Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як годувати кішок

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Вибір котячої їжі

 • Feed Cats Step 1 Version 2.jpg 1 Годуєте свою кішку консервами з великим вмістом рідини. Кращою покупної їжею для кішок є консерви з високим відсотком вмісту води. Т. к. кішки є таким типом домашніх тварин, які найменше відчувають спрагу, не п'ють воду, навіть якщо є можливість, то важливо забезпечувати надходження рідини в їх організм. Якщо ви даєте своїй кішці тільки сухий котячий корм, навіть хорошої якості, в майбутньому це може спричинити проблеми з сечовидільної системою, що поширене серед домашніх кішок. Консервована котяча їжа містить близько 75% рідини, що робить її ідеальним прикормом.[1]
  • Консерви для кішок коштують дорожче звичайного сухого корму, що робить їх менш привабливими для господарів кішок. Деякі ветеринари вважають, що для довгого періоду корисніше будуть консерви, навіть самих дешевих марок, ніж годування одними лише сухими кормами. Введіть у раціон своєї кішки консерви.
 • Feed Cats Step 2 Version 2.jpg 2 Розгляньте варіант напівсухих шматочків їжі. Напівсуха їжа для кішок продається в пакетах і являє собою перероблені пресовані «наггеты» (шматки) м'яса, сої та інших продуктів, перемішаних з соусом. Кішки дуже люблять цю їжу, і вміст рідини в них буває менше норми, близько 35%. Ці упаковки їжі найчастіше бувають дешевше інших, що цілком підійде як додатковий варіант годівлі домашнього вихованця.
 • Feed Cats Step 3 Version 2.jpg 3 Вибирайте кращий сухий корм для своєї кішки, приготований з урахуванням її харчових потреб. Багато видів сухого корму для кішок приготовані з урахуванням смакових потреб тварини, тим самим будучи джерелом здорового харчування, особливо в поєднанні з консервами.
  • Сухий корм виготовляється з урахуванням віку кішки, її розміру, а також того, чи є ваш вихованець виключно домашнім тваринам або виходять за межі житла.
  • Є також спеціальні корми для кішок, що зазнають проблеми зі здоров'ям: вовна збирається грудками, є недовага/перевага або проблеми з сечовидільної системою.
  • Є дуже багато дешевих сумішей, але у них низька харчова цінність і вони можуть негативно вплинути на сечовивідну і інші системи організму кішки при тривалому вживанні. Найкраще годувати кішок їжею, що містить рідину, але якщо є необхідність прикорму сухими сумішами, то намагайтеся купувати сухий корм хорошої якості.
 • Feed Cats Step 4 Version 2.jpg 4 Готуйте кішок їжу домашнього приготування. Зростає число господарів кішок, які не довіряють поживної цінності покупного корми для кішок, тому вони готують їжу для своїх вихованців з легким рецептами з використанням широкого розмаїття корисних продуктів. Купуючи свіже м'ясо, рибу або яйця для їх спільного приготування з вівсяними пластівцями або рисом, ви можете стати автором високоякісного і натурального меню для свого вихованця, зважаючи на його смакові переваги та особливості. Тоді ви будете повністю впевнені в якості їжі, яку вживає ваша кішка.[2]
  • Деякі господарі кішок роблять вибір на користь напівсирої їжі. Якщо ви маєте намір готувати для своєї кішки, то буде хорошою ідеєю придбати якісну м'ясорубку для полегшення приготування їжі.
  • Якщо ви збираєтеся готувати для кішки домашню їжу, то слід знайти рецепт з надійного джерела і простежити, щоб він відповідав правилам годування тварини.
 • Feed Cats Step 5.jpg 5 Приведіть до балансу запити і витрати на годування. Приготування домашньої їжі для кішки може бути дорого за часом і коштами, незважаючи на те, що домашня їжа корисніша за все, все залежить від потреб кішки. З іншого боку, сухий корм – найбільш простий, доступний і не витратний спосіб годівлі, але разом з тим він може викликати багато проблем, через деякий час, а може і ні. Вирішувати тільки вам, чим годувати свою кішку і скільки на це виділяти коштів.
