Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити думку жінки про вас

Рекламний блок

Кроки

 • Play a Player Step 17.jpg 1 Не циклитесь на те, що ви зробили не так. Немає потреби концентруватися на минулому. Єдине, що потрібно зробити, це зрозуміти, що потрібно змінити в наступний раз, щоб вас правильно зрозуміли або побачили в потрібному світлі.
 • Let a Guy Friend Know You're Not Interested Romantically in a Nice Way Step 10.jpg 2 Витримайте паузу. Як правило, якщо ви справили на людину невірне враження або чим-небудь його розлютили, буде потрібно час, щоб відновитися після минулого досвіду. Тому якийсь час вам слід триматися подалі. Занадто швидкі спроби змінити думку про себе зазвичай не увінчаються успіхом. Якщо ви зациклитесь на ідеї піднести себе інакше, це може виглядати досить нав'язливо, особливо, якщо людина до вас негативно налаштований, а ви постійно лізете йому на очі і ініціюєте спілкування. Так що дайте людині небагато часу охолонути, і нехай ваші помилки перетворяться в тьмяні спогади.
 • Understanding the Games Men Play Step 07.jpg 3 Коли враження й почуття від попереднього досвіду кілька ослабнуть, а ви приділіть достатньо часу, щоб поміркувати над тим, що робити далі, підіть і ініціюйте спілкування. Якщо ви щось зробили неправильне і точно знаєте, щиро попросіть вибачення, але не перестарайтеся. Якщо це просто було невірне враження або щось на зразок того, ведіть себе просто, дбайливо і тактовно і не подавайте увазі, що нервуєте з приводу того, що вона про вас подумає. Пам'ятайте, що люди аналізують інших набагато меншою мірою, ніж нам здається, так що не бійтеся.
 • Get Over a Relationship in Less Than a Week Step 04.jpg 4 Почавши розмову в позитивному або, щонайменше, ввічливому ключі, продемонструйте їй ті свої риси, які б ви хотіли, щоб вона побачила. Не зображайте їх, якщо вважаєте, що не можете змінити думку людини про вас і що їх враження вірно. Пам'ятайте, що жінки дуже легко розрізняють нещире поведінку. Постарайтеся висловити себе так, щоб вона вас зрозуміла, спостерігайте за її реакціями. Здивуйте її, продемонструвавши абсолютно інший підхід до того, чим ви її раніше налякали або викликали неприємні почуття і розчарування. У спілкуванні ніколи не концентруйтеся на помилках минулого, невдачі, конфлікти і тому подібних речах. Почніть все з чистого аркуша. Приховувати свої думки про минуле зазвичай не допомагає, оскільки якщо ви таємно про це постійно думаєте, це відіб'ється на вашій поведінці. Тому вам дійсно потрібно відпустити все, що було в минулому. Якщо відбулися драматичні події, покажіть, що вам не все одно. Якщо вона вважає вас невдахою, покажіть, що вас це не турбує. За великим рахунком, це дуже проста стратегія. Ключове значення мають спокій, впевненість у собі, щирість і деяке терпіння. Поважайте її, але не показуйте відчайдушне бажання зберегти з нею стосунки.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?