Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як уникнути обвисання грудей у молодому віці

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Носимо відповідний бюстгальтер

 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 1 Version 2.jpg 1 Виміряйте розмір грудей. Суперечки на рахунок доцільності бюстгальтера для збереження пружною грудей все ще ведуться[1], але якщо ви вирішили носити, то дуже важливо підібрати бюстгальтер, ідеально вам підходить. Швидше за все вам здається, що ви вже знаєте свій розмір грудей, і якщо так, то ви в меншості. 80% жінок носять бюстгальтер не того розміру, тому що спочатку так важко вирахувати, який саме вам підходить! Так як неправильний розмір може прискорити обвисання грудей, давайте проведемо виміри, щоб ви точно знали, що обраний вами бюстгальтер вам не зашкодить. Ось як це робиться:
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 2 Version 2.jpg 2 Дізнайтеся свій обхват грудей. Оберніть кравецькі метр навколо грудей, щоб стрічка знаходилася прямо під грудьми і горизонтально на спині. Переконайтеся, що стрічка обхоплює вас щільно, а не обвисає. Округліть число до найближчого цілого числа. Ось це ваш обхват грудей. Не треба додавати занадто багато зайвих сантиметрів, бюстгальтер не буде підтримувати груди, якщо він буде на вас бовтатися. Якщо у вас, наприклад, вийшло 79,5 см, обхват грудей вважається як 80 див.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 3 Version 2.jpg 3 Дізнайтеся розмір чашечки. Оберніть кравецьку стрічку навколо грудей так, щоб вона перетнула спину вгорі і торкалася самої повної частини вашої грудей. Округліть до найближчого цілого числа. А тепер відніміть обхват грудей від обсягу гуді, результат і складе розмір чашки: 0 = AA, 1 = A 2 = B, і т. д. (такий результат вийде, тільки якщо робити вимірювання в дюймах або потім перевести в них і зробити віднімання)
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 4 Version 2.jpg 4 Знайдіть ідеальний бюстгальтер під час примірки. Тепер, коли ви знаєте свій розмір, дуже важливо підібрати те, що підходить саме вам. Існує так багато стилів, кроїв і рівнів підтримки лише одним знанням розміру грудей при купівлі бюстгальтера не обійтися. Під час примірки зверніть увагу на наступне, щоб зрозуміти, чи підходить вам ця модель:[2]
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 5 Version 2.jpg 5 Перевірте, чи нормально тримає обрана модель вашу груди. Якщо груди падає вглиб бюстгальтера або вивалюється назовні, потрібно приміряти інший розмір чашечки цієї ж моделі.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 6 Version 2.jpg 6 Переконайтеся, що кромка бюстгальтера щільно прилягає. Якщо ви можете просунути туди більше одного пальця, розмір не підходить.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 7.jpg 7 Подивіться на свої груди в дзеркалі в профіль. Якщо груди нижче рівня середини від плечей до ліктів, потрібно шукати більш підтримуючий бюстгальтер.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 8 Version 2.jpg 8 Переконайтеся, що носите бюстгальтер правильно. Не треба поспішати під час одягання, переконаєтеся, що лямки не перекручені. Вони часто закручуються під час прання, і постійно норовлять з'їжджати з плечей. Нахиліться трохи, надягаючи бюстгальтер, щоб груди повністю лягла в чашечки, і перевірте, щоб середина бюстгальтера припадала на середину тіла.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 9 Version 2.jpg 9 Витончені жіночі залиште для носіння будинку. Бюстгальтери без бретелей, без кісточок і інші види нижньої білизни без підтримки, звичайно, милі і сексуальні, але якщо у вас великий розмір грудей, вони не дадуть необхідної підтримки на цілий день. Залиште таку білизну на святкові або особливі випадки, коли вам не потрібно буде багато ходити і займатися фізичною діяльністю.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 10 Version 2.jpg 10 Існує безліч моделей підтримує білизни, які виглядають так само привабливо, як і більш відверті бюстгальтери. Не обов'язково купувати бюстгальтер на кісточках білого або бежевого кольору. Пошукайте такий, який був би і підтримує, і красивим.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 11 Version 2.jpg 11 То ж стосується і купальників. Якщо у вас достатньо приводів надягати купальний костюм, подбайте про те, щоб він давав всю необхідну підтримку. При купівлі користуйтеся тими ж правилами, що і під час пошуку бюстгальтерів. Перевіряйте, як виглядає груди в профіль і підтримує купальник груди на рівні середини від плечей до ліктів.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 12 Version 2.jpg 12 Коли займаєтеся спортом, надягайте спортивний бюстгальтер. Під час бігу, їзди на велосипеді, спортивних ігор та інших занять спортом ваша груди підстрибує. Якщо ви багато займаєтеся спортом і не носіть при цьому спортивний бюстгальтер, груди може передчасно обвиснути. Такий бюстгальтер щільно притискує груди до грудної клітки, зводячи підстрибування до мінімуму. Потратьтесь на хороший спортивний бюстгальтер з високоякісного матеріалу, який не розтягнеться від прання.[3]
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 13.jpg 13 Якщо у вас маленькі груди, пошукайте спортивний компресійний бюстгальтер в стилі борцовки. Він буде щільно притискати груди до грудної клітки, зводячи рух до мінімуму.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 14 Version 2.jpg 14 Якщо груди велика, найкраще допоможе її підтримати спортивний бюстгальтер з роздільними чашечками. Пошукайте такий з широкими лямками і застібкою на спині, він повинен дуже добре підійти.br>
 • Метод 2 з 4: Ходимо без бюстгальтера

