Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити всю свою особистість

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: Закладання основи

 • Change Your Whole Personality Step 1 Version 2.jpg 1 Напишіть свій план. Це дія в два підходу: що ви хочете змінити і яким ви хочете стати. Ви не зможете отримати одне без іншого. Досягнення вимагає величезних зусиль, вам потрібно буде знати, який бій вибирати, перш ніж почати.
  • Як ваш прогнозований новий характер сприятиме вашому розвитку як особистості? На даному етапі багато людей приходять до висновку, що потрібно зміна не особистості, а швидше однієї маленької звички, яка чинить негативний вплив на ваше взаємодія з іншими людьми. Досить малого?
  • Якщо є хтось, на кого ви хотіли б більше походити, распознайте, чого ви хочете наслідувати. Не потрібно просто дивитися на людину і говорити: "Так, я хочу бути таким". Зрозумійте, що саме ви захоплюєтеся тим, як ця людина справляється з різними ситуаціями? Манера говорити? Манера ходити або рухатися? Що ще більш важливо, який це робить внесок у добробут цієї людини?
 • Change Your Whole Personality Step 2 Version 2.jpg 2 Розкажіть кому-небудь. Одна з причин, чому Анонімні Алкоголіки настільки успішні, тому що ви виносите назовні те, про що зазвичай не говорять. Якщо хтось ще стимулює вашу відповідальність, то ви отримуєте зовнішню мотивацію, яку іншим чином не отримали б.
  • Поговоріть з одним про те, чого ви хочете досягти. Якщо ви довіряєте людині, то він зможе підштовхнути вас в правильному напрямку (або буде говорити вам, що ви смішні, або не дасть вам зійти з шляху). Додаткова сила мозку і пара очей на більшій відстані від картини, якщо хочете, допоможе вам зрозуміти, як варто себе вести, і яке враження ви справляєте.
 • Change Your Whole Personality Step 3 Version 2.jpg 3 Встановіть систему винагороди. Це може бути що завгодно. Все що завгодно. Це може бути така дрібниця, як переміщення скляних кульок з однієї кишені в іншу, або таке велике, як відпустка. Що б це не було, зробіть це вартим для вас.
  • Та встановіть контрольні точки на ній. Якщо ви підійдете до тій симпатичній дівчині і зможете хоч щось сказати – чудово! Це вже щось. Якщо на наступному тижні ви підійдете до неї і зможете розповісти цілий анекдот – здорово! Нагороджуйте себе за все, це ж складне завдання.
 • Метод 2 із 5: Зміна моделі мислення

 • Change Your Whole Personality Step 4 Version 2.jpg 1 Не вішайте на себе ярлик. Коли ви думаєте про себе як про соромливого і замкнутому людину, ви використовуєте це як опору. Чому ви не йдете на ту вечірку в п'ятницю? ...Ось саме. У вас немає причин. Коли ви перестаєте рахувати себе тим чи іншим чином, світ відкриється вам.
  • Ви постійно змінюєтеся. Якщо ви думаєте про себе як про ботаніки, то можете виявити, що у вас є ці характеристики. Але якщо ви зрозумієте, що ви постійно росте і змінюєтеся, то ви зможете відкритися можливостям, які надихають це зростання, можливостей, від яких ви інакше ухилилися б.
 • Change Your Whole Personality Step 5 Version 2.jpg 2 Припиніть мислити "незмінними" поняттями. Так само як і з ярликами, припиніть думати тільки в чорно-білих тонах. Хлопці це не страшно, авторитет це не зло, а від підручників дійсно є користь. Як тільки ви зрозумієте, що саме ваше сприйняття речі визначає її для вас, ви побачите більше можливостей і, отже, більше варіантів поведінки.
  • Деякі люди розглядають деякі риси як "незмінні", і це в значній мірі впливає на їх поведінку. Протилежністю цьому буде мислення "зростання", при якому дивиться вважає риси податливими і постійно мінливими. Ці способи мислення розвиваються ще в ранньому дитинстві і можуть значно впливати на особистість. Якщо ви вважаєте, що речі "незмінні", то ви не вірите, що можете їх змінити. Яким ви бачите світ? Це може визначити те, як ви бачите себе у відносинах, як ви вирішуєте конфлікти, і як швидко ви оговтується після невдач.
 • Change Your Whole Personality Step 6 Version 2.jpg 3 Проженіть негативні думки. Просто припиніть. Краса вашого розуму в тому, що він є частиною вас і, отже, ви його контролюєте. Якщо ви зловили себе на думці "О, Боже, я не можу, не можу, не можу, не можу", то ви, напевно, і не зможете. Коли починає говорити цей голос, заткніть його. Він не принесе вам ніякої користі.
  • Надягніть на зап'ясті гумовий браслет і шльопати їм, коли починаються погані думки.Change Your Whole Personality Step 6Bullet1.jpg
  • Коли з'являється голос, нехай він говорить голосом Дональда Дака. Його буде набагато важче приймати всерйоз.Change Your Whole Personality Step 6Bullet2.jpg
  • Тримайте голову високо. У буквальному сенсі. Зміна мови тіла може фактично змінювати те, як ви себе почуваєте, і, отже, думаєте.
 • Метод 3 із 5: Зміна моделей відчуттів