  • У США слід купувати корми, сертифіковані Асоціацією американських офіційних контролерів за якістю кормів. Обговоріть питання прикорму зі своїм ветеринаром, а також відразу реагуйте на зміни, пов'язані зі станом її здоров'я, щоб кішка завжди залишалася здоровою і веселою.
 • Частина 2 з 4: Початок регулярного годування

 • Feed Cats Step 6.jpg 1 Давайте кішці однакові порції. Головне питання, яким задаються власники кішок, це –кількість: скільки має є кішка? Немає єдиного і швидкої відповіді, т. к. харчування змінюється, в залежності від розміру кішки, її віку та ступеня активності. Вважається, що в середньому кішці, важить 3,5 кг, необхідно споживати 250 Ккал на добу для підтримання ваги і поживністю. 250 Ккал – це 4/5 чашки сухого корму або трохи менше 170 грам котячих консервів.[3]
  • Намагайтеся підтримувати сталість у вигляді прикорму та його кількості. Зміна складу, часу і розмірів порцій можуть викликати набір або скидання ваги у кішки або викликати інші проблеми зі здоров'ям і травленням. Будьте як можна більш послідовні в годівлі тварини.
  • Дотримуйтесь інструкцій до кормів, які ви купуєте. Практично всі виробники друкують на етикетці інструкції щодо розміру та ваги порції, яким потрібно слідувати при годуванні свого вихованця.
 • Feed Cats Step 7.jpg 2 Годуєте свою кішку, відповідно до віку і способу життя. В цілому, протягом дня частіше годуйте кошенят меншими порціями, кішок старше годуєте середніми порціями двічі в день, а дорослих кішок годуєте один раз в один і той же час. Вагітним кішкам потрібно часте годування, і ви зобов'язані слідувати вказівкам вашого ветеринарного лікаря, відповідно до особливостей вашого вихованця.
  • Протягом перших 4-х тижнів життя кошенят повинна годувати виключно мати-кішка своїм молоком. На 5-му тижні вводите спеціальний прикорм для кошенят, який відрізняється підвищеним вмістом калорій. Слід годувати їх не менше 5-6 разів на добу в процесі відлучення від грудей і продовжувати прикорм протягом наступних декількох тижнів для налагодження правильного харчування.[4]
 • Feed Cats Step 8.jpg 3 Задайтеся метою кожен день по режиму давати корм. У вас власний розклад, і намагайтеся виділити час для нормованого харчування для молодої кішки зокрема. Якщо у вашої кішки регулярний графік харчування, вона не буде вас часто смикати своїм нявканням протягом дня.
 • Feed Cats Step 9.jpg 4 Приготуйте окремо для кожної кішки миски для їжі і води. Деякі кішки ділять територію, особливо коли їх декілька. Незалежно від того скільки у вас кішок, важливо годувати і поїти кожну з певною посуду. Не обов'язково, щоб ці миски були кольоровими. Маленька миска з нержавіючої сталі буде міцною, довговічною і її легко мити.
 • Feed Cats Step 10.jpg 5 Експериментуйте над контролем порцій і способами вільного годування. Кішки непередбачувані. Для деяких способи вільного годування, при якому використовується годівниця, завжди наповнена їжею, є ідеальними методами, коли інші кішки можуть переїдати при постійному отриманні їжі. Для них важливо дотримання розміру порцій і режимної годування.
  • Проведіть дослід, щоб визначити, схильна ваша кішка до методу вільного годування. Коли даєте їжу, тихо поспостерігайте за тим, як їсть ваша кішка: швидко і жадібно поглинаючи їжу великими шматками або ліниво смакуючи і залишаючи їжу в чашці. У випадку останнього – спосіб вільного годування прийнятний.
