Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як позбутися залежності від гри World of Warcraft

Рекламний блок

Кроки

 • Break a World of Warcraft Addiction Step 1.jpg 1 Визнайте, що у вас є проблема. Це складно, але саме прийняття факту - це вже перший крок до вирішення проблеми.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 2.jpg 2 Подумайте ось про що: уявіть собі день, коли ви вперше купили гру. Якби ви знали, як все буде зараз, купили б ви гру тоді? Тепер подумайте ось над чим: уявіть себе два роки, згадує цей самий день, коли ви роздумували - кинути або продовжити грати. Як би ви оцінили рішення продовжити грати через два роки?
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 3.jpg 3 Визначте, що саме викликає у вас залежність. Чим же WoW так вас зачепила? Може, можливість побувати на різних континентах, не існуючих в реальності? Або польотом? Або "унікальною можливістю" приміряти на себе роль танка або мага? Може, вам подобається ПВП-аспект гри? Ну, що б то ні було, а вам треба зробити ось що: те, що подобається вам в грі, перенесіть в реальне життя.
  • Запишіться в школу бойових мистецтв. Чому б і ні? Багатьом геймерам це цікаво, а ось починають - одиниці.
  • Читайте. Романи можуть бути настільки ж захоплюючими і цікавими, як і WoW, але вони при цьому куди корисніше - читання розвиває критичне мислення і словниковий запас. Тим не менш, поки підходите до читання по-ігровому: надіньте сет для читання (шолом 5 до зору) і прагнете збільшити ДПС... відставити, ВПС (від англ. words-per-second, слів за секунду)!
  • Почніть грати в яку-небудь відеогру, на яку йде менше часу, але яка при цьому радує вас як WoW.
  • Граєте на РП-сервері? Почніть відіграти вашого персонажа в реальному житті (т. зв. ЛАРП - рольові ігри в реальному житті).
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 4.jpg 4 Спробуйте перегоріти WoW. Хочете купу эпиков? Багато золота? Всіх маунтов? Та не питання. Ідіть на піратський сервер або підніміть власний, так і візьміть від гри все, що хотіли. Такий чітінг вже через годину залишить вас з почуттям перенасиченості.
  • Матриця навколо нас, брати. Спробуйте підняти ігровий сервер самі. Отримавши права адміністратора і вивчивши світ гри, ви зрозумієте, що це лише симуляція, що підкоряється штучним правилами. Повернення на офіційні сервера після того "всемогутності", що було у вас на власному сервері, здасться вам поверненням в бігове колесо хом'яка. Справді, досить нерозумно витрачати години на підвищення рівня, коли можна просто написати команду "/levelup 85". Втім, якщо ви, прочитавши ці рядки, розчарувалися і в ідеї приватного сервера як такого - теж добре.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 5.jpg 5 Кидайте WoW разом з іншими людьми! Вірите чи ні, але багато грають лише тому, що грають їхні друзі. В принципі, проводити час разом веселіше завжди - що в житті, що в Азероте. Тим не менше, завжди можна умовити друзів кинути грати, ну або хоча б знайти іншу гру. Якщо не вийшло, то поясніть друзям власну позицію і попросіть не збити вас зі шляху істинного. До речі - якщо ви самі собі не довіряєте і боїтеся, що зірветеся, попросіть кого-то... простежити за вами.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 6.jpg 6 Встановіть для себе систему батьківського контролю. Поставте складний пароль, який швидко забудете, і відведіть на гру... ну, не більше години. Або попросіть друга або родича встановити пароль і не видавати його вам.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 7.jpg 7 У вільний час займіться іншими справами, щоб не вистачало часу на WoW. Спробуйте... знайти роботу, нехай навіть тимчасовий. Видався вільний час? Йдіть працювати. Або спілкуйтеся з друзями, грати в спортивні ігри, запишіться в новий гурток у школі, займіться волонтерської практикою. Головне - не сидіть вдома, тримайтеся подалі від комп'ютера. Їй-богу, ви будете приємно здивовані тим, скільки всього у світі є цікавого (так, крім WoW). Пам'ятайте, навіть гільдія, що закриває все ХМы в перший же тиждень після виходу контенту, не замінить вам справжніх друзів.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 8.jpg 8 Роздайте все, що є у ваших персонажів, іншим гравцям. Персонажів після цього треба видаляти, так. Втім, врахуйте - це тільки здається простим і ефективним виходом з ситуації із залежністю, за фактом у цьому випадку великий ризик зриву. Видаляючи персонажа, ви не боретеся з залежністю. Щоб боротися з залежністю від WoW, вам потрібно втратити інтерес до гри, зробивши все можливе і отримавши все, що можливо. Іншими словами, видаливши персонажа, ви відразу ж отримуєте найпотужніший стимул створити нового і зробити все, що не зроблено, і отримати все, що не отримано, і пройти все, що не пройдено - іншими словами, почати все з чистого аркуша. А от якщо на облікового запису залишається повністю прокачаний персонаж, пристойно одягнений і доступний для гри в будь-який час, то вам буде набагато простіше впоратися із залежністю. Чому? Та цей персонаж буде живим свідченням того, що для вас в грі вже практично нічого не залишилося!
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 9.jpg 9 Продайте ваш обліковий запис. Ледарів, які не хочуть прокачувати персонажа, але хочуть грати на офіційному сервері, багато. Деякі навіть готові купити ваш аккаунт. А що, цілком доречний спосіб кинути WoW... але саме кинути, а не впоратися із залежністю.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 10.jpg 10 Пройдіть гру. Так, у разі WoW це не сама точна фраза, але ось у чому суть: якщо нічого не допомагає, то грайте, поки не візьмете максимальний рівень. Багато гравців, отримуючи максимальний рівень (ну, поки не вийде новий аддон), озираються назад і розуміють, що відчувають не радість, а розчарування. Чим же вони розчаровані? Марно витраченим на гринд рівнів-золота-досягнень-рангів часом. Так, всі ті повторювані і абсолютно безплідні дії, з яких і складний WoW. Що ж робити? Закрити гру назавжди і почати жити в реальному світі.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 11.jpg 11 Перетворіть ваше життя в гру. Скажімо, прокачайте навичка "кулінарної справи" в реальному житті до... ну, хоча б майстри! А потім - навичка "першої допомоги". Або, скажімо, навчитеся рибалити так, щоб наступну модель Ната Пегла малювали з вас!
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 12.jpg 12 Спробуйте боротися із залежністю з допомогою більш незвичайних способів - за допомогою гіпнозу: http://www.hypnosis.com.au/break-world-of-warcraft-addiction.html.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 13.jpg 13 Беріть найкраще з двох світів. Так, можна і рибку з'їсти, і хвіст не втратити.
 • Break a World of Warcraft Addiction Step 14.jpg 14 Погляньте на гри від Blizzard суворим поглядом. Вам це може здатися дивним, але якщо виробити для себе свого роду "стандарти якості", а потім почати прискіпливо і пильно досліджувати WoW на предмет відповідності оним стандартам, то незабаром можна чітко зрозуміти, що ваших грошей ця гра не заслуговує.
 • Поради