 • Change Your Whole Personality Step 7.jpg 1 Підробляють, поки не створите. Є вислів в дзен-буддизмі, що потрібно виходити через двері. Якщо ви хочете стати менш сором'язливим, підходите до людей і розмовляйте з ними. Якщо ви захоплюєтеся тими, хто багато читає, почніть читати. Просто занурюйтеся. У людей є погані звички, але є способи їх змінити.
  • Ніхто не повинен знати, що глибоко всередині ви відчуваєте, що ви до смерті переживаєте. Знаєте чому? Тому що досить скоро це пройде. Розум має чудову здатність адаптуватися. Те, що колись пускало тремтіння по спині, по проходженні достатнього періоду часу стане старої улюбленої капелюшком.
 • Change Your Whole Personality Step 8.jpg 2 Прикиньтеся іншою особистістю. Добре, метод гри чужої ролі отримав погану репутацію, але якщо Дастін Хоффман зробив це, то й нам теж можна спробувати. За допомогою цього методу ви повністю поринаєте в когось іншого. Це не ви, це нове створення, яким ви намагаєтеся бути.
  • Це 24/7. Ви повинні переймати звички цього нового персонажа у будь-якій ситуації. Як він сидить? Як вираз його обличчя в спокійній ситуації? Що його турбує? Як він вбиває час? З ким він асоціюється?
 • Change Your Whole Personality Step 9.jpg 3 Виділіть час для примх. Гаразд, говорити вам, щоб ви повністю відмовилися від того, ким ви є, і перейняли нову персону просто силою думки і звички, це смішно. Ви ніяк не зможете дотримуватися її 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Тому надайте собі відведений час, щоб відчувати себе як хочете.
  • Якщо в п'ятницю ви влаштовуєте вечірку, яку ви жахливо боїтеся, скажіть собі, що в п'ятницю ввечері або в суботу вранці ви виділите 20 хвилин тільки того, щоб повністю потурбуватися про це. 20 хвилин абсолютної нелогічності і непродуктивності. Але крім цього нічого. Дотримуйтесь цього. Знаєте, що станеться? В кінцевому підсумку ви виявите, що вам взагалі вже і не треба приділяти цьому час.
 • Метод 4 із 5: Зміна моделей поведінки

 • Change Your Whole Personality Step 10.jpg 1 Киньте себе в нові умови. У самому справі, єдиний спосіб побачити зміни в собі це додати щось нове в своє життя. Щоб зробити це, вам потрібно буде перейняти нові моделі поведінки, нових людей і нові види діяльності. Ви не можете робити одне і те ж знову і знову і чекати різних результатів.
  • Почніть з малого. Вступіть в клуб. Отримаєте роботу за межами своїх умінь і навичок. Почніть читати про це. До того ж, не повертайтеся до старих умов. Ви ж не хочете проводити час з людьми, які роблять протилежне тому, чого ви намагаєтеся досягти.
  • Поставте себе в такі умови. Якщо ви боїтеся павуків, зайдіть в кімнату, де є один. День за днем на сантиметр ближче до нього. В кінцевому підсумку ви будете сидіти поруч з ним. Ще пізніше, ви будете тримати його. Постійний вплив притупляє відчуття страху в мозку. Тепер візьміть "павуків" і замініть їх тим, що є вашою метою.
 • Change Your Whole Personality Step 11.jpg 2 Ведіть щоденник. Вам буде необхідно досить сильне почуття самосвідомості, щоб не зійти з шляху. Ведення щоденника допоможе розібратися з думками і проаналізувати, як ви справлялися з цією зміною. Запишіть, що працювало, а що ні, щоб точно налаштувати свій метод.
 • Change Your Whole Personality Step 12 Version 2.jpg 3 Скажіть "так". Якщо вам важко кинути себе в нові умови, думайте про це так: припиніть відмовлятися від можливостей. Якщо ви бачите знак, який раніше вважали нецікавим, то подивитеся ще раз. Якщо друг попросить вас зробити щось, про що ви абсолютно нічого не знаєте, погоджуйтеся. Ви станете набагато краще в цьому.
  • Але не забувайте приймати безпечні рішення. Якщо хтось просить вас піти стрибати з обриву, не робіть цього. Використовуйте свій мозок.
 • Метод 5 із 5: Додавання останніх штрихів