 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 15 Version 2.jpg 1 Спробуйте відкласти бюстгальтери в бік. Французький професор, який працює в університетському госпіталі, протягом 15 років проводив дослідження, і прийшов до висновків, що у жінок, що не носили бюстгальтер протягом року, груди піднялася на 7 міліметрів. А ті, хто продовжував протягом піддослідного року носити бюстгальтери, як і раніше втрачали пружність грудей. Хоча вчені ще так і не розібралися, з-за чого відмова від бюстгальтера привів до такого результату, вони припускають, що із-за втрати зовнішньої підтримки, грудні м'язи зміцнювалися і ущільнювалися, щоб бути в змозі підтримувати вагу грудей, що й змушувало їх трохи підніматися.[4] Чому б не спробувати?
  • Дослідження проводилося із залученням 330 жінок у віці від 18 до 35 років.
  • З жінками старшого віку подібні дослідження не проводилися, так що невідомо, чи матиме відмова від бюстгальтера таку ж дію на жінок середнього віку, які до цього весь час носили бюстгальтери.[5]
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 16 Version 2.jpg 2 Навчитеся зручно одягатися без бюстгальтера. Відмова від бюстгальтера може стати звільненням, так що якщо ви хочете почати носити його рідше, є декілька хитрощів, як зробити перехід більш гладким. Бюстгальтери призначені для підтримки грудей, але крім того, вони прикривають груди і дають певні обриси. Якщо ви вирішили позбутися від бюстгальтерів, тримаємо в думці наступне:
  • Якщо хочете надіти просвечивающуюся блузу, але не хочете, щоб було видно соски, можна прикрити їх спеціальними декоративними накладками або наклейками. Зараз можна знайти їх різних кольорів і структури. Ви просто прилепляете їх до сосок, вони будуть триматися, так що вам не треба відмовлятися від улюбленої одягу.
  • Є силіконові накладки для сосків і найкраще вони підійдуть тим, у кого велика груди або великі соски. Вони трохи товщі декоративних накладок, але повторюють ваші округлості.[6]
  • Якщо вам не подобається як похитується груди, ви можете носити топи з вшитою поличкою. Вони не підтримують груди як бюстгальтер, але утримують їх на місці, поки ви займаєтеся повсякденними справами.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 17 Version 2.jpg 3 Коли займаєтеся фізичними вправами, надягайте бюстгальтер. Фізичні вправи, при яких груди підстрибує вгору-вниз, наприклад при бігу або заняттями кікбоксингом, може призвести до розтягування грудних зв'язок.[7] Поки не буде науково доведено, що спортивного бюстгальтера саме місце тільки в ящику комода, продовжуйте носити його під час занять спортом.
 • Метод 3 з 4: Вносимо зміни в стиль життя

