Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як комп'ютеризувати ваш бізнес

Рекламний блок

Кроки

 • Become a Medical Examiner Step 6.jpg 1 Проконсультуйтеся з усіма співробітниками.
  • Зустріньтеся з менеджерами та керівниками відділів. Попросіть їх скласти список всієї діяльності, яка може бути комп'ютеризована. Складання чеків і поштових марок від руки, підрахунок податків з продажу і загальної вартості продуктів вручну, друк флаєрів сторонніми компаніями, – це лише декілька прикладів того, що можна робити за допомогою комп'ютера.
  • Попросіть менеджерів влаштувати вам зустріч з їх співробітниками. Підключіть до розмови людей з усіх галузей бізнесу, щоб скласти модель, яка б давала перевагу кожному. Наприклад, водій-експедитор, чиєю головною обов'язком є доставка товарів, може заощадити свій час за допомогою GPS, встановленої на виділені компанією кошти. Адже це набагато швидше, ніж вручну складати маршрут на карті і постійно звірятися з нею під час поїздки.
 • Become a Home Health Aide Step 1.jpg 2 Уважно вивчіть варіанти апаратного забезпечення. Проконсультуйтеся з експертами, докладно розкажіть їм про всіх відбуваються у вашому бізнесі процесах і попросіть дати рекомендації щодо комп'ютерних комплектуючих. Тип вашого бізнесу, кількість інформації, яку ви повинні обробити і зберегти, швидкість доступу до даних, – це важливі речі, які ви повинні врахувати при виборі апаратного забезпечення.
 • Become a Leasing Consultant Step 9.jpg 3 Виберіть правильне програмне забезпечення. Виходячи із специфіки вашого бізнесу, вам може знадобитися «софт» для обробки текстів, створення презентацій, електронних таблиць та рекламного дизайну продукції, або для чогось ще. Ознайомтеся з усіма варіантами, проконсультувавшись з комп'ютерними спеціалістами та експертами в галузі роботи.
 • Become a Mary Kay Beauty Consultant Step 1.jpg 4 Забезпечте безпеку вашої комп'ютерної системи. Проконсультуйтеся з фахівцем, щоб вибрати кращу антивірусну програму. Вивчіть варіанти програмного забезпечення для захисту конфіденційної інформації.
 • Become a Management Consultant Step 1.jpg 5 Організуйте встановлення комп'ютерів. Після вибору апаратного і програмного забезпечення домовтеся про налаштування комп'ютерів у вашій організації. Якщо це маленький офіс, то, можливо, буде потрібно всього лише підключити пристрій до розеток. В такому випадку можна обійтися власними силами.
  • Найміть адміністратора мережі. Якщо вам потрібно обмін даними між комп'ютерами, створити локальну мережу. Найміть адміністратора, який вам її встановить, чи на тимчасовій або постійній основі.
 • Become a District Attorney Step 5.jpg 6 Організуйте тренінги для працівників. Їх навички поводження з комп'ютером і досвід роботи з програмним забезпеченням можуть сильно відрізнятися в порівнянні один з одним. Нехай кожен співробітник навчається всім тим завданням, які потрібно йому для виконання його роботи.
  • Переконайтеся, що весь персонал проходить ретельний тренінг. Це особливо істотно для важливих завдань. Наприклад, якщо ви заведуете медичною клінікою, будьте впевнені, що всі лікарі і медсестри знають, як ввести важливу інформацію про пацієнтів і отримати до неї доступ.
 • Become a District Attorney Step 3.jpg 7 Організуйте впорядкований і логічний процес введення даних. Почніть з важливих завдань і проектів з жорсткими термінами виконання. Наприклад, якщо ви хочете комп'ютеризувати процес оформлення платіжних відомостей, зробіть все можливе, щоб чеки з заробітною платою видавалися вчасно.
 • Become a Licensed Mental Health Counselor Step 4.jpg 8 Зберігайте паперові копії ваших документів. Для випадків, коли була допущена помилка при введенні або збереженні даних, слід тримати копії рахунків, клієнтських записів, інформації про співробітників та інших важливих документів.
 • Become a District Attorney Step 6.jpg 9 Вкладіть гроші в створення системи резервного копіювання. Проконсультуйтеся з комп'ютерним фахівцем, щоб вибрати кращу з них. Система повинна повністю відповідати потребам вашого бізнесу. Якщо він невеликий, то, можливо, кращим рішенням стане періодичне копіювання даних вручну на знімні носії інформації. Для бізнесу побільше існують автоматичні процедури резервного копіювання даних через онлайн-сховища і додаткові сервера.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?