Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як уникнути звинувачення у флірті

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Якщо він у вашій групі

 • Avoid Being Accused of Flirting Step 1.jpg 1 Цей розділ, якщо хлопець зазвичай проводить час у компанії друзів або дружить з вами.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 2.jpg 2 Не сидите поруч. У вас будуть сотні нових можливостей для флірту або вести себе грайливо, якщо ви сидите прямо поруч з хлопцем. Якщо місця в класі вам призначає вчитель, ви нічого не можете вдіяти з цим. Якщо ви попросіть вчителя пересадть вас після того, як вас звинуватили у флірті, це буде поганою ідеєю. Він подумає, що ви прийняли це близько до серця, що покаже, що ви занадто чутливі або вам дійсно подобається хлопець, і це може образити його.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 3.jpg 3 Залишайтеся з вашими друзями. Якщо ваші подруги і ви зібралися на 'вечір', або щось на зразок того, не наполягайте на тому, щоб запросити хлопця. Ваші друзі можуть образитися, що ви не хочете проводити час тільки з ними, і відразу ж виникнуть звинувачення "тов, він тобі "подобається", чи не так?! "Якщо очевидно, що зустріч тільки для декількох обраних людей, не запрошуйте нікого зайвого.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 4.jpg 4 Будьте справедливі. Навіть якщо флірт – частина вашої натури, якщо ви раптом почнете приділяти увагу єдиного хлопцеві, це приверне увагу інших ваших друзів.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 5.jpg 5 Не намагайтеся уникнути його. Раптові зміни у вашій поведінці в його присутності можуть викликати підозри. Зберігайте спокій, ведіть себе нормально. Ставтеся до нього так, як би ви ставилися до свого друга.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 6.jpg 6 Уникайте поштовхів/щипків.
 • Метод 2 з 4: Якщо він не в нашій групі

 • Avoid Being Accused of Flirting Step 7.jpg 1 Що робити, якщо пареьн не проводить час в компанії ваших друщей, але ви сидите поруч з ним у класі або чимось подібним?
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 8.jpg 2 Не наполягайте на тому, щоб хлопець проводив час з вашою компанією. Якщо хлопець, у флірті з яким вас звинувачують, чи він ваш друг або той, хто вам дійсно подобається, зазвичай не проводить час з друзями, то ситуація буде занадто очевидною, якщо його будуть запрошувати на зустрічі після школи. Замість цього запропонуйте його ім'я, коли мова зайде про списку запрошених, але не наполягайте.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 9.jpg 3 Не виділяйте його постійно. Якщо ви раптово настиваете на те, щоб пареьн був вашим партнером у всхе проектах, ваших напарником по навчанню і що він повинен приходити до вас після школи, щоб перекусити і поговорити про вашої останньої книжки з уроку літератури, це тільки породить нові звинувачення у флірті. Крім того, що хлопцеві будьте ніяково, його, ймовірно, будуть дражнити друзі, шукати хлопця в будь-якій ситуації – це вже занадто.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 10.jpg 4 Не тисніть на нього запрошеннями. Якщо ви запрошуєте його поїсти з вами за обідом і він вежилво відмовляється, не робіть нічого надто дитячого, наприклад, не тягніть його за руку і не говорите "О, ну давай, Діма, я знаю, що ти цього хочеш!" Ваші друзі і він подумає, що ви занадто напираете, навіть якщо ви цього не хочете.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 11.jpg 5 Не намагайтеся залишитися з ним наодинці. Особисті розмови або ситуації, в яких ви виводьте хлопця, щоб провести з ним час наодинці, викличуть чутки про флірт. Набагато легше назвати когось, хто хоче провести час наодинці з хлопцем, вертихвосткой, ніж ту, яка запрошує його пообідати зі своєю компанією.
 • Метод 3 з 4: Якщо друзі вважають, що ви флиртуете

