Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати інструмент «Клонування» в Adobe Photoshop

Рекламний блок

Кроки

 • Use the Cloning Tool for Photoshopping Step 1.jpg 1 Відкрийте зображення, яке ви хочете змінити в графічному редакторі і виберіть інструмент «Клонування» (в Adobe Photoshop це значок штампа). Ретельно вибирайте, яка частина зображення повинна бути клонована.
 • Use the Cloning Tool for Photoshopping Step 2.jpg 2 Натисніть на зображення і збільшіть його десь на 200-300%, сконцентрувавши увагу на тій частині, де ви хочете клонувати свої пікселі. Це робиться не тільки для того, щоб мати краще уявлення про дрібних деталях, але також, щоб переконатися, що ви буде працювати на певної області фотографії. Виберіть пікселі, які ви хочете клонувати з цієї області. Adobe Photoshop це робиться, утримуванням клавіші Alt / Option при виборі підходящої області зображення. Вибирайте область, яка знаходити поруч з тією частиною зображення, яку ви хочете приховати, щоб кольори і візерунки відповідали один одному наскільки це можливо. Наприклад, щоб клонувати людину, що стоїть перед стіною, скористайтесь прилеглої текстурою стіни.
 • Use the Cloning Tool for Photoshopping Step 3.jpg 3 Починайте клонування з більш простих областей, таких як рівномірні ділянки неба або темні текстури. Використовуйте збільшення, а потім натисніть на область, щоб клонувати її частину, яка буде приховувати іншу частину. Зробіть невеликі штрихи і не поспішайте на більш складних ділянках. Час від часу зменшуйте зображення, приводячи його в нормальний вигляд, щоб побачити прогрес роботи, так як дуже важко виявити помилки на збільшеної частини зображення. Якщо ви щось пропустили, натисніть кнопку «Відміна» (Ctrl Z).
 • Use the Cloning Tool for Photoshopping Step 4.jpg 4 Не поспішайте під час роботи. Експериментуйте з клонуванням конкретних деталей на зображенні, вибираючи ділянки, які знаходяться далі від клонованої області. Наприклад, при клонуванні конкретної деталі, потрібно підібрати відповідну деталь від іншої частини зображення, щоб запобігти появи однакових поспіль предметів. Зверніть особливу увагу на тонкі лінії і хребти гір, клонувати їх з аналогічних областей, коли це можливо.

 • Поради

  • Зберігайте зображення частіше, особливо, коли ви зробили успішне клонування. Це також гарна ідея, щоб зберегти робочий файл під іншим ім'ям, так що б оригінальне зображення завжди було доступно.
  • Для того, щоб текстуровані області виглядали природно, виберіть клонування області випадково і скористайтеся різними прилеглими текстурами. Якщо ви використовуєте завжди одну і ту ж область, то ви створите повторюваний візерунок у клонованої області і це буде дуже помітно.
  • Клонування завжди виконується в першу чергу. Залиште всі інші зміни на потім: розмір, колір, фільтрація і так далі. Це допоможе приховати будь-які помилки або дефект у зображенні.
  • Використовуйте м'яку пензлем, щоб змішати м'які текстури більш природно і використовуйте жорстку кисть для дуже специфічних текстур. Крім того, ретельно вибирайте розмір кисті. Використовуйте кисть меншого розміру для текстур і трохи велику кисть для однорідних областей. Знову ж таки, не поспішайте!

  Попередження

  • Ви повинні бути обережні при редагуванні зображення людей чи місць. Помилкові уявлення людей можуть призвести до судових позовів і навіть до тюремного ув'язнення!

  Що вам знадобиться

  • Програма редагування зображень, наприклад, Adobe Photoshop, Paint Shop Pro або GIMP.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?