  • Зверніть увагу на те, що з віком багато кішки схильні до переїдання, тому слід стежити за її вагою і звичками в їжі. Якщо кішка раптово починає їсти більше, ніж рік або навіть кілька місяців тому, слід поміняти спосіб годування.
 • Feed Cats Step 11.jpg 6 Будьте уважні до того, як навколишнє середовище впливає на звички кішки в їжі. Кількість тварин, температура, а також клімат можуть вплинути на кількість споживаної кішкою їжі за один день. Якщо кішка стала недоїдати або поглинати їжу швидше, ніж зазвичай, це не завжди означає, що потрібно звертатися до ветеринара. Замість цього поспостерігайте за її вагою, гладкістю шерстки і блиском в очах, щоб виявити проблему. У разі якщо кішка зовсім нічого не їсть, слід негайно показати її ветеринара.
 • Частина 3 з 4: Розуміння потреб кішки

 • Feed Cats Step 12.jpg 1 Будьте впевнені в тому, що добові потреби кішки в поживності задоволені. Незалежно від методу годування і виду корму, вам необхідно розуміти основні поживні потреби вихованця для підтримки його здоров'я і настрою. Дорослої кішці необхідно споживати 240 Ккал з повноцінної дієти, яка включає в себе білки, вуглеводи, вітаміни і мінерали, а також постійний доступ до чистої свіжої води для пиття.
  • Для правильної роботи серця кішці необхідні таурин, амінокислота, що отримується з продуктів тваринного походження. Це означає, що незалежно від ваших моральних поглядів, кішки не витримають вегетаріанської дієти. Кішці життєво необхідно вживати м'ясо для здорового і щасливого життя.[5]
 • Feed Cats Step 13.jpg 2 Забезпечте своїй кішці безперебійний доступ до чистої питної води. Кішки, в порівнянні з іншими видами, не відчувають особливої спраги, значить, не п'ють так часто, навіть якщо вода постійно буде перед носом. Зацікавте свою кішку питвом, щодня промиваючи миску з водою і наливаючи в неї чисту питну воду. Ви здивуєтеся, наскільки часто почне пити ваша кішка, коли ви постараєтеся і будете змінювати їй воду 1-2 рази в день.[6]
  • Вживання консервів допомагає зберігати рівень рідини в організмі, що є важливим, щоб уникнути частих інфекцій сечовивідних шляхів, настільки поширених серед домашніх кішок.
 • Feed Cats Step 14.jpg 3 Рідше годуєте делікатесами. Покупні котячі ласощі або делікатеси для людей, як тунець або консервований лосось, ідеальні для прикорму вашої кішки, але в рідкісних випадках. Ласощі повинні залишатися ласощами. Висококалорійні закуски не повинні бути основою годування вашої кішки. Делікатеси можуть складати не більше 5% від усього споживання їжі кішкою.[7]
 • Feed Cats Step 15.jpg 4 Вивчіть шкідливі види котячої їжі. Згодовування кішці залишків вечері є одним з великих переваг утримання домашнього улюбленця. На жаль, не вся їжа людей підходить кішкам. Дізнайтеся, яка їжа може завдати шкоди вашому вихованцеві.[8] Важливо не допускати годування кішки наступними продуктами:
  • Молоко. Це загальне оману, що кращим кормом для кішки є миска з молоком. Всі кішки люблять молочні продукти, але вони не переробляють лактозу, тому вам доведеться прибирати жахливі безформні маси в котячому туалеті, якщо ви настоите на годуванні молоком. В молоці немає такої кількості харчової цінності, що б виправдовувало котячу любов до цього продукту.
  • Здобне тісто. Сира здоба на живих дріжджах небезпечна для споживання кішками, так як може викликати проблеми з травленням після її збільшення в животі.
