Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як дисциплінувати кішку

Рекламний блок

Кроки

 • Discipline Cats Step 1.jpg 1 Встановіть теплі люблячі стосунки з вашою кішкою. Це не так складно. Важливо встановити добрі відносини з вашою кішкою з самого початку, щоб вона поважала вас, хотіла догоджати вам і слухатися вас.
  • При першій зустрічі зі своїм кошеням, приділіть йому багато уваги. Витратьте час на обійми, розмовляйте з ним і гладьте його, а також давайте частування.
  • Допоможіть кошеняті освоїтися на новому місці. Коли ви заводите нового друга, йому потрібно кілька днів, щоб звикнути до нової лякаючою обстановці. Дайте йому час, щоб обнюхати нові меблі, сховатися під ліжко, якщо необхідно перевірити, що зовні, якщо ви потім будете відпускати його на вулицю. Якщо кошеня перший час веде себе обачно, вкрай важливо приділяти йому достатньо уваги, але не налякайте його ще сильніше.
  • Підготуйте всі необхідні пристосування для кошеняти. Коли кошеня з'явиться у вашому будинку, там вже повинні стояти: котячий лоток, їжа, миска з водою, когтедралка та іграшки - так, кошеня швидше освоїться на новому місці.
 • Discipline Cats Step 2.jpg 2 Знайте свою кішку. Вкрай важливо привчати кішку до дисципліни з раннього віку, тому що всі погані звички починаються саме в цей час; витратьте деякий час, щоб визначити, з ким ви маєте справу. Існує набір факторів, які можуть вплинути на поведінку вашої кішки. Нижче наведені деякі важливі фактори, які слід врахувати:
  • Потреби кошеня. Якщо ви завели нового кошеня, будьте впевнені, він буде буйним, цікавим ... і непередбачуваним. Потрібна значна кількість часу, щоб кошеня зрозумів, що добре, а що погано, так що будьте терплячими, поки він не зрозуміє що до чого. З іншого боку, в тому, щоб завести нового кошеня, є незрівнянний плюс. Якщо ви перший господар кошеня, тоді ви зробите на нього значний вплив.
  • Потреби старих кішок. Якщо вам дісталася стара кішка від одного або ви знайшли приголомшливу стару кішку в притулку, пам'ятайте, що у таких кішок вже є свої установки. Вони звикли до певного рівня дисципліни, і вам буде потрібно посилено працювати над тим, щоб дати зрозуміти кішки, що добре, а що погано. З іншого боку, старі кішки можуть бути більш добродушними і розуміють, ймовірно, не будуть намагатися згризти і подряпати все, що бачать.
  • Обставини вашого вихованця. Подумайте про те, яким чином кошеня потрапив у ваші ніжні руки. Якщо кішка або кошеня був узятий у заводчика, отримував гарне харчування і грумінг це одна справа, але якщо кошеня був забраний з місця, де з ним погано поводилися або провів довгий час в розпліднику, вам, ймовірно, доведеться попрацювати з ним трішки довше, щоб зрозуміти, чого боїться кошеня, що його насторожує на новому місці.
  • Характер. Кішки, як і люди, мають складним характером і не схожі один на одного. Яка у вас кішка? Ви можете назвати її ексцентричною, яка бажає догодити, ледачою або люблячої? Визначивши характер кішки, ви зрозумієте, як слід вчинити за конкретних обставин. Наприклад, якщо ваша кішка любить догоджати господареві, кращий спосіб дисциплінувати її - не звертати на неї уваги, щоб показати, наскільки ви ображені її поведінкою.
 • Discipline Cats Step 3.jpg 3 Дозвольте вашій кішці бути кішкою. Кішки люблять бігати, кусатися і досліджувати природу, так що вкрай важливо дати можливість їй пограти, щоб вона могла задовольнити свої потреби. Так ви уникнете багатьох проблем з дисципліною, які можуть виникнути. Ось кілька способів переконатися, що ваша кішка все ще здатна слідувати своєї котячої природи:
  • Купіть когтедралку для вашої кішки. Переконайтеся, що у вас є одна або кілька когтедралок в будинку, щоб кішка могла дряпати їх, а не вашу меблі.
  • Дайте кішці що-те, що вона може пожувати і покусати. Іграшки для жування, маленькі м'ячики і мишки допоможуть вашій кішці задовольняти свої інстинкти, при цьому, не кусаючи і не дряпаючи вас.
  • Створіть простір для вашої кішки або ігровий майданчик. Кішки люблять стрибати, дертися і досліджувати, так що створіть джунглі для вашого вихованця або відведіть їй свій куточок, щоб вона могла вільно пересуватися в ньому, не завдаючи шкоди вашому майну.
 • Discipline Cats Step 4.jpg 4 Заохочуйте хорошу поведінку кішки. Важливо дати зрозуміти вашій кішці, коли вона поступає правильно, так щоб вона розуміла, що ви від неї хочете. Приклади гарної поведінки: правильне застосування котячого лотка, правильне харчування, використання когтедралки замість меблів і гра з іграшками, а не з вами. Також важливо бути послідовним. Заохочуйте кішку за хорошу поведінку так часто, як можете, щоб їй було зрозуміло, що вона на правильному шляху. Нижче наведені деякі способи заохочення кішки:
  • Приділяйте увагу вашій кішці. Розмовляйте з вашою кішкою м'яким голосом, гладьте її або дозвольте їй тертися про вас - так вона зрозуміє, що ви цінуєте те, що вона робить.
  • Грайте з вашою кішкою. Ви можете заохотити свою кішку, діставши її улюблену іграшку, яку цікавіше грати вдвох. Наприклад, багато кішки люблять звисають іграшки, наприклад, палиці з пір'ям або блискучі предмети. Якщо ваша кішка добре себе веде, витратьте трохи часу, щоб пограти з нею, використовуючи іграшку на мотузочці - ваша кішка, як і ви, злегка потренується. Варіант для ледачих господарів - лазерна указка. Деякі кішки обожнюють лазерні указки, а ви можете спокійно спрямовувати лазер в будь-яку точку кімнату, при цьому валяючись на дивані. Деякі люди вважають, що це жорстоко, адже кішки ніколи не зможуть зловити червону крапку, інші, навпаки, стверджують, що вся справа в самій погоні!
  • Давайте вашій кішці незаплановані частування. Якщо ваша кішка вразила вас своєю поведінкою, нічого страшного, якщо ви дасте її улюблені ласощі: м'який корм, курка або шматочок тунця. Однак, не треба пригощати її занадто часто, а то вона стане ненажерливою або товстої.
 • Discipline Cats Step 5.jpg 5 Карайте свою кішку за погану поведінку без застосування фізична сили. Вкрай важливо дати зрозуміти кішці, як слід чинити, але не менш важливо - показати їй, чого робити не варто. Знову повторимо, важливо бути послідовним, щоб ваша кішка розуміла, коли її поведінка не є допустимим.
  • Ігноруйте вашу кішку. Найгірше, що ви можете зробити - ігнорувати вашу кішку. Не розмовляйте з нею, не потворствуйте, не гладьте, якщо вона вам підходить. Хоча це її засмутить, кішка зрозуміє, що вона повинна діяти по-іншому, якщо хоче привернути вашу увагу.
  • Використовуйте особливий стиль мови, коли кішка робить щось погане. Немає необхідності кричати, тому що ви можете дуже сильно налякати вашу кішку, але якщо ви будете говорити суворим голосом, кішка зрозуміє, що вона зробила щось погане. Для більшого ефекту до осуду додайте ім'я кішки: "Погана Мурка!" Це допоможе вашій кішці зрозуміти, що вона допустила помилку.
  • Ізолюйте вашу кішку. Якщо ваша кішка, наприклад, схильна є ваш вечеря, можете замикати її в спальні, поки вечеряєте. Хоча нявкання за дверима може розбити вам серце, це послужить їй хорошим уроком.
