Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як випрямити зуби без брекетів

Рекламний блок

Кроки

 • Choose a Cosmetic Dentist Step 2.jpg 1 Знайдіть ортодонта або школу, де навчають ортодонтів, де зможуть оцінити стан ваших зубів і запропонувати варіанти лікування. Деякі ортодонти працюють виключно з брекетами і/або інвізілайн і неминуче будуть намагатися схилити вас до одного з цих варіантів (які коштують набагато більше, ніж інші методи лікування).
  • Тільки ортодонт, знайомий з усіма варіантами лікування, може визначити, чи можна вам вирівняти зуби за допомогою фіксаторів. У вас більше на це шансів, якщо вам потрібно тільки випрямити передні зуби (зазвичай перші чотири верхніх і нижніх зуба). Справа в тому, що фіксатори, які використовуються в процесі виправлення зубів, кріпляться пружинами, які можуть рухатися тільки в цій частині рота.
 • Choose a Cosmetic Dentist Step 4.jpg 2 Після оцінки стану ваших зубів (швидше за все, ця процедура буде включати в себе огляд порожнини рота і панорамний рентген), ортодонт запропонує варіанти лікування. Якщо припустити, що вам підходить лікування з допомогою пружинних фіксаторів, ортодонт потім запропонує вам план лікування, терміни лікування і його вартість.
 • Straighten Your Teeth Without Braces Step 3.jpg 3 Призначте час для іншого відвідування, під час якого будуть зроблені відбитки ваших зубів. Ці відбитки будуть відправлені в лабораторію, де спеціально для вас будуть створені фіксатори. В залежності від декількох факторів, таких як ваше місце розташування, графік роботи вашого ортодонта і лабораторії, ваші фіксатори можуть бути готові вже через два тижні.
 • Pick an Orthodontist Step 1.jpg 4 Під час наступного відвідування вам встановлять фіксатори і зафіксують пружини. Швидше за все вам порадять носити фіксатори якомога більше (в ідеалі, не менше 18 годин на день протягом активної фази лікування).
 • Deal With Having Bad Teeth Step 7.jpg 5 Перші кілька днів ваш рот, швидше за все, буде боліти, так як процес вирівнювання зубів починається відразу ж. Можливо, що ви будете говорити з легким присвистыванием. Болючість, швидше за все, триватиме близько тижня. Ви звикнете говорити з фіксаторами у роті, однак ваша мова може звучати трохи по-іншому, ніж до того, як ви стали носити фіксатори.
 • Choose a Good Dentist Step 3.jpg 6 Приходьте у призначений лікарем час (зазвичай приблизно кожні чотири тижні) на перевірку і коригування пружин. Це допоможе упевнитися, що ваші зуби продовжують зміщуватися в правильному напрямку, необхідному для того, щоб в результаті отримати рівні зуби. Після кожного відвідування болючість є нормальним явищем із-за чиниться тиску на зуби. Ця хворобливість, як правило, менш сильна, ніж та, яку ви відчували протягом першого тижня лікування.
 • Find Affordable Dental Treatment Step 9.jpg 7 Коли і ви, і ортодонт будете задоволені становищем ваших зубів, ваше лікування буде вважатися завершеним! Залежно від тяжкості початкового викривлення, кількості часу, необхідного для щоденного носіння власників і того, слідували ви запланованим заходам чи ні, час лікування може бути від усього лише 4-6 місяців до одного року.
 • Have a Good Visit to the Orthadontist Step 4.jpg 8 Не знімайте фіксатори вночі (як і брекети), щоб підтримувати свої рівні зуби. Більшість ортодонтів підбере вам нову пару фіксаторів (без пружин) і у вас буде можливість вибрати для носіння прозорі власники, схожі на инвизилайны.
 • Поради

  • Коли процедура буде завершена, ви повинні будете продовжувати носити власники вночі для того, щоб зуби не повернулися у вихідне положення. Якщо ви не будете продовжувати носити власники вночі, ви можете знову опинитися з кривими зубами.
  • Пам'ятайте, що ваше лікування буде йти гладко й ефективно, якщо ви будете слідувати всім інструкціям вашого ортодонта. Якщо ви будете забувати носити фіксатори або будете носити їх тільки кілька годин на день, це значно вплине на терміни вашого лікування і загальні результати.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?