Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як годувати гуппі

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Годування дорослих особин

 • Feed Guppies Step 1 Version 2.jpg 1 Купуйте пластівчастий корм, призначений для тропічних риб. Ви можете придбати пластівчастий корм в зоомагазині або в магазині для рибок, щоб використовувати в якості основного, щоденна харчування. У той час як гуппі можуть з'їсти пластівці будь-якого виду, все ж краще корми високої якості, що містять білок та речовину рослинного походження. Пластівці, призначені для тропічних риб, часто включають природні кольори-підсилювачі, які зроблять ваші гуппі яскравіше і яскравіше.[1]Не купуйте гранульований корм, так як буде складно або неможливо його вживати маленькими ротиками гуппі.
  • Якщо ви купуєте велику кількість пластівчастого корму, який будете використовувати довше одного місяця, заморозьте його частково, щоб зберегти поживні речовини. Розморозьте за пару днів до годування другу частину корму.
 • Feed Guppies Step 2 Version 2.jpg 2 Годуєте гуппі щіпка пластівців раз або двічі в день. Киньте невелику щіпку у воду, спостерігайте як їдять гуппі. Вони повинні закінчити через 30-60 секунд, і, звичайно, не довше кількох хвилин.[2][3] Вирішувати вам, годувати гуппі раз або двічі на день, до тих пір, як ви даєте певну кількість. Легко нагодувати гуппі великою кількістю корму, і важко годувати малими порціями.
  • Гуппі будуть продовжувати їсти і шукати їжу навіть якщо вона їм не потрібна. Не перегодовуйте рибку, навіть якщо вона голодна. Насправді, гуппі активно шукають їжу, тим самим запобігаючи скупчування її залишків та забруднення води.
 • Feed Guppies Step 3 Version 2.jpg 3 Замініть пластівчастий корм на більш живильний раціон. У той час як гуппі виживають тільки на пластівцях, живий або заморожений корм, або рослини підходять для доповнення пластівчастого раціону. Замінюйте пластівці кожні 2-7 дня з невеликою кількістю живого корму, який гуппі можуть доїсти за хвилину. Будь-який корм з нижче перерахованого можна знайти в зоомагазині:
  • Дрібні креветки містять в основному білок, є ідеальної добавкою, якщо ваш пластівчастий корм з високим вмістом рослинного змісту і низьким вмістом білка (40%) ).[4]Вони доступні у продажу живі, заморожені або у вигляді пластівців.
  • Мотиль або личинки комарів хороше ласощі, яке ви можете самостійно зловити, опустивши сачок в ставок. Зберіть личинки комарів, до тих пір, поки вони не вилупилися в комарів. Дощові черви також підійдуть, але ви повинні їх поділити і промити до годування гуппі.[5]
  • Годуйте рибок лушпинням гороху, подрібненим листям салату або дрібно нарізаними огірками особливо, якщо їх пластівчастий корм з високим вмістом тваринного протеїну і низьким вмістом рослинного білка.
 • Feed Guppies Step 4 Version 2.jpg 4 Уникайте черв'яків трубочник і живих дафній. Існують безліч видів корму для риби, і співробітники зоомагазинів або інші власники гуппі можуть рекомендувати інші види ласощі. Тим не менш, ви повинні намагатися уникати трубочников і дафній, навіть якщо вам їх радили. Навіть якщо гуппі з'їдять їх з великим бажанням, іноді черв'яки трубочника містять смертельні бактерії. Живі дафнії у великій кількості несуть шкоди, вживаючи в кількості весь кисень в акваріумі, але їх. як правило, дорожче і важче розводити, ніж інший живий корм.[6]
 • Feed Guppies Step 5 Version 2.jpg 5 Спостерігайте за ознаками переїдання. Так як у гуппі маленькі шлунки, вони можуть з'їсти за наявності велика кількість корму, переїдання є поширеним явищем. Якщо ви помітили будь-яку з наступних ознак, зменшуйте кількість або частоту годування. Деякі власники гуппі годують їх 6 днів в тиждень, даючи сьомий день голодування, в інтересах їх здоров'я.
  • Ниточка екскрементів, що звисає позаду рибки є ознакою забитого кишечника від переїдання.[7]
  • У дорослих самців гуппі з'являється «животик» або опукла грудна клітка, якщо у них досить калорійна дієта. Зменшуйте кількість їжі і замініть жирний корм, як мотиль або мелконарезанное яловиче серце з знежиреної шинкою.
  • Якщо ваш акваріум каламутніє і часто стає брудним, цьому можуть бути причиною надмірне харчування і відходи. Як правило, вам необхідно міняти приблизно 20-30% води в акваріумі приблизно раз в 1-2 тижні, або більш часто для переповненого рибками акваріума.
 • Feed Guppies Step 6 Version 2.jpg 6 Подумайте про перерві годування рибок протягом тижня. Здорові, дорослі гуппі можуть обійтися без їжі тиждень, якщо ви не застосовували раніше таку дієту, тому, якщо вам потрібно відлучитися на кілька днів, просто не годуйте їх. Для більш тривалої поїздки рекомендується дотримувати наступні дії:[8]
  • Використовуйте автоматичний дозатор подачі корму, щоб годувати з регулярними інтервалами. Переконайтеся, що буде поставлятися достатню кількість їжі протягом всього вашої відсутності, встановіть дозатор, що буде випускати корм один або два рази в день.
  • Перевірте кормової дозатор або гелевий дозатор перед від'їздом. Ці блоки сухого або гелевого корми залишаються в баку і повільно витрачаються. Однак, блоки сухого корму можуть викликати небезпечну хімічну реакцію, в той час як з гелевим кормом це не допускається. Спробуйте різні методи за пару днів до від'їзду, щоб бути впевненим, що не виникне ніяких проблем.
  • Попросіть друга або сусіда годувати їх звичайним хлопьевидным кормом раз в два-три дні. Так як недосвідчені товариші можуть дати відразу велику кількість корму, краще всього помістити кожну дрібку корму в коробочку для таблеток або іншу ємність із зазначенням обов'язкових днів годування на ній. Поясніть товаришеві, що перегодовування може погубити ваших гуппі.
 • Метод 2 з 2: Догляд та годування мальків гуппі