 • Change Your Whole Personality Step 13 Version 2.jpg 1 Приоденьтесь. Добре, одяг не робить людину, але вона може допомогти вам з правильним уявним настроєм. Хоча це зовсім не змінює вашу особистість, це може служити вам нагадуванням про особу, якій ви намагаєтеся стати.
  • Це може бути така дрібниця, як капелюх. Якщо є щось, що вказує на цю нову особистість, тримайте це в полі зору. Так більш імовірно, що ви залишитеся в гармонії з самим собою і знизите когнітивний дисонанс.
 • Change Your Whole Personality Step 14 Version 2.jpg 2 Переймайте звички. Одягу і моделі мислення може бути недостатньо. Подумайте про те, що робила б ця нова особистість, і робіть це. Буде вона прагнути до соціальної взаємодії? Триматися осторонь від соціальних медіа? Читати економічний журнал? Що б це не було, робіть це.
  • Це не завжди має бути щось велике – дрібниці теж працюють. Мала б вона рожеву сумочку? Слухав би він конкретну групу? Увійдіть в образ як можна більше.
 • Change Your Whole Personality Step 15.jpg 3 Обоснуйтесь. Тепер, коли ви придбали ці нові звички і, мабуть, нових друзів та нові заняття, ви можете відчувати себе трохи обмеженим. Зараз важливо прийняти себе, ким би ви не були і де б не перебували. Вцепитесь нігтями і вирішите, що ви залишаєтеся.
  • Психологічно викорінювати себе ризиковано. Якщо у вас вийшло, вам, можливо, буде потрібно час, щоб відчути, що ви по-справжньому "ви". Розслабтеся. Це почуття прийде, якщо ви будете підтримувати своє бажання близьким до свого добробуту.
 • Change Your Whole Personality Step 16 Version 2.jpg 4 Подумайте про свою нової особистості. Чи справді ви досягли того, чого хотіли досягти? Чи думають про вас люди більш позитивно тепер, коли ви дієте і одягаєтеся по-іншому? Чи готові ви пожертвувати собою заради імітації ідеальної людини?
  • Багато людей на даному етапі зрозуміють, що їм потрібна не зміна особистості, а прийняття того, ким вони є, і готовність намагатися поліпшити себе замість приховування під штучним чином, що вони беруть на себе на публіці.
 • Поради

  • Не турбуйтеся, якщо ви не змінитеся відразу ж, це займе деякий час.
  • Якщо ви думаєте, що ви не можете змінити те, ким ви є, за батьків або інших людей у своєму житті, мене в дрібницях. Постинаєте звички, які вам не подобаються, і введіть нові. Якщо мама чи тато запитає, що сталося, поясніть їм, що з вашої самооцінкою все в порядку, що ви просто намагаєтеся відчувати себе більш комфортно з самим собою.
  • Міняйтеся повільно. Різка зміна може спровокувати питання. Зверніться до своєї проблеми і працюйте з цією областю. З часом це стане природним.
  • Пам'ятайте, що вам не потрібно змінювати свою суть, щоб подобатися людям. Важко приймати себе таким, який є, особливо коли ви в поганому настрої, але любите себе. Тоді й інші зможуть.
  • Почніть влітку і тоді восени люди побачать нової вас.
  • Ніколи не міняйте свою суть тільки тому, що ви не подобаєтеся іншим. Якщо ви ботан, не ставайте красунечкою тільки тому, що вони "круті". Погляньте на групу справжніх готовий у своїй школі. Усі вони стоять і сміються над милашками і жартують про те, як хулігани школи будуть працювати на них в один прекрасний день.

  Попередження

  • Зрозумійте, що якщо ви зробите радикальні зміни у своїй особистості, новий ви можете не сподобатися своїм друзям.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?