Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як виростити врівноваженого цуценя

Рекламний блок

Кроки

 • Raise a Balanced Puppy Step 1.jpg 1 Якщо ви збираєтеся завести цуценя, задайте собі і вашій родині кілька питань. Чи готові ви взяти на себе зобов'язання? Чи достатньо у вас в розпорядженні часу для собаки? Пам'ятайте, турбота про собаку – це повний робочий день. Вони вірять, що ви зробите їх життя щасливим!
 • Raise a Balanced Puppy Step 2.jpg 2 Якщо у вас вже є собака, і вона щаслива і спокійна, то вона знаходиться у відмінній формі. Чи є щось, що, на вашу думку, можна покращити? Якщо ні, то вам, ймовірно, не потрібна ця стаття. Однак якщо у вашої собаки є погані звички, від яких ви хочете позбутися, ви можете переглянути інші статті на сайті WikiHow які могли б допомогти вам виправити погані звички вашої собаки.
 • Raise a Balanced Puppy Step 3.jpg 3 Тренування важливі! Це кращий спосіб зберегти спокій вашої собаки. Ви ж не хочете цуценя, скаче по всьому будинку, тому що він не отримує достатнього фізичного навантаження. Це також може призвести до агресії пізніше в його житті. Існує багато способів тренувати вашу собаку так, щоб їй це подобалося. Ви можете грати в м'яч з нею на величезному відкритому поле або поле для гольфу (коли воно закрито пізньої осені). Якщо вам подобається бігати вранці, беріть його/її з вами! Гуляти з собакою два рази в день – теж чудово. Вони повинні отримувати навантаження два рази в день в будь-якому випадку. Залежно від породи, розміру і віку собаки, кількість необхідних фізичних навантажень буде змінюватися.
 • Raise a Balanced Puppy Step 4.jpg 4 Введіть деякі правила! Безумовно, у вашої собаки будуть деякі лінії поведінки, від яких ви хотіли б позбавитися. Однак ви повинні бути послідовним під час всього процесу дресирування вашого собаки. Наприклад, якщо ваша собака любить стрибати на вас, просто відштовхніть її, скажіть НЕМАЄ і підіть. З часом ваша собака зрозуміє і не буде продовжувати стрибати на людей.
  • Не дозволяйте вашої собаці випрошувати і не давайте їй їжу. Це погана звичка, дайте їй зрозуміти, що це не припустимо і не працює. Подивіться цю статтю: Як Stop Your Dog from Begging
  • Також не можна гавкати. Це може налякати людей і стати поганою звичкою, на виправлення якої може піти час. Дайте собаці більше фізичних навантажень, тому що це може бути частиною проблеми (чи може і не бути). Ознайомтеся з цією статтею: Як заспокоїти гавкаючого пса. Також почитайте сторінку обговорень.
  • Постарайтеся виправити погані звички, які вам не подобаються. Майте на увазі, що перераховані вище – це просто приклади можливих звичок, які можуть бути у вашої собаки.
 • Raise a Balanced Puppy Step 5.jpg 5 Ви повинні утворити міцну зв'язок між вами і вашою собакою. Ця зв'язок зміцнить відносини (звичайно), і це допоможе вашій собаці бути щасливою і врівноваженою.
 • Raise a Balanced Puppy Step 6.jpg 6 Покажіть, що ви головний, інакше собака побачить, що це положення незанято, і інстинктивно спробує взяти на себе цю роль. Не звинувачуйте вашу собаку за це! До того ж, це не допоможе у вашій ситуації.
  • Як переконатися, що ви головний або, використовуючи вираз Сизара Мілана, "Вожак зграї". Зберігайте спокій і впевненість, як він би сказав. Відвідайте його сайт, щоб дізнатися про все докладно. Посилання на сайт – перша в нижченаведених посиланнях.
 • Raise a Balanced Puppy Step 7.jpg 7 Давайте вашій собаці стільки любові і прихильності, скільки хочете! Це добра частина відносин, але не заохочуйте її, якщо вона робить те, що вас не влаштовує, інакше це зміцнить таку поведінку. Наприклад, випрошування або стрибки на вас.
 • Raise a Balanced Puppy Step 8.jpg 8 Переконайтеся, що ваша собака спокійна і покірна, перш ніж дати їй що-небудь. Таким чином, вона зрозуміє, що отримає те, що їй потрібно, тільки якщо буде спокійною і покірною. Ви будете знати, коли це так. Вуха будуть притиснуті, хвіст опущений і виляє, і тіло розслаблено. В цьому різниця між переляканим станом і покірним. Якщо ваша собака боїться її вуха притиснуті, хвіст підгорнутий між ніг, а іноді собака стискається, трясеться або просто напружена (необов'язково) .
 • Raise a Balanced Puppy Step 9.jpg 9 Удачі! Мати собаку –чудово, просто це – велика відповідальність. Пам'ятайте, що ваша собака не буде жити вічно, так що поки вона з вами, беріть максимум від цього часу!
 • Поради

  • Залучіть вашу родину!
  • Якщо на вулиці погана погода чи є ще якась причина, ви можете відправити вашу собаку на бігову доріжку. Ви повинні повільно ознайомити її з доріжкою так, щоб ваша собака відчула себе комфортно. Якщо вона ніколи не почуває себе комфортно на ньому, не намагайтеся змусити її.
  • Якщо в цілому у вас немає в розпорядженні достатньої кількості часу, ви можете найняти выгульщика собак. Однак самостійний вигул собаки, допоможе зміцнити вашу зв'язок.

  Попередження

  • Якщо у вашої собаки виробилися основні проблеми, які, здається, неможливо виправити своїми силами, ви можете проконсультуватися з професіоналом. Зверніться за допомогою до авторитетних джерел, наприклад, до вашого місцевого дресирувальника собак, у ветеринарний центр, до досвідченого кінолога/доглядачеві, або до людини, яка перевиховує собак.
  • Ви повинні завжди стежити за вашою собакою, коли вона знаходиться на біговій доріжці.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?