 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 18.jpg 1 Кидаємо палити. Шкіра грудей дуже тонка і ніжна, майже як шкіра обличчя. А це означає, що на неї впливають смоли в сигаретах, що призводить до розпаду колагену і еластину, що надає вашій шкірі здоровий вигляд і пружність.[8] Коли шкіра втрачає еластичність, вона починає обвисати. Знизьте кількість викурених сигарет або зовсім киньте палити, щоб груди стояла і не старіла.
  • Якщо ви курите часто, намагайтеся робити це тільки тоді, коли на вас прикриває від диму груди одяг. Надягайте штани замість одягу з V-подібним вирізом, щоб дим не стелилася навколо зони грудей, негативно впливаючи на неї.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 19.jpg 2 Захищайте зону декольте від сонця. Ультрафіолетові промені дають зморшки і впливають на пружність шкіри грудей. Верхня частина декольте дуже часто страждає від сонячних променів з-за крою блуз та суконь (не кажучи вже про бікіні). Шкіра там вразлива і отримує більше сонячних опіків, ніж будь-яка інша частина тіла. Доглядайте за зоною декольте так само ретельно, як ви захищаєте від сонця шкіру обличчя.
  • Користуйтеся кремами з фільтром SPF 30 або вище, коли виходите на яскраве сонце.
  • На пляжі прикривайте від сонця декольте, коли ви плаваєте в океані або басейні.
  • Не потрібно спеціально лежати на сонці або користуватися кремами для засмаги.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 20.jpg 3 Зволожуйте шкіру грудей. Ще один спосіб підтримати тонус і еластичність шкіри грудей – користуватися зволожуючим лосьйоном або кремом. Коли шкіра втрачає вологу, вона стає менш еластичною, але багато жінок не звертають особливої уваги на цю зону, коли наносять крем. Лосьйон, крем або масло допоможуть зберегти шкіру грудей м'якою і еластичною.
  • Іноді потрібно проводити відлущування, щоб прибрати суху шкіру. Коли будете проводити таку процедуру, користуйтеся м'яким отшелушивающим скрабом або сухою щіткою, якою ви користуєтеся для особи. Не потрібно занадто сильно шкребти або користуватися щіткою з жорсткою щетиною, ви можете нашкодити шкірі.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 21.jpg 4 Намагайтеся тримати один і той же вагу. Дієти, що викликають різкі коливання ваги, є однією з причин передчасного обвисання грудей, це науково доведено. Відбувається це тому, що коли ви набираєте вагу, шкіра натягується, а коли вага зменшується, вже не факт, що шкіра повернеться в ті ж межі, що й раніше. Якщо ви якийсь час будете втрачати, а потім набирати вагу, шкіра почне розтягуватися і обвисати. Тому, щоб тримати груди в тонусі, ваш вага повинен залишатися в розумних межах для вашого зростання і будови.
  • Якщо худнете, робіть це повільно, користуючись не шкодить здоров'ю схемою, замість того, щоб скидати кілограми як можна швидше.
  • Якщо ви набираєте здоровий м'язову вагу, це ніяк не впливає на груди, т. до. вона складається з жиру. Якщо ж вам потрібно набрати вагу, робіть це здоровим способом, нарощуючи м'язи і споживаючи достатньо білка.[9]
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 22.jpg 5 Не бійтеся годувати грудьми, вважаючи, що це змусить груди обвиснути. Деякі жінки відмовляються від годування грудьми, щоб груди не розтяглася, але це все дурниця. Вагітність змінює форму грудей, тому що молочні залози, розширюються і скорочуються, але сам процес годування груддю не впливає на пружність грудей.[10]
 • Метод 4 з 4: Отримуємо бажаний зовнішній вигляд