 • Feed Guppies Step 7 Version 2.jpg 1 Підготуйте окремий акваріум для розведення мальків. Малькам гуппі необхідно окреме харчування від дорослих особин, і вони повинні бути для безпеки відокремлені.[9] Підготуйте 20 літровий акваріум, переконайтеся, що в ньому все необхідне для виживання гуппі. Як і в будь-якому акваріумі, початкова стадія циклу підготовки акваріума, важливий процес до запуску риби.
 • Feed Guppies Step 8 Version 2.jpg 2 Розділіть ваш акваріум на дві секції з допомогою мережі для розведення. Ви можете придбати в зоомагазині. Тільки що вилупилися мальки можуть проникати крізь отвори в сітці, і рятуватися від рибки-матері, яка може з'їсти їх.
  • Якщо не хочете купувати сітку або не впевнені якого розміру отвори в сітці повинні бути, ви можете захистити мальків, посадивши кілька акваріумних рослин для їх укриття.
 • Feed Guppies Step 9 Version 2.jpg 3 Перемістіть вагітних самок в акваріум для розведення, до того, як вони народили. У самок з'являється темна пляма на черевці, яке стає темніший, коли запліднені яйця в животі. Яйця розвиваються в ній протягом 21-30 днів, її живіт стане більше і темніше.[10] Перенесіть самку назад в основний акваріум, як тільки помітили, що вона народила, так як вона конкурує з мальками за їжу або може спробувати з'їсти їх.
  • Якщо ви розводите гуппі на продаж або виводите специфічні особливості, наведіть самця і самку, яких хочете розмножити, в акваріум перед тим, як самка завагітніє. Поверніть самця тому, як тільки помітите темне плямочка у самки. Зверніть увагу, що самки гуппі можуть зберігати сперму протягом кількох місяців, так що у дорослої рибки, яку ви придбали, яйця можуть бути запліднені не у вашому акваріумі, а протягом перших приплодів.
 • Feed Guppies Step 10 Version 2.jpg 4 Підготуйте спеціальний корм для мальків. У мальків гуппі крихітні ротики і більша потреба в білку, тому вони повинні бути відокремлені від дорослих особин. Нехай спеціальне харчування буде готове до їх народження і включає в себе як білок, так і рослинний корм. Раціон з високим вмістом білка може бути складений з дрібної артемії, дрібний мотиль, дрібно порублено яловиче серце, або змішаний яєчний жовток з водою.[11]Рослинний корм можна використовувати в меншій кількості, і може приймати форму інфузорій (мікроскопічні організми, у водоймі зеленого кольору), свіжий, дрібно нарізаний темно-зелений салат, або невеликі шматочки вареного шпинату.[12][13]
  • Не годуйте їх дорослими артеміями, поки мальки не підросли, так як артемії залишаться недоторканими, вони занадто великі для мальків.
 • Feed Guppies Step 11 Version 2.jpg 5 Годуєте мальків кілька разів в день. У зростаючих мальків енергії витрачається більше, ніж у дорослих гуппі, так як у них маленькі шлунки, годуйте їх невеликою кількістю 6 разів на день. [14]Якщо вода стає брудною чи мутною, не дивлячись на часті заміни води, зменшуйте кількість корму і переконайтеся, що розмір корм для мальків підходящий.
 • Feed Guppies Step 12 Version 2.jpg 6 часто Міняйте воду в невеликих кількостях. Як тільки народилися ваші мальки, міняйте 10% або менше води кожні кілька днів, замість того щоб створювати стресову для них ситуації, заміни великої кількості води раз в 2 тижні. [15]Мальки особливо вразливі до змін води, і висока частота годування може бути причиною швидкого накопичення відходів.
 • Feed Guppies Step 13 Version 2.jpg 7 Поступово знижуйте частоту годування мальків. Приблизно через 2 місяці, мальки повинні значно зрости, і необхідність їх годівлі стане 3-4 рази в день. Приблизно через 4-5 місяців, вони можуть перейти на дорослий раціон, і годування буде достатньо 1-2 рази в день. Ви можете змінювати раціон повільно підвищуючи різноманітність мальків, що харчуються пластівцями, поступово замінюючи одне харчування на різновиди пластівчастого корму. Різні види і окремі особини будуть рости з різною швидкістю, проте, і ви не поспішайте переміщати їх у резервуар з дорослими особинами, поки вони не досягнуть приблизно одного розміру.
  • Ви можете переходити на їжу більшого розміру, на дорослих особин артемії, якщо ваші гуппі ростуть з хорошою швидкістю. Зберігайте корм мальків у гарному якості, однак, стежте за тим, щоб вони пробували і новий корм.