  • Шоколад. У кішок немає інтересу до вживання шоколаду, але, як і для собак, отруєння шоколадом цілком реальна і небезпечна ймовірність. Тримайте шоколад в недоступному для кішки місці, якщо вона ласун.
  • Продукти з цвіллю. Собаки їдять все, незважаючи на те, наскільки сильно воно цвіле. Кішки, на щастя, в цьому більш перебірливі. Треморгенные мікотоксини, які утворюються на молочних продуктах (чого в принципі повинні уникати кішки) особливо небезпечні для кішок.
  • Цибулю і часник. Цибулю в будь-якому вигляді небезпечний для споживання кішками. Цибуля, часник, цибулю, зелену цибулю та інші представники цього сімейства можуть викликати у котів анемію та інші захворювання крові.
 • Частина 4 з 4: Приготування домашньої їжі для кішок

 • Feed Cats Step 16.jpg 1 Заощаджуйте і регулюйте поживність, готуючи домашню їжу у великих кількостях. Найпопулярніший спосіб приготування домашньої їжі для свого вихованця – з фаршу домашньої курки або кролика разом з кістками з введенням вітамінних добавок. Цю суміш можна заморожувати у великих кількостях, відокремлюючи необхідне на тиждень.
  • Деякі кішки особливо задоволені домашньою їжею, сирої або приготованої, а інших кішок треба вмовляти. Якщо ви сподіваєтеся змінити дієту вашої кішки, робіть це поступово, повільно вводячи невелику кількість нової їжі протягом декількох днів.
  • Цей метод приготування їжі для вашої кішки стає особливо вигідним, якщо ви утримуєте кілька кішок. Незважаючи на дорожнечу сирого м'яса, купівля курки у великих обсягах в довгостроковій перспективі економить кошти і позначається на поліпшенні здоров'я вашої кішки, особливо якщо ви вже купуєте для неї дорогі консерви.
 • Feed Cats Step 17.jpg 2 Передбачте годування кішок невеликою кількістю сирого м'яса. Це прийнятно годувати кота сирим м'ясом? Відповідь коротка: іноді. Є нормальним корм для кішок, що складається з невеликої кількості сирого чи вареного м'яса птиці, поки воно свіже і без бактерій. Ніколи не годуйте вашу кішку старим або тухлим м'ясом і завжди доповнюйте м'ясну дієту кальцієм і іншими вітамінами, необхідними для котячого здоров'я.
  • Зараз дуже багато суперечок навколо останніх тенденцій в годівлі домашніх кішок сирим м'ясом кролика, індички і курки. Деякі стверджують, що годування тварин сирим м'ясом підвищує ризики бактеріальних інфекцій і зараження паразитами, а інші виступають проти теплової обробки м'яса з-за подальшої втрати ним поживних властивостей. У підсумку господарі кішок сходяться на думці, що кішки споживали сире м'ясо протягом століть. Кішки є м'ясоїдними тваринами.[9]
  • Якщо ви впевнені в джерелі походження м'яса, ви можете бути більш впевненим, що м'ясо не буде містити хвороби або паразитів. Вивчіть довколишні місця для знаходження постачальника м'яса, яким можна довіряти, якщо ви хочете годувати свого вихованця сирим продуктом або частково готувати м'ясо, щоб бути впевненим.
 • Feed Cats Step 18.jpg 3 Годуєте свою кішку м'ясом з курячого стегна. Кішки, як правило, особливо зацікавлені темним м'ясом птиці, а т. к. курячі стегна – найдешевший варіант, це робить їх вигідною і здорової заміною консервованих продуктів, які ви можете швидко і легко приготувати в домашніх умовах.
  • Якщо ви можете, то спробуйте купити курку без органічних антибіотиків у оптових продавців (як Whole Foods 4 Pets). Іноді ви можете купувати перемелене м'ясо для тварин у вигляді сумішей і додавати вітаміни, щоб внести здоровий компонент, або ви можете купити м'ясо самі і подрібнити його, як захочете.