 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 23.jpg 1 Груди потрібно зміцнювати. Сама по собі вона складається з жиру, а не м'язів, але ви можете зміцнити м'язи під грудьми, щоб допомогти їм сильніше підтягнутися, замість того, щоб обвиснути. А ще ці вправи створять враження, що ваші груди стали більше. Ось вправи для зміцнення грудей (і не забудьте надіти спортивний бюстгальтер!):
  • Робимо віджимання. Ляжте на підлогу обличчям вниз, руки по обидва боки тіла в грудях. Випрямляйте руки, щоб підняти тіло над підлогою, ноги випрямлені і не згинаються. Зігніть руки і опустіть тіло. Повторіть.
  • Робимо грудній «політ». Ляжте на підлогу, на спину, ноги зігнуті в колінах, руки в сторони. У руки візьміть гантелі від 2 до 4 кг. Підніміть гантелі над грудьми, потім знову опустіть. Повторіть.
  • Робіть бічній підйом плечей. Встаньте рівно, ноги на ширині плечей, руки по боках тіла. В руках тримаємо гантелі. Підніміть руки в сторони, немов розкриваєте крила. Опустіть руки і повторіть.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 24.jpg 2 Спробуйте носити бюстгальтери «пуш-ап». Якщо вам не подобається, як виглядає ваша груди, купити бюстгальтер з приподнимающими груди підкладками. Є безліч підтримують красивих бюстгальтерів з підкладками по нижньому краю чашечок, які злегка підводять груди, підтримуючи її і надаючи їй більш пружний вигляд.
  • Також можна купити такі підводять підкладки і для звичайного бюстгальтера. Вони бувають тканинні, силіконові і навіть водяні. Вибирайте підкладки з такою вагою і текстурою, які будуть зручні особисто вам.
  • У багатьох бюстгальтерах такі знімні вставки, так що ви можете їх виймати, якщо вам не хочеться змінювати контури вашої грудей.
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 25.jpg 3 Підкреслюйте декольте. Цією хитрістю з макіяжем часто користуються знаменитості, щоб надати зоні декольте більше пишноти, ніж є насправді. Підкреслення декольте схоже виділення рис обличчя: макіяж допомагає затемнити невигідні і підкреслити вигідні риси. Щоб підкреслити груди:
  • Виберіть пудру, на пару відтінків темніше вашого природного кольору шкіри. Пензликом консилера нанесіть пудру в улоговинку грудей, а звідти мазками вгору.
  • Верх грудей припудріть більш світлим тоном. Змішайте два тони разом, щоб створити природно виглядає фон
 • Avoid Having Sagging Breasts as a Young Woman Step 26.jpg 4 Попрацюйте над поставою. Якщо ви ходите і сидите, трохи сутулячись, створюється враження більш обвислими грудей, ніж є насправді. Легкий, безкоштовний і дуже ефективний спосіб надати грудей більш пружний вигляд – стояти, розпрямивши спину, а не згорбившись. Подивіться на себе в дзеркало, щоб оцінити, чи не занадто ви сутулитеся. При ходьбі голову тримати високо, а плечі відводите назад. Спочатку це може здатися смішним, але незабаром ви звикнете ходити з більш прямою поставою.
 • 5 Подумайте про підтяжки хірургічним шляхом. Якщо ви відчайдушно незадоволені тим, як виглядає ваша груди, можна звернутися до хірургічного способу вирішення проблеми. Підтяжка грудей (або мастопексія) – щодо поширена процедура, що дає миттєві зміни.[11] Прибираються надлишки шкіри навколо грудей, а решта шкіра натягується, щоб груди стала вище, створюючи плавні лінії.
  • Мастопексія відрізняється від операції по збільшенню грудей тим, що розмір грудей не збільшується. Просто вона піднімається вище.
  • При будь-якому хірургічному втручанні завжди є ризик. Якщо ви все ж зважилися на такий крок, потрудіться відшукати пластичного хірурга з великим досвідом роботи та гарними відгуками вдячних клієнтів.[12]
 • Поради