 • Поради

  • Самець легко розпізнається за наявності загостреного плавника у підстави риби, близько ануса. У самок гуппі більш округлий плавець, зокрема коли вони запліднені, у них видніється темне плямочка на черевці, що говорить про наявність яєць.[16]
  • Намагайтеся, щоб мальки не шукали свій корм. Кидайте корм прямо над ними. Але для дорослих особин в цьому немає необхідності, вони повинні активно плавати в пошуках їжі.

  Попередження

  • Перед тим, як годувати живим кормом гуппі, що не згадувалося в цій статті, досліджуйте тип цього корму в інтернеті, щоб знати про можливість бактеріального забруднення, що може пошкодити або знищити ваших гуппі.

  Джерела і посилання

 • ^ http://guppyfishcare.com/guppy-food/
 • ^ http://guppyfishcare.com/guppy-food/2/
 • ^ http://www.aquaticcommunity.com/livebearer/guppy.php
 • ^ http://www.guppies.com/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=43
 • ^ http://www.guppies.com/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=43
 • ^ http://www.guppies.com/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=43
 • ^ http://guppyfishcare.com/guppy-food/2/
 • ^ http://www.fishchannel.com/freshwater-aquariums/aquarium-care/taking-a-vacation.aspx
 • ^ http://www.drsfostersmith.com/pic/article.cfm?aid=1294
 • ^ http://small-pets.lovetoknow.com/gestation-period-guppies
 • ^ http://www.drsfostersmith.com/pic/article.cfm?aid=1294
 • ^ http://www.guppies.com/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=43
 • ^ http://www.tfhmagazine.com/details/articles/back-to-the-basics-breeding-guppies.htm
 • ^ http://www.buzzle.com/articles/guppy-fry-care.html
 • ^ http://www.aquaticcommunity.com/livebearer/notso.php
 • ^ http://www.guppies.com/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=79
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?