Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити своє життя

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Зміна обставин

 • Change Your Life Step 01.jpg 1 Змініть ваш режим. Пам'ятайте, що ваша реальність це результат того, що ви робите на щоденній основі, від того, що ви їсте на сніданок, до того, куди ходите на роботу або в школу. Якщо ви збираєтеся змінювати обставини життя, вам доведеться змінити те, що ви робите кожен день.
  • Навіть найдрібніші зміни у вашому повсякденному режимі можуть допомогти зробити життя менш нудною. Наприклад, виберіть інший маршрут на роботу, з'їжте щось нове на сніданок, зробіть вправи перед школою, а не після неї, або посидьте в іншому кафе. Такі дрібні зміни можуть здатися незначними, але вони зроблять ваше життя більш цікавою в довгостроковій перспективі, додавши різноманітності.
  • Кожен день задавайте собі питання: чи допомагає мені те, що я роблю (або не роблю) досягти того, чого я хочу? Це стосується того, що ви їсте, займаєтеся ви чи ні, і як ви проводите більшу частину вашого дня. Якщо відповідь негативна, то внесіть необхідні зміни.
 • Change Your Life Step 02.jpg 2 Розгляньте шлях вашого життя. Будь ви в школі, на роботі, у пошуках роботи, у волонтерстві або в подорожі, погляньте на своє життя і визначте, чи збігається вона з вашими цінностями.
  • Які ваші захоплення, інтереси або цілі? Хоча можуть піти роки, щоб знайти відповідь на ці питання, ви можете почати з того, що запитайте себе, яке спадщина ви хочете після себе залишити. Це питання стосується не тільки вашій кар'єрі, але і до ваших стосунків. Як би ви хотіли, щоб вас описували і згадували інші люди?
  • Визначте, чи відповідає ваш спосіб життя вашим особистим цінностям. Швидше за все, в деякій мірі, ваше життя і ваші цінності не сходяться. Що б ви могли зробити інакше, щоб це допомогло вам досягти ваших цілей? Ви можете подумати про зміну вашої кар'єри, профілюючих дисциплін, місця проживання та способу управління своїм часом і грошима.
 • Change Your Life Step 03.jpg 3 Поліпшите свої відносини. Не важливо, скільки грошей ви заробляєте або наскільки великі ваші досягнення, ви не зможете насолоджуватися своїм успіхом, якщо у вас немає близьких, з якими можна було б поділитися.
  • Працюйте над стосунками, які у вас вже є. Обов'язково проводите час з близькими та ставитеся до них з розумінням та співчуттям. Якщо ви знехтували або посварилися з коханою людиною, то присвятіть час того, щоб налагодити відносини. Ви повинні бути готові йти на компроміси і навіть визнати, що були неправі.
  • Налагоджуйте нові, конструктивні стосунки з іншими людьми. Якщо ви відчуваєте себе самотнім, то вам доведеться припинити чекати, поки хтось інший підійде до вас. Візьміть справу в свої руки і стати активним. Виходьте в люди, зав'язуйте розмову і пам'ятайте, що потрібно завжди посміхатися. Це найкращий спосіб привернути до себе інших людей.
 • Change Your Life Step 04.jpg 4 Вийдіть із зони комфорту. Деякі люди більш схильні, ніж інші, застрявати в комфорті рутини і старих звичок. Незалежно від ваших заборон або страхів перед змінами, людям потрібно різноманітність, щоб бути щасливими. Ви повинні щодня практикувати це в невеликих масштабах, а також і в більш широких.
  • Спробуйте зробити щось, що ви не робите кожен день. Сходіть на уявлення, на яке ніколи не ходили, поговоріть з новою людиною, з'їжте щось нове і так далі. Ніколи не знаєте, коли відкриєте для себе щось або когось, хто в кінцевому підсумку матиме доленосне вплив.
  • Виберіть собі нове хобі або поїдьте в нове місце. Якщо ви граєте на якомусь інструменті або займаєтеся яким-небудь видом спорту, змусьте себе вийти за рамки того, що ви зазвичай робите. Пробіжіть ще один кілометр, пройдіть іншим маршрутом під час походу, вивчіть нові художні стилі.
 • Метод 2 з 3: Зміна відносини