  • Не треба порівнювати себе з іншими жінками. У кожного індивідуальне тіло. Іноді «обвисла» груди – всього лише прекрасна і здорова груди, якій потрібна трохи більша підтримка, щоб виглядати шикарно. Це так само нормально і здорово, як і жінки з маленькими грудьми.
  • Регулярно міняйте бюстгальтери. У середньому вони витримують 3-6 місяців при звичайному режимі використання. Після цього вони починають розтягуватися.
  • Попрацюйте над поставою. Хоча це і не змінить саму груди, хороша постава змусить груди виглядати ще краще, ніж зазвичай. Плечі повинні бути повернуті назад.
  • Правильно періть бюстгальтер. Зношене білизна не буде підтримувати або захищати як слід. Періть бюстгальтери господарським милом в холодній воді, вручну або кладіть їх у мішечок для білизни. Розвішуйте для просушування або розкладайте, але не потрібно їх піддавати гарячого просушуванню, оскільки воно руйнує еластичність.
  • Піднімайте і розділяйте. Груди потрібно піднімати і носити бюстгальтери з роздільними чашечками. Не здавлюйте її і не приплющивайте, вас це не прикрасить.
  • Тим, у кого важка і велика груди, треба виконувати спеціальні вправи, які знімуть больові відчуття в спині. Зміцнюючи м'язи спини, ви зможете підтримати вагу грудей, не нахиляючись і не горбясь при ходьбі. У багатьох дівчат груди росте дуже швидко, тому недорозвиненим м'язам спини не завжди вистачає сил підтримати вага зростаючої грудей. Включіть вправи для спини в свій розпорядок дня.

  Попередження

  • Забудьте про всяких «диво-кремах» і «креми для грудей». Мало того, що вони не працюють, так ще і можуть становити небезпеку, тому що набиті хімією і консервантами, які не МОЖНА втирати в груди. Шкіра поглинає все, а цим продукти можуть виявитися токсичними.
  • Звертайтеся до пластичної хірургії тільки в крайніх випадках. Не забувайте про те, що пластична хірургія це сама справжня операція, так що існує можливість помилки, пошкодження або смерті.
  • Якщо у вас отвислая груди, не купуйте одяг без спеціальних виточок або будь-якої підтримки для грудей, як, наприклад, сукні-мішки, жакети з поличками і т. д. Вони не будуть на вас добре виглядати.

  Джерела і Посилання

 • ^ http://www.theguardian.com/commentisfree/2013/apr/12/pros-and-cons-of-bras
 • ^ http://www.realsimple.com/beauty-fashion/clothing/shopping-guide/how-to-measure-bra-size-00100000077331/page4.html
 • ^ http://www.fitnessmagazine.com/workout/gear/sports-bras/how-to-choose-a-sports-bra/
 • ^ http://www.theguardian.com/commentisfree/2013/apr/12/pros-and-cons-of-bras
 • ^ http://geekologie.com/2013/04/yes-15-year-study-suggests-going-braless.php
 • ^ http://www.womenshealthmag.com/health/wear-clothes-without-a-bra-1
 • ^ http://www.dailymail.co.uk/health/article-35692/Why-need-sports-bra.html
 • ^ http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2165667/How-prevent-saggy-breasts-perky-look--forever.html
 • ^ http://www.hercampus.com/beauty/5-ways-prevent-your-boobs-sagging
 • ^ http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2165667/How-prevent-saggy-breasts-perky-look--forever.html
 • ^ http://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/breast-lift.html
 • ^ http://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/breast-lift.html?sub=Breast lift risks and safety information#content
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?