  • Люди захоплюються іграми, коли реальність здається їм менш цікавою. Тим не менш, саме за реальну сторону екрану можна вас чекає дуже багато цікавого. Зробіть реальність цікавіше, тоді гра вже не буде настільки привабливою.
  • Подумайте, чи не намагаєтеся ви втекти в WoW від проблем в реальному житті. Якщо так, то не ховайтеся, а вирішуйте ці проблеми - вчіться або працюйте треба відносинами.
  • Беріть участь в житті спільноти - скажімо, якщо вмієте грати на музичному інструменті, то беріть участь у музичному супроводі параду.
  • Відстежуйте, скільки ви граєте в WoW, а потім підрахуйте, скільки ви могли б за цей час заробити. Припустимо, ви граєте по 6 годин в день. За тиждень ви наиграете 42 години. Припустимо, ви працюєте за 200 рублів на годину. Відповідно, ви "награли" на 8400 рублів. Час - гроші, це факт. Так чи варто витрачати гроші на WoW?
  • А тепер до тієї сумі, що ви не отримали з-за витраченого на WoW часу, додайте вартість щомісячної підписки. Скільки грошей ви викидаєте на вітер тепер?
  • Залежність від відеоігор - це точно така ж залежність, як і будь-яка інша. Не дивуйтеся тому, що кинути WoW буде складно.
  • Візьміть секундомір і підрахуйте, скільки часу ви витрачаєте не стільки на гру, скільки на очікування. Так, на всі ті моменти на кшталт "переліт з точки А в точку Б", "очікування спізнився гравця в рейд", "черга в підземеллі" і т. д. Порівняйте з тим, скільки всього ви граєте. Ви помітите, що очікування - це майже 50% гри. Подумайте, половина вашого часу витрачається на очікування!
  • У вас роутер? Відмінно! Блокуйте порт, до якого підключається до серверів клієнт WoW! Можете зробити це через брандмауер Windows, можете - через сторонній софтвер. У базі знань WoW від Blizzard зазначено, з якого порту підключається клієнт.
  • Пам'ятайте, що всі ваші досягнення в WoW не коштують ні копійки в реальному житті. Ваша віртуальна життя може цвісти, але реальна - чахнути. І, об'єктивно кажучи, в пріоритеті повинна бути саме життя реальна. Чим не привід кинути витрачати час даремно?

  Попередження

  • Головне, не забудьте скасувати підписку, щоб гроші даремно не витрачати після того, як кинете гру.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?