 • Change Your Life Step 05.jpg 1 Живіть справжнім моментом. Кращий спосіб відчути себе щасливішими у своєму житті це припинити зациклюватися на минулому і припинити турбуватися про майбутнє. Якщо ви страждаєте від занепокоєння або депресії, це, ймовірно, тому, що ви постійно робите одну або обидві ці речі, і нехтуєте цим моментом. Якщо ви виявите, що постійно зацикливаетесь на негативних спогадах, спробуйте наступну вправу:
  • По-перше, визначте спогад і те, як воно змушує вас почуватися. Якщо це недавня подія і вам необхідно виплакатися або викричатися, то зробіть це. Можете написати про подію в щоденнику або поговорити про нього з близькою людиною. Після того, як ви досить погорювали про спогаді, то визнайте, що все пройшло і не можна нічого зробити, щоб запобігти цьому. Замість того щоб засмучуватися, що це сталося, будьте вдячні, що все закінчилося, і пам'ятайте, що могло б бути і гірше. В наступний раз, коли ця думка повернеться в голову, визнайте її, будьте вдячні, що все закінчилося, і відпустіть її.
  • Хоча неможливо забути минуле, багато людей схильні зосереджуватися на негативних або травматичних спогадах, а не на позитивних. Згадайте все хороше, що сталося з вами в минулому. Якщо це допоможе, складіть список.
 • Change Your Life Step 06.jpg 2 Будьте позитивні. Неважливо, що у вас є, де ви знаходитесь або з ким ви, ваше сприйняття своїх обставин набагато важливіше самих цих обставин. Щоб уявити це в перспективі, зверніть увагу на такий факт: у будь-який даний момент у світі є й інші люди, у яких менше грошей, менше ресурсів, менше близьких, ніж у вас, і все ж вони більш щасливі. Аналогічно, є люди, які вас багатшими, знаходяться в кращій формі, володіють великою кількістю ресурсів, але відчувають себе менш задоволеними, ніж ви.
  • Візьміть в звичку помічати позитивні аспекти будь-якої ситуації, в якій опинитеся. Якщо ви почнете скаржитися на те, що відбувається навколо вас, то ви можете протиставити кожної зробленої вами скарзі одне або два позитивних спостереження.
  • Припиніть критикувати себе і оточуючих. Знову ж таки, у кожного є як позитивні, так і негативні якості. Це загальновідомий факт. Якщо ви постійно зосереджені на негативних якостях, наприклад, вашого чоловіка, то ви тільки їх і будете помічати, і постійно будете розчаровані і роздратовані. І навпаки, якщо ви постійно нагадуєте собі про позитивні якості вашого чоловіка, то їх ви і будете помічати, і будете почувати себе вдячним і щасливою людиною.
 • Change Your Life Step 07.jpg 3 Не порівнюйте своє життя з життям інших людей. Частиною того, що змушує людей відчувати себе незадоволеними своїм життям, є порівняння свого життя з життям інших. Люди схильні порівнювати слабкі точки свого життя з позитивними точками життя інших людей.
  • Позбавтеся від заздрості. Нічиє життя не досконала, незалежно від того, якою вона може здатися зовні. Якщо ви помітите, що заздрите іншим з-за їх грошей, їх талантів або їх відносин, пам'ятайте, що всі ці люди боролися з труднощами і невпевненістю, які можуть бути навіть гірше, ніж ваші власні.
 • Метод 3 з 3: Зміна зовнішнього вигляду