 • Avoid Being Accused of Flirting Step 12.jpg 1 Звинуватите ваших друзів в надмірній реакції. Звинувачення у флірті в будь-якому випадку вважається дитячим, і його використовують тільки для того, щоб увдиеть реакцію. Якщо ваш справжній друг хоче дізнатися, чи подобається вам хтось, він або вона запитає про це наодинці. Якщо хтось скаже: "ОМГ ,все, ви помітили, "як часто" Катя розмовляє з Васею останнім часом? Я думаю, що вона закохалася...", то просто відреагуйте на це. Якщо ви закотив очі і скажете що-те, що вкаже, що говорить незрілий і веде себе, як дитина, то це зіграє на вашу користь ("О, прости Маша, ти вс ще застрягла в середній школі?"), або ж вкажете, що той, хто заздрить ("Маша, ти просто заздриш, що я можу фліртувати з хлопцями, а ти ні. "). Загалом, спробуйте повернути ситуацію так, щоб обвинувач почувтсвовал себе ніяково і по-дитячому, а не ви.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 13.jpg 2 Ігноруйте їх. Є велика ймовірність, що вони втомляться дратувати вас, якщо ви не будете реагувати. Не зліться і не ведіть себе жорстоко. Ви – найкращий суддя в вашій ситуації; в деяких випадках буде краще, якщо ви будете ігнорувати їх, в той час як в інших краще постояти за себе.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 14.jpg 3 Попросіть їх припинити у присутності інших людей. Як сказано вище, якщо ви звинувачуєте когось у флірті, то вже ведете себе незрело. Якщо одна людина постійно вказує вам, скільки часу ви проводите з хлопцем, боріться з ними у присутності ваших друзів. Якщо ви обернетеся і серйозно скажете: "Маша, я знаю, що ти думаєш, що у мене з'явився новий друг, але коли ви продовжуєш говорити, що я фліртую з ним, це дійсно мене бісить. Будь ласка, припини." Якщо ви покажете, що ви дійсно розсердилися, а не просто хвилюєтеся, це допоможе вам змусити їх замовкнути.
 • Метод 4 з 4: Якщо він вам дійсно подобається, але сказали, що це не так

 • Avoid Being Accused of Flirting Step 15.jpg 1 Якщо ваш друг звинуватив вас у флірті в оточенні великої групи людей, захищайте сбея. Немає нічого більш незручного, ніж визнання, умисне чи ні, в тому, що вам подобається хлопець, у присутності інших людей, особливо якщо він знаходиться здесмь ж і не знає про це. Але що ж робити далі? Він подобається вам, але ви сказали, що це не так.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 16.jpg 2 Побудьте з ним пізніше. Вам потрібно буде поговорити наодинці, можливо зателефонувавши йому по телефону. Хоча це суперечить попередньому кроці, це нормально, якщо вам потрібно виправити помилки.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 17.jpg 3 Заведіть розмову, якщо може. Якщо ви рідко розмовляєте, це може бути незручно. Спробуйте не піднімати тему флірту занадто раптово. Якщо розмова буде натягнутим, просто обговоріть проблему.
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 18.jpg 4 Акуратно підніміть тему. Знову НЕ заїкайтеся і не бормочите. Це показує, що ви більш емоційно прив'язані до цієї проблеми, чим хочете здаватися. Хлопцям подобаються впевнені в собі дівчини, так що будьте однієї з них. Придумайте ввідну фразу, не переходьте відразу до "Ти мені дуже подобаєшся!", почніть з "Ти бачив, що у нас на обід? "Він, певно, згадає. Легко продовжите розмову. "Женя мене просто розлютила, я не ненавиджу тебе". Згадайте, що "Це неважливо, я просто не хотіла, щоб завтра нам було ніяково. "
 • Avoid Being Accused of Flirting Step 19.jpg 5 Якщо ви відчуваєте, що це гарна нагода зізнатися у своїх почуттях, то вперед. Якщо ви запросите го на побачення по телефону, це може стати хорошим початком.

 • Поради

  • Виглядаєте серйозно. Люди подумають, що ви брешете, якщо ви хихикаете або смієтеся. Серйозний вигляд повинен допомогти у вашій ситуації.
  • Будьте впевненою, коли вас звинувачують. Якщо ви нервуєте і/або запинаетесь, поки намагаєтеся довести свою невинність, то вам точно не повірять.
  • Не сприймайте це надто серйозно. Є ймовірність, що ваші однокласники просто намагаються скористатися вами. Зберігайте спокій, і не дозволяйте ситуації зачепити вас.
  • Заручіться підтримкою! Для чого ще потрібні друзі? Вони повинні допомагати вам. Не соромтеся попросити їх ради в тому, що вам робити.


  Попередження

  • Будьте обережні! Не варто зачіпати почуття інших людей, коли ви намагаєтеся довести, що не флиртуете з ними.
  • Якщо він ваш друг, то варто віддати перевагу дружбу флірту. Якщо хлопець починає провялвять свій інтерес до вас, а він вам не подобається, будьте дуже обережні з його почуттями. У хлопців теж буває низька самооцінка. Замість того, щоб спілкуватися з ним наодинці, що може бути досить напружено, підніміть цю тему, коли ви перебуваєте з ним і вашими друзями. "Знаєш, як я іноді фліртую, але це нічого не значить! Мене дуже хвилює, коли люди сприймають це всерйоз."
  • Ви можете подобатися йому, тому він може захотіти бути поруч з вами! Якщо він відреагує на ваш флірт, вважайте це бонусом.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?