  • М'ясорубка коштує дорого, але, в кінцевому підсумку, вона заощаджує час і гроші в довгостроковій перспективі, якщо ви виготовляєте багато корму для кішок. Це займає багато часу, щоб подрібнити всю курку. Крім того, за допомогою м'ясорубки ви можете робити ковбаски власного виготовлення і приготувати домашні страви з подрібненим м'ясом для себе.
 • Feed Cats Step 19.jpg 4 Використовуйте кістки як джерело кальцію. Тварини не можуть існувати на одному лише м'ясі. Подрібнюючи близько 3/4 кісток курки в процесі приготування їжі для тварин, можете бути впевнені, що ваша кішка отримає необхідний кальцій, або додайте декілька столових ложок кісткового борошна, щоб переконатися, що у вашого вихованця будуть сильні кістки і зуби.
 • Feed Cats Step 20.jpg 5 Приготуйте вітамінні суміші. Гарною ідеєю для вашої суміші м'яса і кісток буде додати додаткові вітаміни і мінерали, щоб тримати вашу кішку в тонусі. Розмішайте добавку в склянці води і додайте в свою м'ясну суміш перед заморожуванням. На додаток до білків і кальцію, також слід додати:
  • Вітаміни Е і групи В у комплексі
  • Риб'ячий жир
  • таурин
  • йодовану сіль
 • Feed Cats Step 21.jpg 6 Складіть правильні пропорції для оптимальної поживності. Щоб створити велику партію корму для кішок, ви можете слідувати основним рецептом для того, щоб кішці сподобався смак, і вона отримала всі поживні речовини, необхідні для її здоров'я. Змішайте м'ясо з вітамінною сумішшю в наступних пропорціях перед поділом на порції і заморозьте в герметичних контейнерах:
  • 1,5 кг меленого або дрібно нарізаного м'яса курки, сирого, напів-готового або приготованого
  • 7 столових ложок кісткового борошна (не додавати, якщо перемелювали м'ясо разом з кістками)
  • 2 яйця, приготованого разом з м'ясом
  • 2000-5000 мг риб'ячого жиру
  • 1500-2000 мг таурину
  • 50 мг вітаміну В у комплексі
  • 250 мг вітаміну E
  • 1 столову ложку йодованої солі
  • 1 стакан води
 • Поради

  • Будьте впевнені в тому, що у кішок завжди є вода.
  • Очищайте миску кішки частіше, бажано щодня.
  • Якщо ви помітите, що кішка їсть траву, не турбуйтеся про це. Деякі кішки і собаки вживають траву для поліпшення травлення або виклику блювоти, у разі болю в животі.
  • Ніколи не давайте кішці те, чого вона не хоче, і не змушуйте її насильно.

  Попередження

  • Не давайте кішкам шинку або свинину, що викличе у них розлад в животі, від чого вони захворіють або помруть.
  • Не перегодовуйте кішок ласощами, це робить їх товстими, і вони можуть недоотримати білки.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.vet.cornell.edu/fhc/health_resources/brochure_feedingcat.cfm
 • ^ http://www.catinfo.org/?link=makingcatfood
 • ^ http://www.catster.com/cat-food/how-much-should-i-feed-my-cat
 • ^ http://www.aspca.org/pet-care/cat-care/nutrition-tips-kittens
 • ^ http://www.aspca.org/pet-care/cat-care/feeding-your-adult-cat
 • ^ http://www.catinfo.org/docs/Feeding Your Cat - 4 pages 11-13.pdf
 • ^ http://www.aspca.org/pet-care/cat-care/feeding-your-adult-cat
 • ^ http://www.aspca.org/pet-care/virtual-pet-behaviorist/cat-behavior/foods-are-hazardous-cats
 • ^ http://www.catinfo.org/?link=makingcatfood#Raw vs Cooked
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?