 • Change Your Life Step 08.jpg 1 Приведіть себе в форму. Регулярні вправи не тільки підтримують вас у найкращій формі, але і покращують серцево-судинне здоров'я, знижують ймовірність деяких захворювань, дають вам більше енергії, і навіть покращують вашу сексуальне життя.
  • Здорова доросла людина потребує 150 хвилин помірної аеробної активності або в 75 хвилинах енергійної аеробної активності на тиждень. Помірна діяльність включає ходьбу або неквапливе плавання, а активна діяльність включає в себе біг, кікбоксинг або спінінг.
  • Вам необхідно займатися силовими тренуваннями як мінімум два дні в тиждень. Спробуйте силову тягу або вправи на підлозі (скручування, віджимання і так далі), в яких використовується ваше власне тіло як опір.
  • Подумайте про вступ в місцевий спортзал або в місцеву спортивну команду. Заняття з іншими людьми можуть допомогти вам залишатися мотивованим і зробити вправи більш захоплюючими.
 • Change Your Life Step 09.jpg 2 Добре харчуйтеся. Пам'ятайте, що ви є тим, що ви їсте. Чи ви хочете скинути вагу або просто покращити загальний стан здоров'я, те, що ви їсте, має значення.
  • Ваш раціон повинен складатися з фруктів, овочів, пісного білка і цільного зерна. Читайте етикетки і тримайтеся подалі від продуктів, що містять штучні барвники, аспартам та інші хімічні речовини. Їжте цукор і порожні вуглеводи в помірних кількостях.
  • Якщо ви страждаєте від занепокоєння або депресії, то скоротіть споживання алкоголю і кофеїну, так як ці речовини можуть посилити ці проблеми.
 • Change Your Life Step 10.jpg 3 Змініть зовнішність. Від зміни зовнішності ви не тільки будете виглядати краще. Звичайна зміна зачіски або покупка нового одягу може змусити вас почувати себе новою людиною. Якщо вас не влаштовує ваш зовнішній вигляд або він вам просто набрид, спробуйте все змінити.
  • Змінити гардероб. Позбавтеся від одягу, яка змушує вас почувати себе старомодним, неохайним або яким-небудь іншим чином незадоволеним собою. Докладайте зусиль, щоб щодня виглядати на всі сто. Це не обов'язково означає, що потрібно одягатися вишукано або формально. Потрібно знайти одяг, яка підходить вашій фігурі, є стильними (на ваш погляд), доступною і відповідає вашому віку.
  • Змініть зачіску. Зробіть стрижку або пофарбуйте волосся в інший колір. Жінки з довгим волоссям можуть подумати про шаруватої зачісці, чубку або короткому бобі.
  • Чоловіки можуть кардинально змінити зовнішній вигляд за допомогою волосся на обличчі. Спробуйте відростити бороду, вуса або бакенбарди. Якщо ви завжди носили бороду чи вуса, спробуйте збрити їх для різноманітності.
 • Поради

  • Намагайтеся балансувати життя між роботою і розвагами. Якщо ви зайняті тільки роботою, то ви пропускаєте радості життя. Якщо все, чим ви займаєтеся, це розваги, то вам це в кінцевому рахунку набридне і ви не будете цінувати веселі часи.
  • Якщо ви перебуваєте у шлюбі або в довгострокових відносинах, де магія в'яне, то поговоріть зі своїм партнером і разом вирішите, які зміни ви можете зробити, щоб оживити ваше інтимне життя.
  • Подумайте про знаходження позитивного зразка для наслідування, на якого будете рівнятися. Ця людина може бути вчителем, членом сім'ї або вашим улюбленим письменником, актором або музикантом. Позитивний вплив у вашому житті може допомогти вам знайти мотивацію для подолання перешкод і досягнення своєї мрії.
  • Лягайте спати рано і вставайте рано. Робіть щось творче у ранні години. Зробіть орігамі для дитини вашого друга, напишіть коротке оповідання або вийдіть на пробіжку.
  • Якщо ви хочете змінити свій зовнішній вигляд, а не знаєте як, сходіть до стиліста. Попросіть поради у свого перукаря щодо того, яка зачіска може вам підійти найкраще.
  • Ця стаття написана з припущенням, що у людини взагалі є достатньо їжі на сніданок чи робота, на яку потрібно йти.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?