі води та фарби.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 03 Version 2.jpg 3 Утримайтеся від використання хімічних інсектицидів у вашому дворі чи будинку. Серед токсинів в навколишньому середовищі, яким регулярно піддаються вагітні жінки, інсектициди вважаються одними з найбільш шкідливих. Ці хімічні речовини можуть негативно вплинути на здоров'я майбутньої дитини.
  • Уникайте контакту з будь-якими хімічними пестицидами. Якщо ви випадково зазнали впливу пестицидів, обов'язково промийте уражені ділянки милом, щоб не залишилося жодних хімічних залишків.
  • Забороніть використання пестицидів у вашому дворі чи будинку в період вагітності. Коли інсектициди, пестициди використовуються у відкритому середовищі, деякі хімічні речовини розсіюються в повітрі і їх може вдихнути вагітна жінка.
  • Намагайтеся не потрапляти у місця, де використовуються пестициди. Коли ви перебуваєте на вулиці, придивляйтеся до ознак використання пестицидів, таким, як нещодавно постелений газон і дерева, обприскати від комах.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 04 Version 2.jpg 4 Тримайтеся подалі від фарби і засобів її очищення. Фарби і розчинники можуть виділяти токсичні аромати в навколишнє середовище, які можуть негативно впливати на здоров'я майбутньої дитини.
  • Хімікати, які використовуються у фарбі та розчинниках вважаються надзвичайно шкідливими. Багато майбутні мами забувають про шкідливі властивості фарби, коли вони починають прикрашати колиску або дитячу кімнату. Вагітній жінці не рекомендується приймати участь в розписі стін в будинку, їй забороняється наносити пензликом або валиком розчинник для зняття фарби.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 05 Version 2.jpg 5 Вибирайте побутові миючі засоби натурального походження. Побутові очищувачі іноді містять потужні токсини і шкідливі хімічні речовини, які можуть чинити негативний вплив на здоров'я майбутньої дитини.
  • Перегляньте чистячі засоби і виключіть ті, які містять шкідливі токсини. Під час вагітності не використовуйте сильні миючі засоби, такі як відбілювач або аміак. Також тримайтеся подалі від абразивних очисників, які виділяють сильні запахи, наприклад, пральні порошки та миючі засоби для ванної кімнати.
  • Замініть токсичні засоби аналогами натурального походження. Підмініть хімічні засоби побутовими миючими засобами, які використовують органічні і натуральні рослинні екстракти, таким чином, ви зможете зменшити шкідливий вплив ваших домашніх миючих засобів. Заміна токсичних очищувачів природними засобами - це хороша звичка, коли ви готуєтеся до виховання дітей у вашому домі.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 06 Version 2.jpg 6 Уникайте впливу свинцю. Свинець - одне з найбільш токсичних речовин навколишнього середовища. Є багато різних способів впливу свинцю на майбутню матір.
  • Перевірте рівень свинцю у водопровідній воді, звернувшись в місцеве управління по очищенню води. Іноді водопровідна вода містить досить багато свинцю, який негативно позначається на розвитку плоду. Багато вагітні жінки вважають за краще повністю відмовитися від води, що містить свинець і під час вагітності пити тільки очищену воду або воду в пляшках.
  • Відмовтеся від будь-яких тарілок, що містять свинець. Ще не народжений дитина може піддаватися впливу токсичного свинцю, якщо мати вживає їжу з китайської чи містить свинець посуду. Їсти з тарілок, які не містять свинець - це єдиний спосіб безпечно годувати свого ще не народженої дитини.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 07 Version 2.jpg 7 Зверніть особливу увагу на свій нюх. Один з кращих способів зменшити вплив токсинів навколишнього середовища на майбутню дитину - довіряти своєму нюху.
  • Під час вагітності, жіноче нюх часто посилюється в геометричній прогресії. Це може бути проявом інстинкту самозбереження вагітних жінок, щоб уникнути небезпеки для своєї дитини. Якщо ви відчули якийсь їдкий або шкідливий запах, який не характерний для будинку, то, швидше за все, він небезпечний для майбутнього дитини та навколишнього середовища.
 • Avoid Environmental Toxins During Pregnancy Step 08.jpg 8 Виступайте проти токсинів навколишнього середовища і попередьте інших вагітних жінок про небезпеки, пов'язані з ними. Вагітній жінці неможливо уникнути всіх токсинів навколишнього середовища, незалежно від того, наскільки вона уважна. Однак багато вагітні жінки та матері з маленькими дітьми виступають проти забруднення навколишнього середовища. Навіть один голос може допомогти скоротити кількість токсинів в повітрі у світовому масштабі.
 • Поради

  • Пестициди, випаровування фарби і хімікати можуть залишатися на поверхні протягом тижнів після первинного використання. Важливо прибрати ці кошти з вашої хати, як тільки ви виявите, що вагітні. Хороше рішення - почати викидати такі хімічні засоби з дому ще до того, як ви почнете намагатися завагітніти.

  Попередження

  • Токсини навколишнього середовища, такі як свинець, надзвичайно поширені в тонкому порцеляні і декоративних тарілках. Як правило, вміст свинцю буде вказуватися на задній стороні декоративної тарілки або дорогого посуду. Однак навіть посуд без попереджень може включати в себе примести. Вагітним жінкам рекомендують їсти з посуду, на якій є маркування про відсутність свинцю.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?