 • Discipline Cats Step 6.jpg 6 Скористайтесь фізичним покаранням - тільки, якщо це необхідно. Хоча багато хто не схвалюють фізичне покарання, тому що воно може виявитися вкрай жорстоким для кішки і змусить її не любити свого господаря, все ж, якщо кішка кусає або дряпає вас, ви виявите, що існує безліч способів відучити її від цього, використовуючи фізичну силу в розумних межах.
  • Якщо кішка веде себе з вами зухвало, нічого страшного, якщо ви її злегка лясніть, взяли її і поклали на підлогу.
  • Використовуйте ті ж "інструменти покарання". Використовуйте одну і ту ж пляшку, щоб обливати вашу кішку або ту ж футболку, щоб бити її, коли вона збереться робити щось заборонене, таким чином, вона буде пов'язувати цю річ зі своїм поганим поведінкою. Деякі господарі повинні уникати застосування обприскувача, тому що такий спосіб може серйозно налякати кішку, для інших цей варіант може виявитися найбільш ефективним. Хоча це і не дуже поширене, але деякі кішки люблять воду!
  • Встановлюйте пастки, щоб позбавитися від поганих звичок вашої кішки. Наприклад, якщо ваша кішка схильна рвати рулон туалетного паперу, поставте порожню пляшку на рулон, так що вона впаде і налякає кішку, коли вона наступного разу спробує пограти з рулоном. Якщо ваша кішка стрибає на стіл, встановіть таблички з боків або оберніть поверхню фольгою, щоб стіл асоціювався у кішки з неприємними відчуттями. Ці фізичні загрози можуть навчити її дисципліні.
 • Discipline Cats Step 7.jpg 7 чи Використовуєте ви фізичне покарання чи ні, вкрай важливо бути рішучим. Можливо, у вас сама мила кішка в світі, незважаючи на це, вам потрібно бути серйозним, коли справа стосується поганої поведінки.
  • Не здавайтеся. Якщо кішка ховається після покарання, не ходіть за нею і не втішайте, адже вона може зробити неправильні висновки і ймовірно повторить ту ж помилку. Залиште кішку в самоті, хай вона подумає про те, що їй не слід чинити так знову.
  • Прийміть вибачення вашої кішки. Якщо ваша кішка вибачається перед вами: треться об вашу ногу або сповзає на ваші коліна, тихо прийміть її вибачення, але не надто заохочуйте її за це.
 • Discipline Cats Step 8.jpg 8 Показуйте кішці свою любов щодня. Нехай навіть кішка не веде себе ідеально, стосунки з вихованцями не надто відрізняються від людських взаємин. Навіть якщо справи йдуть не так добре, як хотілося б, важливо будувати свої відносини на повазі і любові. Покажіть своїй кішці, як сильно ви її любите, і вона буде довіряти вам, слухатися вас, коли ви будете дисциплінувати її.
  • Почніть день з ніжного звернення до кішці і приділіть їй трохи уваги, не залежно від того, наскільки ви зайняті. Це гарний початок дня.
  • Виділіть час вночі, щоб поговорити з вашою кішкою і приголубити її. Якщо вона хоче спати поруч з вами, а ви до цього спокійно ставитеся, дозвольте їй зробити це.
 • Поради

  • Постійно гладьте кішку; це зміцнить вашу зв'язок, а кішка буде довіряти вам!
  • Не будьте надто голосним або різким. Гучність вашого голосу впливає на кішку, навіть якщо вона не розуміє, про що ви говорите.
  • Не робіть нічого, що може розсердити вашу кішку. Не заважайте їй спати або є, адже кішки, як і люди, відчувають себе краще, якщо выспятся і поїдять.

  Попередження

  • Ніколи, ніколи, ніколи в житті не кидайте і не заподіюйте фізичну біль вашій кішці. Це можна вважати насильницьким дією, яке призведе до травми.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?